ЧЕМПІОНАТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
1951 збірна Жовтневого району збірна Овідіопольського району збірна Савранського району
1952 "Червоний прапор" Одеса "Локомотив" Котовськ збірна с.Саврані
1953 "Шахтар" Одеса "Локомотив" Котовськ збірна м.Первомайськ
1954 "Шахтар" Одеса збірна м.Ізмаїл збірна м.Балти
1955 "Металург" Одеса ОБО, Одеса  
1956 "Металург" Одеса збірна м.Ізмаїл збірна м.Білгород-Дністровський
1957 "Водник" Кілія збірна м.Білгород-Дністровський збірна м.Ананьївк
1958 "Водник" Кілія "Локомотив" Котовськ "Водник" Рені
1959 "Локомотив" Котовськ "Торпедо" Одеса "Автобаза №8" Ізмаїл
1960 "Дунаєвець" Ізмаїл    
1961 СКА, Одеса    
1962 СКА, Одеса "Водник" Ізмаїл "Авангард" Котовськ
1963 "Торпедо" Одеса "Локомотив" Котовськ "Автобаза №5" Білгород-Дністровський
1964 "Автомобіліст" Одеса "Зірка" Котовськ "Темп" Болград
1965 "Торпедо" Одеса "Повстання" Татарбунари "Зірка" Болград
1966 "Спартак" Одеса "Зірка" Болград "Спартак" Білгород-Дністровський
1967 "Повстання" Татарбунари "Портовик" Іллічівськ "Правда" Миколаївка
1968 "Повстання" Татарбунари "Спартак" Одеса "Портовик" Іллічівськ
1969 "Повстання" Татарбунари СКА, Одеса "Портовик" Іллічівськ
1970 "Повстання" Татарбунари "Судоремонтник" Кілія "Портовик" Іллічівськ
1971 "Портовик" Іллічівськ "Повстання" Татарбунари "Спартак" Білгород-Дністровський
1972 "Портовик" Іллічівськ "Торпедо" Одеса "Будівельник" Іллічівськ, "Таксі" Одеса
1973 "Портовик" Іллічівськ "Повстання" Татарбунари "Таксі" Одеса
1974 "Торпедо" Одеса "Портовик" Іллічівськ "Локомотив" Одеса
1975 "Портовик" Іллічівськ "Батьківщина" Іванівка "Торпедо" Одеса
1976 "Повстання" Татарбунари "Торпедо" Одеса "Локомотив" Одеса
1977 "Портовик" Іллічівськ "Повстання" Татарбунари "Дзержинець" Овідіополь
1978 "Зоря"(ЗЖР)" Одеса "Портовик" Ізмаїл "Локомотив" Котовськ
1979 "Портовик" Іллічівськ "Торпедо" Одеса "Судноремонтник" Іллічівськ
1980 "Дзержинець" Овідіополь "Україна" Шевченкове "Судноремонтник" Іллічівськ
1981 "Дзержинець" Овідіополь "Торпедо" Одеса "Україна" Шевченкове
1982 "Таксі" Одеса "Локомотив" Котовськ "Україна" Шевченкове
1983 "Судноремонтник" Іллічівськ "Торпедо" Одеса "Україна" Шевченкове
1984 ЗЖР, Одеса "Будівельник" Білгород-Дністровський "Торпедо" Котовськ
1985 "Динамо" Одеса "Будівельник" Білгород-Дністровський "Портовик" Ізмаїл
1986 "Динамо" Одеса "Судноремонтник" Іллічівськ "Торпедо" Одеса
1987 ЗЖР, Одеса "Дзержинець" Овідіополь "Динамо" Одеса
1988 "Судноремонтник" Іллічівськ "Дунаєць" Ізмаїл "Динамо" Одеса
1989 "Судноремонтник" Іллічівськ "Портовик" Іллічівськ "Дністер" Овідіополь
1990 "Торпедо" Одеса "Україна" Шевченкове "Дністровець" Білгород-Дністровський
1991 "Дністер" Овідіополь "Локомотив" Олександрівка "Україна" Шевченкове
1992(весна) "Благо" Благоєве "Торпедо" Одеса "Дністровець" Білгород-Дністровський
1992/1993 "Благо" Благоєве "Первомаєць" Першотравневе "Дністровець" Білгород-Дністровський
1993/1994 "Рень" Рені "Первомаєць" Першотравневе "Благо" Благоєве
1994/1995 "Первомаєць" Першотравневе "Дністер" Овідіополь "Рибак" Одеса
1995/1996 "Благо" Благоєве "Первомаєць" Першотравневе "Моноліт" Іллічівськ
1996/1997 "Лотто-GSM" Одеса "Дністер" Овідіополь "Рибак" Одеса
1997/1998 "Дністер" Овідіополь "Рибак-Дорожник" Одеса "Атлетик" Велика Михайлівка
1998/1999 "Дністер" Овідіополь "Рибак-Дорожник" Одеса "Дорожник" Ізмаїл
1999/2000 "Дністер" Овідіополь "Сигнал" Одеса "Атлетик" Велика Михайлівка
2000(осінь) "Дністер" Овідіополь "Сигнал" Одеса "Дружба" Зоря
2001 "Тирас-2500" Білгород-Дністровський "Сигнал" Одеса "Атлетик" Велика Михайлівка
2002 "Тирас-2500" Білгород-Дністровський "Сигнал" Одеса ФК "Біляївка"
2003 ФК "Біляївка" "Сигнал" Одеса "Іллічівець" Іллічівськ
2004 "Тирас-2500" Білгород-Дністровський ФК "Біляївка" "Олімп" Ширяєве
2005 "Тирас-2500" Білгород-Дністровський ФК "Біляївка" "Олімп" Ширяєве
2006 "Тирас-2500" Білгород-Дністровський "Бриз" Ізмаїл "Спартак" Роздільна
2007 "Бриз" Ізмаїл ФК "Біляївка" "Таврія В" Єреміївка
2008 ФК "Біляївка" "Таврія В-Зоря" Єреміївка ФК "Тарутине"
2009 ФК "Тарутине" "Тирас-2500" Білгород-Дністровський "Таврія В-Зоря" Єреміївка
2010 ФК "Тарутине" "Єреміївський" Єреміївка "Нива" Таїрове
2011 "Совіньон" Таїрове "Єреміївський" Єреміївка ФК "Тарутине"
2012 "Бессарабія" Одеса "Атлетик" Велика Михайлівка ФК "Зоря"
2013 "Балкани" Зоря ФК "Таїрове" "Хаджибей" Усатове
2014 ФК "Єреміївка" "Хаджибей" Усатове "Спартак" Роздільна
2015 ФК "Єреміївка" "Хаджибей" Усатове ФК "Іллічівськ"