ЧЕМПІОНАТ НОВОСАНЖАРСЬКОГО РАЙОНУ
2013 РІК
ГРУПА "А"

Команда І В Н П Р/М О
1 "Оріль" Нехвороща 11 8 1 2 37 - 15 25
2 "Чиста криниця" Драбинівка 11 8 1 2 34 - 18 25
3 "Старт" Писарівка 11 6 1 4 38 - 31 19
4 "Оріль" Лівенське 11 4 2 5 35 - 28 14
5 "Юність" Галущина Гребля 11 4 0 7(1) 21 - 35 11
6 "Темп" Суха Маячка 6 3 1 2 13 - 6 10
7 "Будівельник" Пристанційне 11 0 0 11(5) 3 - 49 0

Примітка. Команда "Темп" Суха Маячка розпочала свої виступи з другого кола змагань.
У дужках в графі "поразки" вказується кількість неявок, за які, згідно регламенту змагань, команді зараховується технічна поразку 0:3 і з команди знімається 1 очко.
 

1 тур
11 травня 2013

"Будівельник" Пристанційне - "Чиста криниця" Драбинівка - 0:5
«Старт» Писарівка - «Оріль» Лівенське - 4:4
«Оріль» Нехвороща - «Юність» Галущина Гребля - 4:2
2 тур
"Чиста криниця" Драбинівка - "Старт" Писарівка - 5:4
"Оріль" Лівенське - "Оріль" Нехвороща - 2:4
"Темп" Суха Маячка - "Будівельник" Пристанційне - -:+
3 тур
"Чиста криниця" Драбинівка - "Оріль" Нехвороща - 3:1
"Юність" Галущина Гребля - "Оріль" Лівенське - 2:1
"Старт" Писарівка - "Будівельник" Пристанційне
4 тур
01 червня 2013

"Оріль" Нехвороща - "Оріль" Лівенське - 3:1
"Чиста криниця" Драбинівка - "Юність" Галущина Гребля - 3:1
"Будівельник" Пристанційне - "Старт" Писарівка - 0:6
5 тур
«Оріль» Лівенське - «Чиста криниця» Драбинівка - 3:3
«Юність» Галущина Гребля - «Старт» Писарівка - 3:7
«Оріль» Нехвороща - «Будівельник» Пристанційне - +:-
6 тур
"Чиста криниця" Драбинівка - "Оріль" Лівенське - 6:3
"Старт" Писарівка - "Оріль" Нехвороща - 2:3
"Будівельник" Пристанційне - "Юність" Галущина Гребля - 2:4
7 тур
"Будівельник" Пристанційне - "Темп" Суха Маячка - 0:5
"Старт" Писарівка - "Чиста криниця" Драбинівка - 1:0
8 тур
"Чиста криниця" Драбинівка - "Оріль" Нехвороща - 1:3
"Темп" Суха Маячка - "Старт" Писарівка - 1:2
"Оріль" Лівенське - "Юність" Галущина Гребля - 3:2
9 тур
"Оріль" Нехвороща - "Темп" Суха Маячка - 1:1
"Юність" Галущина Гребля - "Чиста криниця" Драбинівка - 1:3
"Старт" Писарівка - "Будівельник" Пристанційне - 3:0
10 тур
"Оріль" Нехвороща - "Старт" Писарівка - 1:4
"Темп" Суха Маячка - "Чиста криниця" Драбинівка - 1:2

Інформація взята зі сайту http://kolos-fc.ucoz.ru/