П`ятниця, 03.05.2024, 00:50
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
VІ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ НОВОСАНЖАРСЬКОГО РАЙОНУ
з міні-футболу
2014/2015 РОКИ
ПЕРША ЛІГА
ФІНАЛ
07 березня 2015 року, м.Нові Санжари
"Ветеран" Нехвороща - "Солод" Нові Санжари - 5:1
Голи: Гида Сергій, ??? - Джежелий Євген, ???
МАТЧ ЗА 3-4 МІСЦЕ
07 березня 2015 року, м.Нові Санжари
"Гетьман" Галущина Гребля - "Аякс" Нові Санжари - 5:2
Голи: Коба Володимир-2, Тодавчич Роман-2, Рибка Сергій - Маник Вадим, Зінич Денис
ГРУПА "Б"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Ветеран" Нехвороща | 16 | 12 | 2 | 2 | 94 - 38 | 38 |
2 | "Гетьман" Галущина Гребля | 16 | 11 | 3 | 2 | 76 - 47 | 36 |
3 | "Оріль" Нехвороща | 16 | 11 | 2 | 3 | 92 - 53 | 35 |
4 | "Зоря-3" Руденківка | 16 | 9 | 3 | 4 | 74 - 42 | 30 |
5 | "Чиста Криниця-2" Драбинівка | 16 | 7 | 1 | 8 | 76 - 81 | 22 |
6 | "Сокіл" Соколова Балка | 16 | 5 | 2 | 9 | 85 - 101 | 17 |
7 | "Штурм" Великі Солонці | 16 | 5 | 1 | 10 | 63 - 107 | 16 |
8 | "Ворскла" Кунцеве | 16 | 3 | 1 | 12 | 51 - 80 | 10 |
9 | "Лиман" Шедієве | 16 | 1 | 1 | 14 | 41 - 103 | 4 |
Кращий бомбардир - Рибка Сергій("Гетьман")
1 тур
01-02 листопада 2014 року
"Ворскла" Кунцеве - "Оріль" Нехвороща - 2:7
"Гетьман" Галущина Гребля - "Штурм" Великі Солонці - 7:0
"Зоря-3" Руденківка - "Ветеран" Нехвороща - 2:3
"Лиман" Шедієве - "Чиста Криниця-2" Драбинівка - 3:7
2 тур
08-09 листопада 2014 року
"Оріль" Нехвороща - "Гетьман" Галущина Гребля - 7:4
"Ветеран" Нехвороща - "Ворскла" Кунцеве - 8:1
"Сокіл" Соколова Балка - "Лиман" Шедієве 9:3
"Чиста Криниця-2" Драбинівка - "Зоря-3" Руденківка - 1:4
3 тур
15-16 листопада 2014 року
"Ворскла" Кунцеве - "Чиста Криниця-2" Драбинівка - 1:4
"Зоря-3" Руденківка - "Сокіл" Соколова Балка - 5:4
"Гетьман" Галущина Гребля - "Ветеран" Нехвороща - 6:5
"Штурм" Великі Солонці - "Оріль" Нехвороща - 4:9
4 тур
22-23 листопада 2014 року
"Чиста Криниця-2" Драбинівка - "Гетьман" Галущина Гребля - 3:8
"Сокіл" Соколова Балка - "Ворскла" Кунцеве - 8:2
"Лиман" Шедієве - "Зоря-3" Руденківка - 6:6
"Ветеран" Нехвороща - "Штурм" Великі Солонці - 10:2
5 тур
29-30 листопада 2014 року
"Штурм" Великі Солонці - "Чиста Криниця-2" Драбинівка - 3:12
"Оріль" Нехвороща - "Ветеран" Нехвороща - 3:3
"Ворскла" Кунцеве - "Лиман" Шедієве - 2:3
"Гетьман" Галущина Гребля - "Сокіл" Соколова Балка - 4:1
6 тур
06-07 грудня 2014 року
"Чиста Криниця-2" Драбинівка - "Оріль" Нехвороща - 5:3
Голи: Таран Євген-2, ???, Кібальник Олександр, Бурлаковський Сергій - Діденко Валерій, Литвин Євген, Пеляк Геннадій
"Лиман" Шедієве - "Гетьман" Галущина Гребля - 4:8
"Зоря-3" Руденківка - "Ворскла" Кунцеве - 3:3
"Сокіл" Соколова Балка - "Штурм" Великі Солонці - 16:5
7 тур
13-14 грудня 2014 року
"Ветеран" Нехвороща - "Чиста Криниця-2" Драбинівка - 7:3
"Сокіл" Соколова Балка - "Оріль" Нехвороща - 5:5
"Гетьман" Галущина Гребля - "Зоря-3" Руденківка - 1:2
"Штурм" Великі Солонці - "Лиман" Шедієве - 6:4
10 тур
"Гетьман" Галущина Гребля - "Штурм" Великі Солонці - 2:2
"Чиста криниця-2" Драбинівка - "Лиман" Шедієве - 4:2
"Ветеран" Нехвороща - "Зоря-3" Руденківка - 2:3
"Оріль" Нехвороща - "Ворскла" Кунцеве - 3:2
11 тур
10-11 січня 2015 року
"Гетьман" Галущина Гребля - "Оріль" Нехвороща - 4:2
"Зоря-3" Руденківка - "Чиста Криниця-2" Драбинівка - 12:1
"Лиман" Шедієве - "Сокіл" Соколова Балка - 2:6
"Ворскла" Кунцеве - "Ветеран" Нехвороща - 3:6
12 тур
17-18 січня 2015 року
"Чиста Криниця-2" Драбинівка - "Ворскла" Кунцеве - 5:4
"Сокіл" Соколина Балка - "Зоря-3" Руденківка - 3:8
"Ветеран" Нехвороща - "Гетьман" Галущина Гребля - 2:2
"Оріль" Нехвороща - "Штурм" Великі Солонці - 7:2
13 тур
24-25 січня 2015 року
"Гетьман" Галущина Гребля - "Чиста Криниця-2" Драбинівка - 6:5
Голи: Рибка Сергій-2, Тодавчич Роман, Мирний Микола, Лещенко Владислав, Забора Олександр - Бурлаковський Сергій-3, Матійченко Роман, ???
"Ворскла" Кунцеве - "Сокіл" Соколина Балка - 5:7
"Зоря-3" Руденківка - "Лиман" Шедієве - 6:1
"Штурм" Великі Солонці - "Ветеран" Нехвороща - 2:6
14 тур
31 січня-01 лютого 2015 року
"Чиста Криниця-2" Драбинівка - "Штурм" Великі Солонці - 4:5
"Сокіл" Соколина Балка - "Гетьман" Галущина Гребля - 6:10
"Лиман" Шедієве - "Ворскла" Кунцеве - 1:5
"Ветеран" Нехвороща - "Оріль" Нехвороща
15 тур
07-08 лютого 2015 року
"Оріль" Нехвороща - "Чиста Криниця-2" Драбинівка - 8:6
"Ворскла" Кунцеве - "Зоря-3" Руденківка - 4:3
"Гетьман" Галущина Гребля - "Лиман" Шедієве - 3:2
"Штурм" Великі Солонці - "Сокіл" Соколина Балка - 8:2
16 тур
14-15 лютого 2015 року
"Чиста Криниця-2" Драбинівка - "Ветеран" Нехвороща - 3:4
"Сокіл" Соколина Балка - "Оріль" Нехвороща - 5:13
"Зоря-3" Руденківка - "Гетьман" Галущина Гребля - 0:0
"Лиман" Шедієве - "Штурм" Великі Солонці - 2:10
17 тур
"Гетьман" Галущина Гребля - "Ворскла" Кунцеве - 7:3
"Зоря-3" Руденківка - "Штурм" Великі Солонці - 4:2
"Ветеран" Нехвороща - "Сокіл" Соколина Балка - 8:2
"Оріль" Нехвороща - "Лиман" Шедієве - 11:0
18 тур
"Ветеран" Нехвороща - "Лиман" Шедієве - 4:2
"Сокіл" Соколина Балка - "Чиста Криниця-2" Драбинівка - 5:7
"Ворскла" Кунцеве - "Штурм" Великі Солонці - 4:6
"Зоря-3" Руденківка - "Оріль" Нехвороща - 2:3
Інформація взята зі сайту Офіційний сайт ФК "Колос" Пашківка