Понеділок, 06.05.2024, 02:01
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ
2017 РІК
ДРУГА ЛІГА
Примітка. Турнір проходитиме у два етапи, участь візьме дев`ятнадцять колективів.
На першому етапі команди за принципом "кожен зі кожним" зіграють між собою в одне коло.
Команди, які після одноколового турніру посядуть 17,18,19 місця, припиняють участь у змаганнях.
На другому етапі шістнадцять команд буде розподілено на дві ліги - першу(1-8 місця) та другу(9-16 місця).
Команди першої ліги в одноколовому турнірі за принципом "кожен із кожним"(з очками, набраними в іграх між собою на першому етапі) поведуть боротьбу за нагороди.
Аналогічно, в одноколового турнірі за принципом "кожен із кожним"(з очками, набраними в іграх між собою на першому етапі) зіграють і команди другої ліги.
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Ворскла-Кротенки" Сем`янівка | 14 | 9 | 1 | 4 | 40 - 20 | 28 |
2 | "Краяни" Судіївка | 14 | 9 | 0 | 5 | 43 - 23 | 27 |
3 | "Нива" Коломацьке | 14 | 8 | 0 | 6 | 38 - 32 | 24 |
4 | "Штурм" Макухівка | 14 | 5 | 6 | 3 | 29 - 31 | 21 |
5 | ФК "Терешки" | 14 | 6 | 2 | 6 | 23 - 33 | 20 |
6 | ПП ім."Калашника" Калашники | 14 | 4 | 3 | 7 | 16 - 30 | 15 |
7 | "Космос" Тахтаулове | 14 | 4 | 2 | 8 | 16 - 31 | 14 |
8 | ФК "Супрунівка" | 14 | 3 | 1 | 10 | 23 - 28 | 10 |
Кращі бомбардири: Дацько Артем("Нива") - 30, Григоренко Олексій("Нива") - 24, Шевченко Антон("Краяни") - 24, Забельський Павло(ФК "Супрунівка") - 21, Васько Дмитро("Краяни") - 15, Шаповал Олександр("Атлетик"/"Дружба") - 12, Головня Владислав("Космос") - 11, Денисенко Костянтин("Краяни") - 11, Горжуй Максим("Ворскла-Кротенки") - 10, Окара Володимир("Ворскла-Кротенки") - 10
Кращий воротар - Дудник Антон("Нива")
Кращий захисник - Цехмістренко Євген("Штурм")
Кращий півзахисник - Горжуй Максим("Ворскла-Кротенки")
Кращий нападник - Шевченко Антон("Краяни")
1 тур
23-24 вересня 2017 року
ФК "Терешки" - "Космос" Тахтаулове - 1:0
ФК "Супрунівка" - "Нива" Коломацьке - 2:0
"Краяни" Судіївка - ПП ім."Калашника" Калашники - 1:3
"Штурм" Макухівка - "Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - 3:1
2 тур
30 вересня-01 жовтня 2017 року
"Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - ФК "Терешки" - 4:0
"Краяни" Судіївка - "Нива" Коломацьке - 6:0
ПП ім."Калашника" Калашники - "Космос" Тахтаулове - 2:0
"Штурм" Макухівка - ФК "Супрунівка" - 4:2
3 тур
07-08 жовтня 2017 року
"Нива" Коломацьке - "Космос" Тахтаулове - 4:0
ПП ім."Калашника" Калашники - "Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - 0:3
ФК "Терешки" - "Штурм" Макухівка - 2:2
ФК "Супрунівка" - "Краяни" Судіївка - 0:1
4 тур
14-15 жовтня 2017 року
"Нива" Коломацьке - "Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - 2:5
ПП ім."Калашника" Калашники - "Штурм" Макухівка - 1:1
ФК "Супрунівка" - ФК "Терешки" - 1:3
"Краяни" Судіївка - "Космос" Тахтаулове - 7:0
5 тур
21-22 жовтня 2017 року
"Нива" Коломацьке - "Штурм" Макухівка - 2:0
"Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - "Краяни" Судіївка - 3:1
ФК "Терешки" - ПП ім."Калашника" Калашники - 2:1
ФК "Супрунівка" - "Космос" Тахтаулове - +:-
6 тур
28-29 жовтня 2017 року
ФК "Терешки" - "Нива" Коломацьке - 4:2
"Штурм" Макухівка - "Краяни" Судіївка - 5:2
"Космос" Тахтаулове - "Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - 0:3
ПП ім."Калашника" Калашники - ФК "Супрунівка" - 1:1
7 тур
05 листопада 2017 року
ПП ім."Калашника" Калашники - "Нива" Коломацьке - 3:4
ФК "Терешки" - "Краяни" Судіївка - 1:3
"Космос" Тахтаулове - "Штурм" Макухівка - 3:3
"Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - ФК "Супрунівка" - 2:2
Інформація взята зі сайту Офіційний сайт ФК "Колос" Пашківка та Міський осередок ГО ВФСТ "Колос" у Полтавському районі