Субота, 04.05.2024, 16:32
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ СЕМЕНІВСЬКОГО РАЙОНУ
з міні-футболу
2017 РІК
Кращий гравець - Духно Олександр("Факел")
Кращий бомбардир - Рома Олександр("Дружба")
ФІНАЛ
08 квітня 2017 року
ФК "Веселий Поділ-Дослідне" - "Дружба" Очеретувате - 1:1, по пенальті - 4:3
МАТЧ ЗА 3-4 МІСЦЕ
08 квітня 2017 року
"Факел" Василівка - ФК "Оболонь/Іванівка" - 3:2
1/2 ФІНАЛУ
08 квітня 2017 року
ФК "Веселий Поділ-Дослідне" - "Факел" Василівка - 1:1, по пенальті - 2:1
ФК "Оболонь/Іванівка" - "Дружба" Очеретувате - 0:7
ДРУГИЙ ЕТАП
ГРУПА "В"
02 квітня 2017 року
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ФК "Веселий Поділ-Дослідне" | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 - 0 | 6 |
2 | "Дружба" Очеретувате | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 - 6 | 3 |
3 | "Магнолія" Крива Руда | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 14 | 0 |
ФК "Веселий Поділ-Дослідне" - "Магнолія" Крива Руда - 7:0
Голи: В.Гарькавий-2, Є.Гончаренко, А.Бородін-2, С.Шинкарецький, М.Неліпа
ФК "Веселий Поділ-Дослідне" - "Дружба" Очеретувате - 3:0
Голи: А.Бородін, С.Шинкарецький-2
"Магнолія" Крива Руда - "Дружба" Очеретувате - 3:7
Голи: М.Романенко-2, М.Михайлов - О.Рома-5, Є.Шамін, А.Терещенко
ГРУПА "Г"
02 квітня 2017 року
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ФК "Оболонь/Іванівка" | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 2 | 4 |
2 | "Факел" Василівка | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 - 6 | 3 |
3 | ФК "Веселий Поділ-Дослідне-2" | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 5 | 1 |
ФК "Оболонь/Іванівка" - ФК "Веселий Поділ-Дослідне-2" - 0:0
ФК "Веселий Поділ-Дослідне-2" - "Факел" Василівка - 2:5
Голи: О.Синьовид, П.Бабешко - М.Харченко, О.Духно-2, В.Корабельщик-2
ФК "Оболонь/Іванівка" - "Факел" Василівка - 4:2
Голи: Я.Шершень-2, С.Лєсов-2 - М.Харченко, О.Духно
ПЕРШИЙ ЕТАП
Примітка. За результатами одноколового турніру команди, які посіли у групах "А" та "Б" місця з першого по третє, шляхом жеребкування утворили групи "В" і "Г"
ГРУПА "А"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Факел" Василівка | 5 | 5 | 0 | 0 | 36 - 7 | 15 |
2 | "Дружба" Очеретувате | 5 | 4 | 0 | 1 | 39 - 18 | 12 |
3 | "Магнолія" Крива Руда | 5 | 2 | 0 | 3 | 15 - 21 | 6 |
4 | ФК "Семенівка-дубль" | 5 | 2 | 0 | 3 | 19 - 31 | 6 |
5 | "Дружба-дубль" Очеретувате | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 - 25 | 4 |
6 | "Динамо" Семенівка | 5 | 0 | 1 | 4 | 9 - 23 | 1 |
1-2 тур
18 березня 2017 року
"Факел" Василівка - "Дружба-дубль" Очеретувате - 6:0
Голи: С.Тищенко-2, М.Харченко-3, О.Духно
"Динамо" Семенівка - "Дружба" Очеретувате - 4:6
Голи: А.Сахаров, В.Кражан-2, О.Мельдер - Є.Шамін, О.Рома-3, О.Крупич-2
"Динамо" Семенівка - ФК "Семенівка-дубль" - 1:5
Голи: В.Кражан - В.Мокрицький-3, В.Борисенко, В.Артеменко
"Дружба" Очеретувате - "Дружба-дубль" Очеретувате - 10:1
Голи: Є.Шамін-3, О.Рома-4, О.Крупич-3 - М.Левченко
ФК "Семенівка-дубль" - "Магнолія" Крива Руда - 4:7
Голи: В.Борисенко, В.Артеменко, О.Пугачов, В.Мокрицький - О.Паталах, О.Сушко, М.Романенко-3, В.Мефодієв-2
"Магнолія" Крива Руда - "Факел" Василівка - 1:7
Голи: В.Мефодієв - М.Харченко-5, О.Духно-2
3-4 тур
25 березня 2017 року
ФК "Семенівка-дубль" - "Дружба" Очеретувате - 4:13
Голи: В.Артеменко-2, О.Махно, В.Борисенко - Є.Шамін-3, О.Рома-6, В.Куліш-2, А.Терещенко, С.Семигреєнко
"Факел" Василівка - "Динамо" Семенівка - 10:2
Голи: В.Корабельщик, О.Духно, М.Харченко-8 - Р.Бабешко, О.Мельдер
"Дружба-дубль" Очеретувате - "Магнолія" Крива Руда - 4:2
Голи: Р.Воліченко, М.Левченко, Є.Гордійченко-2 - В.Мефодієв-2
ФК "Семенівка-дубль" - "Факел" Василівка - 1:9
Голи: В.Мокрицький - В.Корабельщик, О.Духно-2, М.Харченко-6
"Дружба" Очеретувате - "Магнолія" Крива Руда - 7:5
Голи: О.Рома-3, В.Куліш, А.Терещенко, С.Семигреєнко, О.Сушко(автогол) - В.Корсак-4, М.Романенко
"Динамо" Семенівка - "Дружба-дубль" Очеретувате - 2:2
Голи: А.Сахаров, В.Бабенко - О.Костомаров, М.Левченко
5 тур
01 квітня 2017 року
"Факел" Василівка - "Дружба" Очеретувате - 4:3
Голи: І.Кравченко, О.Духно-3 - О.Рома-2, В.Куліш
"Дружба-дубль" Очеретувате - ФК "Семенівка-дубль" - 1:5
Голи: Є.Годійченко - О.Пугачов, В.Мокрицький-3, С.Ростовецький
"Магнолія" Крива Руда - "Динамо" Семенівка - +:-
ГРУПА "Б"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ФК "Веселий Поділ-Дослідне-2" | 5 | 4 | 1 | 0 | 21 - 5 | 13 |
2 | ФК "Веселий Поділ-Дослідне" | 5 | 3 | 2 | 0 | 22 - 10 | 11 |
3 | ФК "Оболонь/Іванівка" | 5 | 2 | 2 | 1 | 21 - 12 | 8 |
4 | "Арсенал" Устимівка | 5 | 2 | 2 | 1 | 20 - 13 | 8 |
5 | "Дружба-2" Очеретувате | 5 | 1 | 0 | 4 | 9 - 32 | 3 |
6 | "Нива" Біляки | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 - 30 | 0 |
1-2 тур
19 березня 2017 року
ФК "Веселий Поділ-Дослідне" - "Нива" Біляки - 9:4
Голи: А.Бородін-3, М.Мусієнко-2, В.Гарькавий, С.Шинкарецький, М.Неліпа-2 - А.Тимченко, А.Івандюк, В.Зеленін-2
"Нива" Біляки - ФК "Веселий Поділ-Дослідне-2" - 1:7
Голи: М.Черненко - О.Синьовид, О.Осауленко, М.Безсонов, І.Мазур, П.Бабешко-2
"Дружба-2" Очеретувате - ФК "Веселий Поділ-Дослідне-2" - 1:7
Голи: В.Дерієнко - О.Синьовид, О.Осауленко-2, М.Безсонов, А.Дем’яненко-2, П.Бабешко
"Арсенал" Устимівка - ФК "Оболонь/Іванівка" - 2:2
Голи: Р.Хоменко, Р.Сташкевич - І.Баль, В.Куцовол
ФК "Веселий Поділ-Дослідне" - "Арсенал" Устимівка - 2:2
Голи: С.Шинкарецький-2 - В.Тригуб В., Р.Сташкевич
ФК "Оболонь/Іванівка" - "Дружба-2" Очеретувате - 10:4
Голи: І.Баль-5, Я.Шершень-3, С.Лєсов-2 - Р.Оніщенко, В.Либін-2, А.Якимов
3-4 тур
26 березня 2017 року
"Арсенал" Устимівка - "Нива" Біляки - 8:3
Голи: Р.Хоменко, В.Кисіль, С.Твердохліб, В.Тригуб, В.Тимошенко, Р.Сташкевич - В.Мусієнко-2, І.Біляєв
"Дружба-2" Очеретувате - ФК "Веселий Поділ-Дослідне" - 1:8
Голи: В.Вовк - Є.Гончаренко, А.Бородін-3, М.Мусієнко-2, С.Шинкарецький, Ю.Новохацький(автогол)
ФК "Веселий Поділ-Дослідне-2" - ФК "Оболонь/Іванівка" - 3:1
Голи: М.Безсонов, А.Дем’яненко, А.Мушта - О.Шевченко
"Арсенал" Устимівка - "Дружба-2" Очеретувате - 7:3
Голи: С.Твердохліб, В.Тригуб, Р.Сташкевич-3 - Ю.Новохацький, В.Вовк, В.Куліш
"Нива" Біляки - ФК "Оболонь/Іванівка" - 1:8
Голи: А.Івандюк - В.Куцовол, Я.Шершень, С.Лєсов-3, Р.Вавака
ФК "Веселий Поділ-Дослідне" - ФК "Веселий Поділ-Дослідне-2" - 1:1
Голи: А.Бородін - П.Бабешко
5 тур
01 квітня 2017 року
ФК "Веселий Поділ-Дослідне-2" - "Арсенал" Устимівка - 3:1
Голи: О.Синьовид, А.Дем’яненко, А.Мушта - О.Рибчановський
ФК "Оболонь/Іванівка" - ФК "Веселий Поділ-Дослідне" - 2:2
Голи: Я.Шершень, І.Баль - М.Мусієнко, С.Шинкарецький
"Дружба-2" Очеретувате - "Нива" Біляки - +:-
Інформація взята зі сайту Офіційний сайт ФК "Колос" Пашківка