Четвер, 25.04.2024, 12:51
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2010 РІК
ДРУГА ЛІГА
ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ФК "Кремінна" | 16 | 12 | 3 | 1 | 53 - 20 | 39 |
2 | "Шахтар" Зимогір`я | 16 | 11 | 4 | 1 | 44 - 21 | 37 |
3 | ФК "Рубіжне" | 16 | 9 | 1 | 6 | 33 - 17 | 28 |
4 | "Династія" Сєверодонецьк | 16 | 8 | 2 | 6 | 25 - 21 | 25 |
5 | "Лисвугілля" Привольє | 16 | 8 | 1 | 7 | 27 - 28 | 25 |
6 | "Шахтар" Первомайськ | 16 | 6 | 5 | 5 | 21 - 22 | 20 |
7 | "Локомотив" Попасна | 16 | 5 | 4 | 7 | 23 - 20 | 19 |
8 | "Екіна" Алмазна | 16 | 2 | 2 | 12 | 22 - 46 | 8 |
9 | "Шахтар" Горськ | 16 | 0 | 0 | 14 | 7 - 60 | 0 |
Примітка. Місце команди "Вікторія" Стаханов в чемпіонаті зайняла команда "Династія" Сєверодонецьк,
але зі штрафом(-1 бал). При цьому очки переносяться новому учаснику.
Після першого кола з розіграшу знялася команда "Шахтар" Горськ.
З команди "Шахтар" Первомайськ було знято 3 очка за невиїзди
1 тур
29 травня 2010
"Шахтар" Горськ - "Шахтар" Первомайськ - 0:2
ФК "Кремінна" - "Вікторія-СФЗ" Стаханов - +:-
30.05.2010 "Локомотив" Попасна - "Лисвугілля" Привольє - 1:0
30.05.2010 ФК "Рубіжне" - "Екіна" Алмазна - 3:0
2 тур
05 червня 2010
"Екіна" Алмазна - "Шахтар" Зимогір`я - 2:4
"Лисвугілля" Привольє - ФК "Кремінна" - 4:3
"Шахтар" Первомайськ - ФК "Рубіжне" - 0:0
06.06.2010 "Вікторія-СФЗ" Стаханов - "Шахтар" Горськ - 4:2
3 тур
12 червня 2010
"Шахтар" Зимогір`є - "Шахтар" Первомайськ - 4:3
"Шахтар" Горськ - "Лисвугілля" Привольє - -:+
господарі перемогли 2:1, але їм зараховано технічну поразку через порушення регламенту
13.06.2010 ФК "Кремінна" - "Локомотив" Попасна - 3:2
15.07.2010 ФК "Рубіжне" - "Династія" Сєверодонецьк - 1:0
4 тур
19 червня 2010
"Шахтар" Первомайськ - "Екіна" Алмазна - 1:0
"Лисвугілля" Привольє - ФК "Рубіжне" - 1:0
20.06.2010 "Династія" Сєверодонецьк - "Шахтар" Зимогір`я - 0:1
20.06.2010 "Локомотив" Попасна - "Шахтар" Горськ - 2:1
5 тур
26 червня 2010
"Екіна" Алмазна - "Династія" Сєверодонецьк - 2:3
"Шахтар" Зимогір`я - "Лисвугілля" Привольє - 2:0
"Шахтар" Горськ - ФК "Кремінна" - 1:6
27.06.2010 ФК "Рубіжне" - "Локомотив" Попасна - 2:0
6 тур
03 липня 2010
"Лисвугілля" Привольє - "Екіна" Алмазна - 4:1
ФК "Кремінна" - ФК "Рубіжне" - 3:2
04.07.2010 "Династія" Сєвердонецьк - "Шахтар" Первомайськ - 0:2
04.07.2010 "Локомотив" Попасна - "Шахтар" Зимогір`я - 1:2
7 тур
10 липня 2010
"Шахтар" Первомайськ - "Лисвугілля" Привольє - 2:1
ФК "Рубіжне" - "Шахтар" Горськ - 8:1
"Шахтар" Зимогір`я - ФК "Кремінна" - 1:1
11.07.2010 "Екіна" Алмазна - "Локомотив" Попасна - 2:2
8 тур
17 липня 2010
"Лисвугілля" Привольє - "Династія" Сєверодонецьк - 1:4
ФК "Кремінна" - "Екіна" Алмазна - 3:0
18.07.2010 "Локомотив" Попасна - "Шахтар" Первомайськ - 1:1
18.07.2010 "Шахтар" Горськ - "Шахтар" Зимогір`я - 2:8
9 тур
24 липня 2010
"Шахтар" Первомайськ - ФК "Кремінна" - 1:1
"Екіна" Алмазна - "Шахтар" Горськ - +:-
"Шахтар" Зимогрі`я - ФК "Рубіжне" - 1:0
25.07.2010 "Династія" Сєверодонецьк - "Локомотив" Попасна - 2:1
10 тур
15 серпня 2010
14.08.2010 "Династія" Сєверодонецьк - ФК "Кремінна" - 0:1
"Шахтар" Первомайськ - "Шахтар" Горськ - +:-
"Лисвугілля" Привольє - "Локомотив" Попасна - 0:0
"Екіна" Алмазна - ФК "Рубіжне" - 1:3
11 тур
22 серпня 2010
21.08.2010 ФК "Кремінна" - "Лисвугілля" Привольє - 6:1
"Шахтар" Зимогір`я - "Екіна" Алмазна - 7:2
ФК "Рубіжне" - "Шахтар" Первомайськ - 1:2
"Шахтар" Горськ - "Династія" Сєверодонецьк - -:+
12 тур
29 серпня 2010
28.08.2010 "Шахтар" Первомайськ - "Шахтар" Зимогір`я - 2:2
28.08.2010 "Лисвугілля" Привольє - "Шахтар" Горськ - +:-
"Династія" Сєверодонецьк - ФК "Рубіжне" - 2:1
"Локомотив" Попасна - ФК "Кремінна" - 1:2
13 тур
05 вересня 2010
04.09.2010 "Екіна" Алмазна - "Шахтар" Первомайськ - 2:2
ФК "Рубіжне" - "Лисвугілля" Привольє - 5:1
"Шахтар" Зимогір`я -"Династія" Сєверодонецьк - 1:1
"Шахтар" Горськ - "Локомотив" Попасна - -:+
14 тур
12 вересня 2010
11.09.2010 ФК "Кремінна" - "Шахтар" Горськ - +:-
"Династія" Сєверодонецьк - "Екіна" Алмазна - 2:1
"Лисвугілля" Привольє - "Шахтар" Зимогір`я - 1:2
"Локомотив" Попасна - ФК "Рубыжне" - 1:2
15 тур
19 вересня 2010
18.09.2010 ФК "Рубіжне" - ФК "Кремінна" - 0:4
"Екіна" Алмазна - "Лисвугілля" Привольє - 0:1
"Шахтар" Первомайськ - "Династія" Сєверодонецьк - 0:1
"Шахтар" Зимогір`я - "Локомотив" Попасна - 2:0
16 тур
26 вересня 2010
25.09.2010 ФК "Кремінна" - "Шахтар" Зимогір`я - 4:4
"Локомотив" Попасна - "Екіна" Алмазна - 4:0
"Лисвугілля" Привольє - "Шахтар" Первомайськ - +:-
"Шахтар" Горськ - ФК "Рубіжне" - -:+
17 тур
03 жовтня 2010
02.10.2010 "Екіна" Алмазна - ФК "Кремінна" - 3:7
"Династія" Сєверодонецьк - "Лисвугілля" Привольє - 2:3
"Шахтар" Первомайськ - "Локомотив" Попасна - -:+
"Шахтар" Зимогір`я - "Шахтар" Горськ - +:-
18 тур
09 жовтня 2010
ФК "Кремінна" - "Шахтар" Первомайськ
"Шахтар" Горськ - "Екіна" Алмазна
ФК "Рубіжне" - "Шахтар" Зимогір`я
10.10.2010 "Локомотив" Попасна - "Династія" Сєверодонецьк