Неділя, 28.04.2024, 03:42
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2019 РІК
ВИЩА ЛІГА
Примітка. Чемпіонат відбуватиметься у два кола. За його результатами команди будуть розділені на дві групи, які теж у два кола змагатимуться за 1-4 та 5-8 місця. Всі набрані очки на попередньоиу етапі будуть враховані під час фінальної частини чемпіонату.
ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ЗА 1-4 МІСЦЯ
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Агрон-ОТГ" Великі Гаї, Тернопільський район | 20 | 13 | 5 | 2 | 38 - 15 | 44 |
2 | "Нива" Теребовля | 20 | 12 | 5 | 3 | 35 - 19 | 41 |
3 | "Агронива" Заводське, Чортківський район | 20 | 9 | 4 | 7 | 37 - 24 | 31 |
4 | "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ | 20 | 7 | 4 | 9 | 32 - 32 | 25 |
Кращі бомбардири: Донець Андрій("Збруч-Агробізнес") - 12(2), Познанський Дмитро("Збруч-Агробізнес") - 11, Процик Назар("Агрон-ОТГ") - 9, Іваськів Віталій("Агронива") - 7, Барбоза да Сільва Клаудіні("Кристал") - 7, Пилипенко Артем("Агронива") - 6, Гром`як Тарас("Нива") - 6, Червонецький Тарас("Агрон-ОТГ") - 6, Сорочан Юрій(ФК "Бережани") - 6, Заставецький Юрій("Агронива") - 6(3), Слоневський Богдан("Нива") - 6(4)
Кращі гравці: Червонецький Тарас("Агрон") - 16 очок, Гром`як Тарас("Нива") - 15, Процик Назар("Агрон") - 10, Білик Валентин("Агрон") - 8, Капелян Андрій("Збруч-Агробізнес") - 5, Сороцький Владислав("Нива"/ФК "Копичинці") - 5
Кращий воротар - Чиж Сергій("Збруч-Агробізнес")
Кращий захисник - Соколовський Юрій("Агронива")
Кращий півзахисник - Гром`як Тарас("Нива")
Кращий тренер - Курдупель Роман("Агрон")
СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА
воротар - Чиж Сергій("Збруч-Агробізнес")
захисники - Данилюк Павло("Збруч-Агробізнес"/ФК "Бережани"), Сороцький Владислав("Нива"/ФК Копичинці"), Соколовський Юрій("Агронива"), Іваськів Віталій("Агронива")
півзахисники - Олексієнко Ігор("Нива"), Донець Андрій("Збруч-Агробізнес"), Червонецький Тарас("Агрон"), Гром`як Тарас("Нива")
нападники - Барбоза да Сілва Клаудіні("Кристал"), Процик Назар("Агрон")
1 тур
04 вересня 2019 року
"Агрон-ОТГ" Великі Гаї - "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - 0:1
Гол: Познанський Дмитро(88)
Нереалізований пенальті: Вонс Ігор("Агрон-ОТГ",13)
"Нива" Теребовля - "Агронива" Заводське - 2:0
Голи: Никеруй Олег(6), Гром`як Тарас(20)
2 тур
11 вересня 2019 року
"Агронива" Заводське - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - 1:2
Голи: Заставецький Юрій(88) - Червонецький Тарас(69), Білик Валентин(79)
"Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - "Нива" Теребовля - 0:1
Гол: Никеруй Олег(41)
3 тур
15.09.2019 "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - "Агронива" Заводське - 1:2
Голи: Донець Андрій(41) - Пилипенко Артем(12), Іваськів Віталій(14)
Вилучені: Р.Супрун(після завершення першого тайму), Р.Чиряк("Збруч-Агробізнес",65,друге попередження)
18.09.2019 "Агрон-ОТГ" - "Нива" Теребовля - 3:0
Голи: Процик Назар(20), Ковалик Віктор(27), Червонецький Тарас(74)
4 тур
25 вересня 2019 року
"Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - 1:2
Голи: Донець Андрій(41) - Червонецький Тарас(34), Ковалевський Ян(58)
Вилучений: Ковалевський Ян("Агрон-ОТГ",80,друге попередження)
"Агронива" Заводське - "Нива" Теребовля - 1:2
Голи: Заставецький Юрій(55пен) - Гром`як Тарас(6), Баранець Григорій(68)
5 тур
02 жовтня 2019 року
"Агрон-ОТГ" Великі Гаї - "Агронива" Заводське - 1:0
Гол: Кривобедрий Арсен(73)
"Нива" Теребовля - "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - 1:0
Гол: Гайковий Володимир(63)
6 тур
09 жовтня 2019 року
"Нива" Теребовля - "Агрон-ОТГ" Великі Гаї - 4:1
Голи: Слоневський Богдан(36пен), Кузів Роман(78), Баранець Григорій(83,90+3) - Білик Валентин(67)
"Агронива" Заводське - "Збруч-Агробізнес" Підволочиськ - 5:1
Голи: Пилипенко Артем(11,31), Наймуйлик Петро(23,44), Іваськів Віталій(90+3) - Чиряк Ростислав(20)
Інформація взята зі сайту Асоціація футболу Тернопільщини