Четвер, 28.03.2024, 10:00
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ НОВОВОРОНЦОВСЬКОГО РАЙОНУ
2010 РІК
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Автосвіт" Нововоронцовка | 18 | 88 - 19 | 47 | |||
2 | "Зірка" Нововоронцовка | 18 | 63 - 18 | 42 | |||
3 | "Дружба" Новомиколаївка | 18 | 56 - 30 | 34 | |||
4 | "Дніпро" Михайлівка | 18 | 43 - 27 | 34 | |||
5 | ФК "Золота Балка" | 18 | 52 - 30 | 31 | |||
6 | "Піонер" Любимівка | 18 | 39 - 45 | 24 | |||
7 | "Агросвіт-2" Нововоронцовка | 18 | 25 - 48 | 20 | |||
8 | "Славутич" Гаврилівка | 18 | 32 - 60 | 19 | |||
9 | "Маяк" Хрещенівка | 18 | 19 - 88 | 4 | |||
10 | "Степ" Біляївка | 18 | 8 - 67 | 3 |
Примітка. Команда "Сокіл" Дудчани знята з подальшого розіграшу. Згідно регламенту результати всіх матчів за участю команди "Сокіл" буде анульовано(15 липня 2010)
Кубок Нововоронцовського району: "Автосвіт" Нововоронцовка - "Дніпро" Михайлівка - 3:0
1 тур
16 травня 2010
"Автосвіт" Нововоронцовка - "Зірка" Нововоронцовка - 1:1
ФК "Золота Балка" - "Дружба" Новомиколаївка - 0:4
"Піонер" Любимівка - "Маяк" Хрещенівка - 6:1
"Дніпро" Михайлівка - "Автосвіт-2" Нововоронцовка - 2:0
2 тур
23 травня 2010
"Автосвіт" Нововоронцовка - ФК "Золота Балка" - 0:6
"Автосвіт-2" Нововоронцовка - "Піонер" Любимівка - 2:4
"Маяк" Хрещенівка - "Славутич" Гаврилівка - 1:2
"Дружба" Новомиколаївка - "Дніпро" Михайлівка - 4:1
3 тур
30 травня 2010
"Дніпро" Михайлівка - "Автосвіт" Нововоронцовка - 0:1
"Піонер" Любимівка - "Дружба" Новомиколаївка - 2:2
"Славутич" Гаврилівка - "Автосвіт-2" Нововоронцовка - 6:2
"Степ" Біляївка - "Маяк" Хрещенівка - 3:2
4 тур
06 червня 2010
"Автосвіт" Нововоронцовка - "Піонер" Любимівка - 2:1
ФК "Золота Балка" - "Зірка" Нововоронцовка - 0:2
"Автосвіт-2" Нововоронцовка - "Степ" Біляївка - +:-
"Дружба" Новомиколаївка - "Славутич" Гаврилівка - +:-
на 63 хв матч зупинив арбітр із-за недисциплінованої поведінки гравців
5 тур
13 червня 2010
"Славутич" Гаврилівка - "Автосвіт" Нововоронцовка - 1:4
"Маяк" Хрещенівка - "Автосвіт-2" Нововоронцовка - 4:0
"Дніпро" Михайлівка - "Зірка" Нововоронцовка - 0:1
"Степ" Біляївка - "Дружба" Новомиколаївка - 0:3
6 тур
20 червня 2010
"Дружба" Новомиколаївка - "Маяк" Хрещенівка - 8:1
"Зірка" Нововоронцовка - "Піонер" Любимівка - 2:0
ФК "Золота Балка" - "Дніпро" Михайлівка - 1:2
"Автосвіт" Нововоронцовка - "Степ" Біляївка - 8:1
7 тур
27 червня 2010
"Маяк" Хрещенівка - "Автосвіт" Нововоронцовка - 0:9
"Автосвіт-2" Нововоронцовка - "Дружба" Новомиколаївка - 2:1
"Піонер" Любимівка - ФК "Золота Балка" - 0:0
"Славутич" Гаврилівка - "Зірка" Нововоронцовка - 0:13
8 тур
4 липня 2010
"Автосвіт" - "Автосвіт-2" Нововоронцовка - 6:1
"Зірка" Нововоронцовка - "Степ" Біляївка - 6:0
ФК "Золота Балка" - "Славутич" Гаврилівка - 4:0
"Дніпро" Михайлівка - "Піонер" Любимівка - 3:2
9 тур
11 липня 2010
"Славутич" Гаврилівка - "Дніпро" Михайлівка - 2:6
"Степ" Біляївка - ФК "Золота Балка" - 1:5
"Маяк" Хрещенівка - "Зірка" Нововоронцовка - 1:6
"Дружба" Новомиколаївка - "Автосвіт" Нововоронцовка - 4:3
10 тур
18 липня 2010
"Піонер" Любимівка - "Славутич" Гаврилівка - 3:1
"Зірка" Нововоронцовка - "Автосвіт-2" Нововоронцвока - 4:1
ФК "Золота Балка" - "Маяк" Хрещенівка - 9:1
"Дніпро" Михайлівка - "Степ" Біляївка - +:-
11 тур
25 липня 2010
24.07.2010 ФК "Золота Балка" - "Автосвіт-2" Нововоронцовка - 6:0
"Степ" Біляївка - "Піонер" Любимівка - 1:3
"Маяк" Хрещенівка - "Дніпро" Михайлівка - 3:3
"Дружба" Новомиколаївка - "Зірка" Нововоронцовка - 6:4
Пропущені матчі першого кола
08 серпня 2010
"Автосвіт" Нововоронцовка - ФК "Золота Балка" - 6:0
"Славутич" Гаврилівка - "Степ" Біляївка - +:-
12 тур
15 серпня 2010
"Автосвіт" Нововоронцовка - "Зірка" Нововоронцовка - 3:2
"Дружба" Новомиколаївка - ФК "Золота Балка" - 2:3
"Автосвіт-2" Нововоронцовка - "Дніпро" Михайлівка - 1:1
"Маяк" Хрещенівка - "Піонер" Любимівка - 3:5
"Славутич" Гаврилівка - "Степ" Біляївка - 4:0
13 тур
22 серпня 2010
"Зірка" Нововоронцовка - "Славутич" Гаврилівка - 4:2
"Піонер" Любимівка - "Степ" Біляївка - 6:2
"Дніпро" Михайлівка - "Маяк" Хрещенівка - 3:0
"Автосвіт-2" Нововоронцовка - ФК "Золота Балка" - 0:1
"Автосвіт" Нововоронцовка - "Дружба" Новомиколаївка - 3:1
14 тур
29 серпня 2010
"Зірка" Нововоронцовка - "Дружба" Новомиколаївка - 3:0
"Автосвіт-2" Нововоронцовка - "Автосвіт" Нововоронцовка - 1:6
"Маяк" Хрещенівка - ФК "Золота Балка" - 0:6
"Дніпро" Михайлівка - "Степ"Біляївка - 3:0
"Славутич" Гаврилівка - "Піонер" Любимівка - 1:1
15 тур
05 вересня 2010
"Піонер" Любимівка - "Зірка" Нововоронцовка - 1:4
"Дніпро" Михайлівка - "Славутич" Гаврилівка - 6:3
"Автосвіт" Нововоронцовка - "Маяк" Хрещенівка - 12:1
"Дружба" Новомиколаївка - "Автосвіт-2" Нововоронцовка - 6:1
ФК "Золота Балка" - "Степ" Біляївка - +:-
16 тур
12 вересня 2010
"Автосвіт-2" Нововоронцовка - "Зірка" Нововоронцовка - 1:1
"Маяк" Хрещенівка - "Дружба" Новомиколаївка - 1:4
"Славутич" Гаврилівка - ФК "Золота Балка" - 0:5
"Степ" Біляївка - "Автосвіт" Нововоронцовка - -:+
"Піонер" Любимівка - "Дніпро" Михайлівка - перенесено
17 тур
19 вересня 2010
"Зірка" Нововоронцовка - "Дніпро" Михайлівка - 1:1
ФК "Золота Балка" - "Піонер" Любимівка - 6:0
"Автосвіт" Нововоронцовка - "Славутич" Гаврилівка - 7:1
"Дружба" Новомиколаївка - "Степ" Біляївка - +:-
"Автосвіт-2" Нововоронцовка - "Маяк" Хрещенівка - +:-
18 тур
26 вересня 2010
"Славутич" Гаврилівка - "Дружба" Новомиколаївка - 2:4
"Піонер" Любимівка - "Автосвіт" Нововоронцовка - 1:6
"Дніпро" Михайлівка - ФК "Золота Балка" - 4:2
"Зірка" Нововоронцовка - "Маяк" Хрещенівка - +:-
"Автосвіт-2" Нововоронцовка - "Степ" Біляївка - +:-
19 тур
03 жовтня 2010
"Зірка" Нововоронцовка - ФК "Золота Балка" - 3:1
"Автосвіт" Нововоронцовка - "Дніпро" Михайлівка - 3:3
"Дружба" Новомиколаївка - "Піонер" Любимівка - 1:2
"Автосвіт-2" Нововоронцовка - "Славутич" Гаврилівка - +:-
"Маяк" Хрещенівка - "Степ" Біліяївка - -:-
20 тур
10 жовтня 2010
"Піонер" Любимівка - "Автосвіт-2" Нововоронцовка - 0:2
"Дніпро" Михайлівка - "Дружба" Новомиколаївка - 2:0
ФК "Золота Балка" - "Автосвіт" Нововоронцовка - 0:5
"Степ" Біляївка - "Зірка" Нововоронцовка - -:+
"Славутич" Гаврилівка - "Маяк" Хрещенівка - +:-
Інформація взята зі сайту http://tav-sport.at.ua