Четвер, 28.03.2024, 16:57
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2010 РІК
ДРУГА ЛГА
ПІВДЕННИЙ РЕГІОН
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ГП "Антрацит" | 16 | 11 | 3 | 2 | 43 - 16 | 36 |
2 | "Шахтар" Красний Луч | 16 | 9 | 5 | 2 | 32 - 17 | 32 |
3 | "Торнадо" Краснодон | 16 | 9 | 1 | 6 | 37 - 20 | 28 |
4 | "Флагман" Брянка | 16 | 7 | 6 | 3 | 30 - 22 | 27 |
5 | "Спартак" Алмазна | 16 | 7 | 3 | 6 | 25 - 21 | 24 |
6 | "Шахтар" Перевальськ | 16 | 6 | 4 | 6 | 35 - 29 | 22 |
7 | ФК "Стаханов-2" | 16 | 6 | 3 | 7 | 28 - 35 | 21 |
8 | "Спартак" Ломоватка | 16 | 2 | 2 | 12 | 20 - 53 | 8 |
9 | "Луч шахтаря" Красний Луч | 16 | 1 | 1 | 14 | 4 - 41 | 4 |
Примітка. Після першого кола команда "Луч шахтаря" Красний Луч знялася з розіграшу
1 тур
23 травня 2010
22.05.2010 ФК "Стаханов-2" - "Шахтар" Перевальськ - 2:4
"Флагман" Брянка - "Луч шахтаря" Красний Луч - 3:0
"Спартак" Алмазна - ГП "Антрацит" - 1:2
"Спартак" Ломоватка - "Шахтар" Красний Луч - 0:0
2 тур
29 травня 2010
ГП "Антрацит" - "Флагман" Брянка - 7:0
"Спартак" Ломоватка - ФК "Стаханов-2" - 5:1
30.05.2010 "Луч шахтаря" Красний Луч - "Торнадо" Краснодон - 1:2
26.06.2010 "Шахтар" Перевальськ - "Спартак" Алмазна - 5:0
3 тур
05 червня 2010
"Торнадо" Краснодон - ГП "Антрацит" - 2:4
"Флагман" Брянка - "Шахтар" Перевальськ - 3:3
06.06.2010 "Спартак" Алмазна - "Спартак" Ломоватка - 5:0
09.06.2010 ФК "Стаханов-2" - "Шахтар" Красний Луч - 1:4
4 тур
13 червня 2010
12.06.2010 "Спартак" Ломоватка - "Флагман" Брянка - 1:1
"Шахтар" Перевальськ - "Торнадо" Краснодон - 3:4
ГП "Антрацит" - "Луч шахтаря" Красний Луч - 3:0
"Шахтар" Красний Луч - "Спартак" Алмазна - 1:0
5 тур
20 червня 2010
19.06.2010 "Луч шахтаря" Красний Луч - "Шахтар" Перевальськ - 0:0
19.06.2010 "Флагман" Брянка - "Шахтар" Красний Луч - 2:1
"Торнадо" Краснодон - "Спартак" Ломоватка - 5:1
"Спартак" Алмазна - ФК "Стаханов-2" - 3:1
6 тур
26 червня 2010
"Спартак" Ломоватка - "Луч шахтаря" Красний Луч - 1:2
ФК "Стаханов-2" - "Флагман" Брянка - 1:2
27.06.2010 "Шахтар" Красний Луч - "Торнадо" Краснодон - 1:0
24.07.2010 "Шахтар" Перевальськ - ГП "Антрацит" - 3:4
7 тур
04 липня 2010
03.07.2010 ГП "Антрацит" - "Спартак" Ломоватка - 5:0
03.07.2010 "Луч шахтаря" Красний Луч - "Шахтар" Красний Луч - 0:2
"Торнадо" Краснодон - ФК "Стаханов-2" - 5:1
"Флагман" Брянка - "Спартак" Алмазна - 2:0
8 тур
11 липня 2010
10.07.2010 "Спартак" Ломоватка - "Шахтар" Перевальськ - 0:2
10.07.2010 ФК "Стаханов-2" - "Луч шахтаря" Красний Луч - 3:1
"Шахтар" Красний Луч - ГП "Антрацит" - 0:0
"Спартак" Алмазна - "Торнадо" Краснодон - 1:0
9 тур
17 липня 2010
"Шахтар" Перевальськ - "Шахтар" Красний Луч - 1:3
"Луч шахтаря" Красний Луч - "Спартак" Алмазна - 0:3
18.07.2010 "Торнадо" Краснодон - "Флагман" Брянка - 1:0
04.09.2010 ГП "Антрацит" - ФК "Стаханов-2" - 3:0
10 тур
14 серпня 2010
"Луч шахтаря" Красний Луч - "Флагман" Брянка - -:+
ГП "Антрацит" - "Спартак" Алмазна - 0:0
15.08.2010 "Шахтар" Красний Луч - "Спартак" Ломоватка - 5:1
15.08.2010 "Шахтар" Перевальськ - ФК "Стаханов-2" - 1:3
11 тур
21 серпня 2010
"Флагман" Брянка - ГП "Антрацит" - 2:0
"Торнадо" Краснодон - "Луч шахтаря" Красний Луч - +:-
"Спартак" Алмазна - "Шахтар" Перевальськ - 0:1
22.08.2010 ФК "Стаханов-2" - "Спартак" Ломоватка - 2:1
12 тур
28 серпня 2010
ГП "Антрацит" - "Торнадо" Краснодон - 1:0
"Спартак" Ломоватка - "Спартак" Алмазна - 3:4
29.08.2010 "Шахтар" Красний Луч - ФК "Стаханов-2" - 2:2
29.08.2010 "Шахтар" Перевальськ - "Флагман" Брянка - 2:2
13 тур
04 вересня 2010
"Флагман" Брянка - "Спартак" Ломоватка - 6:1
"Спартак" Алмазна - "Шахтар" Красний Луч - 2:2
05.09.2010 "Луч шахтаря" Красний Луч - ГП "Антрацит" - -:+
07.09.2010 "Торнадо" Краснодон - "Шахтар" Перевальськ - 5:2
14 тур
11 вересня 2010
"Шахтар" Красний Луч - "Флагман" Брянка - 3:1
"Шахтар" Перевальськ - "Луч шахтаря" Красний Луч - +:-
12.09.2010 ФК "Стаханов-2" - "Спартак" Алмазна - 3:1
12.09.2010 "Спартак" Ломоватка - "Торнадо" Краснодон - 0:5
15 тур
18 вересня 2010
ГП "Антрацит" - "Шахтар" Перевальськ - 1:0
"Луч шахтаря" Красний Луч - "Спартак" Ломоватка - -:+
19.09.2010 "Торнадо" Краснодон - "Шахтар" Красний Луч - 4:0
19.09.2010 "Флагман" Брянка - ФК "Стаханов-2" - 1:1
16 тур
25 вересня 2010
"Спартак" Ломоватка - ГП "Антрацит" - 2:6
"Шахтар" Красний Луч - "Луч шахтаря" Красний Луч - +:-
"Спартак" Алмазна - "Флагман" Брянка - 1:1
26.09.2010 ФК "Стаханов-2" - "Торнадо" Краснодон - 3:0
17 тур
02 жовтня 2010
"Шахтар" Перевальськ - "Спартак" Ломоватка - 4:1
"Луч шахтаря" Красний Луч - ФК "Стаханов-2" - -:+
ГП "Антрацит" - "Шахтар" Красний Луч - 2:4
03.10.2010 "Торнадо" Краснодон - "Спартак" Алмазна - 0:1
18 тур
09 жовтня 2010
"Шахтар" Красний Луч - "Шахтар" Перевальськ
ФК "Стаханов-2" - ГП "Антрацит"
"Спартак" Алмазна - "Луч шахтаря" Красний Луч
"Флагман" Брянка - "Торнадо" Краснодон