Четвер, 02.05.2024, 23:53
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЛІТНІЙ ЧЕМПІОНАТ НОВОСАНЖАРСЬКОГО РАЙОНУ
з міні-футболу
2015 РІК
Кращі бомбардири: Співак Артем"Зоря" - 21, Бут Микола - 21
ФІНАЛ
20.08.2015 "Зоря" Руденківка - "Зоря-2" Руденківка - 9:4
Голи: Олійник Владислав, Дігтяр Ігор, Співак Артем, ??? - Буртняк Олександр-2, Муха Богдан, Забора Дмитро
МАТЧ ЗА 3-4 МІСЦЕ
20.08.2015 "Центр Молоді" Нові Санжари - "Колос" Стовбина Долина - 4:4, по пенальті - 3:2
Голи: Суботін Євген-2, Олешко Вадим-2 - Писаренко Євген-4
Післяматчеві пенальті: 0:0 Писаренко Ігор(стійка) 1:0 Жаботинський Володимир 1:1 Писаренко Євген 2:1 Суботін Євген 2:2 Конюша Олексій
3:2 Гарець Віталій
ГРУПА "А"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Зоря-2" Руденківка | 7 | 4 | 3 | 0 | 27 - 15 | 15 |
2 | "Колос" Стовбина Долина | 7 | 4 | 2 | 1 | 42 - 17 | 14 |
3 | "Маяк" Малий Кобелячок | 7 | 4 | 2 | 1 | 44 - 23 | 14 |
4 | "Гетьман" Галущина Гребля | 7 | 4 | 1 | 2 | 24 - 26 | 13 |
5 | "Омега" Нові Санжари | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 - 22 | 10 |
6 | "Темп" Суха Маячка | 7 | 2 | 1 | 4 | 33 - 31 | 7 |
7 | "Чкалова" Нові Санжари | 7 | 1 | 2 | 4 | 24 - 38 | 5 |
8 | ФК "Полузір`я" | 7 | 0 | 0 | 7 | 18 - 59 | 0 |
1 тур
28 липня 2015 року
"Зоря-2" Руденківка - ФК "Полузір’я" - 3:1
"Маяк" Малий Кобелячок - "Темп" Суха Маячка - 4:3
"Чкалова" Нові Санжари - "Омега" Нові Санжари - 2:3
"Колос" Стовбина Долина - "Гетьман" Галущина Гребля - 3:4
2 тур
30 липня 2015 року
ФК "Полузір’я" - "Гетьман" Галущина Гребля - 1:6
"Омега" Нові Санжари - "Колос" Стовбина Долина - 1:6
"Маяк" Малий Кобелячок - "Чкалова" Нові Санжари - 3:3
"Зоря-2" Руденківка - "Темп" Суха Маячка - 3:3
3 тур
03 серпня 2015 року
"Гетьман" Галущина Гребля - "Омега" Нові Санжари - 2:2
Голи: Тодавчич Роман-2 - Коляда Мирослав-2
"Чкалова" Нові Санжари - "Зоря-2" Руденківка - 4:4
"Маяк" Малий Кобелячок - "Колос" Стовбина Долина - 4:4
ФК "Полузір’я" - "Темп" Суха Маячка - 5:11
4 тур
05 серпня 2015 року
ФК "Полузір’я" - "Омега" Нові Санжари - 1:5
"Маяк" Малий Кобелячок - "Гетьман" Галущина Гребля - 10:3
"Зоря-2" Руденківка - "Колос" Стовбина Долина - 2:2
"Темп" Суха Маячка - "Чкалова" Нові Санжари - 10:5
5 тур
10 серпня 2015 року
"Омега" Нові Санжари - "Маяк" Малий Кобелячок - 3:8
"Чкалова" Нові Санжари - ФК "Полузір’я" - 9:6
"Колос" Стовбина Долина - "Темп" Суха Маячка - 7:4
"Гетьман" Галущина Гребля - "Зоря-2" Руденківка - 2:8
6 тур
12 серпня 2015 року
"Чкалова" Нові Санжари - "Колос" " Стовбина Долина - 0:7
ФК "Полузір’я" - "Маяк" Малий Кобелячок - 2:12
"Зоря-2" Руденківка - "Омега" Нові Санжари - 2:0
"Темп" Суха Маячка - "Гетьман" Галущина Гребля - 1:3
7 тур
17 серпня 2015 року
"Омега" Нові Санжари - "Темп" Суха Маячка - 5:1
"Колос" Стовбина Долина - ФК "Полузір’я" - 14:2
"Гетьман" Галущина Гребля - "Чкалова" Нові Санжари - 5:1
"Маяк" Малий Кобелячок - "Зоря-2" Руденківка - 3:5
ГРУПА "Б"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Зоря" Руденківка | 7 | 7 | 0 | 0 | 66 - 11 | 21 |
2 | "Центр Молоді" Нові Санжари | 7 | 6 | 0 | 1 | 73 - 8 | 18 |
3 | "Старс" Нові Санжари | 7 | 4 | 0 | 3 | 41 - 37 | 12 |
4 | "Сокіл" Соколова Балка | 7 | 3 | 1 | 3 | 38 - 39 | 10 |
5 | "Кернел" Пологи | 7 | 3 | 1 | 3 | 26 - 28 | 10 |
6 | "Сталкер" Лелюхівка | 7 | 2 | 0 | 5 | 18 - 35 | 6 |
7 | "Маяк-2" Малий Кобелячок | 7 | 2 | 0 | 5 | 29 - 48 | 6 |
8 | "Сокіл" Соколова Балка | 7 | 0 | 0 | 7 | 12 - 99 | 0 |
1 тур
29 липня 2015 року
"Маяк-2" Малий Кобелячок - "Старс" Старі Санжари - 7:5
"Кернел" Пологи - "Сокіл" Соколова Балка - 3:3
"Сталкер" Лелюхівка - "Центр Молоді" Нові Санжари - 0:8
"Зоря" Руденківка - "Сокіл-2" Соколова Балка - 12:2
2 тур
31 липня 2015 року
"Сокіл-2" Соколова Балка - "Кернел" Пологи - 1:8
"Центр Молоді" Нові Санжари - "Сокіл" Соколова Балка - 8:3
"Старс" Старі Санжари - "Сталкер" Лелюхівка - 4:3
"Зоря" Руденківка - "Маяк-2" Малий Кобелячок - 8:1
3 тур
04 серпня 2015 року
"Маяк-2" Малий Кобелячок - "Сокіл-2" Соколова Балка - 12:1
"Сталкер" Лелюхівка - "Зоря" Руденківка - 0:10
"Сокіл" Соколова Балка - "Старс" Старі Санжари - 3:5
"Кернел" Пологи - "Центр Молоді" Нові Санжари - 2:3
4 тур
06 серпня 2015 року
"Сокіл-2" Соколова Балка - "Центр Молоді" Нові Санжари - 0:26
"Старс" Старі Санжари - "Кернел" Пологи - 7:1
"Зоря" Руденківка - "Сокіл" Соколова Балка - 13:6
"Маяк-2" Малий Кобелячок - "Сталкер" Лелюхівка - 3:4
5 тур
11 серпня 2015 року
"Сталкер" Лелюхівка - "Сокіл-2" Соколова Балка - 9:2
"Сокіл" Соколова Балка - "Маяк-2" Малий Кобелячок - 5:3
"Кернел" Пологи - "Зоря" Руденківка - 2:11
"Центр Молоді" Нові Санжари - "Старс" Старі Санжари - 11:2
6 тур
13 серпня 2015 року
"Сокіл-2" Соколова Балка - "Старс" Старі Санжари - 0:17
"Зоря" Руденківка - "Центр Молоді" Нові Санжари - 1:0
"Маяк-2" Малий Кобелячок - "Кернел" Пологи - 3:8
"Сталкер" Лелюхівка - "Сокіл" Соколова Балка - 1:5
7 тур
18 серпня 2015 року
"Сокіл" Соколова Балка - "Сокіл-2" Соколова Балка - 13:6
"Кернел" Пологи - "Сталкер" Лелюхівка - 3:1
"Центр Молоді" Нові Санжари - "Маяк-2" Малий Кобелячок - 16:0
"Старс" Старі Санжари - "Зоря" Руденківка - 12:1
Інформація взята зі сайту Офіційний сайт ФК "Колос" Пашківка