Четвер, 02.05.2024, 22:19
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ РЕШЕТИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ
з міні-футболу
2014/2015 РОКИ
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Динамо" Решетилівка | 17 | 16 | 1 | 0 | 191 - 29 | 49 |
2 | "Спарта" Решетилівка | 17 | 15 | 0 | 2 | 143 - 39 | 45 |
3 | "Світоч" Демидівка | 17 | 15 | 0 | 2 | 104 - 31 | 45 |
4 | "Фаворит" Решетилівка | 17 | 13 | 1 | 3 | 147 - 37 | 40 |
5 | "Енергія" Жовтневе | 17 | 12 | 1 | 4 | 119 - 54 | 37 |
6 | "Мундіаль" Решетилівка | 17 | 10 | 0 | 7 | 136 - 65 | 30 |
7 | "Луч-Бурат" Федіївка | 17 | 10 | 0 | 7 | 112 - 80 | 30 |
8 | "Нива" М`якеньківка | 17 | 8 | 2 | 7 | 78 - 65 | 26 |
9 | "Бурат" Піщане | 17 | 8 | 2 | 7 | 104 - 92 | 26 |
10 | РМЗ, Решетилівка | 17 | 7 | 2 | 8 | 85 - 88 | 23 |
11 | "Полузір`я" Плоске | 17 | 7 | 2 | 8 | 81 - 100 | 23 |
12 | "Олімпія" Жовтневе | 17 | 6 | 1 | 10 | 88 - 112 | 19 |
13 | СГМ, Каленики | 17 | 5 | 0 | 12 | 60 - 83 | 15 |
14 | "Динамо-2" Решетилівка | 17 | 4 | 1 | 12 | 57 - 99 | 13 |
15 | "Колос" Решетилівка | 17 | 4 | 1 | 12 | 61 - 110 | 13 |
16 | "Лотос" Білоконі | 17 | 3 | 1 | 13 | 53 - 142 | 10 |
17 | "Олімпік" Михнівка | 17 | 2 | 0 | 15 | 49 - 204 | 6 |
18 | "Імпульс" Пащенки | 17 | 0 | 0 | 17 | 29 - 234 | 0 |
1 тур
01-02 листопада 2014 року
"Колос" Решетилівка - "Спарта" Решетилівка - 1:17
"Імпульс" Пащенки - РМЗ, Решетилівка - 3:11
"Полузір'я" Плоске - "Луч-Бурат" Федіївка - 4:7
"Олімпік" Михнівка - "Фаворит" Решетилівка - 0:19
"Світоч" Демидівка - "Динамо-2" Решетилівка - 6:2
"Лотос" Білоконі - "Мундіаль" Решетилівка - 2:6
"Нива" М'якеньківка - СГМ, Каленики - 4:2
"Динамо" Решетилівка - "Енергія" Жовтневе - 8:1
"Олімпія" Жовтневе - "Бурат" Піщане - 12:7
2 тур
08-09 листопада 2014 року
"Енергія" Жовтневе - "Олімпія" Жовтневе - 5:4
СГМ, Каленики - "Динамо" Решетилівка - 2:9
"Мундіаль" Решетилівка - "Нива" М'якеньківка - 4:3
"Фаворит" Решетилівка - "Лотос" Білоконі - 15:1
"Світоч" Демидівка - "Колос" Решетилівка - 4:2
"Динамо-2" Решетилівка - "Бурат" Піщане - 3:6
"Луч-Бурат" Федіївка - "Олімпік" Михнівка - 2:4
РМЗ, Решетилівка - "Полузір'я" Плоске - 2:3
"Спарта" Решетилівка - "Імпульс" Пащенки - 17:1
3 тур
15-16 листопада 2014 року
"Нива" М'якеньківка - "Фаворит" Решетилівка - 3:7
"Олiмпiя" Жовтневе - СГМ, Каленики - 2:6
"Бурат" Піщане - "Енергiя" Жовтневе - 1:9
"Імпульс" Пащенки - "Світоч" Демидівка - 1:13
"Полузір'я" Плоске - "Спарта" Решетилівка - 1:14
"Олімпік" Михнівка - РМЗ, Решетилівка - 5:11
"Лотос" Білоконі - "Луч-Бурат" Федіївка - 5:12
"Колос" Решетилівка - "Динамо-2" Решетилівка - 1:3
"Динамо" Решетилівка - "Мундіаль" Решетилівка - 8:1
4 тур
22-23 листопада 2014 року
"Луч-Бурат" Федіївка - "Нива" М'якеньківка - 5:6
СГМ, Каленики - "Бурат" Піщане - 0:10
"Мундіаль" Решетилівка - "Олімпія" Жовтневе - 14:1
РМЗ, Решетилівка - "Лотос" Білоконі - 9:3
"Фаворит" Решетилівка - "Динамо" Решетилівка - 3:3
"Світоч" Демидівка - "Полузір'я" Плоске - 3:2
"Динамо-2" Решетилівка - "Енергія" Жовтневе - 4:8
"Колос" Решетилівка - "Імпульс" Пащенки - 16:0
"Спарта" Решетилівка - "Олімпік" Михнівка - 11:2
5 тур
29-30 листопада 2014 року
"Енергія" Жовтневе - СГМ, Каленики - 9:1
"Олімпія" Жовтневе - "Фаворит" Решетилівка - 0:3
"Динамо" Решетилівка - "Луч-Бурат" Федіївка - 12:1
"Імпульс" Пащенки - "Динамо-2" Решетилівка - 1:6
"Полузір'я" Плоске - "Колос" Решетилівка - 2:0
"Лотос" Білоконі - "Спарта" Решетилівка - 2:4
"Олімпік" Михнівка - "Світоч" Демидівка - 0:17
"Бурат" Піщане - "Мундіаль" Решетилівка - 4:5
"Нива" М'якеньківка - РМЗ, Решетилівка - 4:4
6 тур
06-07 грудня 2014 року
"Фаворит" Решетилівка - "Бурат" Піщане - 16:3
"Спарта" Решетилівка - "Нива" М'якеньківка - 13:2
"Світоч" Демидівка - "Лотос" Білоконі - 10:2
"Колос" Решетилівка - "Олімпік" Михнівка - 9:4
"Луч-Бурат" Федіївка - "Олімпія" Жовтневе - 9:7
РМЗ, Решетилівка - "Динамо" Решетилівка - 5:9
"Динамо-2" Решетилівка - СГМ, Каленики - 6:4
"Імпульс" Пащенки - "Полузір'я" Плоске - 5:9
"Мундіаль" Решетилівка - "Енергія" Жовтневе - 2:3
7 тур
13-14 грудня 2014 року
"Полузір'я" Плоске - "Динамо-2" Решетилівка - 8:2
СГМ, Каленики - "Мундіаль" Решетилівка - 4:7
"Лотос" Білоконі - "Колос" Решетилівка - 5:5
"Енергія" Жовтневе - "Фаворит" Решетилівка - 1:3
"Динамо" Решетилівка - "Спарта" Решетилівка - 3:1
"Олімпік" Михнівка - "Імпульс" Пащенки - 10:4
"Олімпія" Жовтневе - РМЗ, Решетилівка - 4:4
"Бурат" Піщане - "Луч-Бурат" Федіївка - 9:3
"Нива" М'якеньківка - "Світоч" Демидівка - 1:4
8 тур
20-21 грудня 2014 року
"Колос" Решетилівка - "Нива" М'якеньківка - 2:5
"Світоч" Демидівка - "Динамо" Решетилівка - 0:3
"Спарта" Решетилівка - "Олімпія" Жовтневе - 9:3
РМЗ, Решетилівка - "Бурат" Піщане - 6:2
"Фаворит" Решетилівка - СГМ, Каленики - 5:2
"Луч-Бурат" Федіївка - "Енергія" Жовтневе - 3:4
"Полузір'я" Плоске - "Олімпік" Михнівка - 20:5
"Імпульс" Пащенки - "Лотос" Білоконі - 5:7
"Динамо-2" Решетилівка - "Мундіаль" Решетилівка - 3:5
9 тур
27-28 грудня 2014 року
"Олімпік" Михнівка - "Динамо-2" Решетилівка - 2:5
СГМ, Каленики - "Луч-Бурат" Федіївка - 1:10
"Мундіаль" Решетилівка - "Фаворит" Решетилівка - 3:6
"Нива" М'якеньківка - "Імпульс" Пащенки - 11:1
"Енергія" Жовтневе - РМЗ, Решетилівка - 7:5
"Динамо" Решетилівка –"Колос" Решетилівка - 23:0
"Лотос" Білоконі - "Полузір'я" Федіївка - 3:11
"Бурат" Піщане - "Спарта" Решетилівка - 4:3
"Олімпія" Жовтневе - "Світоч" Демидівка - 2:5
10 тур
03-04 січня 2015 року
РМЗ, Решетилівка - СГМ, Каленики - 3:1
"Колос" Решетилівка - "Олімпія" Жовтневе - 4:6
"Імпульс" Пащенки - "Динамо" Решетилівка - 0:30
"Луч-Бурат" Федіївка - "Мундіаль" Решетилівка - 7:3
"Динамо-2" Решетилівка - "Фаворит" Решетилівка - 2:12
"Олімпік" Михнівка - "Лотос" Білоконі - 1:8
"Спарта" Решетилівка - "Енергія" Жовтневе - 8:2
"Полузір'я" Плоске - "Нива" М'якеньківка - 4:4
"Світоч" Демидівка - "Бурат" Піщане - 9:0
11 тур
10-11 січня 2015 року
"Олімпія" Жовтневе - "Імпульс" Пащенки - 12:3
"Енергія" Жовтневе - "Світоч" Демидівка - 3:5
"Бурат" Піщане - "Колос" Решетилівка - 6:2
"Нива" М’якеньківка - "Олімпік" Михнівка - 7:0
"Лотос" Білоконі - "Динамо-2" Решетилівка - 3:2
"Фаворит" Решетилівка - "Луч-Бурат" Федіївка - 2:3
"Динамо" Решетилівка - "Полузір'я" Плоске - 6:0
СГМ, Каленики - "Спарта" Решетилівка - 1:7
"Мундіаль" Решетилівка - РМЗ, Решетилівка - 4:6
12 тур
17-18 січня 2015 року
"Спарта" Решетилівка - "Мундіаль" Решетилівка - 6:2
"Полузір'я" Плоске - "Олімпія" Жовтневе - 7:5
"Імпульс" Пащенки - "Бурат" Піщане - 1:15
РМЗ, Решетилівка - "Фаворит" Решетилівка - 2:6
"Колос" Решетилівка - "Енергія" Жовтневе - 0:9
"Динамо-2" Решетилівка - "Луч-Бурат" Федіївка - 0:10
"Світоч" Демидівка - СГМ, Каленики - 4:2
"Лотос" Білоконі - "Нива" М’якеньківка - 1:10
"Олімпік" Михнівка - "Динамо" Решетилівка - 3:14
13 тур
24-25 січня 2015 року
18.01.2015 "Нива" М’якеньківка - "Динамо-2" Решетилівка - 2:2
"Бурат" Піщане - "Полузір'я" Плоске - 4:4
"Енергія" Жовтневе - "Імпульс" Пащенки - 19:1
"Олімпія" Жовтневе - "Олімпік" Михнівка - 13:5
СГМ, Каленики - "Колос" Решетилівка - 0:2
"Фаворит" Решетилівка - "Спарта" Решетилівка - 3:5
"Динамо" Решетилівка - "Лотос" Білоконі - 19:2
"Луч-Бурат" Федіївка - РМЗ, Решетилівка - 8:6
"Мундіаль" Решетилівка - "Світоч" Демидівка - 1:6
14 тур
31 січня-01 лютого 2015 року
"Світоч" Демидівка - "Фаворит" Решетилівка - 4:2
"Нива" М’якеньківка - "Динамо" Решетилівка - 3:4
"Динамо-2" Решетилівка - РМЗ, Решетилівка - 6:7
"Олімпік" Михнівка - "Бурат" Піщане - 2:16
"Імпульс" Пащенки - СГМ, Каленики - 0:5
"Полузір'я" Плоске - "Енергія" Жовтневе - 3:10
"Спарта" Решетилівка - "Луч-Бурат" Федіївка - 9:2
"Лотос" Білоконі - "Олімпія" Жовтневе - 5:6
"Колос" Решетилівка - "Мундіаль" Решетилівка - 3:12
15 тур
07-08 лютого 2015 року
"Луч-Бурат" Федіївка - "Світоч" Демидівка - 2:4
"Бурат" Піщане - "Лотос" Білоконі - 10:0
"Фаворит" Решетилівка - "Колос" Решетилівка - 8:0
"Мундіаль" Решетилівка - "Імпульс" Пащенки - 8:0
"Енергія" Жовтневе - "Олімпік" Михнівка - 17:1
"Олімпія" Жовтневе - "Нива" М’якеньківка - 4:5
РМЗ, Решетилівка - "Спарта" Решетилівка - 3:7
"Динамо" Решетилівка - "Динамо-2" Решетилівка - 11:4
СГМ, Каленики - "Полузір'я" Плоске - 10:0
16 тур
14-15 лютого 2015 року
"Олімпік" Михнівка - СГМ, Каленики - 3:11
"Динамо" Решетилівка - "Олімпія" Жовтневе - 17:1
"Лотос" Білоконі - "Енергія" Жовтневе - 2:9
"Світоч" Демидівка - РМЗ, Решетилівка - 6:1
"Динамо-2" Решетилівка - "Спарта" Решетилівка - 3:7
"Нива" М’якеньківка - "Бурат" Піщане - 5:5
"Полузір'я" Плоске - "Мундіаль" Решетилівка - 1:6
"Імпульс" Пащенки - "Фаворит" Решетилівка - 3:26
"Колос" Решетилівка - "Луч-Бурат" Федіївка - 4:6
17 тур
21-22 лютого 2015 року
РМЗ, Решетилівка - "Колос" Решетилівка - 0:10
СГМ, Каленики - "Лотос" Білоконі - 8:2
"Бурат" Піщане - "Динамо" Решетилівка - 2:12
"Енергія" Жовтневе - "Нива" М’якеньківка - 3:3
"Олімпія" Жовтневе - "Динамо-2" Решетилівка - 6:4
"Мундіаль" Решетилівка - "Олімпік" Михнівка - 20:2
"Луч-Бурат" Федіївка - "Імпульс" Пащенки - 22:0
"Фаворит" Решетилівка - "Полузір'я" Плоске - 14:2
"Світоч" Демидівка - "Спарта" Решетилівка - 4:5
Інформація взята зі сайту Офіційний сайт ФК "Колос" Пашківка