ЧЕМПІОНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРИЗЕРИ

Рік 1 місце 2 місце 3 місце
2019      
2018 "Полісся" Ставки "Звягель" Новоград-Волинський "Полісся" Городниця
2017 "Полісся" Городниця "Полісся" Ставки СК "Коростень"
2016 СК "Коростень" "Полісся" Городниця ФК "Бердичів"
2015 СК "Коростень" ФК "Бердичів" "Мал" Коростень
2014 СК "Коростень" "Авангард" Новоград-Волинський "Локомотив" Коростень
2013(Опанащук) "Полісся" Городниця СК "Коростень" "Керамік" Баранівка
2012(Опанащук) СК "Коростень" "Полісся" Городниця ФК "Бердичів"
2011(Опанащук) ФК "Бараші" ФК "Бердичів" "Арсенал" Житомир
2011(Коцюбко) "Легіон" Житомир СК "Коростень" ФК "Лугини"
2010 "Звягель-750" Новоград-Волинський "Зоря-Енергія" Романів ДЮФК, Коростень
2009 "Хіммаш" Коростень "Звягель-750" Новоград-Волинський ФК "Коростень"
2008 "Металург" Малин "Хіммаш" Коростень "Легіон" Житомир
2007 "Легіон" Житомир "Хіммаш" Коростень "Металург" Малин
2006 ФК "Бердичів" "Хіммаш" Коростень "Лівіс-Арсенал" Коростишів
2005 "Хіммаш" Коростень ФК "Коростень" ФК "Бердичів"
2004 "Хіммаш" Коростень ФК "Коростень" "Арсенал" Житомир
2003 "Хіммаш" Коростень ФК "Коростень" "Геолог" Коростишів
2002 "Система-КХП" Черняхів "Рудь" Житомир "Хіммаш" Коростень
2001 "Рудь" Житомир "Титан" Іршанськ "Система-КХП" Черняхів
2000 "Рудь" Житомир "Система-КХП" Черняхів "Локомотив" Коростень
1999 КХП, Черняхів ФК "Бердичів" "Локомотив" Коростень
1998 КХП, Черняхів "Сокіл" Бердичів "Керамік" Баранівка
1997 КХП, Черняхів ФК "Бердичів" "Лідер" Новоград-Волинський
1996 "Будівельник" Житомир "Берд" Бердичів КХП, Черняхів
1995 "Папірник" Малин "КХП-Крок" Черняхів "Будівельник" Житомир
1994 "Крок" Житомир "Звягель" Новоград-Волинський "Шкіряник" Бердичів
1993 "Керамік" Баранівка "Полісся" Коростень "Шкіряник" Бердичів
1992 "Керамік" Баранівка "Шкіряник" Бердичів "Хімік-Крок" Житомир
1991 "Папірник" Малин "Керамік" Баранівка "Прогрес" Бердичів
1990 "Керамік" Баранівка "Папірник" Малин "Верстатобудівник" Житомир
1989 "Папірник" Малин "Прогрес" Бердичів "Верстатобудівник" Житомир
1988 "Прогрес" Бердичів "Зірка" Бердичів "Електровимірювач" Житомир
1987 "Прогрес" Бердичів "Папірник" Малин "Зірка" Бердичів
1986 "Прогрес" Бердичів "Електровимірювач" Житомир "Папірник" Малин
1985 "Прогрес" Бердичів "Зірка" Бердичів "Електровиірювач" Житомир
1984 "Прогрес" Бердичів "Електровимірювач" Житомир "Зірка" Бердичів
1983 "Торпедо" Житомир ТТУ, Житомир "Електровимірювач" Житомир
1982 "Прогрес" Бердичів "Електровимірювач" Житомир "Верстатобудівник" Житомир
1981 "Електровимірювач" Житомир "Папірник" Малин "Прогрес" Бердичів
1980 "Електровимірювач" Житомир "Прогрес" Бердичів "Торпедо" Житомир
1979 "Шкіряник" Бердичів "Торпедо" Житомир "Динамо" Новогуйвинське
1978 "Електровимірювач" Житомир    
1977 "Прогрес" Бердичів    
1976 "Торпедо" Житомир    
1975 "Електровимірювач" Житомир    
1974 "Електровимірювач" Житомир    
1973 "Електровимірювач" Житомир    
1972 "Електровимірювач" Житомир    
1971 "Електровимірювач" Житомир   "Авангард" Новоград-Волинський
1970 ""Електровимірювач" Житомир   "Авангард" Новоград-Волинський
1969 "Електровимірювач" Житомир    
1968 "Еоектровимірювач" Житомир    
1967 "Електровимірювач" Житомир    
1966 "Електровимірювач" Житомир    
1965 "Електровимірювач" Житомир "Авангард" Новоград-Волинський  
1964 "Електровимірювач" Житомир    
1963 "Прогрес" Бердичів    
1962 "Прогрес" Бердичів    
1961 "Прогрес" Бердичів    
1960 "Шахтар" Коростишів    
1959 "Шахтар" Коростишів    
1958 "Авангард" Житомир    
1957 "Буревісник" Новоград-Волинський    
1956 "Колгоспник" Житомир    
1955 Баранівський фарфорний завод, Баранівка "Червона Зірка" Малин  
1954 "Динамо" Житомир    
1953 "Динамо" Житомир    
1952 "Динамо" Житомир    
1951 "Динамо" Житомир    
1950 "Динамо" Житомир    
1949 "Динамо" Житомир    
1948 "Динамо" Житомир    
1947 "Динамо" Житомир    
1946 "Динамо" Житомир    
1945 "Динамо" Житомир