ЧЕМПІОНАТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2020 РІК
ПЕРША ЛІГА

ФІНАЛ
17 жовтня 2020 року
"Дністровець-Затока" Затока - "Тарутине-Сегедка" Тарутине
МАТЧ ЗА 3-4 МІСЦЯ
17 жовтня 2020 року
ФК "Березівка" - ELIGOS, Великодолинське, Овідіопольський район
1/2 ФІНАЛУ
ELIGOS, Великодолинське, Овідіопольський район - "Тарутине-Сегедка" Тарутине - 2:3, 2:4

26.09.2020 ELIGOS - "Тарутине-Сегедка" - 2:3
03.10.2020 "Тарутине-Сегедка" - ELIGOS - 4:2
Голи: Селезньов(35), Божинський(45+4), Кобуладзе(74), Д.Онуфрак(76) - Лобанов(71), В.Васильєв(88)
Вилучений: Ігуменов("Тарутине-Сегедка",47,друге попередження)
ФК "Березівка" - "Дністровець-Затока" Затока - 3:0, 2:8
27.09.2020 ФК "Березівка" - "Дністровець-Затока" - 3:0
Голи: Кузьмаков(14), Задорожнюк(54), Конощук(81)
Вилучений: Самарін("Дністровець-Затока",63,агресивна поведінка)
07.10.2020 "Дністровець-Затока" - ФК "Березівка" - 8:2
Голи: Ол-й Моторний(3,48,50пен), С.Федоров(17,45+1), Мацюк(56,65,71) - Задорожнюк(37), Гречко(38)
Вилучені: Вал.Губенко(ФК "Березівка",49,друге попередження), Мацюк("Дністровець-Затока",78,друге попередження)

МАТЧІ ЗА 5-8 МІСЦЯ
МАТЧ ЗА 5-6 МІСЦЯ
11 жовтня 2020 року, м.Одеса, стадіон УТБ "Архітекторська"
"Імперія холоду" Куяльницька ОТГ, Подільський район - "Морська академія" Одеса
МАТЧ ЗА 7-8 МІСЦЯ
11 жовтня 2020 року, м.Одеса, стадіон УТБ "Архітекторська"
"Динамо" Ананьїв - "Дунай-Моряк" Ізмаїл
1/2 ФІНАЛУ
"Морська академія" Одеса - "Дунай-Моряк" Ізмаїл - 2:3, 3:1

26.09.2020 "Морська академія" - "Дунай-Моряк" - 2:3
Голи: Мавров(66), Коффі Анч(78пен) - Арт.Сергеєв(6), В.Сердюченко(10), Бошков(68)
03.10.2020 "Дунай-Моряк" - "Морська академія" - 1:3
Голи: Ан.Клименко(71) - Коффі Анч(5,90+1), Соро(73)
"Імперія холоду" Куяльницька ОТГ, Подільський район - "Динамо" Ананьїв - 5:0, 4:2
27.09.2020 "Імперія холоду" - "Динамо" - 5:0
Голи: Цопа(10), Свекла(44,81), Радиш(67,85)
04.10.2020 "Динамо" - "Імперія холоду" - 2:4
Голи: Мохиб(14), Машеровський(88пен) - Морозов(31,60,79), Шорис(74)

1/4 ФІНАЛУ
ELIGOS, Великодолинське, Овідіопольський район - "Морська академія" Одеса - 1:0, 4:1

12.09.2020 ELIGOS - "Морська академія" - 1:0
Гол: В-н Васильєв(6)
Вилучений: Брухно(ФК "Великодолинське",84,друге попередження)
19.09.2020 "Морська академія" - ELIGOS - 1:4
Голи: Ірха(78) - С.М.Лозинський(19), В,Васильєв(35,68), Д.Воробйов(75)
"Тарутине-Сегедка" Тарутине - "Дунай-Моряк" Ізмаїл - 9:0, 9:0
12.09.2020 "Тарутине-Сегедка" - "Дунай-Моряк" - 9:0
Голи: Д.Онуфрак(8,18,85), Ладико(22,28), Кобуладзе(35), Є.Кухарь(49,автогол), Божинський(53), Є.Ушаков(82)
19.09.2020 "Дунай-Моряк" - "Тарутине-Сегедка" - 0:9
Голи: Самісько(12пен,35,44,69), Кобуладзе(16пен), Бондаренко(40), Урсуленко(54,62,90)
"Імперія холоду" Куяльницька ОТГ, Подільський район - ФК "Березівка" - 2:3, 1:4
12.09.2020 "Імперія холоду" Куяльницька ОТГ - ФК "Березівка" - 2:3
Голи: І.Гончарук(64), Юрковський(67) - Гречко(6), Задорожнюк(85пен), Вал.Губенко(90+2)
19.09.2020 ФК "Березівка" - "Імперія холоду" - 4:1
Голи: Конощук(6), Задорожнюк(45), Кузьмаков(59), Гречко(88) - Морозов(32)
Нереалізований пенельті: Морозов("Імперія холоду",32,воротар)
"Дністровець-Затока" Затока - "Динамо" Ананьїв - +:-
команда "Динамо" відмовилася від матчів

Команда І В Н П Р/М О
1 "Дністровець-Затока" Затока 7 6 1 0 22 - 8  19
2 "Тарутине-Сегедка" Тарутине 7 6 0 1 32 - 9 18
3 ФК "Великодолинське" Овідіопольський район 7 4 1 2 22 - 10 13
4 ФК "Березівка" 7 3 1 3 26 - 17 10
5 "Імперія Холоду" Куяльницька ОТГ, Подільський район 7 3 1 3 11 - 14 10
6 "Морська Академія" Одеса 7 2 1 4 16 - 15 7
7 "Дунай-Моряк" Ізмаїл 7 1 0 6 2 - 24 3
8 "Динамо" Ананьїв 7 0 1 6 5 - 39 1

Примітка. Збірна Біляївської ОТГ після 3-го туру знята зі змагань. Результати команди анульовано.

1 тур
27 червня 2020 року

ФК "Березівка" - "Динамо" Ананьїв - 9:0

Голи: Задорожнюк Артур(12,23,37,66,83), Гречко Олександр(45+1), Ладиненко Олег(55), Свиридов Євген(77), Ткачук Сергій(86)
ФК "Великодолинське" - "Імперія Холоду" Куяльницька ОТГ- 5:2
Голи: Зайцев Дмитро(30), Машнін Олександр(55,57), Малицький Павло(65), Бормотов Сергій(69) - Жосан Євген(4), Морозов Олександр(90+1)
"Морська Академія" Одеса - "Тарутине-Сегедка" Тарутине - 3:4
Голи: Ентоні Пол(20пен,28), Коффі Анч Габріель(64) - Никифоров Валентин(2), Цуркан Владислав(23), Завозненко Олександр(78), Волощук Віталій(90+3)
Нереалізовані пенальті: Урсуленко Сергій("Тарутине-Сегедка",36), Волощук Віталій("Тарутине-Сегедка",90+3)
Вилучений: Коффі Анч Габріель("Морська Академія",75,друге попередження), Гончаренко Костянтин("Тарутине-Сегедка",89,фол останньої надії)
02.09.2020 "Дунай-Моряк" Ізмаїл - "Дністровець-Затока" Затока - 0:3
Голи: Болтнєв(25), Самарін(45), Мацюк(47)
Вилучений: Мацюк("Дністровець-Затока",70,агресивна поведінка)
2 тур
04 липня 2020 року

"Тарутине-Сегедка" Тарутине - "Дунай-Моряк" Ізмаїл - 4:0

Голи: Ушаков Євген(50,67,90), Додик Андрій(62) 
"Імперія Холоду" Куяльницька ОТГ - "Морська Академія" Одеса - 1:0
Гол: Радиш Михайло(80)
Вилучений: Жосан Євген("Імперія Холоду",22,друге попередження)
05.07.2020 "Динамо" Ананьїв - ФК "Великодолинське" - 1:8
Голи: Рядуєв Владислав(86пен) - Зайцев Дмитро(2пен,17,33,35), Вдовиченко Дмитро(10,49,80), Швець Євген(22,автогол)
Вилучений: Дмитрієв Дмитро(ФК "Великодолинське",61,фол останньої надії)
08.07.2020 збірна Біляївської ОТГ - "Дністровець-Затока" Затока - 3:6
Голи: Підлетейчук Володимир(4,87), Семенченко Ростислав(14) - Федоров Сергій(29,32,75,90), Мацюк Руслан(56), Іванченко Руслан(67)
Вилучений: Нестеренко Сергій(збірна Біляївської ОТГ,79, фол останньої надії)
3 тур
11 липня 2020 року

ФК "Великодолинське" - ФК "Березівка" - 2:1

Голи: Зайцев Дмитро(37), Лозинський Сергій(42) - Свиридов Євген(53)
"Морська Академія" Одеса - "Динамо" Ананьїв - 4:1
Голи: Коффі Анч Габріель(36), Фролов Артур(40), Ентоні Пол(56), Батрушевич Дмитро(89) - Генчу Андрій(90+3)
Вилучений: Шармонов Данило("Морська Академія",45,друге попередження)
"Дунай-Моряк" Ізмаїл - "Імперія Холоду" Куяльницька ОТГ - 0:4
Голи: Французан Сергій(7), Морозов Олександр(48), Радиш Михайло(76,81)
"Тарутине-Сегедка" Тарутине - збірна Біляївської ОТГ - 4:2
Голи: Завозненко Олександр(37), Додик Андрій(45+1), Ладика Микита(49), Цуркан Владислав(88) - Ісаєв Микола(27), Тарашевський Сергій(70)
Нереалізований пенальті: Підлетейчук Олег(збірна Біляївської ОТГ,24)
4 тур
18.07.2020 "Морська Академія" Одеса - ФК "Березівка" - 4:6
Голи: Ентоні Пол(8,39), Коффі Анч Габріель(13,72) - Задорожнюк Артур(17,85), Кузьмаков Олександр(31), Гречко Олександр(35,77), Тонєв Олександр(37)
19.07.2020 "Динамо" Ананьїв - "Дунай-Моряк" Ізмаїл - 0:2
Голи: Йовчу Георгій(1), Шелест Богдан(89)
Вилучені: Чернега Іван("Дунай-Моряк",30,друге попередження), Балакан Євген("Динамо",59,друге попередження)
22.07.2020 "Дністровець-Затока" Затока - "Тарутине-Сегедка" Тарутине - 2:1
Голи: Федоров Сергій(14,90) - Урсуленко Сергій(90+3)
"Імперія Холоду" Куяльницька ОТГ - збірна Біляївської ОТГ - перенесено
5 тур
25 липня 2020 року

ФК "Великодолинське" - "Морська Академія" Одеса - 0:0
ФК "Березівка" - "Дунай-Моряк" Ізмаїл - 4:0

Голи: Задорожнюк Артур(73,89), Ладиненко Олег(73), Горобей Кристіан(88)
26.07.2020 "Дністровець-Затока" Затока - "Імперія Холоду" Куяльницька ОТГ - 3:0
Голи: Федоров Сергій(40), Попов Михайло(55), Мацюк Руслан(90)
Нереалізований пенальті: Мацюк Руслан("Дністровець-Затока",90+3)
6 тур
29.07.2020 "Динамо" Ананьїв - "Дністровець-Затока" Затока - 1:5
Голи: Голубєв Едуард(65) - Мацюк Руслан(19,31), Деревянко Дмитро(49), Звягін Олег(54,70)
01.08.2020 "Дунай-Моряк" Ізмаїл - ФК "Великодолинське" - 0:5
Голи: Вдовиченко Дмитро(9,47), Воробйов Дмитро(35), Машнін Олександр(69,90)
02.08.2020 "Імперія Холоду" Куяльницька ОТГ - "Тарутине-Сегедка" Тарутине - 0:5
Голи: Урсуленко Сергій(22,60пен,77), Селезньов Артем(57), Ушаков Євген(90)
7 тур
12.08.2020 "Дністровець-Затока" Затока - ФК "Березівка" - 4:4
Голи: Попов Михайло(44,56), Моторний Олексій(72), Д.Михайличенко(88) - Задорожнюк(24,32,36), Гречко(82)
Вилучений: Кузьмаков(ФК "Березівка",81,друге попередження)
16.08.2020 "Тарутине-Сегедка" Тарутине - "Динамо" Ананьїв - 10:1
Голи: Урсуленко(5,12,62пен,80), Є.Ушаков(21), Самісько(60), Божинський(65,90), Кобуладзе(77,84) - Віт,Чабан(51)
05.09.2020 "Дунай-Моряк" Ізмаїл - "Морська академія" Одеса - 0:4
Голи: Коффі Анч(13,83), Д.Гончаров(46), Мавров(89)
8 тур
22 серпня 2020 року

09.08.2020 "Динамо" Ананьїв - "Імперія Холоду" Куяльницька ОТГ - 1:1
Голи: Туренко Олексій(81) - Радиш Михайло(90)
Вилучений: Маймескул Євген("Динамо",36,агресивна поведінка після зупинки гри), Балакан Євген("Динамо", агресивна поведінка під час гри), Свекла Сергій("Імперія Холоду", агресивна поведінка після зупинки гри)
ФК "Березівка" - "Тарутине-Сегедка" Сегедка - 2:4
Голи: Гречко(53,90) - Божинський(10), С.Онуфрак(15пен), Селезньов(17), Гавриличов(23)
Вилучений: Д.Онуфрак("Тарутине-Сегедка",20,небезпечна атака суперника з ризиком нанесення травми)
ФК "Великодолинське" - "Дністровець-Затока" Затока - 1:2
Голи: Ісаєв(87) - М.Попов(74), Д.Деревянко(90+4)
Вилучений: Ф.Попов(ФК "Великодолинське",79,друге попередження)
9 тур
05 вересня 2020 року

15.08.2020 "Дністровець-Затока" Затока - "Морська академія" Одеса - 3:1
Голи: С.Федоров(12,52), Мацюк(90+1) - Соро(8)
Вилучений: Д.Станкевич("Морська академія",56,фол останньої надії)
"Тарутине-Сегедка" Тарутине - ФК "Великодолинське" - 4:1
Голи: Абузра(17), Урсуленко(27пен,43), Божинський(89) - С.Паламарчук(22пен)
"Імперія Холоду" Куяльницька ОТГ - ФК "Березівка" - +:-

Інформація взята зі сайту Интернет-проект "Футбол по-одесски"