ЧЕМПІОНАТ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
2020      
2019 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї "Нива" Теребовля "Агронива" Заводське
2018 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї "Кристал" Чортків "ДСО-Поділля" Тернопільський район
2017 "Агрон-ОТГ" Великі Гаї "ДСО-Поділля" Тернопільський район "Кристал" Чортків
2016 "Нива" Теребовля "Агрон-ОТГ" Великі Гаї "ДСО-Поділля" Тернопільський район
2015 "Нива" Теребовля "Дністер" Заліщики КАМ, Бурдяківці
2014 "Нива" Теребовля ФК "Бережани" ФК "Борщів"
2013 ФСК "Чортків" "Дністер" Заліщики ФК "Тернопіль-2"
2012 ФК "Бережани" ФК "Копичниці" "Дністер" Заліщики
2011 "Тернопіль-Педуніверситет" Тернопіль ФК "Бережани" "Марспирт" Нагірянка
2010 ФК "Тернопіль" "Марспирт" Нагірянка ФК "Бережани"
2009 ФК "Тернопіль" ФК "Бережани" "Агро-Збруч" Підволочиськ
2008 "Галич" Збараж "Товтри" Козлів ФК "Ланівці"
2007 "Тернопіль-Буревісник" Тернопіль "Галич" Збараж "Бровар" Теребовля
2006 "Бровар" Теребовля "Колос" Бучач  
2005 "Бровар" Микулинці "Зоря" Хоростків "Нива" Теребовля
2004 "Дністер" Заліщики "Зоря" Хоростків "Сокіл" Бережани
2003 "Авіаносець" Чортків    
2002 "Авіаносець" Чортків "Зоря" Хоростків "Бровар" Микулинці
2001 "Лисоня" Бережани "Прогрес-Оріон" Грабівці "Бровар" Микулинці
2000 "Лисоня" Бережани "Зоря" Хоростків "Нива-Бровар" Теребовля
1999 "Сокіл" Великі Гаї "Зоря" Хоростків "Нива-2" Тернопіль
1998/1999 "Сокіл" Великі Гаї "Зоря" Хоростків "Колос" Бучач
1997/1998 "Зоря" Хоростків "Сокіл" Великі Гаї "Нива" Теребовля
1996/1997 "Зоря" Хоростків "Прометей" Борщів "Сокіл" Великі Гаї
1995/1996 "Зоря" Хоростків "Сокіл" Великі Гаї "Прометей" Борщів
1994/1995 "Нива" Теребовля "Прометей" Борщів "Динамо" Копичинці
1993/1994 "Колос" Зборів "Сокіл" Великі Гаї "Нива" Теребовля
1992/1993 "Колос" Монастириська "Сокіл" Великі Гаї "Нива" Теребовля
1992 "Колос" Монастириська "Нива" Теребовля "Колос" Бучач
1991 "Колос" Новосілка "Старт" Козова "Зоря" Хоростків
1990 "Дністер" Заліщики    
1989 "Цукровик" Чортків "Нива" Бережани "Колос" Зборів
1988 "Нива" Бережани    
1987 "Нива" Бережани    
1986 "Нива" Бережани    
1985 "Дністер" Заліщики    
1984 "Автомобіліст" Копичинці    
1983 "Ватра" Тернопіль    
1982 "Зоря" Хоростків    
1981 "Ватра" Тернопіль    
1980 "Нива" Підгайці    
1979 "Комбайнобудівник" Тернопіль    
1978 "Комбайнобудівник" Тернопіль    
1977 "Ватра" Тернопіль    
1976 "Будівельник" Монастириська    
1975 "Комбайнобудівник" Тернопіль    
1974 "Дністер" Заліщики    
1973 "Колос" Бучач    
1972 "Колос" Бучач    
1971 "Колос" Бучач    
1970 "Колос" Бучач    
1969 "Колос" Бучач    
1968 "Колос" Бучач    
1967 "Колос" Бучач    
1966 "Колос" Бучач    
1965 "Колгоспник" Бережани    
1964 "Дружба" Чортків    
1963 "Колгоспник" Бережани    
1962 "Буревісник" Кременець    
1961 "Буревісник" Кременець    
1960 "Мотор" Тернопіль    
1959 команда м.Чортків    
1958 АТП, Тернопіль    
1957 "Динамо" Тернопіль    
1956 "Динамо" Тернопіль    
1955 команда м.Чортків    
1954      
1953      
1952 "Локомотив" Тернопіль    
1951 "Шахтар" Кременець    
1950 "Спартак" Теребовля    
1949 "Локомотив" Тернопіль    
1948 "Спартак" Теребовля    
1947 "Локомотив" Тернопіль