Субота, 04.05.2024, 12:22
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ НИЖНЬОСІРОГОЗЬКОГО РАЙОНУ з футзалу
2017/2018 РОКИ
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Тарпан" Нижні Сірогози | 18 | 17 | 1 | 0 | 163 - 74 | 52 |
2 | "Старт" Першопокровка | 18 | 15 | 2 | 1 | 127 - 40 | 47 |
3 | "Хлібороб-1" Нижні Торгаї | 18 | 14 | 0 | 4 | 123 - 50 | 42 |
4 | "Ветеран" Нижні Сірогози | 18 | 9 | 2 | 7 | 78 - 68 | 29 |
5 | "Таврія" Новопетрівка | 18 | 7 | 3 | 8 | 87 - 84 | 24 |
6 | ДЮСШ, Нижні Сірогози | 18 | 8 | 0 | 10 | 85 - 85 | 24 |
7 | "Схід" Дем`янівка | 18 | 6 | 0 | 12 | 84 - 92 | 18 |
8 | "Колос" Верхні Сірогози | 18 | 5 | 0 | 13 | 67 - 109 | 15 |
9 | "Хлібороб-2" Нижні Торгаї | 18 | 5 | 0 | 13 | 49 - 121 | 15 |
10 | "Титан" Новоолександрівка | 18 | 0 | 0 | 18 | 44 - 183 | 0 |
1 тур
26 листопада 2017 року
"Ветеран" Нижні Сірогози - ДЮСШ, Нижні Сірогози - 1:2
"Титан" Новоолександрівка - "Хлібороб-2" Нижні Торгаї - 3:9
"Тарпан" Нижні Сірогози - "Хлібороб-1" Нижні Торгаї - 4:3
"Схід" Дем`янівка - "Колос" Верхні Сірогози - 1:2
"Старт" Першопокровка - "Таврія" Новопетрівка - 5:3
2 тур
26 листопада 2017 року
"Хлібороб-1" Нижні Торгаї - "Схід" Дем`янівка - 9:2
"Хлібороб-2" Нижні Торгаї - "Тарпан" Нижні Сірогози - 4:8
ДЮСШ, Нижні Сірогози - "Таврія" Новопетрівка - 5:4
"Титан" Новоолександрівка - "Ветеран" Нижні Сірогози - 2:3
"Колос" Верхні Сірогози - "Старт" Першопокровка - 2:11
3 тур
03 грудня 2017 року
"Схід" Дем`янівка - "Хлібороб-2" Нижні Торгаї - 3:4
"Тарпан" Нижні Сірогози - "Ветеран" Нижні Сірогози - 8:5
"Титан" Новоолександрівка - ДЮСШ, Нижні Сірогози - 1:12
"Старт" Першопокровка - "Хлібороб-1" Нижні Торгаї - 4:2
"Таврія" Новопетрівка - "Колос" Верхні Сірогози - 5:4
4 тур
03 грудня 2017 року
"Хлібороб-2" Нижні Торгаї - "Старт" Першопокровка - 1:8
ДЮСШ, Нижні Сірогози - "Колос" Верхні Сірогози - 4:6
"Хлібороб-1" Нижні Торгаї - "Таврія" Новопетрівка - 7:4
"Тарпан" Нижні Сірогози - "Титан" Новоолександрівка - 21:5
"Ветеран" Нижні Сірогози - "Схід" Дем`янівка - 6:3
5 тур
09 грудня 2017 року
"Колос" Верхні Сірогози - "Хлібороб-1" Нижні Торгаї - 0:5
"Таврія" Новопетрівка - "Хлібороб-2" Нижні Торгаї - 7:4
"Ветеран" Нижні Сірогози - "Старт" Першопокровка - 2:3
"Схід" Дем`янівка - "Титан" Новоолександрівка - 5:0
"Тарпан" Нижні Сірогози - ДЮСШ, Нижні Сірогози - 13:5
6 тур
09 грудня 2017 року
"Ветеран" Нижні Сірогози - "Таврія" Новопетрівка - 1:1
"Хлібороб-2" Нижні Торгаї - "Колос" Верхні Сірогози - 5:0
"Хлібороб-1" Нижні Торгаї - ДЮСШ, Нижні Сірогози - 4:3
"Старт" Першопокровка - "Титан" Новоолександрівка - 12:0
"Тарпан" Нижні Сірогози - "Схід" Дем`янівка - 7:4
7 тур
16 грудня 2017 року
"Хлібороб-1" Нижні Торгаї - "Хлібороб-2" Нижні Торгаї - 11:2
"Колос" Верхні Сірогози - "Ветеран" Нижні Сірогози - 2:4
"Таврія" Новопетрівка - "Титан" Новоолександрівка - 11:4
"Старт" Першопокровка - "Тарпан" Нижні Сірогози - 1:1
"Схід" Дем`янівка - ДЮСШ, Нижні Сірогози - 5:6
8 тур
16 грудня 2017 року
"Титан" Новоолександрівка - "Колос" Верхні Сірогози - 4:6
"Ветеран" Нижні Сірогози - "Хлібороб-1" Нижні Торгаї - 1:7
ДЮСШ, Нижні Сірогози - "Хлібороб-2" Нижні Торгаї - 10:2
"Тарпан" Нижні Сірогози - "Таврія" Новопетрівка - 7:5
"Схід" Дем`янівка - "Старт" Першопокровка - 2:6
9 тур
23 грудня 2017 року
"Старт" Першопокровка - ДЮСШ, Нижні Сірогози - 7:2
"Колос" Верхні Сірогози - "Тарпан" Нижні Сірогози - 4:12
"Хлібороб-1" Нижні Торгаї - "Титан" Новоолександрівка - 10:1
"Хлібороб-2" Нижні Торгаї - "Ветеран" Нижні Сірогози - 0:5
"Таврія" Новопетрівка - "Схід" Дем`янівка - 4:6
10 тур
23 грудня 2017 року
"Хлібороб-1" Нижні Торгаї - "Схід" Дем`янівка - 12:3
"Хлібороб-2" Нижні Торгаї - "Тарпан" Нижні Сірогози - 0:12
ДЮСШ, Нижні Сірогози - "Таврія" Новопетрівка - 2:6
"Титан" Новоолександрівка - "Ветеран" Нижні Сірогози - 2:12
"Колос" Верхні Сірогози - "Старт" Першопокровка - 1:6
11 тур
13 січня 2018 року
"Ветеран" Нижні Сірогози - ДЮСШ, Нижні Сірогози - 5:2
"Титан" Новоолександрівка - "Хлібороб-2" Нижні Торгаї - 2:4
"Тарпан" Нижні Сірогози - "Хлібороб-1" Нижні Торгаї - 5:2
"Схід" Дем`янівка - "Колос" Верхні Сірогози - 9:3
"Старт" Першопокровка - "Таврія" Новопетрівка - 3:3
12 тур
13 січня 2018 року
"Схід" Дем`янівка - "Хлібороб-2" Нижні Торгаї - 3:4
"Тарпан" Нижні Сірогози - "Ветеран" Нижні Сірогози - 9:6
"Титан" Новоолександрівка - ДЮСШ, Нижні Сірогози - 3:9
"Старт" Першопокровка - "Хлібороб-1" Нижні Торгаї - 8:2
"Таврія" Новопетрівка - "Колос" Верхні Сірогози - 6:5
13 тур
27 січня 2018 року
"Хлібороб-2" Нижні Торгаї - "Старт" Першопокровка - 1:8
ДЮСШ, Нижні Сірогози - "Колос" Верхні Сірогози - 3:1
"Хлібороб-1" Нижні Торгаї - "Таврія" Новопетрівка - 7:0
"Тарпан" Нижні Сірогози - "Титан" Новоолександрівка - 10:4
"Ветеран" Нижні Сірогози - "Схід" Дем`янівка - 5:4
14 тур
27 січня 2018 року
"Колос" Верхні Сірогози - "Хлібороб-1" Нижні Торгаї - 3:9
"Таврія" Новопетрівка - "Хлібороб-2" Нижні Торгаї - 5:1
"Старт" Першопокровка - "Ветеран" Нижні Сірогози - 7:2
"Схід" Дем`янівка - "Титан" Новоолександрівка - 14:3
"Тарпан" Нижні Сірогози - ДЮСШ, Нижні Сірогози - 8:6
15 тур
03 лютого 2018 року
"Ветеран" Нижні Сірогози - "Таврія" Новопетрівка - 1:1
"Хлібороб-2" Нижні Торгаї - "Колос" Верхні Сірогози - 4:10
ДЮСШ, Нижні Сірогози - "Хлібороб-1" Нижні Торгаї - 2:6
"Титан" Новоолександрівка - "Старт" Першопокровка - 2:18
"Тарпан" Нижні Сірогози - "Схід" Дем`янівка - 9:5
16 тур
03 лютого 2018 року
"Хлібороб-1" Нижні Торгаї - "Хлібороб-2" Нижні Торгаї - 13:2
"Колос" Верхні Сірогози - "Ветеран" Нижні Сірогози - 5:10
"Таврія" Новопетрівка - "Титан" Новоолександрівка - 15:1
"Старт" Першопокровка - "Тарпан" Нижні Сірогози - 4:8
"Схід" Дем`янівка - ДЮСШ, Нижні Сірогози - 5:2
17 тур
11 лютого 2018 року
"Титан" Новоолександрівка - "Колос" Верхні Сірогози - 4:7
"Ветеран" Нижні Сірогози - "Хлібороб-1" Нижні Торгаї - 3:9
ДЮСШ, Нижні Сірогози - "Хлібороб-2" Нижні Торгаї - 7:1
"Тарпан" Нижні Сірогози - "Таврія" Новопетрівка - 14:5
"Схід" Дем`янівка - "Старт" Першопокровка - 3:8
18 тур
11 лютого 2018 року
"Старт" Першопокровка - ДЮСШ, Нижні Сірогози - 8:3
"Колос" Верхні Сірогози - "Тарпан" Нижні Сірогози - 6:7
"Хлібороб-1" Нижні Торгаї - "Титан" Новоолександрівка - 5:3
"Хлібороб-2" Нижні Торгаї - "Ветеран" Нижні Сірогози - 1:6
"Таврія" Новопетрівка - "Схід" Дем`янівка - 2:7
Інформація взята зі сайту Футбол Херсонщини