Понеділок, 06.05.2024, 02:24
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ
2017 РІК
ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП
Примітка. Турнір проходитиме у два етапи, участь візьме дев`ятнадцять колективів.
На першому етапі команди за принципом "кожен зі кожним" зіграють між собою в одне коло.
Команди, які після одноколового турніру посядуть 17,18,19 місця, припиняють участь у змаганнях.
На другому етапі шістнадцять команд буде розподілено на дві ліги - першу1 - 8 місця та другу9-16 місця.
Команди першої ліги в одноколовому турнірі за принципом "кожен із кожним"з очками, набраними в іграх між собою на першому етапі поведуть боротьбу за нагороди.
Аналогічно, в одноколового турнірі за принципом "кожен із кожним"з очками, набраними в іграх між собою на першому етапі зіграють і команди другої ліги.
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ДЮСШ, Розсошенці | 18 | 15 | 1 | 2 | 59 - 19 | 46 |
2 | "Злагода-Кірове" Пальчиківка | 18 | 13 | 2 | 3 | 62 - 30 | 41 |
3 | "Олімп" Розсошенці | 18 | 12 | 3 | 3 | 68 - 35 | 39 |
4 | "Сокіл" Степне | 18 | 12 | 2 | 4 | 67 - 26 | 38 |
5 | "Гренада" Микільське | 18 | 12 | 2 | 4 | 42 - 24 | 38 |
6 | "Дружба" Мачухи | 18 | 12 | 0 | 6 | 29 - 33 | 36 |
7 | "Біолог" Гожули | 18 | 11 | 0 | 7 | 52 - 39 | 33 |
8 | "Промінь" Ковалівка | 18 | 9 | 2 | 7 | 52 - 46 | 29 |
9 | "Нива" Коломацьке | 18 | 8 | 4 | 6 | 53 - 36 | 28 |
10 | "Краяни" Судіївка | 18 | 9 | 1 | 8 | 44 - 36 | 28 |
11 | "Ворскла-Кротенки" Сем`янівка | 18 | 8 | 1 | 9 | 37 - 39 | 25 |
12 | ФК "Терешки" | 18 | 6 | 3 | 9 | 31 - 38 | 21 |
13 | "Космос" Таїтаулове | 18 | 6 | 2 | 10 | 33 - 42 | 20 |
14 | ФК "Супрунівка" | 18 | 5 | 0 | 13 | 38 - 45 | 15 |
15 | "Штурм" Макухівка | 18 | 4 | 3 | 11 | 27 - 56 | 15 |
16 | ПП ім."Калашника" Калашники | 18 | 4 | 3 | 11 | 21 - 54 | 15 |
17 | "Атлетик" Мачухи | 18 | 3 | 1 | 14 | 22 - 45 | 10 |
18 | "Динамо" Божківське | 18 | 3 | 1 | 14 | 20 - 51 | 10 |
19 | "Вікторія" Головач | 18 | 2 | 3 | 13 | 27 - 88 | 9 |
Кращі бомбардири: Дацько Артем("Нива") - 23, Передерій Олександр("Олімп") - 21
1 тур
10-11 червня 2017 року
"Гренада" Микільське - "Промінь" Ковалівка - 3:0
"Вікторія" Головач - "Дружба" Мачухи - 2:3
"Атлетик" Мачухи - "Нива" Коломацьке - 1:1
"Олімп" Розсошенці - "Штурм" Макухівка - 1:2
"Динамо" Божківське - ФК "Супрунівка" - 0:1
"Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - "Космос" Тахтаулове - 0:2
"Біолог" Гожули - "Краяни" Судіївка - 2:0
ФК "Терешки" - "ДЮСШ" Розсошенці - 1:2
ПП ім."Калашника" Калашники - "Злагода-Кірове" Пальчиківка - 0:7
2 тур
17-18 червня 2017 року
"Краяни" Судіївка - "Сокіл" Степне - 3:3
"Нива" Коломацьке - "Олімп" Розсошенці - 2:4
"ДЮСШ" Розсошенці - "Динамо" Божківське - 6:1
ФК "Супрунівка" - "Вікторія" Головач - 7:1
"Дружба" Мачухи - "Гренада" Микільське - 0:1
"Біолог" Гожули - "Атлетик" Мачухи - 4:2
"Злагода-Кірове" Пальчиківка - "Штурм" Макухівка - 6:3
"Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - ПП ім."Калашника" Калашники - 6:1
"Космос" Тахтаулове - ФК "Терешки" - 0:1
3 тур
21 червня 2017 року
"Сокіл" Степне - "Атлетик" Мачухи - 1:0
"Вікторія" Головач - "Промінь" Ковалівка - 1:7
"Дружба" Мачухи - "Краяни" Судіївка - 2:1
"Злагода-Кірове" Пальчиківка - "ДЮСШ" Розсошенці - 2:0
ФК "Супрунівка" - "Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - 0:1
"Олімп" Розсошенці - "Космос" Тахтаулове - 7:2
ПП ім."Калашника" Калашники - "Гренада" Микільське - 0:3
ФК "Терешки" - "Біолог" Гожули - 2:0
"Динамо" Божківське - "Нива" Коломацьке - 2:4
4 тур
24-25 червня 2017 року
"Сокіл" Степне - "Дружба" Мачухи - 0:1
"Олімп" Розсошенці - "Злагода-Кірове" Пальчиківка - 3:1
"Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - "Штурм" Макухівка - 2:4
ПП ім."Калашника" Калашники - "Вікторія" Головач - 3:3
"Космос" Тахтаулове - "Промінь" Ковалівка - 4:3
"Нива" Коломацьке - ФК "Терешки" - 2:1
"Атлетик" Мачухи - "ДЮСШ" Розсошенці - 0:3
"Краяни" Судіївка - ФК "Супрунівка" - 2:1
"Біолог" Гожули - "Динамо" Божківське - 2:1
5 тур
28 червня 2017 року
"Біолог" Гожули - "Сокіл" Степне - 4:7
"ДЮСШ" Розсошенці - "Промінь" Ковалівка - 4:0
"Нива" Коломацьке - "Дружба" Мачухи - 1:3
"Атлетик" Мачухи - "Краяни" Судіївка - 1:4
ФК "Терешки" - "Олімп" Розсошенці - 1:2
"Вікторія" Головач - "Злагода-Кірове" Пальчиківка - 3:8
ФК "Супрунівка" - ПП ім."Калашника" Калашники - 5:0
"Динамо" Божківське - "Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - 1:2
"Штурм" Макухівка - "Гренада" Микільське - 1:5
6 тур
02-03 липня 2017 року
"Сокіл" Степне - "Космос" Тахтаулове - 4:2
"Промінь" Ковалівка - "Краяни" Судіївка - 3:5
"Злагода-Кірове" Пальчиківка - "Нива" Коломацьке - 3:3
"Вікторія" Головач - "Олімп" Розсошенці - 1:7
"Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - "Біолог" Гожули - 2:0
"Штурм" Макухівка - "Дружба" Мачухи - 0:1
"Динамо" Божківське - "Атлетик" Мачухи - 1:2
"Гренада" Микільське - ФК "Супрунівка" - 2:1
ПП ім."Калашника" Калашники - ФК "Терешки" - 2:0
7 тур
08-09 липня 2017 року
"Штурм" Макухівка - "Промінь" Ковалівка - 2:4
"Дружба" Мачухи - ПП ім."Калашника" Калашники - 3:2
ФК "Супрунівка" - "Атлетик" Мачухи - 5:0
"Злагода-Кірове" Пальчиківка - "Біолог" Гожули - 5:2
"Сокіл" Степне - "Динамо" Божківське - 4:0
"Гренада" Микільське - "Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - 4:1
"ДЮСШ" Розсошенці - "Олімп" Розсошенці - 3:5
"Краяни" Судіївка - "Вікторія" Головач - 0:2
"Космос" Тахтаулове - "Нива" Коломацьке - 2:1
8 тур
11-13 липня 2017 року
"Олімп" Розсошенці - "Промінь" Ковалівка - 2:4
"Краяни" Судіївка - "Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - 0:3
"ДЮСШ" Розсошенці - "Сокіл" Степне - 3:1
ФК "Супрунівка" - "Дружба" Мачухи - 7:1
"Атлетик" Мачухи - "Злагода-Кірове" Пальчиківка - 1:2
ФК "Терешки" - "Вікторія" Головач - 5:0
"Нива" Коломацьке - ПП ім."Калашника" Калашники - 3:0
"Космос" Тахтаулове - "Гренада" Микільське - 1:2
"Штурм" Макухівка - "Динамо" Божківське - 1:2
9 тур
15-16 липня 2017 року
"Злагода-Кірове" Пальчиківка - "Гренада" Микільське - 1:1
"Вікторія" Головач - "Штурм" Макухівка - 3:1
"Сокіл" Степне - "Нива" Коломацьке - 2:0
ФК "Терешки" - ФК "Супрунівка" - 2:1
ПП ім."Калашника" Калашники - "Краяни" Судіївка - 2:1
"Динамо" Божківське - "Космос" Тахтаулове - 4:2
"Дружба" Мачухи - "Атлетик" Мачухи - 2:1
"Промінь" Ковалівка - "Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - 3:1
"Біолог" Гожули - "ДЮСШ" Розсошенці - 0:4
10 тур
18-20 липня 2017 року
"Олімп" Розсошенці - "Динамо" Божківське - 4:1
"Гренада" Микільське - "Атлетик" Мачухи - 2:0
"Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - "Сокіл" Степне - 0:10
ПП ім."Калашника" Калашники - "Промінь" Ковалівка - 0:2
ФК "Терешки" - "Злагода-Кірове" Пальчиківка - 2:3
"Космос" Тахтаулове - "Біолог" Гожули - 0:2
"Дружба" Мачухи - "ДЮСШ" Розсошенці - 1:3
"Нива" Коломацьке - "Вікторія" Головач - 9:1
"Краяни" Судіївка - "Штурм" Макухівка - 3:0
11 тур
22-23 липня 2017 року
"ДЮСШ" Розсошенці - ПП ім."Калашника" Калашники - 5:2
"Вікторія" Головач - "Динамо" Божківське - 0:0
"Промінь" Ковалівка - "Дружба" Мачухи - 4:1
"Атлетик" Мачухи - "Космос" Тахтаулове - 1:4
"Нива" Коломацьке - ФК "Супрунівка" - 5:2
"Сокіл" Степне - "Штурм" Макухівка - 5:0
"Біолог" Гожули - "Олімп" Розсошенці - 4:0
"Гренада" Микільське - ФК "Терешки" - 2:2
"Злагода-Кірове" Пальчиківка - "Краяни" Судіївка - +:-
результат матчу 1:3 анульовано, команді "Краяни" зараховано технічну поразку з рахунком 0:3 через участь в складі команди дискваліфікованого гравця
12 тур
29-30 липня 2017 року
"Динамо" Божківське - "Гренада" Микільське - 1:2
"Штурм" Макухівка - "Нива" Коломацьке - 1:8
ФК "Супрунівка" - "Сокіл" Степне - 1:5
"Промінь" Ковалівка - ФК "Терешки" - 1:1
"Олімп" Розсошенці - "Ворскла-Кротенки" Сем`янівка - 0:0
"Космос" Тахтаулове - "Вікторія" Головач - 2:2
"Краяни" Судіївка - "ДЮСШ" Розсошенці - 1:4
ПП ім."Калашника" Калашники - "Біолог" Гожули - 1:6
"Дружба" Мачухи - "Злагода-Кірове" Пальчиківка - +:-
результат матчу 0:1 анульовано, команді "Злагода-Кірове" зараховано технічну поразку з рахунком 0:3 через участь в складі команди дискваліфікованого гравця
13 тур
05-06 серпня 2017 року
"Біолог" Гожули - "Гренада" Микільське - 3:2
"Штурм" Макухівка - ПП ім."Калашника" Калашники - 0:0
"Промінь" Ковалівка - "Динамо" Божківське - 6:1
"Вікторія" Головач - "Сокіл" Степне - 2:6
"Злагода-Кірове" Пальчиківка - "Космос" Тахтаулове - 4:1
"Олімп" Розсошенці - ФК "Супрунівка" - 9:1
"Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - "ДЮСШ" Розсошенці - 0:2
"Нива" Коломацьке - "Краяни" Судіївка - 3:6
"Атлетик" Мачухи - ФК "Терешки" - 1:2
14 тур
12-13 серпня 2017 року
"Сокіл" Степне - "Промінь" Ковалівка - 5:0
ФК "Супрунівка" - "Штурм" Макухівка - 2:3
"Атлетик" Мачухи - ПП ім."Калашника" Калашники - 0:1
"Краяни" Судіївка - "Олімп" Розсошенці - 3:4
"ДЮСШ" Розсошенці - "Космос" Тахтаулове - 3:0
"Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - "Злагода-Кірове" Пальчиківка - 0:3
ФК "Терешки" - "Дружба" Мачухи - 0:1
"Гренада" Микільське - "Нива" Коломацьке - 3:1
"Вікторія" Головач - "Біолог" Гожули - 2:9
15 тур
19-20 серпня 2017 року
"Промінь" Ковалівка - "Злагода-Кірове" Пальчиківка - 2:6
ФК "Терешки" - "Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - 3:7
"Атлетик" Мачухи - "Вікторія" Головач - 5:0
ПП ім."Калашника" Калашники – "Олімп" Розсошенці - 3:3
"Гренада" Микільське - "Сокіл" Степне - 3:2
"Космос" Тахтаулове - "Краяни" Судіївка - 1:4
"Біолог" Гожули - "Штурм" Макухівка - +:-
"Динамо" Божківське - "Дружба" Мачухи - -:+
"ДЮСШ" Розсошенці - ФК "Супрунівка" - +:-
16 тур
26-27 серпня 2017 року
"Промінь" Ковалівка - "Біолог" Гожули - 3:6
"Вікторія" Головач - "Гренада" Микільське - 2:3
"Олімп" Розсошенці - "Атлетик" Мачухи - 5:3
"Динамо" Божківське - ФК "Терешки" - 2:3
"Штурм" Макухівка - "Космос" Тахтаулове - 1:1
"Сокіл" Степне - ПП ім."Калашника" Калашники - 2:4
"Дружба" Мачухи - "Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - 0:2
"Нива" Коломацьке - "ДЮСШ" Розсошенці - 1:1
"Злагода-Кірове" Пальчиківка - ФК "Супрунівка" - 2:1
17 тур
02-03 вересня 2017 року
"Атлетик" Мачухи - "Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - 2:0
ПП ім."Калашника" Калашники - "Динамо" Божківське - 0:2
ФК "Супрунівка" - "Біолог" Гожули - 1:3
"Сокіл" Степне - "Злагода-Кірове" Пальчиківка - 5:0
"Краяни" Судіївка - ФК "Терешки" - 6:1
"Промінь" Ковалівка - "Нива" Коломацьке - 3:3
"ДЮСШ" Розсошенці - "Штурм" Макухівка - 8:3
"Олімп" Розсошенці - "Гренада" Микільське - 4:3
"Дружба" Мачухи - "Космос" Тахтаулове - 2:1
18 тур
09-10 вересня 2017 року
"Промінь" Ковалівка - "Атлетик" Мачухи - 5:0
"Гренада" Микільське - "Краяни" Судіївка - 0:2
"Динамо" Божківське - "Злагода-Кірове" Пальчиківка - 0:6
"Космос" Тахтаулове - ФК "Супрунівка" - 4:1
"Сокіл" Степне - "Олімп" Розсошенці - 1:1
"Вікторія" Головач - "ДЮСШ" Розсошенці - 0:3
"Штурм" Макухівка - ФК "Терешки" - 2:2
"Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - "Нива" Коломацьке - 0:2
"Дружба" Мачухи - "Біолог" Гожули - 2:1
19 тур
16-17 вересня 2017 року
ФК "Терешки" - "Сокіл" Степне - 2:4
"Ворскла-Кротенки" Сем’янівка - "Вікторія" Головач - 10:2
"ДЮСШ" Розсошенці - "Гренада" Микільське - 2:1
"Олімп" Розсошенці - "Дружба" Мачухи - 7:0
"Нива" Коломацьке - "Біолог" Гожули - 4:1
"Штурм" Макухівка - "Атлетик" Мачухи - 3:2
"Краяни" Судіївка - "Динамо" Божківське - 3:1
"Космос" Тахтаулове - ПП ім."Калашника" Калашники - 3:0
ФК "Супрунівка" - "Промінь" Ковалівка - 1:2
Інформація взята зі сайту Офіційний сайт ФК "Колос" Пашківка