Понеділок, 06.05.2024, 02:34
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ
з міні-футболу
2016/2017 РОКИ
ПЕРША ЛІГА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Галант" Розсошенці | 18 | 16 | 2 | 0 | 133 - 59 | 50 |
2 | ФК "Розсошенці" | 18 | 13 | 2 | 3 | 109 - 77 | 41 |
3 | "Дружба" Мачухи | 18 | 9 | 2 | 7 | 73 - 74 | 29 |
4 | "ПерСід" Розсошенці | 18 | 9 | 0 | 9 | 71 - 77 | 27 |
5 | ДЮСШ, Розсошенці | 18 | 7 | 4 | 7 | 63 - 57 | 25 |
6 | "Олімп-2" Розсошенці | 18 | 7 | 3 | 8 | 81 - 80 | 24 |
7 | "Факел" Терешки | 18 | 7 | 1 | 10 | 94 - 113 | 22 |
8 | "Злагода-2" Пальчиківка | 18 | 6 | 1 | 11 | 76 - 98 | 19 |
9 | ФК "Супрунівка" | 18 | 5 | 1 | 12 | 61 - 96 | 16 |
10 | "Краяни" Судіївка | 18 | 3 | 0 | 15 | 58 - 88 | 9 |
Кращі бомбардири: Передерій Олександр("Олімп") - 31, Сітак Олег("Галант") - 29, Говоров Юрій("Факел") - 26, Косяк Олександр(ДЮСШ) - 26, Карась Євген("Факел") - 25, Труш Антон("Олімп-2") - 24, Мелешко Богдан("Галант") - 22, Гольтваничий В`ячеслав("Дружба") - 20, Васько Дмитро("Краяни") - 20, Воронкін Андрій("Злагода-2") - 20
Кращий воротар - Шостак Олег(ФК "Розсошенці")
Кращий захисник - Макляк Костянтин("Олімп-2")
Кращий нападник - Говоров Юрій("Факел")
1 тур
26-27 листопада 2016 року
"Галант" Розсошенці - ФК "Супрунівка" - 12:2
"ПерСід" Розсошенці - "Злагода-2" Пальчиківка - 8:4
"Олімп-2" Розсошенці - "Факел" Терешки - 4:5
ДЮСШ, Розсошенці - "Дружба" Мачухи - 1:2
ФК "Розсошенці" - "Краяни" Судіївка - 5:3
2 тур
03-04 грудня 2016 року
ФК "Супрунівка" - "Факел" Терешки - 4:6
"Дружба" Мачухи - "Олімп-2" Розсошенці - 2:5
"Злагода-2" Пальчиківка - ФК Розсошенці" - 7:6
"Галант" Розсошенці - "ПерСід" Розсошенці - 7:3
"Краяни" Судіївка - ДЮСШ, Розсошенці - 2:5
3 тур
10-11 грудня 2016 року
ДЮСШ, Розсошенці - "Злагода-2" Пальчиківка - 3:0
"ПерСід" Розсошенці - ФК "Супрунівка" - 9:1
"Факел" Терешки - "Дружба" Мачухи - 4:6
ФК "Розсошенці" - "Галант" Розсошенці - 5:5
"Олімп-2" Розсошенці - "Краяни" Судіївка - 9:3
4 тур
17-18 грудня 2016 року
"ПерСід" Розсошенці - ФК "Розсошенці" - 2:9
"Галант" Розсошенці - ДЮСШ, Розсошенці - 9:5
ФК "Супрунівка" - "Дружба" Мачухи - 3:8
"Злагода-2" Пальчиківка - "Олімп-2" Розсошенці - 4:1
"Краяни" Судіївка - "Факел" Терешки - 6:9
5 тур
24-25 грудня 2016 року
"ПерСід" Розсошенці - ФК "Розсошенці" - 2:9
"Галант" Розсошенці - ДЮСШ, Розсошенці - 9:5
ФК "Супрунівка" - "Дружба" Мачухи - 3:8
"Злагода-2" Пальчиківка - "Олімп-2" Розсошенці - 4:1
"Краяни" Судіївка - "Факел" Терешки - 6:9
6 тур
08-09 січня 2017 року
"Злагода-2" Пальчиківка - "Дружба" Мачухи - 5:5
"Галант" Розсошенці - "Факел" Терешки - 13:8
"ПерСід" Розсошенці - "Олімп-2" Розсошенці - 2:1
ФК "Розсошенці" - ДЮСШ, Розсошенці - 7:4
ФК "Супрунівка" - "Краяни" Судіївка - 4:1
7 тур
21-22 січня 2017 року
"Олімп-2" Розсошенці - ФК "Розсошенці" - 5:4
"Дружба" Мачухи - "Галант" Розсошенці - 1:6
"Факел" Терешки - "ПерСід" Розсошенці - 4:12
"Краяни" Судіївка - "Злагода-2" Пальчиківка - 7:4
ДЮСШ, Розсошенці - ФК "Супрунівка" - 5:5
8 тур
28-29 січня 2017 року
"Галант" Розсошенці - "Краяни" Судіївка - 5:4
ФК "Супрунівка" - "Злагода-2" Пальчиківка - 3:7
ДЮСШ, Розсошенці - "Олімп-2" Розсошенці - 4:4
ФК "Розсошенці" - "Факел" Терешки - 9:3
"ПерСід" Розсошенці - "Дружба" Мачухи - 4:1
9 тур
04-05 лютого 2017 року
"Факел" Терешки - ДЮСШ, Розсошенці - 5:5
"Дружба" Мачухи - ФК "Розсошенці" - 2:6
"Краяни" Судіївка - "ПерСід" Розсошенці - 3:6
"Злагода-2" Пальчиківка - "Галант" Розсошенці - 4:11
"Олімп-2" Розсошенці - ФК "Супрунівка" - +:-
10 тур
11-12 лютого 2017 року
"Факел" Терешки - "Олімп-2" Розсошенці - 4:5
ФК "Супрунівка" - "Галант" Розсошенці - 3:5
"Краяни" Судіївка - ФК "Розсошенці" - 0:3
"Злагода-2" Пальчиківка - "ПерСід" Розсошенці - 4:5
"Дружба" Мачухи - ДЮСШ, Розсошенці - 1:3
11 тур
18-19 лютого 2017 року
"Олімп-2" Розсошенці - "Дружба" Мачухи - 5:5
ДЮСШ, Розсошенці - "Краяни" Судіївка - 4:0
"ПерСід" Розсошенці - "Галант" Розсошенці - 1:3
ФК "Розсошенці" - "Злагода-2" Пальчиківка - 6:5
"Факел" Терешки - ФК "Супрунівка" - 4:5
12 тур
25-26 лютого 2017 року
"Дружба" Мачухи - "Факел" Терешки - 7:4
"Краяни" Судіївка - "Олімп-2" Розсошенці - 8:0
ФК "Супрунівка" - "ПерСід" Розсошенці - 8:3
"Галант" Розсошенці - ФК "Розсошенці" - 5:5
"Злагода-2" Пальчиківка - ДЮСШ, Розсошенці - 0:3
13 тур
04-05 березня 2017 року
ДЮСШ, Розсошенці - "Галант" Розсошенці - 2:6
"Дружба" Мачухи - ФК "Супрунівка" - 7:4
"Факел" Терешки - "Краяни" Судіївка - 6:4
ФК "Розсошенці" - "ПерСід" Розсошенці - 4:3
"Олімп-2" Розсошенці - "Злагода-2" Пальчиківка - 6:7
14 тур
11-12 березня 2017 року
ФК "Супрунівка" - ФК "Розсошенці" - 5:7
"ПерСід" Розсошенці - ДЮСШ, Розсошенці - 1:6
"Краяни" Судіївка - "Дружба" Мачухи - 0:5
"Злагода-2" Пальчиківка - "Факел" Терешки - 7:9
"Галант" Розсошенці - "Олімп-2" Розсошенці - 7:4
15 тур
25-26 березня 2017 року
"Олімп-2" Розсошенці - "ПерСід" Розсошенці - 10:3
"Дружба" Мачухи - "Злагода-2" Пальчиківка - 5:3
"Факел" Терешки - "Галант" Розсошенці - 2:6
ДЮСШ, Розсошенці - ФК "Розсошенці" - 1:2
"Краяни" Судіївка - ФК "Супрунівка" - 2:3
16 тур
01-02 квітня 2017 року
ФК "Розсошенці" - "Олімп-2" Розсошенці - 8:6
"Галант" Розсошенці - "Дружба" Мачухи - 8:0
ФК "Супрунівка" - ДЮСШ, Розсошенці - 5:2
"Злагода-2" Пальчиківка - "Краяни" Судіївка - 5:2
"ПерСід" Розсошенці - "Факел" Терешки - -:+
17 тур
08-09 квітня 2017 року
"Факел" Терешки - ФК "Розсошенці" - 8:13
"Дружба" Мачухи - "ПерСід" Розсошенці - 2:4
"Олімп-2" Розсошенці - ДЮСШ, Розсошенці - 4:4
"Краяни" Судіївка - "Галант" Розсошенці - 3:7
"Злагода-2" Пальчиківка - ФК "Супрунівка" - 5:2
18 тур
15 квітня 2017 року
ФК "Розсошенці" - "Дружба" Мачухи - 5:9
"ПерСід" Розсошенці - "Краяни" Судіївка - 3:6
"Галант" Розсошенці - "Злагода-2" Пальчиківка - 8:3
ФК "Супрунівка" - "Олімп-2" Розсошенці - 0:5
ДЮСШ, Розсошенці - "Факел" Терешки - 5:2
Інформація взята зі сайту Офіційний сайт ФК "Колос" Пашківка та Міський осередок ГО ВФСТ "Колос" у Полтавському районі