ЧЕМПІОНАТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
2020      
2019 ФК "ім.В.З.Тура" Дельжир "Хаджибей" Усатове "Олімп" Кирнички
2018 ФК "Ім.В.З.Тура" Дельжир "Хаджибей" Усатове "Дністровець" БілгородДністровський
"Олімп" Кирнички
2017 "Олімп/Люксен" Кринички/Одеса ФК "Чорноморськ" ФК "Єреміївка", ФК "Ізмаїл"
2016 "Хаджибей" Усатове ФК "Чорноморськ" ФК "Єреміївка", "Олімп" Кринички
2015 ФК "Єреміївка" "Хаджибей" Усатове ФК "Іллічівськ"
2014 ФК "Єреміївка" "Хаджибей" Усатове "Спартак" Роздільна
2013 "Балкани" Зоря ФК "Таїрове" "Хаджибей" Усатове
2012 "Бесарабія" Одеса "Атлетик" Велика Михайлівка ФК "Зоря"
2011 "Совіньон" Таїрове "Єреміївський" Єреміївка ФК "Тарутине"
2010 ФК "Татутине" "Єреміївський" Єреміївка "Нива" Таїрове
2009 ФК "Тарутине" "Тирас-2500" Білгород-Дністровський "Таврія В-Зоря" Єреміївка
2008 ФК "Біляївка" "Таврія В-Зоря" Єреміївка ФК "Тарутине"
2007 "Бриз" Ізмаїл ФК "Біляївка" "Таврія В" Єреміївка
2006 "Тирас-2500" Білгород-Дністровський "Бриз" Ізмаїл "Спартак" Роздільна
2005 "Тирас-2500" Білгород-Дністровський ФК "Біляївка" "Олімп" Ширяєве
2004 "Тирас-2500" Білгород-Дністровський ФК "Біляївка" "Олімп" Ширяєве
2003 ФК "Біляївка" "Сигнал" Одеса "Іллічівець" Іллічівськ
2002 "Тирас-2500" Білгород-Дністровський "Сигнал" Одеса ФК "Біляївка"
2001 "Тирас-2500" Білгород-Дністровський "Сигнал" Одеса "Атлетик" Велика Михайлівка
2000(осінь) "Дністер" Овідіополь "Сигнал" Одеса "Дружба" Зоря
1999/2000 "Дністер" Овідіополь "Сигнал" Одеса "Атлетик" Велика Михайлівка
1998/1999 "Дністер" Овідіополь "Рибак-Дорожник" Одеса "Дорожник" Ізмаїл
1997/1998 "Дністер" Овідіополь "Рибак-Дорожник" Одеса "Атлетик" Велика Михайлівка
1996/1997 "Лотто-GSM" Одеса "Дністер" Овідіополь "Рибак" Одеса
1995/1996 "Благо" Благоєве "Первомаєць" Першотравневе "Моноліт" Чорноморськ
1994/1995 "Первомаєць" Першотравневе "Дністер" Овідіополь "Рибак" Одеса
1993/1994 "Рень" Рені "Первомаєць" Першотравневе "Благо" Благоєве
1992/1993 "Благо" Благоєве "Первомаєць" Першотравневе "Дністровець" Білгород-Дністровський
1992(весна) "Благо" Благоєве "Торпедо" Одеса "Дністровець" Білгород-Дністровський
1991 "Дністер" Овідіополь "Локомотив" Олександрівка "Україна" Шевченкове
1990 "Торпедо" Одеса "Україна" Шевченкове "Дністровець" Білгород-Дністровський
1989 "Судноремонтник" Іллічівськ "Портовик" Іллічівськ "Дністер" Овідіополь
1988 "Судноремонтник" Іллічівськ "Дунаєвець" Ізмаїл "Динамо" Одеса
1987 ЗЖР, Одеса "Дзержинець" Овідіополь "Динамо" Одеса
1986 "Динамо" Одеса "Судноремонтник" Іллічівськ "Торпедо" Одеса
1985 "Динамо" Одеса "Будівельник" Білгород-Дністровський "Портовик" Ізмаїл
1984 ЗЖР, Одеса "Будівельник" Білгород-Дністровський "Торпедо" Котовськ
1983 "Судноремонтник" Іллічівськ "Торпедо" Одеса "Україна" Шевченкове
1982 "Таксі" Одеса "Локомотив" Котовськ "Україна" Шевченкове
1981 "Дзержинець" Овідіополь "Торпедо" Одеса "Україна" Шевченкове
1980 "Дзержинець" Овідіополь "Україна" Шевченкове "Судноремонтник" Іллічівськ
1979 "Портовик" Іллічівськ "Торпедо" Одеса "Судноремонтник" Ілілчівськ
1978 "Зоря(ЗЖР)" Одеса "Портовик" Ізмаїл "Локомотив" Котовськ
1977 "Портовик" Іллічівськ "Повстання" Татарбунари "Дзержинець" Овідіополь
1976 "Повстання" Татарбунари "Торпедо" Одеса "Локомотив" Одеса
1975 "Портовик" Іллічівськ "Батьківщина" Іванівка "Торпедо" Одеса
1974 "Торпедо" Одеса "Портовик" Іллічівськ "Локомотив" Одеса
1973 "Портовик" Іллічівськ "Повстання" Татарбунари "Таксі" Одеса
1972 "Портовик" Іллічівськ "Торпедо" Одеса "Будівельник" Іллічівськ, "Таксі" Одеса
1971 "Портовик" Ілілчівськ "Повстання" Татарбунари "Спартак" Білгород-Дністровський
1970 "Повстання" Татарбунари "Судоремонтник" Кілія "Портовик" Іллічівськ
1969 "Повстання" Татарбунари СКА, Одеса "Портовик" Іллічівськ
1968 "Повстання" Татарбунари "Спартак" Одеса "Портовик" Іллічівськ
1967 "Повстання" Татарбунари "Портовик" Іллічівськ "Правда" Миколаївка
1966 "Спартак" Одеса "Зірка" Болград "Спартак" Білгород-Дністровський
1965 "Торпедо" Одеса "Повстання" Татарбунари "Зірка" Болград
1964 "Автомобіліст" Одеса "Зірка" Котовськ "Темп" Болград
1963 "Торпедо" Одеса "Локомотив" Котовськ "Автобаза "5" Білгород-Дністровський
1962 СКА, Одеса "Водник" Ізмаїл "Авангард" Котовськ
1961 СКА, Одеса    
1960 "Дунаєвець" Ізмаїл    
1959 "Локомотив" Котовськ "Торпедо" Одеса "Автобаза №8" Ізмаїл
1958 "Водник" Кілія "Локомотив" Котовськ "Водник" Рені
1957 "Водник" Кілія збірна м.Білгород-Дністровський збірна м.Ананьїв
1956 "Металург" Одеса збірна м.Ізмаїл збірна м.Білгород-Дністровський
1955 "Металург" Одеса ОБО, Одеса  
1954 "Шахтар" Одеса збірна м.Ізмаїл збірна м.Балта
1953 "Шахтар" Одеса "Локомотив" Котовськ збірна м.Первомайськ
1952 "Червоний прапор" Одеса "Локомотив" Котовськ збірна с.Саврань
1951 збірна Жовтневого району збірна Овідіопольського району збірна Савранського району