ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ
2014 РІК
ПЕРША ЛІГА

Команда І В Н П Р/М О
1 ФК "Розсошенці" 22 18 3 1 71 - 22 57
2 "Атака-Автотранс" Гожули 22 17 3 2 84 - 34 54
3 ДЮСШ, Розсошенці 22 15 4 3 82 - 37 49
4 "Сокіл" Степне 22 14 3 5 73 - 41 45
5 "Вікторія" Головач 22 9 4 9 48 - 62 31
6 "Гренада" Микільське 22 9 3 10 34 - 40 30
7 "Промінь" Ковалівка 22 7 2 13 37 - 64 23
8 "Динамо" Божківське 22 7 1 14 48 - 61 22
9 "Зоря" Супрунівка 22 5 5 12 39 - 56 20
10 "Спортинг" Терешки 22 6 1 15 44 - 73 19
11 "Олімп" Розсошенці 22 4 4 14 32 - 76 16
12 "Космос" Тахтаулове 22 4 1 17 38 - 60 13

Кубок Полтавського району імені О.О.Горностаєва: "Атака-Автотранс" Гожули - ФК "Розсошенці" - 2:0

1 тур
"Олімп" Розсошенці - "Промінь" Ковалівка - 1:3
"Спортінг" Терешки - "Атака-Автотранс" Гожули - 2:6
ДЮСШ, Розсошенці - "Вікторія" Головач - 7:4
"Сокіл" Степне - "Динамо" Божківське - 10:1
"Космос" Тахтаулове - "Гренада" Микільське - 2:3
"Зоря" Супрунівка - ФК "Розсошенці" - 2:5
2 тур
ФК "Розсошенці" - "Спортінг" Терешки - 6:0
"Промінь" Ковалівка - "Зоря" Супрунівка - 5:1
"Гренада" Микільське - "Олімп" Розсошенці - 1:0
"Динамо" Божківське - "Космос" Тахтаулове - 1:2
"Вікторія" Головач - "Сокіл" Степне - 0:4
"Атака-Автотранс" Гожули - ДЮСШ, Розсошенці - 1:1
3 тур
ДЮСШ, Розсошенці - "Спортінг" Терешки - 4:3
"Сокіл" Степне - "Атака-Автотранс" Гожули - 0:1
"Вікторія" Головач - "Космос" Тахтаулове - 1:0
"Олімп" Розсошенці - "Динамо" Божківське - 1:2
"Зоря" Супрунівка - "Гренада" Микільське - 2:2
"Промінь" Ковалівка - ФК "Розсошенці" - 0:2
4 тур
"Олімп" Розсошенці - "Вікторія" Головач - 2:3
"Спортінг" Терешки - "Промінь" Ковалівка - 4:1
"Гренада" Микільське - ФК "Розсошенці" - 2:0
"Динамо" Божківське - "Зоря" Супрунівка - 3:1
"Космос" Тахтаулове - "Атака-Автотранс" Гожули - 2:7
ДЮСШ, Розсошенці - "Сокіл" Степне - 5:2
5 тур
ФК "Розсошенці" - "Динамо" Божківське - 4:0
"Сокіл" Степне - "Спортінг" Терешки - 4:1
"Космос" Тахтаулове - ДЮСШ, Розсошенці - 2:5
"Атака-Автотранс" Гожули - "Олімп" Розсошенці - 10:3
"Зоря" Супрунівка - "Вікторія" Головач - 1:2
"Гренада" Микільське - "Промінь" Ковалівка - 2:0
6 тур
"Сокіл" Степне - "Космос" Тахтаулове - 2:1
ДЮСШ, Розсошенці - "Олімп" Розсошенці - 17:1
"Спортінг" Терешки - "Гренада" Микільське - 3:1
"Промінь" Ковалівка - "Динамо" Божківське - 2:1
"Вікторія" Головач - ФК "Розсошенці" - 2:4
"Зоря" Супрунівка - "Атака-Автотранс" Гожули - 1:3
7 тур
"Динамо" Божківське - "Гренада" Микільське - 1:3
"Космос" Тахтаулове - "Спортінг" Терешки - 1:0
ДЮСШ, Розсошенці - "Зоря" Супрунівка - 3:1
"Олімп" Розсошенці - "Сокіл" Степне - 3:5
"Атака-Автотранс" Гожули - ФК "Розсошенці" - 0:2
8 тур
"Спортінг" Терешки - "Динамо" Божківське - 4:1
"Гренада" Микільське - "Вікторія" Головач - 3:2
"Атака-Автотранс" Гожули - "Промінь" Ковалівка - 4:2
ФК "Розсошенці" - ДЮСШ, Розсошенці - 2:2
"Сокіл" Степне - "Зоря" Супрунівка - 2:1
"Космос" Тахтаулове - "Олімп" Розсошенці - 1:2
9 тур
"Вікторія" Головач - "Динамо" Божківське - 3:1
ДЮСШ, Розсошенці - "Промінь" Ковалівка - 7:1
"Олімп" Розсошенці - "Спортінг" Терешки - 2:2
"Гренада" Микільське - "Атака-Автотранс" Гожули - 0:1
"Зоря" Супрунівка - "Космос" Тахтаулове - 4:3
"Сокіл" Степне - ФК "Розсошенці" - 1:1
10 тур
"Олімп" Розсошенці - "Зоря" Супрунівка - 4:4
"Спортінг" Терешки - "Вікторія" Головач - 2:3
"Динамо" Божківське - "Атака-Автотранс" Гожули - 1:5
ДЮСШ, Розсошенці - "Гренада" Микільське - 4:0
"Промінь" Ковалівка - "Сокіл" Степне - 1:3
"Космос" Тахтаулове - ФК "Розсошенці" - 3:5
11 тур
"Зоря" Супрунівка - "Спортінг" Терешки - 1:0
"Космос" Тахтаулове - "Промінь" Ковалівка - 5:1
"Гренада" Микільське - "Сокіл" Степне - 2:0
"Динамо" Божківське - ДЮСШ, Розсошенці - 4:4
"Атака-Автотранс" Гожули - "Вікторія" Головач - 9:1
ФК "Розсошенці" - "Олімп" Розсошенці - +:-
12 тур
"Спортінг" Терешки - "Зоря" Супрунівка - 3:1
"Олімп" Розсошенці - ФК "Розсошенці" - 1:1
"Промінь" Ковалівка - "Космос" Тахтаулове - 3:2
"Сокіл" Степне - "Гренада" Микільське - 1:1
ДЮСШ, Розсошенці - "Динамо" Божківське - 1:0
"Вікторія" Головач - "Атака-Автотранс" Гожули - 3:10
13 тур
ФК "Розсошенці" - "Космос" Тахтаулове - 4:1
"Сокіл" Степне - "Промінь" Ковалівка - 5:3
"Гренада" Микільське - ДЮСШ, Розсошенці - 2:3
"Вікторія" Головач - "Спортінг" Терешки - 3:4
"Зоря" Супрунівка - "Олімп" Розсошенці - 2:1
"Атака-Автотранс" Гожули - "Динамо" Божківське - +:-
14 тур
"Промінь" Ковалівка - ДЮСШ, Розсошенці - 0:4
"Атака-Автотранс" Гожули - "Гренада" Микільське - 4:3
ФК "Розсошенці" - "Сокіл" Степне - 6:1
"Космос" Тахтаулове - "Зоря" Супрунівка - 2:2
"Спортінг" Терешки - "Олімп" Розсошенці - 0:3
"Динамо" Божківське - "Вікторія" Головач - 5:0
15 тур
"Промінь" Ковалівка - "Атака-Автотранс" Гожули - 2:2
"Динамо" Божківське - "Спортінг" Терешки - 6:2
"Олімп" Розсошенці - "Космос" Тахтаулове - 1:0
ДЮСШ, Розсошенці - ФК "Розсошенці" - 0:1
"Зоря" Супрунівка - "Сокіл" Степне - 1:6
"Вікторія" Головач - "Гренада" Микільське - 1:1
16 тур
"Гренада" Микільське - "Динамо" Божківське - 2:3
"Вікторія" Головач - "Промінь" Ковалівка - 2:0
ФК "Розсошенці" - "Атака-Автотранс" Гожули - 2:1
"Зоря" Супрунівка - ДЮСШ, Розсошенці - 0:1
"Спортінг" Терешки - "Космос" Тахтаулове - 3:2
"Сокіл" Степне - "Олімп" Розсошенці - 8:1
17 тур
"Космос" Тахтаулове - "Сокіл" Степне - 2:4
"Олімп" Розсошенці - ДЮСШ, Розсошенці - 1:3
"Атака-Автотранс" Гожули - "Зоря" Супрунівка - 2:1
ФК "Розсошенці" - "Вікторія" Головач - 5:1
"Динамо" Божківське - "Промінь" Ковалівка - 5:1
"Гренада" Микільське - "Спортінг" Терешки - 3:2
18 тур
"Вікторія" Головач - "Зоря" Супрунівка - 3:3
"Динамо" Божківське - ФК "Розсошенці" - 1:4
"Олімп" Розсошенці - "Атака-Автотранс" Гожули - 0:4
"Космос" Тахтаулове - ДЮСШ, Розсошенці - 0:3
"Спортінг" Терешки - "Сокіл" Степне - 1:3
"Промінь" Ковалівка - "Гренада" Микільське - 1:0
19 тур
"Зоря" Супрунівка - "Динамо" Божківське - 2:0
"Вікторія" Головач - "Олімп" Розсошенці - 1:1
"Космос" Тахтаулове - "Атака-Автотранс" Гожули - 4:6
ФК "Розсошенці"-"Гренада" Микільське - 2:1
"Сокіл" Степне - ДЮСШ, Розсошенці - 3:0
"Промінь" Ковалівка - "Спортінг" Терешки - 6:2
20 тур
"Космос" Тахтаулове - "Вікторія" Головач - 0:1
"Спортінг" Терешки - ДЮСШ, Розсошенці - 3:6
"Динамо" Божківське - "Олімп" Розсошенці - 5:1
"Атака-Автотранс" Гожули - "Сокіл" Степне - 1:0
"Гренада" Микільське - "Зоря" Супрунівка - 1:6
ФК "Розсошенці" - "Промінь" Ковалівка - 6:1
21 тур
"Олімп" Розсошенці - "Гренада" Микільське - 2:1
ДЮСШ, Розсошенці - "Атака-Автотранс" Гожули - 2:2
"Сокіл" Степне - "Вікторія" Головач - 3:3
"Космос" Тахтаулове - "Динамо" Божківське - 3:2
"Зоря" Супрунівка - "Промінь" Ковалівка - 1:1
"Спортінг" Терешки - ФК "Розсошенці" - 1:4
22 тур
"Атака-Автотранс" Гожули - "Спортінг" Терешки - 5:2
"Динамо" Божківське - "Сокіл" Степне - 5:6
"Вікторія" Головач - ДЮСШ, Розсошенці - 5:0
ФК "Розсошенці" - "Зоря" Супрунівка - 4:1
"Гренада" Микільське - "Космос" Тахтаулове - +:-

Інформація взята зі сайту http://kolos-fc.ucoz.ru