ЧЕМПІОНАТ ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ
2014 РІК

Команда І В Н П Р/М О
1 "Зеніт" Калайдинці 24 23 0 1 107 - 20 69
2 "Сула" Засулля 24 19 1 4 110 - 26 58
3 "Олімпія" Вовчик 24 17 3 4 87 - 34 54
4 "Колос" Тарандинці 24 15 1 8 79 - 48 46
5 "Скіф" Войниха 24 14 3 7 67 - 36 45
6 "Відродження" Новооріхівка 24 14 3 7 66 - 39 45
7 "Вимпел" Хорошки 24 10 1 13 42 - 52 31
8 "Сталь" Ждани 24 9 3 12 55 - 61 30
9 "Орбіта" Вищий Булатець 24 9 1 14 72 - 94 28
10 "Вікторія" Левко-Ромодан 24 7 1 16 39 - 104 22
11 "Кснятин" Снітин 24 5 2 17 31 - 96 17
12 "Дружба" 24 3 2 19 17 - 87 11
13 ФК "Литвяки" 24 0 1 23 18 - 93 1

Кращі бомбардири: Юрій Солошенко("Скіф") та Сергій Ткачук("Сула") - по 23 м`ячі, Максим Яременко("Олімпія")

Кубок Лубенського району: "Сула" Засулля - "Колос" Тарандинці - 4:1

Суперкубок Лубенського району: "Зеніт" Калайдинці - "Кристал" Новооріхівка - 8:2

Голова Лубенської районної федерації футболу - Андрій Павлюченко

1 тур
«Відродження» Новооріхівка - «Сталь» Ждани - 8:0
«Скіф» Войниха - «Орбіта» Вищий Булатець - 5:1
«Колос» Тарандинці - «Олімпія» Вовчик - 2:5
«Сула» Засулля - «Дружба» Березоточа - 15:0
«Вікторія» Левко-Ромодан - ФК «Литвяки» - 2:2
«Вимпел» Хорошки - «Зеніт» Калайдинці - 0:3
2 тур
«Олімпія» Вовчик - «Сула» Засулля - 2:1
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Кснятин» Снітин - 2:0
ФК «Литвяки» - «Вимпел» Хорошки - 1:4
«Орбіта» Вищий Булатець - «Колос» Тарандинці - 3:6
«Відродження» Новооріхівка - «Скіф» Войниха - 1:4
«Зеніт» Калайдинці - «Сталь» Ждани - +:-
3 тур
«Сталь» Ждани - «Скіф» Войниха - 1:1
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Дружба» Березоточа - 2:4
«Сула» Засулля - «Орбіта» Вищий Булатець - 9:3
«Вимпел» Хорошки - «Кснятин» Снітин - 3:2
«Колос» Тарандинці - «Відродження» Новооріхівка - 1:3
«Зеніт» Калайдинці - ФК «Литвяки» - 6:1
4 тур
«Відродження» Новооріхівка - «Сула» Засулля - 2:2
«Дружба» Березоточа - «Вимпел» Хорошки -1:4
«Кснятин» Снітин - «Зеніт» Калайдинці - 3:5
«Скіф» Войниха - «Колос» Тарандинці - 4:2
«Олімпія» Вовчик - «Вікторія» Левко-Ромодан - +:-
5 тур
«Сталь» Ждани - «Колос» Тарандинці - 1:3
«Сула» Засулля - «Скіф» Войниха - 2:1
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Орбіта» Вищий Булатець - 7:4
«Вимпел» Хорошки - «Олімпія» Вовчик - 1:2
«Зеніт» Калайдинці - «Дружба» Березоточа - 5:2
ФК «Литвяки» - «Кснятин» Снітин - 2:5
6 тур
«Кснятин» Снітин - «Сталь» Ждани - 0:4
«Дружба» Березоточа - ФК «Литвяки» - 4:2
«Олімпія» Вовчик - «Зеніт» Калайдинці - 1:2
«Відродження» Новооріхівка - «Вікторія» Левко-Ромодан - 3:3
«Орбіта» Вищий Булатець - «Вимпел» Хорошки - 2:0
«Колос» Тарандинці - «Сула» Засулля - 1:0
7 тур
«Сталь» Ждани - «Сула» Засулля - 1:3
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Скіф» Войниха - 0:3
«Вимпел» Хорошки - «Відродження» Новооріхівка - 3:2
«Зеніт» Калайдинці - «Орбіта» Вищий Булатець - 11:0
ФК «Литвяки» - «Олімпія» Вовчик - 4:6
«Дружба» Березоточа - «Кснятин» Снітин - 2:2
8 тур
«Сталь» Ждани - «Дружба» Березоточа - 1:1
«Кснятин» Снітин - «Олімпія» Вовчик - 1:8
«Колос» Тарандинці - «Вікторія» Левко-Ромодан - 7:0
«Скіф» Войниха - «Вимпел» Хорошки - 0:7 
«Орбіта» Вищий Булатець - ФК «Литвяки» - 7:3
«Відродження» Новооріхівка - «Зеніт» Калайдинці
9 тур
«Дружба» Березоточа - «Олімпія» Вовчик - 0:4
«Орбіта» Вищий Булатець - «Кснятин» Снітин - 8:1
«Вимпел» Хорошки - «Колос» Тарандинці - 3:2
ФК «Литвяки» - «Відродження» Новооріхівка - 0:1
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Сула» Засулля - 1:9
«Зеніт» Калайдинці - «Скіф» Войниха - 3:2
10 тур
«Сталь» Ждани - «Олімпія» Вовчик - 2:3
«Скіф» Войниха - ФК «Литвяки» - 5:0
«Сула» Засулля - «Вимпел» Хорошки - 4:1
«Кснятин» Снітин - «Відродження» Новооріхівка - 0:3
«Орбіта» Вищий Булатець - «Дружба» Березоточа - 7:0
«Колос» Тарандинці - «Зеніт» Калайдинці - 1:5
11 тур
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Сталь» Ждани - 1:2
«Зеніт» Калайдинці - «Сула» Засулля - 1:0
«Кснятин» Снітин - «Скіф» Войниха - 0:3
«Дружба» Березоточа - «Відродження» Новооріхівка - 0:4
«Олімпія» Вовчик - «Орбіта» Вищий Булатець - 6:2
ФК «Литвяки» - «Колос» Тарандинці - 1:9
12 тур
«Колос» Тарандинці - «Кснятин» Снітин - 4:1
«Відродження» Новооріхівка - «Олімпія» Вовчик - 3:3
«Скіф» Войниха - «Дружба» Березоточа - 3:0
«Вимпел» Хорошки - «Вікторія» Левко-Ромодан - 0:4
«Сталь» Ждани - «Орбіта» Вищий Булатець - 3:0
«Сула» Засулля - ФК «Литвяки» - +:-
13 тур
«Сталь» Ждани - «Вимпел» Хорошки - 3:2
«Зеніт» Калайдинці - «Вікторія» Левко-Ромодан - 3:0
«Кснятин» Снітин - «Сула» Засулля - 0:5
«Дружба» Березоточа - «Колос» Тарандинці - 0:5
«Олімпія» Вовчик - «Скіф» Войниха - 6:1
«Орбіта» Вищий Булатець - «Відродження» Новооріхівка - 1:5
14 тур
«Вимпел» Хорошки - «Сталь» Ждани - 1:2
«Зеніт» Калайдинці - «Кснятин» Снітин - 7:0
«Скіф» Войниха - «Відродження» Новооріхівка - 0:5
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Колос» Тарандинці - 1:6
«Орбіта» Вищий Булатець - «Сула» Засулля - 3:6
«Олімпія» Вовчик - «Дружба» Березоточа - +:-
15 тур
«Кснятин» Снітин - «Орбіта» Вищий Булатець - 0:6
«Сталь» Ждани - «Зеніт» Калайдинці - 1:3
«Олімпія» Вовчик - «Колос» Тарандинці - 3:3
«Сула» Засулля - «Вікторія» Левко-Ромодан - 10:1
«Відродження» Новооріхівка - «Вимпел» Хорошки - 1:0
«Дружба» Березоточа - «Скіф» Войниха - -:+
16 тур
«Скіф» Войниха - «Кснятин» Снітин - 6:0
«Орбіта» Вищий Булатець - Сталь» Ждани - 5:3
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Зеніт» Калайдинці - 1:11
«Олімпія» Вовчик - «Вимпел» Хорошки - 4:0
«Сула» Засулля - «Відродження» Новооріхівка - 1:0
«Колос» Тарандинці - «Дружба» Березоточа - +:-
17 тур
«Сула» Засулля - «Олімпія» Вовчик - 2:0
«Колос» Тарандинці - «Скіф» Войниха - 2:1
«Сталь» Ждани - «Кснятин» Снітин - 1:1
«Орбіта» Вищий Булатець - «Вікторія» Левко-Ромодан - 7:1
«Зеніт» Калайдинці - «Відродження» Новооріхівка - +:-
«Вимпел» Хорошки - «Дружба» Березоточа - +:-
18 тур
«Кснятин» Снітин - «Вимпел» Хорошки - 2:1
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Відродження» Новооріхівка - 1:4
«Сула» Засулля - «Колос» Тарандинці - 5:0
«Олімпія» Вовчик - «Сталь» Ждани - 2:4
«Скіф» Войниха - «Зеніт» Калайдинці - -:+
«Дружба» Березоточа - «Орбіта» Вищий Булатець - -:+
19 тур
«Сула» Засулля - «Зеніт» Калайдинці - 3:2
«Колос» Тарандинці - «Сталь» Ждани - 4:1
«Олімпія» Вовчик - «Кснятин» Снітин - 4:1
«Скіф» Войниха - «Вікторія» Левко-Ромодан - 5:0
«Вимпел» Хорошки - «Орбіта» Вищий Булатець - 4:0
«Відродження» Новооріхівка - «Дружба» Березоточа - +:-
20 тур
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Олімпія» Вовчик - 0:7
«Орбіта» Вищий Булатець - «Скіф» Войниха - 0:1
«Дружба» Березоточа - «Сталь» Ждани - -:+
«Відродження» Новооріхівка - «Кснятин» Снітин - +:-
«Вимпел» Хорошки - «Сула» Засулля - +:-
«Зеніт» Калайдинці - «Колос» Тарандинці
21 тур
«Кснятин» Снітин - «Колос» Тарандинці - 0:3
«Сталь» Ждани - «Вікторія» Левко-Ромодан - 12:1
«Вимпел» Хорошки - «Скіф» Войниха - 2:2
«Відродження» Новооріхівка - «Орбіта» Вищий Булатець - 2:2
«Дружба» Березоточа - «Сула» Засулля - -:+
«Зеніт» Калайдинці - «Олімпія» Вовчик - +:-
22 тур
«Сула» Засулля - «Кснятин» Снітин - 12:0
«Зеніт» Калайдинці - «Вимпел» Хорошки - 4:1
«Колос» Калайдинці - «Орбіта» Вищий Булатець - 4:2
«Скіф» Войниха - «Сталь» Ждани - 3:2
«Олімпія» Вовчик - «Відродження» Новооріхівка - +:-
«Дружба» Березоточа - «Вікторія» Левко-Ромодан - -:+
23 тур
«Скіф» Войниха - «Олімпія» Вовчик - 1:1
«Сула» Засулля - «Сталь» Ждани - 6:0
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Вимпел» Хорошки - 2:0
«Орбіта» Вищий Булатець - «Зеніт» Калайдинці - 2:9
«Відродження» Новооріхівка - «Колос» Тарандинці - 4:3
«Кснятин» Снітин - «Дружба» Березоточа - +:-
24 тур
«Вікторія» Левко-Ромодан - «Кснятин» Снітин - 3:5
«Колос» Тарандинці - «Вимпел» Хорошки - 5:2
«Сталь» Ждани - «Відродження» Новооріхівка - 3:7
«Скіф» Войниха - «Сула» Засулля - 3:5
«Орбіта» Вищий Булатець - «Олімпія» Вовчик - 1:8
«Дружба» Березоточа - «Зеніт» Калайдинці - -:+

Інформація взята зі сайту http://kolos-fc.ucoz.ru/