ЧЕМПІОНАТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2020 РІК
ВИЩА ЛІГА

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 12-го ТУРУ

Команда І В Н П Р/М О
1 ФСК "Хаджибей" Усатове, Біляївський район 11 7 3 1 28 - 11 24
2 ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район 11 7 2 2 28 - 12 23
3 ФК "Чорноморськ" 11 5 5 1 25 - 14 20
4 "Кулевча-Аркадія" Кулевча, Саратський район 12 5 1 6 20 - 25 16
5 СК "Ізмаїл" 12 3 4 5 17 - 22 13
6 "Дністровець" Білгород-Дністровський 10 3 3 4 10 - 12 12
7 ФК "Зоря" Саратський район 11 2 4 5 15 - 17 10
8 "Локомотив" Подільськ 12 2 0 10 12 - 42 6

Кращі бомбардири: Білоус Сергій("Кулевча-Аркадія") - 9(1), Барсуков Сергій(ФК "ім.В.З.Тура") - 8(3), Осипенко Євген(ФСК "Хаджибей") - 7, Славов Данило(ФК "ім.В.З.Тура") - 5, Сантрапинських Євген(ФК "Чорноморськ") - 5, Филипчук Володимир(ФСК "Хаджибей") - 5, Федоров Сергій("Дністровець") - 5, Портареску Валентин(СК "Ізмаїл") - 5

1 тур
27 червня 2020 року

26.06.2020 ФК "Чорноморськ" - СК "Ізмаїл" - 1:1
Голи: Гриневич Олександр(47) - Портареску Валентин(39)
ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район - "Кулевча-Аркадія" Кулевча - 5:0
Голи: Барсуков Сергій(22,34пен,62,85), Славов Данило(64)
ФК "Зоря" - "Дністровець" Білгород-Дністровський - 1:1
Голи: Ігнатьєв Владислав(19) - Федоров Сергій(60)
Вилучений: Мацюк Руслан("Дністровець",83,друге попередження)
"Локомотив" Подільськ - ФСК "Хаджибей" Усатове - 1:2
Голи: Бурдейний Євген(68) - Йапарама Коллінс(17), Майдан Руслан(82)
2 тур
04 липня 2020 року

"Локомотив" Подільськ - "Дністровець" Білгород-Дністровський - 0:2

Голи: Федоров Сергій(21), Іванченко Руслан(42пен)
Нереалізований пенальті: Кишко Андрій("Локомотив",90)
"Кулевча-Аркадія" Кулевча - ФК "Чорноморськ" - 0:1
Гол: Примаков Ілля(39)
Нереалізований пенальті: Стоянов Павло("Кулевча-Аркадія",80)
ФСК "Хаджибей" Усатове - СК "Ізмаїл" - 5:1
Голи: Филипчук Володимир(20,28), Морозюк Микита(56), Шурман Олександр(66), Майдан Руслан(69) - Доков Олександр(85)
ФК "Зоря" - ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район - 1:3
Голи: Тропанець Павло(46) - Кичук Артем(13), Славов Данило(40), Барсуков Сергій(56)
3 тур
11 липня 2020 року

10.07.2020 ФК "Чорноморськ" - ФК "Зоря" - 1:3
Голи: Данильченко Ілля(73) - Стоянов Сергій(14), Златов Сергій(56пен), Янцеловський Дмитро(83,автогол)
СК "Ізмаїл" - "Кулевча-Аркадія" Кулевча - 2:2
Голи: Райлян Сергій(30,55) - Білоус Сергій(8), Костов Микола(41пен)
ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район - "Локомотив" Подільськ - 5:1
Голи: Кічук Артем(4), Барсуков Сергій(18), Іоняліс Томас(35,56), Донкоглов Віктор(47) - Шаргородський Костянтин(39)
"Дністровець" Білгород-Дністровський - ФСК "Хаджибей" Усатове - 1:5
Голи: Мацюк Руслан(55) - Майдан Руслан(17), Осипенко Євген(36), Йапарама Коллінс(74), Андріца Артем(88), Шурман Олександр(90+1)
4 тур
18 липня 2020 року

ФСК "Хаджибей" Усатове - "Кулевча-Аркадія" Кулевча - 6:0

Голи: Філіпчук Володимир(26,49), Майдан Руслан(30), Осипенко Євген(37), Морозюк Микита(56,80)
ФК "Зоря" - СК "Ізмаїл" - 0:1
Гол: Портареску Валентин(53)
"Локомотив" Подільськ - ФК "Чорноморськ" - 0:1
Гол: Канір Георгій(90+1)
"Дністровець" Білгород-Дністровський - ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район - 1:0
Гол: Іванченко Руслан(77)
5 тур
25 липня 2020 року

24.07.2020 ФК "Чорноморськ" - "Дністровець" Білгород-Дністровський - 2:0
Голи: Шихалєєв Едуард(26), Гриневич Олександр(89)
Нереалізований пенальті: Мацюк Руслан("Дністровець",68)
Вилучений: Хлань Тарас(ФК "Чорноморськ",71)
ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район - ФСК "Хаджибей" Усатове - 3:0
Голи: Славов Данило(41), Кремінський Олександр(85), Барсуков Сергій(90+5пен)
СК "Ізмаїл" - "Локомотив" Подільськ - 3:4
Голи: Портареску Валентин(20), Денов Олександр(29), Котуненко Дмитро(54,автогол) - Гончаренко Олександр(10), Шилімін Сергій(22,25), Бурдейний Євген(90)
"Кулевча-Аркадія" Кулевча - ФК "Зоря" - 2:0
Голи: Тучковський Дмитро(56), Димов Михайло(72)
Нереалізований пенальті: Златов Сергій(ФК "Зоря",85)
6 тур
01 серпня 2020 року

ФСК "Хаджибей" Усатове - ФК "Зоря" - 1:1

Голи: Осипенко Євген(90) - Стоянов Сергій(30)
"Локомотив" Подільськ - "Кулевча-Аркадія" Кулевча - 1:4
Голи: Бурдейний Євген(49пен) - Доаге Володимир(45), Білоус Сергій(50,63,76пен) 
Нереалізований пенальті: Шилімін Сергій("Локомотив",27)
Вилучений: Шаргородський Костянтин("Локомотив",45,фол останньої надії)
"Дністровець" Білгород-Дністровський - СК "Ізмаїл" - 0:0
Нереалізований пенальті: Іванченко Руслан("Дністровець",78)
ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район - ФК "Чорноморськ" - 1:1
Голи: Донкоглов Віктор(34) - Данильченко Ілля(63)
7 тур
08 серпня 2020 року

07.08.2020 ФСК "Хаджибей" Усатове - ФК "Чорноморськ" - 0:0
СК "Ізмаїл" - ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район - 3:4

Голи: Райлян Сергій(48), Іваненко Денис(55), Портареску Валентин(65) - Базан Віталій(9), Славов Данило(20,53), Кремінський Олександр(85)
"Кулевча-Аркадія" Кулевча - "Дністровець" Білгород-Дністровський - 3:2
Голи: Макевич Ігор(18), Білоус Сергій(20), Лоскутов Юрій(77) - Федоров Сергій(25,45)
Вилучений: Іванченко Руслан("Дністровець",70,агресивна поведінка), Музаффер Кая("Дністровець",90,образа арбітра після закінчення матчу)
22.08.2020 ФК "Зоря" - "Локомотив" Подільськ - 6:1
Голи: Сакара(19), Влаєв Сергій(24), Вол.Георгієв(49), С.Г.Златов(52), С.Стоянов(81,84) - Д.Дегтяренко(46)
8 тур
05 вересня 2020 року

ФСК "Хаджибей" Усатове - "Локомотив" Подільськ - 4:1

Голи: Є.Осипенко(33,74), Пунько(35пен), Б.Смишко(52) - Шилимін(23)
СК "Ізмаїл" - ФК "Чорноморськ" - 3:3
Голи: Портареску(9), Д.Іваненко(18), Доков(28) - Данильченко(45), Тилінський(62), Сантрапинських(90)
Вилучені: Денов(СК "Ізмаїл",49,друге попередження), Тилінський(ФК "Чорноморськ",75,друге попередження), Бонев(ФК "Чорноморськ",90,агресивна поведінка)
"Кулевча-Аркадія" Кулевча - ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район - 4:3
Голи: М.Димов(19), Тучковенко(23), І.Войников(36), С.Білоус(81) - Барсуков(25пен), Д.Яценко(55), Арт.Кичук(90+4пен)
"Дністровець" Білгород-Дністровський - ФК "Зоря" - 0:0
9 тур
12 вересня 2020 року

ФК "Чорноморськ" - "Кулевча-Аркадія" Кулевча - 2:1

Голи: А.Данильченко(43), Сантрапинських(77) - Костов(51пен)
Нереалізований пенальті: І.Данильченко(ФК "Чорноморськ",80,воротар)
"Дністровець" Білгород-Дністровський - "Локомотив" Подільськ - 3:0
Голи: Болтнєв(14), Р.Іванченко(28), С.Федоров(70)
СК "Ізмаїл" - ФСК "Хаджибей" Усатове - 1:2
Голи: Соляренко(67) - К.Йапарама(59), Є.Осипенко(76)
ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район - ФК "Зоря"
10 тур
19 вересня 2020 року

"Кулевча-Аркадія" Кулевча - СК "Ізмаїл" - 0:1

Гол: Македонський(47)
Нереалізований пенельті: С.Білоус("Кулевча",90+5)
Вилучений: Бурлака Юрій(тренер команди СК "Ізмаїл",56,нецензурна лайка в адрес арбітра)
"Локомотив" Подільськ - ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район - 0:2
Голи: О.Підлетийчук(66), Арт. Кичук(82)
ФК "Зоря" - ФК "Чорноморськ" - 3:3
Голи: Сакара(57), С.Г.Златов(22), Ільчук(87пен) - Сантрапинських(24), Примаков(60,72)
ФСК "Хаджибей" Усатове - "Дністровець" Білгород-Дністровський - перенесено
11 тур
26 вересня 2020 року

25.09.2020 ФК "Чорноморськ" - "Локомотив" Подільськ - 10:2
Голи: І.Данильченко(19пен), Сантрапинських(38,52), С.Ткаченко(47,75,82), Шихальов(61,80), Примаков(78), Гурін(86пен) - Живора(67), П.Колосовський(81)
"Кулевча-Аркадія" Кулевча - ФСК "Хаджибей" Усатове - 1:2
Голи: С.Білоус(45+1) - Є.Осипенко(7), Филипчук(47)
СК "Ізмаїл" - ФК "Зоря" - 1:0
Гол: Д.Іваненко(1)
ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район - "Дністровець" Білгород-Дністровський - 1:0
Гол: О.Підлетийчук(65)
12 тур
03 жовтня 2020 року

ФК "Зоря" - "Кулевча-Аркадія" Кулевча - 0:3

Голи: Лоскутов(10), С.Білоус(61,65)
"Локомотив" Подільськ - СК "Ізмаїл" - 1:0
Гол: Кишко(50)
ФСК "Хаджибей" Усатове - ФК "ім.В.З.Тура" Татарбунарський район - 1:1
Голи: Є.Роік(68) - О.Підлетийчук(61)
"Дністровець" Білгород-Дністровський - ФК "Чорноморськ" - перенесено

Інформація взята зі сайту Интернет-проект "Футбол по-одесски"