ЧЕМПІОНАТ РЕШЕТИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ
2015 РІК

Команда І В Н П Р/М О
1 "Динамо" Решетилівка 20 16 2 2 57 - 18 50
2 "Луч-Бурат" Федіївка 20 12 3 5 53 - 34 39
3 "Нива" М'якеньківка 20 11 4 5 61 - 39 37
4 "Фаворит" Решетилівка 20 11 3 6 52 - 35 36
5 "Світоч" Демидівка 20 9 4 7 44 - 32 31
6 "Бурат" Піщане 20 8 4 8 42 - 36 28
7 "Енергія" Жовтневе 20 6 6 8 33 - 40 24
8 ФК "Каленики" 20 7 3 10 31 - 39 24
9 "Дружба" Шевченкове 20 5 5 10 36 - 55 20
10 "Арсенал" Лиман-1 20 3 3 14 27 - 72 12
11 "Полузір'я" Плоске 20 2 3 15 38 - 74 9

1 тур
02-03 травня 2015

«Дружба» Шевченкове - «Світоч» Демидівка - 3:5
«Нива» М'якеньківка - «Луч-Бурат» Федіївка - 7:0
ФК «Каленики» - «Бурат» Піщане - 0:0
«Енергія» Жовтневе - «Полузір’я» Плоске - 4:2
«Арсенал» Лиман-1 - «Фаворит» Решетилівка - 1:2
2 тур
09-10 травня 2015

«Бурат» Піщане - «Енергія» Жовтневе - 2:4
«Полузір’я» Плоске - «Арсенал» Лиман-1 - 1:1
«Динамо» Решетилівка - «Дружба» Шевченкове - 4:2
«Луч-Бурат» Федіївка - ФК «Каленики» - 1:3
«Світоч» Демидівка - «Нива» М’якеньківка - 3:2
3 тур
16-17 травня 2015

ФК «Каленики» - «Світоч» Демидівка - 0:1
«Енергія» Жотневе - «Луч-Бурат» Федіївка - 3:2
«Арсенал» Лиман-1 - «Бурат» Піщане - 2:1
«Фаворит» Решетилівка - «Полузір’я» Плоске - 3:1
«Нива» М’якеньківка - «Динамо» Решетилівка - 3:2
4 тур
23-24 травня 2015

«Дружба» Шевченкове - «Нива» М’якеньківка - 1:5
«Світоч» Демидівка - «Енергія» Жовтневе - 1:0
«Луч-Бурат» Федіївка - «Арсенал» Лиман-1 - 3:3
«Бурат» Піщане - «Фаворит» Решетилівка - 4:0
«Динамо» Решетилівка - ФК «Каленики» - 4:0
5 тур
30-31 травня 2015

ФК «Каленики» - «Дружба» Шевченкове - 1:4
«Арсенал» Лиман-1 - «Світоч» Демидівка - 3:2
«Фаворит» Решетилівка - «Луч-Бурат» Федіївка - 2:2
«Полузір’я» Плоске - «Бурат» Піщане - 1:2
«Енергія» Жовтневе - «Динамо» Решетилівка - -:+
6 тур
06-07 червня 2015

«Динамо» Решетилівка - «Арсенал» Лиман-1 - 4:1
«Дружба» Шевченкове - «Енергія» Жовтневе - 2:2
«Нива» М’якеньківка - ФК «Каленики» - 4:2
«Світоч» Демидівка - «Фаворит» Решетилівка - 0:3

«Луч-Бурат» Федіївка - «Полузір’я» Плоске - 5:1
7 тур
13-14 червня 2015

«Арсенал» Лиман-1 - «Дружба» Шевченкове - 2:3
«Енергія» Жовтневе - «Нива» М’якеньківка - 0:3
«Полузір’я» Плоске - «Світоч» Демидівка - 1:4
«Бурат» Піщане - «Луч-Бурат» Федіївка - 1:4

«Фаворит» Решетилівка - «Динамо» Решетилівка - 2:3
8 тур
20-21 червня 2015

«Дружба» Шевченкове - «Фаворит» Решетилівка - 2:2
«Нива» М’якеньківка - «Арсенал» Лиман-1 - 1:2
ФК «Каленики» - «Енергія» Жовтневе - 1:1

 «Світоч» Демидівка - "Бурат" Піщане - 3:1
«Динамо» Решетилівка - «Полузір’я» Плоске - 7:0
9 тур
27-28 червня 2015
"Полузір'я" Плоске - "Дружба" Шевченкове - 8:2
"Фаворит" Решетилівка - "Нива" М'якеньківка - 3:1
"Арсенал" Лиман-1 - ФК "Каленики" - 0:2
"Бурат" Піщане - "Динамо" Решетилівка - 0:2
"Луч-Бурат" Федіївка - "Світоч" Демидівка - +:-

Команді "Світоч" зараховано технічну поразку через незабезпечення на гру головного судді, а також відсутність протоколу матчу.
10 тур
04-05 липня 2015
"Дружба" Шевченкове - "Бурат" Піщане - 1:4
"Нива" М'якеньківка - "Полузір'я" Плоске - 8:3
ФК "Каленики" - "Фаворит" Решетилівка - 2:0
"Енергія" Жовтневе - "Арсенал" Лиман-1 - 4:2
"Динамо" Решетилівка - "Луч-Бурат" Федіївка - 1:2
11 тур
11-12 липня 2015
"Луч-Бурат" Федіївка - "Дружба" Шевченкове - 4:0
"Бурат" Піщане - "Нива" М'якеньківка - 1:1
"Полузір'я" Плоске - ФК "Каленики" - 1:5
"Фаворит" Решетилівка - "Енергія" Жовтневе - 1:1
"Світоч" Демидівка - "Динамо" Решетилівка - 2:3
12 тур
01-02 серпня 2015
"Світоч" Демидівка - "Дружба" Шевченкове - 0:0
"Луч-Бурат" Федіївка - "Нива" М'якеньківка - 4:5
"Бурат" Піщане - ФК "Каленики" - 2:1
"Полузір'я" Плоске - "Енергія" Жовтневе - 1:2
"Фаворит" Решетилівка - "Арсенал" Лиман-1 - 4:0
13 тур
08-09 серпня 2015
"Нива" М'якеньківка - "Світоч" Демидівка - 1:4
ФК "Каленики" - "Луч-Бурат" Федіївка - 1:2
"Енергія" Жовтневе - "Бурат" Піщане - 1:1
"Арсенал" Лиман-1 - "Полузір'я" Плоске - 3:3
"Дружба" Шевченкове - "Динамо" Решетилівка - 2:4
14 тур
15-16 серпня 2015
"Світоч" Демидівка - ФК "Каленики" - 0:0
"Луч-Бурат" Федіївка - "Енергія" Жовтневе - 3:0
"Бурат" Піщане - "Арсенал" Лиман-1 - 8:1
"Полузір'я" Плоске - "Фаворит" Решетилівка - 1:5
"Динамо" Решетилівка - "Нива" М'якеньківка - 0:0
15 тур
22-23 серпня 2015
"Нива" М'якеньківка - "Дружба" Шевченкове - 2:0
"Енергія" Жовтневе - "Світоч" Демидівка - 1:1
"Арсенал" Лиман-1 - "Луч-Бурат" Федіївка - 2:4
"Фаворит" Решетилівка - "Бурат" Піщане - 2:3
ФК "Каленики" - "Динамо" Решетилівка - 0:3
16 тур
29-30 серпня 2015
"Світоч" Демидівка - "Арсенал" Лиман-1 - 8:0
"Динамо" Решетилівка - "Енергія" Жовтневе - 2:0
"Дружба" Шевченкове - ФК "Каленики" - 4:2
"Бурат" Піщане - "Полузір'я" Плоске - 5:3
"Луч-Бурат" Федіївка - "Фаворит" Решетилівка - 5:1
17 тур
05-06 вересня 2015
"Плузір'я" Плоске - "Луч-Бурат" Федіївка - 0:3
"Енергія" Жовтневе - "Дружба" Шевченкове - 0:2
ФК "Каленики" - "Нива" М'якеньківка - 0:2
"Фаворит" Решетилівка - "Світоч" Демидівка - 2:1
"Арсенал" Лиман-1 - "Динамо" Решетилівка - 0:4
18 тур
12-13 вересня 2015
"Дружба" Шевченкове - "Арсенал" Лиман-1 - 2:0
"Луч-Бурат" Федіївка - "Бурат" Піщане - 3:0
"Нива" М'якеньківка - "Енергія" Жовтневе - 1:1
"Динамо" Решетилівка - "Фаворит" Решетилівка - 2:0
"Світоч" Демидівка - "Полузір'я" Плоске - 6:3
19 тур
19-20 вересня 2015
"Полузір'я" Плоске - "Динамо" Решетилівка - 1:3
"Фаворит" Решетилівка - "Дружба" Шевченкове - 3:1
"Арсенал" Лиман-1 - "Нива" М'якеньківка - 2:7
"Енергія" Жовтневе - ФК "Каленики" - 3:4
"Бурат" Піщане - "Світоч" Демидівка - 3:1
20 тур
26-27 вересня 2015
"Дружба" Шевченкове - "Полузір'я" Плоске - 3:5
"Нива" М'якеньківка - "Фаворит" Решетилівка - 3:7
ФК "Каленики" - "Арсенал" Лиман-1 - 4:0
"Світоч" Демидівка - "Луч-Бурат" Федіївка - 0:1
"Динамо" Решетилівка - "Бурат" Піщане - 2:1
21 тур
03-04 жовтня 2015
"Бурат" Піщане - "Дружба" Шевченкове - 0:0
"Полузір'я" Плоске - "Нива" М'якеньківка - 1:1
"Фаворит" Решетилівка - ФК "Каленики" - 6:1
"Арсенал" Лиман-1 - "Енергія" Жовтневе - 2:5
"Луч-Бурат" Федіївка - "Динамо" Решетилівка - 0:2
22 тур
10-11 жовтня 2015
"Дружба" Шевченкеове - "Луч-Бурат" Федіївка - 2:2
"Нива" М'якеньківка - "Бурат" Піщане - 4:3
ФК "Каленики" - "Полузір'я" Плоске - 2:1
"Енергія" Жовтневе - "Фаворит" Решетилівка - 1:4
"Динамо" Решетилівка - "Світоч" Демидівка - 2:2

Інформація взята зі сайту http://kolos-fc.ucoz.ru/