Четвер, 02.05.2024, 23:59
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
VІ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ НОВОСАНЖАРСЬКОГО РАЙОНУ
з міні-футболу
2014/2015 РОКИ
ВИША ЛІГА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Ветеран" Нові Санжари | 18 | 16 | 1 | 1 | 125 - 49 | 49 |
2 | "Зоря" Руденківка | 18 | 14 | 3 | 1 | 110 - 51 | 45 |
3 | "Темп" Суха Маячка | 18 | 12 | 1 | 5 | 94 - 49 | 37 |
4 | "Маяк" Малий Кобелячок | 18 | 10 | 1 | 7 | 134 - 94 | 31 |
5 | "Чиста Криниця" Драбинівка | 18 | 10 | 1 | 7 | 90 - 73 | 31 |
6 | "Чкаловець" Великий Кобелячок | 18 | 8 | 1 | 9 | 71 - 84 | 25 |
7 | "Омега" Нові Санжари | 18 | 4 | 2 | 12 | 68 - 90 | 14 |
8 | "Авангард" Попове | 18 | 4 | 0 | 14 | 48 - 111 | 12 |
9 | "Зоря-2" Руденківка | 18 | 4 | 0 | 14 | 51 - 107 | 12 |
10 | "Колос" Стовбина Долина | 18 | 3 | 0 | 15 | 59 - 142 | 9 |
1 тур
01-02 листопада 2014 року
"Чкаловець" Великий Кобелячок - "Зоря" Руденківка - 2:10
"Омега" Нові Санжари - "Авангард" Попове - 3:5
"Колос" Стовбина Долина - "Чиста Криниця" Драбинівка - 0:11
"Зоря-2" Руденківка - "Ветеран" Нові Санжари - 3:13
"Темп" Суха Маячка - "Маяк" Малий Кобелячок - 7:3
2 тур
08-09 листопада 2014 року
"Чиста Криниця" Драбинівка - "Зоря-2" Руденківка - 6:3
Голи: Удовенко Максим, Дашівський Андрій-2, Хмара Дмитро, Удовенко Микола, Руденський Антон - Співак Артем, Власенко Геннадій, Діденко Максим
"Ветеран" Нові Санжари - "Темп" Суха Маячка - 5:3
Голи: Радчич Віктор-2, Гарець Віталій, Кириленко Олександр, Устенко В`ячеслав - Близнюк Ігор, Білокінь Михайло, Томілін Андрій
"Маяк" Малий Кобелячок - "Чкаловець" Великий Кобелячок - 7:5
Голи: Марусич В`ячеслав-5, Варич Ігор, Щудро Артур - ???, Нечитайло Олександр
"Авангард" Попове - "Зоря" Руденківка - 0:10
"Омега" Нові Санжари - "Колос" Стовбина Долина - 8:1
3 тур
15-16 листопада 2014 року
"Темп" Суха Маячка - "Чиста Криниця" Драбинівка - 2:4
Голи: Серебрич Олександр, Томілін Андрій - Дашівський Андрій, ???, Руденський Антон, ???
"Зоря" Руденківка - "Маяк" Малий Кобелячок - 5:3
Голи: Мокляк Владислав, Мокрий Станіслав, Сонник Сергій-2, Писаренко Олександр - ???, Марусич В`ячеслав, Варич Ігор
Нереалізований пенальті: Мокляк Владислав("Зоря")
"Зоря-2" Руденківка - "Омега" Нові Санжари - 2:4
"Колос" Стовбина Долина - "Авангард" Попове - 2:4
"Чкаловець" Великий Кобелячок - "Ветеран" Нові Санжари - 2:3
4 тур
22-23 листопада 2014 року
"Ветеран" Нові Санжари - "Зоря" Руденківка - 4:4
Голи: Зіпунніков Андрій, Мокрий Станіслав(автогол), Суботін Євген, Перерва Максим - ???, Мокрий Станіслав, ???. Мокляк Владиславпен
Нереалізований пенальті: Мокляк Владислав("Зоря")
"Омега" Нові Санжари - "Темп" Суха Маячка - 1:6
Голи: Черевако Павло - Білокінь Михайло, Герман Станіслав, ???, Карюк Валерій, Красноплахтич Павло
"Авангард" Попове - "Маяк" Малий Кобелячок - 5:7
Голи: ??? - Марусич Максим-4, ???
"Чиста Криниця" Драбинівка - "Чкаловець" Великий Кобелячок - 5:3
Голи: Дашівський Андрій-3, Протас Руслан, Галушка Олександр - Вальковець В`ячеслав-2, Лахно Владислав
"Колос" Стовбина Долина - "Зоря-2" Руденківка - 4:9
5 тур
29-30 листопада 2014 року
"Маяк" Малий Кобелячок - "Ветеран" Нові Санжари - 8:7
Голи: Щудро Артур-3(1-пен), Марусич Максим-4, Марусич В`ячеслав - Суботін Євген-3, Гарець Віталій, Зіпунніков Андрій, Олешко Вадим, Жаботинський Володимир
Нереалізований пенальті: Устенко В`ячеслав("Ветеран",стійка)
"Темп" Суха Маячка - "Колос" Стовбина Долина - 7:3
Голи: Білокінь Михайло-3, Карюк Валерій, ??? - Писаренко Ігор-2, ???
"Чкаловець" Великий Кобелячок - "Омега" Нові Санжари - 3:3
"Зоря" Руденківка - "Чиста Криниця" Драбинівка - 6:3
"Зоря-2" Руденківка - "Авангард" Попове - 0:4
6 тур
06-07 грудня 2014 року
"Чиста Криниця" Драбинівка - "Маяк" Малий Кобелячок - 5:4
Голи: Хмара Дмитро, Руденський Антон-2, Дашівський Андрій-2 - Марусич Максим-3, ???
"Омега" Нові Санжари - "Зоря" Руденківка - 3:5
"Авангард" Попове - "Ветеран" Нові Санжари - 0:12
"Зоря-2" Руденківка - "Темп" Суха Маячка - 2:10
"Колос" Стовбина Долина - "Чкаловець" Великий Кобелячок - 4:8
7 тур
13-14 грудня 2014 року
"Маяк" Малий Кобелячок - "Омега" Нові Санжари - 12:5
Голи: Марусич Максим-10, ??? - Гусак Євген, Чумак Андрій, ???
"Ветеран" Нові Санжари - "Чиста Криниця" Драбинівка - 4:3
Голи: Суботін Євген-2, Гарець Віталій, Устенко В`ячеслав - Дашівський Андрій, Баранович Віталій-2
"Зоря" Руденківка - "Колос" Стовбина Долина - 12:3
"Темп" Суха Маячка - "Авангард" Попове - 6:2
"Чкаловець" Великий Кобелячок - "Зоря-2" Руденківка - 2:1
8 тур
"Омега" Нові Санжари - "Ветеран" Нові Санжари - 4:6
Голи: Гусак Євген-3, Нестеренко Євген - Корнійчук Артур-2, Устенко В`ячеслав, Перерва Максим-3
"Чиста Криниця" Драбинівка - "Авангард" Попове - 1:2
"Темп" Суха Маячка - "Чкаловець" Великий Кобелячок - 5:6
9 тур
"Зоря" Руденківка - "Темп" Суха Маячка - 3:2
Голи: Мокляк Владислав-2, Булиш Михайло - Красноплахтич Павло, Гордійко Микола
10 тур
"Зоря" Руденківка - "Чкаловець" Великий Кобелячок - 6:3
Голи: Дашівський Андрій-3, ??? - ???
"Маяк" Малий Кобелячок - "Темп" Суха Маячка - 2:3
Голи: Марусич В`ячеслав, Марусич Максим - Серебрич Олександр, Томілін Андрій, Білокінь Михайло
Нереалізований пенальті: Марусич Максим("Маяк",воротар)
"Авангард" Попове - "Омега" Нові Санжари - 1:6
"Ветеран" Нові Санжари - "Зоря-2" Руденківка - 10:1
"Чиста криниця" Драбинівка - "Колос" Стовбина Долина - 8:4
11 тур
10-11 січня 2015 року
"Ветеран" Нові Санжари - "Темп" Суха Маячка - 2:1
Голи: Устенко В`ячеслав, Суботін Євген - Томілін Андрій
"Колос" Стовбина Долина - "Омега" Нові Санжари - 4:2
"Зоря-2" Руденківка - "Чиста Криниця" Драбинівка - 2:3
"Маяк" Малий Кобелячок - "Чкаловець" Великий Кобелячок - 9:4
"Зоря" Руденківка - "Авангард" Попове
12 тур
17-18 січня 2015 року
"Маяк" Малий Кобелячок - "Зоря" Руденківка - 1:8
Голи: Щудро Артур - Киричок Дмитро-2, Дашівський Андрій-3, Олійник Владислав, Булиш Михайло, Сонник Сергій
"Чиста Криниця" Драбинівка - "Темп" Суха Маячка - 1:3
"Авангард" Попове - "Колос" Стовбина Долина - 4:5
"Ветеран" Нові Санжари - "Чкаловець" Великий Кобелячок - 5:4
"Омега" Нові Санжари - "Зоря-2" Руденківка - 1:2
13 тур
24-25 січня 2015 року
"Зоря" Руденківка - "Ветеран" Нові Санжари - 1:4
Голи: Дашівський Андрій(пен) - Суботін Євген-2, Радчич Віктор, Жаботинський Володимир
"Чкаловець" Великий Кобелячок - "Чиста Криниця" Драбинівка - 8:5
"Зоря-2" Руденківка - "Колос" Стовбина Долина - 1:7
"Маяк" Малий Кобелячок - "Авангард" Попове - 7:2
"Темп" Суха Маячка - "Омега" Нові Санжари - 6:4
14 тур
31 січня-01 лютого 2015 року
"Ветеран" Нові Санжари - "Маяк" Малий Кобелячок - 6:5
Голи: Суботін Євген-2, Гарець Віталій-2, Устенко В`ячеслав, Кириленко Олександр - Марусич В`ячеслав-4, Щудро Артур
"Омега" Нові Санжари - "Чкаловець" Великий Кобелячок - 6:4
"Авангард" Попове - "Зоря-2" Руденківка - 2:3
"Чиста Криниця" Драбинівка - "Зоря" Руденківка - 1:1
"Колос" Стовбина Долина - "Темп" Суха Маячка - 2:4
15 тур
07-08 лютого 2015 року
"Зоря" Руденківка - "Омега" Нові Санжари - 4:3
"Маяк" Малий Кобелячок - "Чиста Криниця" Драбинівка - 14:3
"Темп" Суха Маячка - "Зоря-2" Руденківка - 6:2
"Чкаловець" Великий Кобелячок - "Колос" Стовбина Долина - 6:2
"Ветеран" Нові Санжари - "Авангард" Попове - 13:4
16 тур
14-15 лютого 2015 року
"Колос" Стовбина Долина - "Зоря" Руденківка - 6:11
"Чиста Криниця" Драбинівка - "Ветеран" Нові Санжари - 3:5
"Зоря-2" Руденківка - "Чкаловець" Великий Кобелячок - 1:3
"Авангард" Попове - "Темп" Суха Маячка - 2:12
"Омега" Нові Санжари - "Маяк" Малий Кобелячок - 7:7
17 тур
"Ветеран" Нові Санжари - "Омега" Нові Санжари - 3:2
Голи: Жаботинський Володимир, Корнійчук Артур-2 - ???, Гусак Євген
"Темп" Суха Маячка - "Чкаловець" Великий Кобелячок - 8:2
"Зоря" Руденківка - "Зоря-2" Руденківка - 6:5
"Маяк" Малий Кобелячок - "Колос" Стовбина Долина - 10:4
"Чиста Криниця" Драбинівка - "Авангард" Попове - 8:5
18 тур
"Ветеран" Нові Санжари - "Колос" Стовбина Долина - 4:1
"Зоря" Руденківка - "Темп" Суха Маячка - 3:3
"Омега" Нові Сажари - "Чиста Криниця" Драбинівка - 2:11
"Авангард" Попове - "Чкаловець" Великий Кобелячок - 4:6
"Зоря-2" Руденківка - "Маяк" Малий Кобелячок - 10:6
Інформація взята зі сайту Офіційний сайт ФК "Колос" Пашківка