П`ятниця, 26.04.2024, 09:43
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ
2009 РІК
ПЕРША ЛІГА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Ювента" Розсошенці | 22 | 21 | 0 | 1 | 86 - 19 | 63 |
2 | ФК "Розсошенці" | 22 | 17 | 1 | 4 | 103 - 32 | 52 |
3 | "Дукла" Супрунівка | 22 | 12 | 2 | 8 | 54 - 32 | 38 |
4 | "Сокіл" Степне | 22 | 11 | 3 | 8 | 45 - 38 | 36 |
5 | "Факел" Терешки | 22 | 11 | 3 | 8 | 42 - 38 | 36 |
6 | "Колан" Мачухи | 22 | 11 | 2 | 9 | 33 - 51 | 35 |
7 | "Гренада" Микільське | 22 | 8 | 5 | 9 | 34 - 56 | 29 |
8 | "Вікторія" Головач | 22 | 7 | 4 | 11 | 26 - 58 | 25 |
9 | "Динамо" Божківське | 22 | 6 | 5 | 11 | 43 - 58 | 23 |
10 | "Олімп" Розсошенці | 22 | 7 | 1 | 14 | 48 - 56 | 22 |
11 | "Космос" Тахтаулове | 22 | 6 | 1 | 15 | 29 - 67 | 19 |
12 | "Колан" Нижні Млини | 22 | 1 | 1 | 20 | 25 - 62 | 4 |
Весняний Кубок Полтавського району: ФК "Розсошенці"
1 тур
ФК "Розсошенці" - "Динамо" Божківське - 8:2
"Факел" Терешки - "Космос" Тахтаулове - 6:1
"Ювента" Розсошенці - "Колан" Мачухи - 9:1
"Сокіл" Степне - "Колос" Нижні Млини - 4:0
"Вікторія" Головач - "Олімп" Розсошенці - 3:5
"Джерело" Супрунівка - "Гренада" Микільське - 3:3
2 тур
"Космос" Тахтаулове - ФК "Розсошенці" - 0:3
"Динамо" Божківське - "Колан" Мачухи - 1:3
"Колос" Нижні Млини - "Факел" Терешки - 1:2
"Вікторія" Головач - "Ювента" Розсошенці - 0:9
"Джерело" Супрунівка - "Сокіл" Степне - 4:2
"Олімп" Розсошенці - "Гренада" Микільське - 0:2
3 тур
"Колан" Мачухи - ФК "Розсошенці" - 0:3
"Космос" Тахтаулове - "Колос" Нижні Млини - 2:0
"Динамо" Божківське - "Вікторія" Головач - 0:0
"Факел" Терешки - "Джерело" Супрунівка - 2:2
"Ювента" Розсошенці - "Гренада" Микільське - 7:0
"Сокіл" Степне - "Олімп" Розсошенці - 4:0
4 тур
ФК "Розсошенці" - "Колос" Нижні Млини - 11:4
"Вікторія" Головач - "Колан" Мачухи - 5:1
"Джерело" Супрунівка - "Космос" Тахтаулове - 4:1
"Гренада" Микільське - "Динамо" Божківське - 2:2
"Олімп" Розсошенці - "Факел" Терешки - 1:3
"Сокіл" Степне - "Ювента" Розсошенці - 0:2
5 тур
ФК "Розсошенці" - "Вікторія" Головач - 10:0
"Колос" Нижні Млини - "Джерело" Супрунівка - 7:2
"Колан" Мачухи - "Гренада" Микільське - 1:1
"Космос" Тахтаулове - "Олімп" Розсошенці - 2:1
"Динамо" Божківське - "Сокіл" Степне - 1:1
"Факел" Терешки - "Ювента" Розсошенці - 3:4
6 тур
"Джерело" Супрунівка - ФК "Розсошенці" - 3:1
"Вікторія" Головач - "Гренада" Микільське - 3:1
"Олімп" Розсошенці - "Колос" Нижні Млини - 5:3
"Сокіл" Степне - "Колан" Мачухи - 5:0
"Ювента" Розсошенці - "Космос" Тахтаулове - 2:1
"Динамо" Божківське - "Факел" Терешки - 2:4
7 тур
ФК "Розсошенці" - "Гренада" Микільське - 14:0
"Джерело" Супрунівка - "Олімп" Розсошенці - 5:3
"Вікторія" Головач - "Сокіл" Степне - 0:3
"Колос" Нижні Млини - "Ювента" Розсошенці - 0:7
"Колан" Мачухи - "Факел" Терешки - 3:1
"Космос" Тахтаулове - "Динамо" Божківське - 2:1
8 тур
"Олімп" Розсошенці - ФК "Розсошенці" - 1:3
"Сокіл" Степне - "Гренада" Микільське - 1:2
"Ювента" Розсошенці - "Джерело" Супрунівка - 3:2
"Факел" Терешки - "Вікторія" Головач - 2:0
"Динамо" Божківське - "Колос" Нижні Млини - 2:1
"Колан" Мачухи - "Космос" Тахтаулове - 3:0
9 тур
ФК "Розсошенці" - "Сокіл" Степне - 6:2
"Олімп" Розсошенці - "Ювента" Розсошенці - 1:5
"Гренада" Микільське - "Факел" Терешки - 0:1
"Джерело" Супрунівка - "Динамо" Божківське - 3:2
"Вікторія" Головач - "Космос" Тахтаулове - 4:5
"Колос" Нижні Млини - "Колан" Мачухи - 1:2
10 тур
"Ювента" Розсошенці - ФК "Розсошенці" - 3:1
Голи: Перебийніс, Шевчук, Іванченко Олександр(пен) - Марченко Андрій(пен)
Вилучений: Загреба("Ювента",55,друге попередження)
"Динамо" Божківське - "Олімп" Розсошенці - 2:1
Голи: Жидан, Токар - Болдирєв
"Сокіл" Степне - "Факел" Терешки - 1:2
"Космос" Тахтаулове - "Гренада" Микільське - 0:2
"Вікторія" Головач - "Колос" Нижні Млини - 3:2
"Колан" Мачухи - "Джерело" Супрунівка - +:-
рахунок матчу 1:3 анульовано, команді "Джерело" зараховано технічну поразку з рахунком 0:3(участь в складі незаявленого гравця)
11 тур
"Ювента" Розсошенці - "Динамо" Божківське - 3:0
"Сокіл" Степне - "Космос" Тахтаулове - 4:2
"Гренада" Микільське - "Колос" Нижні Млини - 2:1
"Джерело" Супрунівка - "Вікторія" Головач - 4:0
"Колан" Мачухи - "Олімп" Розсошенці - +:-
рахунок матчу 1:2 анульовано, команді "Олімп" зараховано технічну поразку з рахунком 0:3(участь в складі незаявленого гравця)
ФК "Розсошенці" - "Факел" Терешки
13 тур
ФК "Розсошенці" - "Космос" Тахтаулове - 6:1
"Колан" Мачухи - "Динамо" Божківське - 2:2
"Ювента" Розсошенці - "Вікторія" Головач - 1:2
"Сокіл" Степне - "Джерело" Супрунівка - 2:1
"Гренада" Микільське - "Олімп" Розсошенці - 2:3
"Факел" Терешки - "Колос" Нижні Млини - +:-
14 тур
ФК "Розсошенці" - "Колан" Мачухи - 7:1
"Колос" Нижні Млини - "Космос" Тахтаулове - 3:3
"Вікторія" Головач - "Динамо" Божківське - 1:1
"Джерело" Супрунівка - "Факел" Терешки - 2:0
"Гренада" Микільське - "Ювента" Розсошенці - 0:2
"Олімп" Розсошенці - "Сокіл" Степне - 3:0
15 тур
"Колан" Мачухи - "Вікторія" Головач - 1:0
"Космос" Тахтаулове - "Джерело" Супрунівка - 0:4
"Динамо" Божківське - "Гренада" Микільське - 2:4
"Факел" Терешки - "Олімп" Розсошенці - 3:2
"Ювента" Розсошенці - "Сокіл" Степне - 6:0
"Колос" Нижні Млини - ФК "Розсошенці" - -:+
16 тур
05 вересня 2009 року
"Вікторія" Головач - ФК "Розсошенці" - 0:4
"Джерело" Супрунівка - "Колос" Нижні Млини - 4:0
"Гренада" Микільське - "Колан" Мачухи - 1:2
"Олімп" Розсошенці - "Космос" Тахтаулове - 7:0
"Сокіл" Степне - "Динамо" Божківське - 2:0
"Ювента" Розсошенці - "Факел" Терешки - 3:0
17 тур
ФК "Розсошенці" - "Джерело" Супрунівка - 5:2
"Гренада" Микільське - "Вікторія" Головач - 0:0
"Колос" Нижні Млини - "Олімп" Розсошенці - 5:2
"Колан" Мачухи - "Сокіл" Степне - 1:2
"Космос" Тахтаулове - "Ювента" Розсошенці - 0:2
"Факел" Терешки - "Динамо" Божківське - 2:5
18 тур
19 вересня 2009 року
"Гренада" Микільське - ФК "Розсошенці" - 3:6
"Олімп" Розсошенці - "Джерело" Супрунівка - 1:0
"Сокіл" Степне - "Вікторія" Головач - 3:1
"Факел" Терешки - "Колан" Мачухи - 1:2
"Динамо" Божківське - "Космос" Тахтаулове - 4:2
"Ювента" Розсошенці - "Колос" Нижні Млини - +:-
19 тур
26 вересня 2009 року
ФК "Розсошенці" - "Олімп" Розсошенці - 6:2
"Гренада" Микільське - "Сокіл" Степне - 3:2
"Джерело" Супрунівка - "Ювента" Розсошенці - 1:3
"Вікторія" Головач - "Факел" Терешки - 1:0
"Колос" Нижні Млини - "Динамо" Божківське - 2:6
"Космос" Тахтаулове - "Колан" Мачухи - 2:0
20 тур
"Сокіл" Степне - ФК "Розсошенці" - 1:1
"Ювента" Розсошенці - "Олімп" Розсошенці - 3:2
"Факел" Терешки - "Гренада" Микільське - 2:2
"Динамо" Божківське - "Джерело" Супрунівка - 3:2
"Космос" Тахтаулове - "Вікторія" Головач - 0:2
"Колан" Мачухи - "Колос" Нижні Млини - 5:2
21 тур
ФК "Розсошенці" - "Ювента" Розсошенці - 1:3
"Факел" Терешки - "Сокіл" Степне - 2:2
"Олімп" Розсошенці - "Динамо" Божківське - 4:0
"Гренада" Микільське - "Космос" Тахтаулове - 3:4
"Джерело" Супрунівка - "Колан" Мачухи - 3:0
"Колос" Нижні Млини - "Вікторія" Головач - 2:1
22 тур
"Динамо" Божківське - "Ювента" Розсошенці - 3:5
"Космос" Тахтаулове - "Сокіл" Степне - 0:2
"Олімп" Розсошенці - "Колан" Мачухи - 3:4
"Вікторія" Головач - "Джерело" Супрунівка - 0:5
"Факел" Терешки - ФК "Розсошенці" - +:-
"Колос" Нижні Млини - "Гренада" Микільське - -:+
Інформація взята зі сайту http://kolos-fc.ucoz.ru та Сайт вболівальників ФК "Ворскла" Полтава