ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
1913 "Краковія" Краків "Вісла" Краків "Погонь" Львів
1921 "Погонь" Львів "Чарні" Львів  
1922 "Погонь" Львів "Чарні" Львів "Лехія" Львів
1923 "Погонь" Львів "Чарні" Львів "Полонія" Перемишль
1924 "Погонь" Львів "Чарні" Львів "Гасмонея" Львів
1925 "Погонь" Львів    
1926 "Погонь" Львів "Чарні" Львів "Гасмонея" Львів
1927 ВКС 6-й львівський авіаполк "Лехія" Львів "Яніна" Золочів
1928 "Полонія" Перемишль "Ревера" Станиславів  
1929 "Лехія" Львів "Полонія" Перемишль  
1930 "Лехія" Львів "Полонія" Перемишль "Погонь-2" Львів
1931 "Полонія" Перемишль "Погонь-16" Львів "Ревера" Станиславів
1932 "Ревера" Станиславів "Сокіл" Львів "Україна" Львів
1933 "Полонія" Перемишль "Лехія" Львів "Ресовія" Ряшів
1934 "Чарні" Львів "Ресовія" Ряшів "Полонія" Перемишль
1935 "Чарні" Львів "Погонь" Стрий "Гасмонея" Львів
1936 "Полонія" Перемишль "Чувай" Перемишль  
1937 "Ресовія" Ряшів "Україна" Львів "Огніско" Ярослав
1938 "Чарні" Львів "Україна" Львів "Полонія" Перемишль
1939 "Юнак" Дрогобич "Україна" Львів "Чарні" Львів
1940 "Динамо" Львів    
1942 "Україна" Львів    
1943 "Скала" Стрий    
1944 розіграш не завершений
1945 "Динамо" Львів    
1948 "Спартак" Яворів    
1949 "Харчовик" Винники    
1950 ОБО-2, Львів    
1951 "Колгоспник" Бібрка    
1952 "Іскра" Золочів    
1953 "Динамо" Львів    
1954 "Колгоспник" Бібрка    
1955 "Буревісник" Золочів    
1956 "Буревісник" Золочів    
1957      
1958 "Авангард" Нестерів    
1959 "Спартак" Дрогобич    
1960 "Авангард" Винники    
1961 "Сільмаш" Львів    
1962 "Сільмаш" Львів    
1963 ЛВВПУ, Львів    
1964      
1965 "Хімік" Новий Розділ    
1966 "Сокіл" Львів    
1967 "Шахтар" Червоноград    
1968 "Хімік" Новий Розділ    
1969 "Хімік" Новий Розділ    
1970 "Сокіл" Львів "Хімік" Новий Розділ  
1971 "Сокіл" Львів    
1972 "Авангард" Стрий    
1973 "Сокіл" Львів    
1974 СКА, Львів "Сокіл" Львів "Цукровик" Ходорів
1975 СКА, Львів "Ватра" Рудно "Цукровик" Ходорів
1976 СКА, Львів "Сокіл" Львів "Ватра" Рудно
1977 "Шахтар" Червоноград    
1978      
1979 "Шахтар" Червоноград "Цементник" Миколаїв "Хімік" Новий Розділ
1980 "Хімік" Дрогобич    
1981 "Хімік" Дрогобич    
1982 "Спартак" Самбір    
1983 "Цементник" Миколаїв    
1984 "Спартак" Самбір    
1985 "Спартак" Самбір    
1986 "Цементник" Миколаїв    
1987 "Авангард" Жидачів    
1988 "Спартак" Самбір    
1989 "Карпати" Кам`янка-Бузька "Гірник" Новояворівськ "Спартак" Самбір
1990 "Газовик" Комарно "Колос" Городок "Промінь" Воля-Баранецька
1991 "Гірник" Новояворівське "Скала" Стрий "Авангард" Жидачів
1992(весна) "Цементник" Миколаїв    
1992/1993 "Карпати" Кам`янка-Бузька    
1993/1994 "Гарай" Жовква    
1994/1995 "Явір" Яворів    
1995/1996 "Явір" Яворів    
1996/1997 "Явір" Яворів "Цементник-Хорда" Миколаїв "Дністер" Самбір
1997/1998 "Явір" Яворів    
1998/1999 СК "Трускавець" "Рочин" Соснівка "Нафтовик" Борислав
1999(осінь) "Нафтовик" Борислав "Карпати" Кам`янка-Бузька  
2000 "Рочин" Соснівка "Сокіл" Золочів СКА-"Орбіта" Львів
2001 "Рочин" Соснівка "Карпати" Трускавець ФСК "Яворів"
2002 "Рава" Рава-Руська "Гарай" Жовква "Рочин" Соснівка
2003 "Рава-2" Рава-Руська "Гарай" Жовква "Шахтар" Червоноград
2004 "Карпати" Трускавець "Гарай" Жовква "Рава-2" Рава-Руська
2005 "Карпати" Кам`янка-Бузька "Сокіл" Суховоля "Шахтар" Червоноград
2006 "Шахтар" Червоноград "Карпати" Кам`янка-Бузька "Сокіл" Суховоля
2007 "Рава" Рава-Руська "Галичина" Львів "Сокіл" Суховоля
2008 "Рава" Рава-Руська "Галичина" Львів "Шахтар" Червоноград
2009 "Карпати" Кам`янка-Бузька "Шахтар" Червоноград "Галичина" Дрогобич
2010 "Нафтуся" Східниця ФК "Самбір" "Кар`єр" Торчиновичі
2011 ФК "Куликів" "Карпати" Кам`янка-Бузька ФК "Самбір"
2012 "Рух" Винники "Карпати" Кам`янка-Бузька ФК "Куликів"
2013 "Рух" Винники ФК "Миколаїв" "Гірник" Соснівка
2014 "Рух" Винники "Гірник" Соснівка ФК "Миколаїв"
2015 "Рух" Винники СКК "Демня" "Бори" Боринів/Ходорів