ЧЕМПІОНАТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

 

 

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
2019      
2018 МФК "Первомайськ" "Люкс-Агро" Нова Одеса "Укр-Нива-Бразил" Березанка, "Агролідер" Широківська ОТГ
2017 МФК "Первомайськ" "Інгулець" Снігурівка "Автолокомотив" Южноукраїнськ, ФК "Кам`яне"
2016 ФК "Врадіївка" СК "Первомайськ" "Автолокомотив" Южноукраїнськ
2015 ФК "Врадіївка" СК "Первомайськ" "Ліцей" Казанка, "Автолокомотив" Южноукраїнськ
2014 ФК"Степове" "Варварівка"Миколаїв

"Аграрник" Велика Мечетня

"Автолокомотив" Южноукраїнськ

2013 "Торпедо" Миколаїв МФК "Первомайськ "Варварівка" Миколаїв
2012 "Енергія" Миколаїв МФК "Первомайськ" ФК "Воронівка"
2011 "Торпедо" Миколаїв ФК "Воронівка" "Лан-Каскад" Щербані
2010 "Торпедо" Миколаїв ФК "Воронівка" "Тепловик" Южноукраїнськ
2009 ФК "Казанка" ФК "Воронівка" "Торпедо" Миколаїв
2008 "Торпедо" Миколаїв ФК "Воронівка" ФК "Новопетрівка"
2007 ФК "Воронівка" "Торпедо" Миколаїв "Колос" Степове
2006 "Торпедо" Миколаїв ФК "Воронівка" "Колос" Степове
2005 "Торпедо" Миколаїв "Славія" Баштанка "Колос" Степове
2004 "Славія" Баштанка "Колос" Степове "Дизельмаш" Первомайськ
2003 "Колос" Степове "Славія" Баштанка "Дизельмаш" Первомайськ
2002 "Водник" Миколаїв ФК "Миколаїв-2" "Колос" Степове
2001 "Водник" Миколаїв "Колос" Степове "Металург" Миколаїв
2000 "Колос" Степове ФК "Миколаїв-2" ФК "Первомайськ"
1999(осінь) "Колос" Степове СК "Миколаїв-2" СК "Вознесенськ"
1998/1999 "Колос" Степове СК "Миколаїв-2" "Сільгоспхімія" Новий Буг
1997/1998 "Гідролізник" Ольшанське "Колос" Степове "Нива" Нечаяне
1996/1997 "Колос" Степове ФК "Первомайськ" "Нива" Нечаяне
1995/1996 "Колос" Степове ФК "Первомайськ" СК "Миколаїв-2"
1994/1995 "Меркурій" Первомайськ "Нива" Нечаяне "Олімпія ФК АЕС" Южноукраїнськ
1993/1994 "Нива" Нечаяне "Меркурій" Первомайськ "Гідролізник" Ольшанське
1992/1993 "Олімпія ФК АЕС" Южноукраїнськ "Комунарівець" Миколаїв "Кооператор" Новий Буг
1991 "Олімпія ФК АЕС" Южноукраїнськ "Комунарівець" Миколаїв "Колос" Новокрасне
1990 "Водник" Миколаїв "Фрегат" Первомайськ  
1989 "Маяк" Очаків "Фрегат" Первомайськ "Водник" Миколаїв
1988 "Водник" Миколаїв "Маяк" Очаків "Іскра" Первомайськ
1987 "Водник" Миколаїв "Іскра" Первомайськ "Хвиля" Миколаїв
1986 "Хвиля" Миколаїв "Водник" Миколаїв "Фрегат" Первомайськ
1985 "Водник" Миколаїв "Хвиля" Миколаїв "Зірка" Миколаїв
1984 "Суднобудівник" Миколаїв "Фрегат" Первомайськ "Хвиля" Миколаїв
1983 "Хвиля" Миколаїв "Фрегат" Первомайськ "Водник" Миколаїв
1982 "Торпедо" Миколаїв "Хвиля" Миколаїв  
1981 "Хвиля" Миколаїв    
1980 "Океан" Миколаїв "Комунарівець" Миколаїв "Хвиля" Миколаїв
1979 "Хвиля" Миколаїв "Торпедо" Миколаїв "Комінтерн" Баштанка
1978 "Хвиля" Миколаїв "Фрегат" Первомайськ "Водник" Миколаїв
1977 "Фрегат" Первомайськ "Хвиля" Миколаїв "Водник" Миколаїв
1976 "Океан" Миколаїв "Водник" Миколаїв "Хвиля" Миколаїв
1975 "Хвиля" Миколаїв "Водник" Миколаїв "Океан" Миколаїв
1974 "Хвиля" Миколаїв "Океан" Миколаїв "Торпедо" Миколаїв, "Комунарівець" Миколаїв
1973 "Суднобудівник" Миколаїв "Торпедо" Миколаїв "Комунарівець" Миколаїв
1972 "Хвиля" Миколаїв    
1971 "Спартак" Первомайськ "Хвиля" Миколаїв "Янтар" Нова Одеса
1970 "Хвиля" Миколаїв "Суднобудівник" Миколаїв "Океан" Миколаїв
1969 "Спартак" Миколаїв "Хвиля" Миколаїв "Торпедо" Миколаїв
1968 "Будівельник" Первомайськ "Спартак" Миколаїв "Чайка-Авангард" Миколаїв
1967 "Авангард" Миколаїв "Спартак" Миколаїв "Торпедо" Миколаїв
1966 "Авангард" Миколаїв    
1965 "Торпедо" Миколаїв завод ім.Носенка, Миколаїв "Авангард" Первомайськ
1964 "Вимпел" Миколаїв "Торпедо" Миколаїв ФК "Первомайськ"
1963 "Торпедо" Миколаїв ГДО, Первомайськ "Вимпел" Миколаїв
1962 "Вимпел" Миколаїв ФК "Первомайськ"  
1961 "Торпедо" Миколаїв "Авангард" Миколаїв "Трактор" Снігурівка
1960 "Торпедо" Миколаїв "Авангард" Миколаїв "Вимпел" Миколаїв
1959 "Торпедо" Миколаїв "Вимпел" Миколаїв ФК "Октябрське"
1958 "Торпедо" Миколаїв    
1957 "Будівельник" Миколаїв    
1956 "Авангард"(завод ім.Носенка) Миколаїв "Будівельник" Миколаїв "Авангард-3"(Сталінський район, ПТЗ) Миколаїв
1955 "Будівельник"(Новий Водопій) Миколаїв "Спартак" Вознесенськ "Авангард"(Сталінський район, ПТЗ) Миколаїв
1954 "Авангард" Миколаїв "Будівельник" Миколаїв "Спартак" Вознесенськ
1953 "Водник"(суднобудівний завод) Миколаїв "Авангард" Миколаїв "Колгоспник" Снігурівка
1952*** "Харчовик" Миколаїв "Іскра" Очаків "Динамо" Вознесенськ
1952 ФК "Варварівка" "Харчовик" Миколаїв ФК "Октябрське"
1951** "Харчовик" Миколаїв "Іскра" Варварівка "Динамо" Вознесенськ
1950* "Авангард" Миколаїв "Динамо" Вознесенськ "Урожай" Вознесенськ
1949      
1948 "Машинобудівник" Миколаїв "Суднобудівник-2" Миколаїв "Динамо" Вознесенськ
1947 "Динамо" Вознесенськ "Суднобудівник"(завод ім.61 комунара) Миколаїв  
1946 "Суднобудівник"(завод ім.61 комунара) Миколаїв "Будівельник Півдня" Миколаїв  
1945 "Суднобудівник"(завод ім.Марті) Миколаїв    
1938 "Суднобудівник"(завод ім.Марті) Миколаїв "Спартак" Миколаїв  

1950 рік - даних про проведення чемпіонату не збереглося. В таблиці наведені призери Миколаївської зони (8 команд) в першості УРСР по другій групі.
1951 рік - даних про проведення чемпіонату не збереглося. В таблиці наведені призери Миколаївської зони (10 команд) в першості УРСР по другій групі (250 команд в 25 зонах).
1952 рік - призери Миколаївської зони в першості УРСР.