П`ятниця, 29.03.2024, 12:21
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ СМІЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ
2014 РІК
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Темп-1959" Тернівка | 16 | 14 | 2 | 0 | 63 - 9 | 44 |
2 | ФК "Холоднянське" | 16 | 12 | 3 | 1 | 51 - 12 | 39 |
3 | "Явір" Балаклея | 16 | 9 | 4 | 3 | 53 - 21 | 31 |
4 | "Агро-Рось" Ташлик | 16 | 8 | 2 | 6 | 34 - 23 | 26 |
5 | "Еліта" Сунки | 16 | 7 | 3 | 6 | 36 - 32 | 24 |
6 | "Агро-Рось" Макіївка | 16 | 5 | 2 | 9 | 25 - 35 | 17 |
7 | "Локатор" в/ч 3335 | 16 | 4 | 3 | 9 | 17 - 45 | 15 |
8 | "Салют" Костянтинівка | 16 | 1 | 1 | 14 | 7 - 61 | 4 |
9 | "Таврія" Ротмістрівка | 9 | 1 | 1 | 7 | 14 - 33 | 4 |
10 | "Шарпіно" Пастирське | 9 | 0 | 3 | 6 | 4 - 22 | 3 |
Примітка. Команди "Таврія" Ротмістрівка та "Шарпіно" Пастирське після першого кола знялися зі змагань.
1 тур
17 травня 2014
«Салют» Костянтинівка – «Локатор» Військова частина
«Шарпіно» Пастирське – «Агро-Рось» Макіївка
«Темп» Тернівка – «Агро-Рось» Ташлик
«Явір» Балаклея – «Таврія» Ротмістрівка
ФК «Холоднянське» - «Еліта» Сунки
2 тур
24 травня 2014
«Салют» Костянтинівка – ФК «Холоднянське»
«Шарпіно» Пастирське – «Локатор» Військова частина
«Темп» Тернівка – «Таврія» Ротмістрівка
«Явір» Балаклея – «Еліта» Сунки
«Агро-Рось» Макіївка – «Агро-Рось» Ташлик
3 тур
31 травня 2014
«Таврія» Ротмістрівка – «Салют» Костянтинівка
«Агро-Рось» Ташлик – «Шарпіно» Пастирське
«Темп» Тернівка – «Локатор» Військова частина
ФК «Холоднянське» - «Явір» Балаклея
«Еліта» Сунки – «Агро-Рось» Макіївка
4 тур
07 червня 2014
«Салют» Костянтинівка – «Агро-Рось» Макіївка
«Шарпіно» Пастирське – «Темп» Тернівка
ФК «Холоднянське» - «Таврія» Ротмістрівка
«Явір» Балаклея – «Локатор» Військова частина
«Агро-Рось» Ташлик – «Еліта» Сунки
5 тур
14 червня 2014
«Салют» Костянтинівка – «Агро-Рось» Ташлик
«Еліта» Сунки – «Шарпіно» Пастирське
«Темп» Тернівка – ФК «Холоднянське»
«Явір» Балаклея – «Агро-Рось» Макіївка
«Таврія» Ротмістрівка – «Локатор» Військова частина
6 тур
21 червня 2014
«Темп» Тернівка – «Салют» Костянтинівка
«Шарпіно» Пастирське – ФК «Холоднянське»
«Агро-Рось» Ташлик – «Явір» Балаклея
«Таврія» Ротмістрівка – «Еліта» Сунки
«Агро-Рось» Макіївка – «Локатор» Військова частина
7 тур
28 червня 2014
«Еліта» Сунки – «Салют» Костянтинівка
«Явір» Балаклея – «Шарпіно» Пастирське
«Агро-Рось» Макіївка – «Темп» Тернівка
«Агро-Рось» Ташлик – «Таврія» Ротмістрівка
ФК «Холоднянське» - «Локатор» Військова частина
8 тур
05 липня 2014
«Салют» Костянтинівка – «Явір» Балаклея
«Шарпіно» Пастирське – «Таврія» Ротмістрівка
«Темп» Тернівка – «Еліта» Сунки
ФК «Холоднянське» - «Агро-Рось» Макіївка
«Агро-Рось» Ташлик – «Локатор» Військова частина
9 тур
12 липня 2014
«Салют» Костянтинівка – «Шарпіно» Пастирське
«Явір» Балаклея – «Темп» Тернівка
«Таврія» Ротмістрівка – «Агро-Рось» Макіївка
«Агро-Рось» Ташлик – ФК «Холоднянське»
«Еліта» Сунки – «Локатор» Військова частина
Інформація взята зі сайту http://smilarda.org.ua