ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
2019      
2018 "Скіф" Шульгинка "Шахта ім.Д.Ф.Мельникова" Лисичанськ "Хімобладнання" Сєверодонецьк
2017 "Зоря" Рубіжне "Хімобладнання" Сєверодонецьк "Шахта ім.Д.Ф.Мельникова" Лисичанськ
2016 "Шахта ім.Д.Ф.Мельникова" Лисичанськ "Олімп" Старобільськ "Газовик" Новопсков
2015 "Шахта ім.Д.Ф.Мельникова" Лисичанськ "Олімп" Старобільськ ФК "Новопсков"
2014 не проводився    
2013 "Шахта ім.Д.Ф.Мельникова" Лисичанськ "Шахтар" Красний Луч ФК "Брянка"
2012 ГП "Антрацит" "Торнадо" Краснодон "Шахта і.Д.Ф.Мельникова" Лисичанськ
2011 СК "Зоря" Луганськ ФК "Попасна" "Краснодонвугілля" Краснодон
2010 ФК "Попасна" "Краснодонвугілля" Краснодон ФК "Лисичанськ"
2009 "Лисичанськ-Пролетар" Лисичанськ МФК "Зоря" Луганськ "Краснодонвугілля" Краснодон
2008 "Золоте-Алмаз" Первомайськ "Хімік" Сєверодонецьк "Металург-НВПК" Лутугине
2007 "Агата" Луганськ "Хімік" Сєверодонецьк "Металург" Лутугине
2006 "Шахтар" Свердловськ "Екіна" Алмазна "Гірник" Ровеньки
2005 "Шахтар" Свердловськ "Агата" Луганськ "Хімік" Сєверодонецьк
2004 "Агата" Луганськ "Шахтар" Свердловськ "Ювекс" Перевальськ
2003 "Молнія" Сєверодонецьк "Агата" Луганськ "Шахтар" Свердловськ
2002 "Шахтар" Свердловськ "Молнія" Сєверодонецьк "Динамо" Стаханов
2001 "Шахтар" Луганськ "Динамо" Стаханов "Сталь-3" Алчевськ
2000 "Еллада-Енергія" Луганськ "Шахтар" Луганськ "Екіна" Алмазна
1999 "Еллада-Енергія" Луганськ "Динамо" Стаханов "Шахтар" Луганськ
1998 "Шахтар" Свердловськ "Золоте" Первомайськ "Шахтар" Луганськ
1997 "Золоте" Первомайськ "Хімік" Петровське "Динамо" Стаханов
1996 "Шахтар" Красний Луч "Плутон" Антрацит "Динамо" Стаханов
1995 "Шахтар" Ровеньки "Родина-Алмаз" Первомайськ "Хімік" Петровське
1994 "Гірник" Брянка "Шахтар" Свердловськ "Шахтар" Краснодон
1993 "Вагонобудівник-2" Стаханов "Гірник" Брянка "Родина" Первомайськ
1992/1993 "Металург" Лутугине "Гірник" Брянка "Урожай" Троїцьке
1992(осінь) "Урожай" Троїцьке "Металург" Лутугино "Гірник" Брянка
1992(весна) "Динамо" Луганськ "Авангард" Ровеньки "Шахтар" Свердловськ
1991 "Динамо" Луганськ "Рапід" Рубіжне "Металург" Лутугино
1990 ФК "Антрацит" "Шахтар" Красний Луч "Металург" Луганськ
1989 "Сокіл" Ровеньки "Україна" Перевальськ "Рапід" Рубіжне
1988 "Будівельник" Комунарськ "Україна" Перевальськ ФК "Антрацит"
1987 "Хімік" Сєверодонецьк "Шахтар" Стаханов "Будівельник" Комунарськ
1986 "Металург" Лутугине "Луч" Красний Луч "Шахтар" Стаханов
1985 "Нива" Сватове "Молодогвардієць" Краснодон "Шахтар" Лутугино
1984 "Будівельник" Комунарськ "Колос" Сватове "Хімік" Сверодонецьк
1983 "Сокіл" Ровеньки "Первомаєць" Первомайськ "Шахтар" Свердловськ
1982 "Шахтар" Свердловськ "Хімік" Рубіжне "Шахтар" Первомайськ
1981      
1980 "Хімік" Рубіжне "Сокіл" Ровеньки "Комунарець" Комунарськ
1979 "Хімік" Сєверодонецьк "Комунарець" Комунарськ "Хімік" Рубіжне
1978 "Хімік" Сєверодонецьк    
1977      
1976      
1975      
1974      
1973      
1972      
1971 "Шахтар" Свердловськ    
1970 "Шахтар" Лисичанськ    
1969 "Шахтар" Лисичанськ    
1968 "Шахтар" Кіровськ    
1967 "Авангард" Ровеньки "Шахтар" Свердловськ "Шахтар" Кіровськ
1966 "Авангард" Ровеньки "Авангард" Антрацит "Шахтар" Брянка
1965 "Шахтар" Лисичанськ    
1964 "Авангард" Ровеньки "Шахтар" Комунарськ "Авангард" Антрацит
1963 "Зоря" Луганськ "Шахтар" Красний Луч "Авангард" Антрацит
1962 "Металург" Комунарськ "Шахтар" Брянка "Динамо" Луганськ
1961 "Авангард" Свердловськ "Металург" Комунарськ "Шахтар" Лисичанськ
1960 "Авангард" Луганськ "Хімік" Рубіжне "Авангард" Свердловськ
1959 "Донсода" Дисичанськ ВРЗ, Попасна "Колгоспник" Старобельськ
1958 "Хімік" Сєверодонецьк "Шахтар" Свердловськ "Шахтар" Брянка
1957 "Авангард" Ворошиловград    
1956 "Шахтар" Свердловськ    
1955 "Шахтар" Свердловськ    
1953 "Шахтар" Кадіївка "Хімік" Сєверодонецьк "Шахтар" Краснодон
1948 "Сталь" Ворошиловськ "Дзержинець" Ворошиловград  
1947 "Сталь" Ворошиловськ "Динамо" Ворошиловград  
1946 "Сталь" Ворошиловськ    
1944 "Сталь" Ворошиловськ    
1939 "Сталь" Ворошиловськ    
1935 "Сталь" Ворошиловськ    
1929 збірна м.Алчевськ    
1928 збірна м.Алчевськ    
1926 зібрна смт Брянка збірна м.Луганськ збірна м.Алчевськ
1925 "Шахтар" Гірське    
1924 збірна м.Луганськ команда смт Сніжне команди м.Алчевськ і Криворіжжя