ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ
2008 рік
Яготин – Обухів – 3:1
З перемоги свою турнірну ходу у чемпіонаті області серед ветеранів почали яготинські футбольні «діди».
Свій перший матч у рідних стінах наші почали вдало, забивши у ворота гостей-обухівців досить швидкий м'яч. Суперники з відповіддю не дуже забарились. На тому перший тайм і закінчився.
На початку другої половини матчу знову відзначились яготинці. Мінімальна перевага наших зберігалась до останніх хвилин рівної, напруженої, іноді навіть нервової гри, коли забити могли обидва суперники. Всі питання під завісу зняв Юрій Куць, м'яким діагональним(мало не через весь карний майданчик) елегантним(аж доки м'яч, ударившись об стійку, не затріпотів у сітці, ні воротар обухівців, ні польові гравці – і наші, і гості – не могли второпати, куди ж він покотиться – чи у ворота, чи повз них) ударом поставивши жирну крапку – 3:1 виграв Яготин.
Матч-відповідь – 27 вересня в Обухові. Бажаємо удачі нашим футболістам-ветеранам!
(«Яготинські вісті» від 26 вересня 2008 року)