ЧЕМПІОНАТ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ
2015 РІК

Команда І В Н П Р/М О
1 "Гудок" Новомосковськ 22 18 1 3 88 - 31 55
2 "Сінто" Губиниха 21 16 1 4 59 - 29 49
3 "Металург" Новомосковськ 22 14 1 7 66 - 41 43
4 "Олімп" Знаменівка 22 13 1 8 66 - 51 40
5 "Моноліт" Меліоративний 22 13 0 9 52 - 40 39
6 "Сатурн" Новомосковськ 22 12 0 10 90 - 51 36
7 "Камелот" Піщанка 22 12 0 10 65 - 52 36
8 "Гвардія" Гвардійський 22 11 0 11 48 - 49 33
9 "Кристал" Губиниха 21 7 4 10 26 - 40 25
10 "Оріль" Перещепино 22 5 2 15 37 - 59 17
11 "Мрія" Левенцівка 22 3 2 17 26 - 69 11
12 "Легіон" Черкаський 22 1 0 21 21 - 134 3

Примітка. Команда "Горизонт" Вільне після першого кола знялась зі змагань. Результати першого кола анульовано.

1 тур
03 травня 2015
"Гвардія" Гвардійський - "Сінто" Губиниха - 2:1
"Кристал" Губиниха - "Легіон" Черкаський - 2:1
"Камелот" Піщанка - "Металург" Новомосковськ - 0:3
"Олімп" Знаменівка - "Гудок" Новомосковськ - 2:8
"Мрія" Левенцівка - "Оріль" Перещепино - 4:2
"Горизонт" Вільне - "Сатурн" Новомосковськ - 2:9
2 тур
10 травня 2015
"Моноліт" Меліоративний - "Легіон" Черкаський - 3:0

Голи: Лопатин, Воловий, Никипорець
"Сінто" Губиниха - "Мрія" Левенцівка - 3:1
"Кристал" Губиниха - "Гудок" Новомосковськ - 1:2
"Оріль" Перещепино - "Камелот" Піщанка - 0:2
"Металург" Новомосковськ - "Сатурн" Новомосковськ - 1:2
"Олімп" Знаменівка - "Горизонт" Вільне - 3:0
3 тур
17 травня 2015

"Гвардія" Гвардійський - "Мрія" Левенцівка - 2:0
"Сінто" Губиниха - "Камелот" Піщанка - 6:3
"Оріль" Перещепино - "Сатурн" Новомосковськ - 2:3
"Кристал" Губиниха - "Горизонт" Вільне - 7:1
"Гудок" Новомосковськ - "Моноліт" Меліоративний - 3:0
"Металург" Новомосковськ - "Олімп" Знаменівка - 2:4
4 тур
24 травня 2015
"Моноліт" Меліоративний - "Горизонт" Вільне - 11:0

Голи: Лопатин-2, Василенченко-2, Скрипник, Петров, Голуб, Чуєв, Кулик, Меюс, Малов
"Камелот" Піщанка - "Гвардія" Гвардійський - 4:1
"Олімп" Знаменівка - "Оріль" Перещепино - 1:1
"Сатурн" Новомосковськ - "Сінто" Губиниха - 4:5
"Кристал" Губиниха - "Металург" Новомосковськ - 1:2

31.07.2015 "Легіон" Черкаський - "Гудок" Новомосковськ - 2:16
5 тур
31 травня 2015
"Металург" Новомосковськ - "Моноліт" Меліоративний - 3:2

Голи: ??? - Василенченко-2
"Оріль" Перещепино - "Кристал" Губиниха - 2:2
"Сінто" Губиниха - "Олімп" Знаменівка - 2:1
"Камелот" Піщанка - "Мрія" Левенцівка - 6:2
"Горизонт" Вільне - "Легіон" Черкаський
"Гвардія" Гвардійський - "Сатурн" Новомосковськ -
перенесено
6 тур
06 червня 2015
"Моноліт" Меліоративний - "Оріль" Перещепино - 2:0

Голи: Василенченко-2
"Олімп" Знаменівка - "Гвардія" Гвардійський - 3:4
"Легіон" Черкаський - "Металург" Новомосковськ - 2:3
"Кристал" Губиниха - "Сінто" Губиниха  - 1:1
"Гудок" Новомосковськ - "Горизонт" Вільне - 11:0
"Сатурн" Новомосковськ - "Мрія" Левенцівка - 5:0
7 тур
11 червня 2015
"Гвардія" Гвардійський - "Кристал" Губиниха - 2:1
"Камелот" Піщанка - "Сатурн" Новомосковськ- 4:2
"Металург" Новомосковськ - "Гудок" Новомосковськ - 4:2
"Сінто" Губиниха - "Моноліт" Меліоративний - 2:0
"Мрія" Левенцівка - "Олімп" Знаменівка - 3:6

"Оріль" Перещепино - "Легіон" Черкаський - 1:0
8 тур
20 червня 2015
"Моноліт" Меліоративний - "Гвардія" Гвардійський - 3:2

Голи: Мірошниченко, Петров, Василенченко - ???
"Олімп" Знаменівка - "Камелот" Піщанка - 1:0
"Кристал" Губиниха - "Мрія" Левенцівка - 1:0
"Легіон" Черкаський - "Сінто" Губиниха - 1:8
"Гудок" Новомосковськ - "Оріль" Перещепино - 7:2
"Горизонт" Вільне - "Металург" Новомосковськ - 3:10
9 тур
28 червня 2015
"Оріль" Перещепино - "Горизонт" Вільне - 2:0
"Сатурн" Новомосковськ - "Олімп" Знаменівка - 6:3
"Сінто" Губиниха - "Гудок" Новомосковськ - 2:1
"Гвардія" Гвардійський - "Легіон" Черкаський - 4:1
"Мрія" Левенцівка - "Моноліт" Меліоративний - -:+
"Камелот" Піщанка - "Кристал" Губиниха
10 тур
04 липня 2015

"Моноліт" Меліоративний - "Камелот" Піщанка - 4:0
Голи: Лопатин-2, Воловий, Василенченко
"Кристал" Губиниха - "Сатурн" Новомосковськ - 1:3
"Металург" Новомосковськ - "Оріль" Перещепино - 3:1
"Горизонт" Вільне - "Сінто" Губиниха - -:+
"Легіон" Черкаський - "Мрія" Левенцівка

09.08.2015 "Гудок" Новомосковськ - "Гвардія" Гвардійський - 6:2
11 тур
11 липня 2015
"Сатурн" Новомосковськ - "Моноліт" Меліоративний - 4:0
"Мрія" Левенцівка - "Гудок" Новомосковськ - 1:2
"Камелот" Піщанка - "Легіон" Черкаський - 7:1
"Олімп" Знаменівка - "Кристал" Губиниха - 4:1

01.08.2015 "Сінто" Губиниха - "Металург" Новомосковськ - 2:0
"Гвардія" Гвардійський - "Горизонт" Вільне -
перенесено
12 тур
18 липня 2015
"Оріль" Перещепино - "Сінто" Губиниха - 0:3
"Гудок" Новомосковськ - "Камелот" Піщанка - 5:1

"Моноліт" Меліоративний - "Олімп" Знаменівка - 5:4
"Легіон" Черкаський - "Сатурн" Новомосковськ - 0:17
"Металург" Новомосковськ - "Гвардія" Гвардійський - 4:2
"Горизонт" Вільне - "Мрія" Левенцівка
13 тур
26 липня 2015
"Гвардія" Гвардійський - "Оріль" Перещепино - 4:2
"Сатурн" Новомосковськ - "Гудок" Новомосковськ - 1:2
"Кристал" Губиниха - "Моноліт" Меліоративний - 2:1

09.08.2015 "Мрія" Левенцівка - "Металург" Новомосковськ - 2:3
"Камелот" Піщанка - "Горизонт" Вільне
"Олімп" Знаменівка - "Легіон" Черкаський
14 тур
15 серпня 2015
"Оріль" Перещепино - "Гвардія" Гвардійський - 3:1
"Гудок" Новомосковськ - "Сатурн" Новомосковськ - 2:0
"Моноліт" Меліоративний - "Кристал" Губиниха - 3:1
"Металург" Новомосковськ - "Мрія" Левенцівка - 7:1
"Легіон" Черкаський - "Олімп" Знаменівка - 0:3

31.10.2015 "Камелот" Піщанка - "Сінто" Губиниха - 4:0
15 тур
22 серпня 2015
"Кристал" Губиниха - "Оріль" Перещепино - 2:1
"Металург" Новомосковськ - "Сінто" Губиниха - 3:0
"Олімп" Знаменівка - "Моноліт" Меліоративний - 0:4
"Сатурн" Новомосковськ - "Легіон" Черкаський - 11:0
"Гвардія" Гвардійський - "Камелот" Піщанка - 2:1

02.11.2015 "Гудок" Новомосковськ - "Мрія" Левенцівка - 3:3
16 тур
29 серпня 2015
"Моноліт" Меліоративний - "Сатурн" Новомосковськ - 2:1

Голи: Лопатин, Піскун - ???
"Гудок" Новомосковськ - "Сінто" Губиниха - 1:3
"Гвардія" Гвардійський - "Металург" Новомосковськ - 1:2
"Камелот" Піщанка - "Оріль" Перещепино - 2:0
"Кристал" Губиниха - "Олімп" Знаменівка - 0:2
"Мрія" Левенцівка - "Легіон" Черкаський - -:+

17 тур
06 вересня 2015
"Моноліт" Меліоративний - "Мрія" Левенцівка - 5:0
"Оріль" Перещепино - "Металург" Новомосковськ - 4:2
"Гвардія" Гвардійський - "Гудок" Новомосковськ - 0:4
"Олімп" Знаменівка - "Сатурн" Новомосковськ - 4:2
"Кристал" Губиниха - "Камелот" Піщанка - 2:1
"Сінто" Губиниха - "Легіон" Черкаський - 7:2
18 тур
12 вересня 2015
"Моноліт" Меліоративний - "Сінто" Губиниха - 1:3
"Камелот" Піщанка - "Металург" Новомосковськ - 1:0
"Оріль" Перещепино - "Гудок" Новомосковськ - 1:4
"Легіон" Черкаський - "Гвардія" Гвардійський - 1:5
"Мрія" Левенцівка - "Олімп" Знаменівка

02.11.2015 "Сатурн" Новомосковськ - "Кристал" Губиниха - 3:0
19 тур
20 вересня 2015
"Гвардія" Гвардійський - "Моноліт" Меліоративний - 2:3

"Камелот" Піщанка - "Гудок" Новомосковськ - 3:4
"Легіон" Черкаський - "Оріль" Перещепино - 1:5
"Олімп" Знаменівка - "Сінто" Губиниха - 2:1
"Мрія" Левенцівка - "Сатурн" Новомосковськ - 1:3
"Металург" Новомосковськ - "Кристал" Губиниха - 0:0
20 тур
27 вересня 2015
"Оріль" Перещепино - "Моноліт" Меліоративний - 2:3
"Гвардія" Гвардійський - "Олімп" Знаменівка - 3:0
"Легіон" Черкаський - "Камелот" Піщанка - 2:8
"Гудок" Новомосковськ - "Металург" Новомосковськ - 4:2
"Мрія" Левенцівка - "Кристал" Губиниха - 2:2
"Сінто" Губиниха - "Сатурн" Новомосковськ - +:-
21 тур
04 жовтня 2015
"Камелот" Піщанка - "Моноліт" Меліоративний - 4:2
"Металург" Новомосковськ - "Легіон" Черкаський - 10:1
"Гудок" Новомосковськ - "Кристал" Губиниха - 4:0
"Сатурн" Новомосковськ - "Гвардія" Гвардійський - 3:4

"Мрія" Левенцівка - "Сінто" Губиниха - 1:4
"Оріль" Перещепино - "Олімп" Знаменівка - 1:4
22 тур
11 жовтня 2015
"Сатурн" Новомосковськ - "Оріль" Перещепино - 7:4
"Мрія" Левенцівка - "Гвардія" Гвардійський - 3:2
"Камелот" Піщанка - "Олімп" Знаменівка - 3:4
"Моноліт" Меліоративний - "Металург" Новомосковськ - 2:5
"Легіон" Черкаський - "Гудок" Новомосковськ
"Сінто" Губиниха - "Кристал" Губиниха -
перенесено
23 тур
17 жовтня 2015
"Олімп" Знаменівка - "Металург" Новомосковськ - 5:2
"Моноліт" Меліоративний - "Гудок" Новомосковськ - 0:2
"Сінто" Губиниха - "Гвардія" Гвардійський - 2:1
"Сатурн" Новомосковськ - "Камелот" Піщанка - 10:4
"Олімп" Знаменівка - "Кристал" Губиниха
"Оріль" Перещепино - "Мрія" Левенцівка - +:-
24 тур
25 жовтня 2015

"Мрія" Левенцівка - "Камелот" Піщанка - 0:1
"Металург" Новомосковськ - "Сатурн" Новомосковськ - 6:2
"Кристал" Губиниха - "Гвардія" Гвардійський - 1:0
"Гудок" Новомосковськ - "Олімп" Знаменівка - 2:1
"Легіон" Черкаський - "Моноліт" Меліоративний - 0:4
"Оріль" Перещепино - "Сінто" Губиниха

Інформація взята зі сайту https://vk.com/fc_m_o_n_o_l_i_t