Субота, 04.05.2024, 17:28
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ
з міні-футболу
2019/2020 РОКИ
ДРУГА ЛІГА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ФК "Терешки" | 8 | 7 | 1 | 0 | 35 - 20 | 22 |
2 | "Молодь" Мачухи | 8 | 6 | 0 | 2 | 45 - 39 | 18 |
3 | ФК "Головач" | 8 | 5 | 1 | 2 | 60 - 24 | 16 |
4 | "Чайка" Судіївка | 8 | 4 | 1 | 3 | 35 - 26 | 13 |
5 | "Космос-2" Тахтаулове | 8 | 4 | 1 | 3 | 32 - 19 | 13 |
6 | ФК "Плоске" | 8 | 3 | 3 | 2 | 28 - 30 | 12 |
7 | ФК "Супрунівка" | 8 | 2 | 0 | 6 | 18 - 54 | 6 |
8 | "Бастіон" Мачухи | 8 | 1 | 1 | 6 | 19 - 38 | 4 |
9 | "Динамо" Божківське | 8 | 0 | 0 | 8 | 18 - 40 | 0 |
Примітка. Набрані очки командами на першому(груповому) етапі анульовано. У реєстрі бомбардирів враховані м`ячі, забиті на першому(груповому) етапі змагань.
Кращі бомбардири: Бодник Андрій(ФК "Головач") - 32, Савченко Ілля("Динамо") - 27, Мацюцький Олександр("Молодь") - 25
1 тур
25.01.2020 ФК "Терешки" - ФК "Головач" - 7:6
25.01.2020 "Молодь" Мачухи - "Динамо" Божківське - 9:7
26.01.2020 "Чайка" Судіївка - "Космос-2" Тахтаулове - 4:2
26.01.2020 ФК "Супрунівка" - "Бастіон" Мачухи - 3:1
2 тур
02 лютого 2020 року
01.02.2020 ФК "Головач" - "Чайка" Судіївка - 8:8
"Бастіон" Мачухи - ФК "Терешки" - 4:6
"Космос-2" Тахтаулове - "Молодь" Мачухи - 2:4
"Динамо" Божківське - ФК "Плоске" - 2:3
3 тур
09 лютого 2020 року
08.02.2020 "Чайка" Судіївка - "Динамо" Божківське - 2:1
"Молодь" Мачухи - ФК "Головач" - 2:10
ФК "Плоске" - "Космос-2" Тахтаулове - 1:1
ФК "Терешки" - ФК "Супрунівка" - 5:2
4 тур
16 лютого 2020 року
15.02.2020 ФК "Супрунівка" - "Чайка" Судіївка - 1:6
ФК "Головач" - ФК "Плоске" - 3:2
"Космос-2" Тахтаулове - "Динамо" Божківське - 4:2
"Бастіон" Мачухи - "Молодь" Мачухи - 2:4
5 тур
22.02.2020 "Чайка" Судіївка - ФК "Терешки" - 1:2
22.02.2020 "Молодь" Мачухи - ФК "Супрунівка" - 6:2
23.02.2020 ФК "Плоске" - "Бастіон" Мачухи - 3:3
23.02.2020 "Динамо" Божківське - ФК "Головач" - -:+
команді "Динамо" зараховано технічну поразку з рахунком 0:5 за порушення Регламенту(неявка команди на календарну гру)
6 тур
29.02.2020 ФК "Головач" - "Космос-2" Тахтаулове - 2:5
29.02.2020 "Бастіон" Мачухи - "Динамо" Божківське - 6:3
01.03.2020 ФК "Супрунівка" - ФК "Плоске" - 3:4
01.03.2020 ФК "Терешки" - "Молодь" Мачухи - 7:5
7 тур
07.03.2020 "Космос-2" Тахтаулове - "Бастіон" Мачухи - 9:3
07.03.2020 "Молодь" Мачухи - "Чайка" Судіївка - 4:3
08.03.2020 "Динамо" Божківське - ФК "Супрунівка" - 3:6
08.03.2020 ФК "Плоске" - ФК "Терешки" - 1:1
8 тур
06 червня 2020 року
"Чайка" Судіївка - ФК "Плоске" - 6:8
ФК "Супрунівка" - "Космос-2" Тахтаулове - 1:8
"Бастіон" Мачухи - ФК "Головач" - -:+
команді "Бастіон" зараховано технічну поразку з рахунком 0:5 за порушення Регламенту(неявка команди на календарну гру)
ФК "Терешки" - "Динамо" Божківське - +:-
команді "Динамо" зараховано технічну поразку з рахунком 0:5 за порушення Регламенту(неявка команди на календарну гру)
9 тур
ФК "Плоске" - "Молодь" Мачухи - 6:11
ФК "Головач" - ФК "Супрунівка" - 21:0
"Космос-2" Тахтаулове - ФК "Терешки" - 1:2
"Бастіон" Мачухи - "Чайка" Судіївка - -:+
команді "Бастіон" зараховано технічну поразку з рахунком 0:5 за порушення Регламенту(неявка команди на календарну гру)
Інформація взята зі сайту Місцевий осередок ГО ВФСТ "Колос" у Полтавському районі