ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2015 РІК
ПЕРША ЛІГА

Команда І В Н П Р/М О
1 "Маяк "Сарни 18 16 2 0 44 - 10 50
2 ОДЕК, Оржів 18 11 6 3 42 - 11 39
3 ФК "Малинськ" 18 10 3 5 33 - 14 33
4 "Сокіл" Радивилів 18 10 1 7 29 - 21 30
5 ФК "Садове" 18 7 7 4 26 - 22 28
6 "Гоща-АМАКО" Гоща 18 7 3 9 39 - 26 24
7 ФК "Вельбівне" 18 7 1 10 20 - 45 22
8 "Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ 18 4 2 12 24 - 31 14
9 "Случ" Березне 18 3 1 14 17 - 58 10
10 "Волинь-Цемент" Здолбунів 18 1 2 15 14 - 50 3

Примітка. З команди "Волинь-Цемент" знято одне турнірне очко згідно рішення №13 КДК РОФФ від 17.09.2015 за неявку юнацької команди «Волинь-Цемент» (Здолбунів) на гру чемпіонату області серед юнаків №60 «Маяк» (Сарни) – «Волинь-Цемент» (Здолбунів), що мала відбутися 13.09.2015р. в м. Сарни. згідно п. 5.14. Регламенту змагань з футболу серед аматорських команд Рівненської області. Також по одному турнірному очку знято з "Сокіл" (Радивилів) та ще одному очку з "Волинь-Цементу" за неявку юнацьких команд на матчі до "Случа" з Березного.

Кращий бомбардир - Володимир Гайдук("Гоща-АМАКО") - 14 м'ячів
Кращий воротар - Олександр Симонович("Маяк")
Кращий захисник - Андрій Копаковський(ОДЕК)
Кращий півзахисник - Сергій Жданюк("Маяк")
Кращий нападаючий - Віталій Брикса(ФК "Малинськ")
"Відкриття сезону" - Павло Таргоній(ОДЕК)
Кращий тренер - Анатолій Леснік("Маяк")

Суперкубок Рівненської області
ОДЕК, Оржів - "Маяк" Сарни - 4:1

ОДЕК: Кособуцький, Колаковський, Чикалюк-Козакевич, Шекель, Поліщук(Кадепський,90+3), Груша(Апанчук,85), Семенчук(Каращенко,76), Наумець(Тивонюк,90+2), Трофімчук, Панас(Кость,90+3), Газицький(Таргоній,64). Головний тренер: Олег Шандрук
"Маяк": Тимошицький, Полончук, Василець, Улянчук, Оксенюк, Українець, Ситник(Воротеляк,73), Степанюк(Степанчук,53), С.Жданюк(Драганчук,73), Хлібович(Сергійчук,39), О.Жданюк(Борейчук,68). Головний тренер: Анатолій Лєснік
Голи: Андрій Наумець(28), Вадим Панас(45+5), Владислав Семенчук(50), Павло Таргоній(90+4) - Артем Українець (34)
Попередження: Шекель, Колаковський, Поліщук, Наумець- Ситник, Воротеляк, Сергійчук, Василець

1 тур
03 травня 2015

02.05.2015 ФК "Вельбівне" - ФК "Садове" - 1:1
Голи: Цілюков(64) - Гаврилюк(73)
"ОДЕК" Оржів - "Маяк" Сарни - 1:1
Голи: Владислав Семенчук(4) - Ігор Алімов(55)
"Случ" Березне - ФК "Малинськ" - 2:1
Голи: Прокопчук(42), Корнійчук(52) - Брикса(75)
"Сокіл" Радивилів - "Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - 2:1
Голи: Чоловічок(4), Новосад(57) - Колос(36)
"Гоща-АМАКО" Гоща - "Волинь-Цемент" Здолбунів - 1:1
Голи: Любар(25) - Довгалець(30,пен)
2 тур
10 травня 2015

09.05.2015 ФК "Садове" - "Случ" Березне - 1:0
"Маяк" Сарни - "Сокіл" Радивилів - 2:0
"Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - ФК "Вельбівне" - 0:1
ФК "Малинськ" - "Гоща-АМАКО" Гоща - 2:0
"Волинь-Цемент" Здолбунів - "ОДЕК" Оржів - 1:2
3 тур
17 травня 2015

16.05.2015 ФК "Вельбівне" - "Сокіл" Радивилів - 2:5
16.05.2015 "Случ" Березне - "Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - 0:3
"Гоща-АМАКО" Гоща - ФК "Садове" - 1:2
"ОДЕК" Оржів - ФК "Малинськ" - 0:0
"Волинь-Цемент" Здолбунів - "Маяк" Сарни - 2:5
4 тур
24 травня 2015

23.05.2015 "Сокіл" Радивилів - "Случ" Березне - 3:2
Голи: Андрій Чоловічок(10,60), Віталій Ніколайчук(49) - Ярослав Корнійчук(24,39)
"Маяк" Сарни - ФК "Вельбівне" - 3:0
Голи: Сергій Жданюк(18), Ігор Хлібович(70), Анатолій Борейчук(90+2)
"Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - "Гоща-АМАКО" Гоща - 1:2
Голи: Сергій Чугай(52) - Володимир Ткачук(26,45)
ФК "Садове" - "ОДЕК" Оржів - 0:0
Вилучений: Олександр Макарчук(ФК "Садове",35,друге попередження)
ФК "Малинськ" - "Волинь-Цемент" Здолбунів - 5:0
Голи: Олександр Овсійчук(2), Андрій Наумець(14), Ярослав Панюк(45,автогол), Віталій Брикса(75), Дмитро Вознюк(82)
Вилучений: Юрій Яцюк("Волинь-Цемент",58,друге попередження)
5 тур
31 травня 2015

30.05.2015 ФК "Малинськ" - "Маяк" Сарни - 1:3
"Случ" Березне - ФК "Вельбівне" - 1:2
"Гоща-АМАКО" Гоща - "Сокіл" Радивилів - 3:4
"ОДЕК" Оржів - "Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - 3:0
"Волинь-Цемент" Здолбунів - ФК "Садове" - 0:2
6 тур
07 червня 2015

06.06.2015 ФК "Садове" - ФК "Малинськ" - 2:3
Голи: Вадим Жак, Сергій Школяр - Віталій Брикса-2, Андрій Господинчик
ФК "Вельбівне" - "Гоща-АМАКО" Гоща - 0:7
"Сокіл" Радивилів - "ОДЕК" Оржів - 0:0
"Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - "Волинь-Цемент" Здолбунів - 7:0
"Маяк" Сарни - "Случ" Березне - +:-

7 тур
14 червня 2015

13.06.2015 ФК "Садове" - "Маяк" Сарни - 0:0
"Гоща-АМАКО" Гоща - "Случ" Березне - 7:0
"ОДЕК" Оржів - ФК "Вельбівне" - 7:1
"Волинь-Цемент" Здолбунів - "Сокіл" Радивилів - 1:3
ФК "Малинськ" - "Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - 0:0
8 тур
21 червня 2015

20.06.2015 ФК "Вельбівне" - "Волинь-Цемент" Здолбунів - 1:0
"Маяк" Сарни - "Гоща-АМАКО" Гоша - 1:0
"Случ" Березне - "ОДЕК" Оржів - 0:2
"Сокіл" Радивилів - ФК "Малинськ" - 0:1
"Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - ФК "Садове" - 1:1
9 тур
28 червня 2015

27.06.2015 ФК "Малинськ" - ФК "Вельбівне" - 2:0
"ОДЕК" Оржів - "Гоща-АМАКО" Гоща - 1:1
"Волинь-Цемент" Здолбунів - "Случ" Березне - 2:2
ФК "Садове" - "Сокіл" Радивилів - 0:1

"Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - "Маяк" Сарни - 0:3
10 тур
30 серпня 2015

29.08.2015 ФК "Садове" - ФК "Вельбівно" - 1:2
"Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - "Сокіл" Радивилів - 0:2
ФК "Малинськ" - "Случ" Березне - 7:0
"Волинь-Цемент" Здолбунів - "Гоща-АМАКО" Гоща - 0:2
"Маяк" Сарни - "ОДЕК" Оржів - 1:0
11 тур
06 вересня 2015

05.09.2015 ФК "Вельбівно" - "Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ- 0:3
"Сокіл" Радивилів - "Маяк" Сарни - 0:1
"Гоща-АМАКО" Гоща - ФК "Малинськ" - 0:4
"ОДЕК" Оржів - "Волинь-Цемент" Здолбунів - 4:0
"Случ" Березне - ФК "Садове" - -:+
12 тур
13 вересня 2015

12.09.2015 "Сокіл" Радивилів - ФК "Вельбівно" - 1:0
12.09.2015 ФК "Садове" - "Гоща-АМАКО" Гоща - 1:1
ФК "Малинськ" - "ОДЕК" Оржів - 1:2
"Маяк" Сарни - "Волинь-Цемент" Здолбунів - 2:0
"Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - "Случ" Березне - +:-

13 тур
20 вересня 2015
18.09.2015 ФК "Вельбівно" - "Маяк" Сарни - 0:2
19.09.2015 "Случ" Березне - "Сокіл" Радивилів - 1:2
"Гоща-АМАКО" Гоща - "Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - 4:1
"ОДЕК" Оржів - ФК "Садове" - 2:2
"Волинь-Цемент" Здолбунів - ФК "Малинськ" - 0:2
14 тур
27 вересня 2015

26.09.2015 ФК "Садове" - "Волинь-Цемент" Здолбунів - 3:2
ФК "Вельбівно" - "Случ" Березне - 5:1
"Сокіл" Радивилів - "Гоща-АМАКО" Гоща - 0:1
"Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - "ОДЕК" Оржів - 0:1

07.10.2015 "Маяк" Сарни - ФК "Малинськ" - 2:0
15 тур
04 жовтня 2015

03.10.2015 "Гоща-АМАКО" Гоща - ФК "Вельбівно" - 6:0
03.10.2015 ФК "Малинськ" - ФК "Садове" - 1:1
"Случ" Березне - "Маяк" Сарни - 2:4
"ОДЕК" Оржів - "Сокіл" Радивилів - 3:1
"Волинь-Цемент" Здолбунів - "Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - 3:2
16 тур
11 жовтня 2015
"Случ" Березне - "Гоща-АМАКО" Гоща - 2:1
ФК "Вельбівно" - "ОДЕК" Оржів - 2:4
"Сокіл" Радивилів - "Волинь-Цемент" Здолбунів - 3:0
"Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - ФК "Малинськ" - 1:2

22.10.2015 "Маяк" Сарни - ФК "Садове" - 5:1
17 тур
18 жовтня 2015

17.10.2015 "Волинь-Цемент" Здолбунів - ФК "Вельбівно" - 0:1
17.10.2015 ФК "Садове" - "Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - 2:0
"Гоща-АМАКО" Гоща - "Маяк" Сарни - 2:3
"ОДЕК" Оржів - "Случ" Березне - 7:0
ФК "Малинськ" - "Сокіл" Радивилів - 4:3
18 тур
25 жовтня 2015
"Гоща-АМАКО" Гоща - "ОДЕК" Оржів - 0:3
"Случ" Березне - "Волинь-Цемент" Здолбунів - 4:2
ФК "Вельбівно" - ФК "Малинськ" - 2:1
"Сокіл" Радивилів - ФК "Садове" - 2:3
"Маяк" Сарни - "Ізотоп-РАЕС" Кузнецовськ - 5:1

Інформація взята зі сайту http://fcslavia.at.ua/ та http://fcodek.org та http://roff.rv.ua