Четвер, 28.03.2024, 18:04
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
серед ветеранів 40+
2020 РІК
ФІНАЛ
18 жовтня 2020 року, м.Житомир, стадіон "Спартак-Арена"
"Граніт" Черняхів - "Ветеран" Лугини - +:-
команді "Ветеран" зараховано технічну поразку за порушення Регламенту змагань
МАТЧ ЗА 3-4 МІСЦЕ
18 жовтня 2020 року, м.Житомир, стадіон "Спартак-Арена"
ФК "Коростишів" - ФК "Попільня" - 1:0
1/2 ФІНАЛУ
04-11 жовтня 2020 року
"Ветеран" Лугини - ФК "Коростишів" - 2:1, 1:1
ФК "Попільня" - "Граніт" Черняхів - 2:4, 1:5
МАТЧ ЗА 5-6 МІСЦЕ
04-11 жовтня 2020 року
"Колос" Радогоща - "Полісся" Житомир - 2:3, 5:1
МАТЧ ЗА 7-8 МІСЦЕ
04-11 жовтня 2020 року
"Авангард" Новоград-Волинський - ФК "Радомишль" - матч не відбувся
МАТЧ ЗА 9-10 МІСЦЕ
04-11 жовтня 2020 року
"Керамік" Баранівка - ФСК "Іршанськ" - матч не відбувся
МАТЧ ЗА 11-12 МІСЦЕ
04-11 жовтня 2020 року
"Фанат" Пулини - "Ветеран" Махнівка - матч не відбувся
МАТЧ ЗА 13-14 МІСЦЕ
04-11 жовтня 2020 року
"Технофон" Любар - ФК "Малин" - матч не відбувся
ГРУПА "ПІВНІЧ"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Граніт" Черняхів | 12 | 10 | 1 | 1 | 45 - 4 | 31 |
2 | "Ветеран" Лугини | 12 | 9 | 3 | 0 | 17 - 4 | 30 |
3 | "Колос" Радогоща, Лугинський район | 12 | 8 | 0 | 4 | 25 - 17 | 24 |
4 | ФК "Радомишль" | 12 | 5 | 2 | 5 | 15 - 16 | 17 |
5 | ФСК "Іршанськ" Хорошівський район | 12 | 1 | 3 | 8 | 11 - 34 | 6 |
6 | "Фанат" Пулини | 12 | 0 | 4 | 8 | 3 - 25 | 4 |
7 | ФК "Малин" | 12 | 1 | 3 | 8 | 14 - 31 | 3 |
Примітка. З команди ФК "Малин" знято 3 турнірних очка за неявку на зустріч 6-го туру.
1 тур
14 червня 2020 року
"Граніт" Черняхів - ФК "Радомишль" - 1:0
Гол: І.Василишин(40)
"Колос" Радогоща - ФК "Малин" - 2:0
Голи: А.Денисюк(36,56)
"Фанат" Пулини - ФСК "Іршанськ" - 0:0
2 тур
02 серпня 2020 року
ФК "Малин" - "Фанат" Пулини - 2:2
Голи: В.Сербін(20), В.Науменко(53) - О.Невмержицький(4), І.Попов(11)
ФК "Радомишль" - "Колос" Радогоща - 0:2
Голи: В.Нестеренко(22), В.Воробей(34)
"Ветеран" Лугини - "Граніт" Черняхів - 0:0
3 тур
28 червня 2020 року
"Колос" Радогоща - "Ветеран" Лугини - 0:2
"Фанат" Пулини - ФК "Радомишль" - 1:1
ФСК "Іршанськ" - ФК "Малин" - 2:0
4 тур
05 липня 2020 року
ФК "Радомишль" - ФСК "Іршанськ" - 3:0
"Ветеран" Лугини - "Фанат" Пулини - 2:0
"Граніт" Черняхів - "Колос" Радогоща - 3:0
5 тур
12 липня 2020 року
"Фанат" Пулини - "Граніт" Черняхів - 0:4
ФСК "Іршанськ" - "Ветеран" Лугини - 1:2
ФК "Малин" - ФК "Радомишль" - 0:2
6 тур
19 липня 2020 року
"Граніт" Черняхів - ФСК "Іршанськ" - 8:1
"Фанат" Пулини - "Колос" Радогоща - 0:1
"Ветеран" Лугини - ФК "Малин" - +:-
команді ФК "Малин" зараховано технічну поразку і знято 3 очки за неявку на календарну гру
7 тур
26 липня 2020 року
"Колос" Радогоща - ФСК "Іршанськ" - 4:2
ФК "Малин" - "Граніт" Черняхів - 1:7
ФК "Радомишль" - "Ветеран" Лугини - 0:0
8 тур
16 серпня 2020 року
ФК "Радомишль" - "Граніт" Черняхів - 1:4
ФК "Малин" - "Колос" Радогоща - 4:5
ФСК "Іршанськ" - "Фанат" Пулини - 0:0
9 тур
23 серпня 2020 року
"Граніт" Черняхів - "Ветеран" Лугини - 0:1
"Колос" Радогоща - ФК "Радомишль" - 4:0
"Фанат" Пулини - ФК "Малин" - 0:2
10 тур
30 серпня 2020 року
"Ветеран" Лугини - "Колос" Радогоща - 1:0
ФК "Малин" - ФСК "Іршанськ" - 4:4
09.09.2020 ФК "Радомишль" - "Фанат" Пулини - 3:0
11 тур
06 вересня 2020 року
ФСК "Іршанськ" - ФК "Радомишль" - 0:2
"Фанат" Пулини - "Ветеран" Лугини - 0:2
"Колос" Радогоща - "Граніт" Черняхів - 0:4
12 тур
12 вересня 2020 року
"Граніт" Черняхів - "Фанат" Пулини - 5:0
"Ветеран" Лугини - ФСК "Іршанськ" - 2:0
ФК "Радомишль" - ФК "Малин" - 1:0
13 тур
20 вересня 2020 року
"Ветеран" Лугини - ФК "Малин" - 1:1
ФСК "Іршанськ" - "Граніт" Черняхів - 0:5
"Колос" Радогоща - "Фанат" Пулини - 3:0
14 тур
27 вересня 2020 року
ФСК "Іршанськ" - "Колос" Радогоща - 1:4
"Граніт" Черняхів - ФК "Малин" - 4:0
"Ветеран" Лугини - ФК "Радомишль" - 4:2
ГРУПА "ПІВДЕНЬ"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ФК "Коростишів" | 12 | 9 | 2 | 1 | 33 - 11 | 29 |
2 | ФК "Попільня" | 12 | 7 | 2 | 3 | 25 - 15 | 23 |
3 | "Полісся" Житомир | 12 | 6 | 4 | 2 | 18 - 16 | 22 |
4 | "Авангард" Новоград-Волинський | 12 | 4 | 1 | 7 | 17 - 26 | 13 |
5 | "Керамік" Баранівка | 12 | 2 | 5 | 5 | 13 - 14 | 11 |
6 | "Ветеран" Махнівка | 12 | 2 | 4 | 6 | 12 - 24 | 10 |
7 | "Технофон" Любар | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 - 26 | 9 |
1 тур
14 червня 2020 року
"Полісся" Житомир - ФК "Коростишів" - 2:0
Голи: М.Павлушин(19), О.Криваковський(22)
"Ветеран" Махнівка - ФК "Попільня" - 2:1
Голи: Р.Присяжнюк(41), В.Божко(60) - А.Березовський(7)
"Авангард" Новоград-Волинський - "Керамік" Баранівка - 1:3
Голи: Вакуленко(61) - Р.Корнєв(23), О.Кучер(49), А.Ксьонзик(60)
2 тур
02 серпня 2020 року
ФК "Попільня" - "Технофон" Любар - 4:2
Голи: О.Сокирко(10), А.Минзор(34,78), А.Бондаренко(40) - В.Богданович(17,30)
"Полісся" Житомир - "Керамік" Баранівка - 2:1
Голи: Б.Лазарко(59), О.Гончаров(70) - О.Медвецький(50)
"Авангард" Новоград-Волинський - "Ветеран" Махнівка - 1:1
Голи: О.Власюк(60) - І.Микальчук(63)
3 тур
28 червня 2020 року
"Ветеран" Махнівка - "Технофон" Любар - 5:0
ФК "Коростишів" - "Авангард" Новоград-Волинський - 4:1
"Керамік" Баранівка - ФК "Попільня" - 1:1
4 тур
05 липня 2020 року
"Технофон" Любар - "Авангард" Новоград-Волинський - 1:2
"Полісся" Житомир - "Ветеран" Махнівка - 1:0
ФК "Коростишів" - "Керамік" Баранівка - +:-
команді "Керамік" зараховано технічну поразку за неявку без поважної причини
5 тур
12 липня 2020 року
"Авангард" Новоград-Волинський - ФК "Попільня" - 0:1
"Ветеран" Махнівка - ФК "Коростишів" - 1:5
"Технофон" Любар - "Полісся" Житомир - 2:2
6 тур
19 липня 2020 року
"Керамік" Баранівка - "Ветеран" Махнівка - 4:0
ФК "Коростишів" - "Технофон" Любар - 3:1
09.08.2020 ФК "Попільня" - "Полісся" Житомир - 2:0
Голи: О.Сокирка(50,70)
7 тур
26 липня 2020 року
"Авангард" Новоград-Волинський - "Полісся" Житомир - 5:2
"Керамік" Баранівка - "Технофон" Любар - 2:2
ФК "Попільня" - ФК "Коростишів" - 3:3
8 тур
16 серпня 2020 року
ФК "Попільня" - "Ветеран" Махнівка - 3:1
ФК "Коростишів" - "Полісся" Житомир - 1:1
"Керамік" Баранівка - "Авангард" Новоград-Волинський - 0:1
9 тур
23 серпня 2020 року
"Технофон" Любар - ФК "Попільня" - 0:2
"Керамік" Баранівка - "Полісся" Житомир - 1:1
"Ветеран" Махнівка - "Авангард" Новоград-Волинський - 1:2
10 тур
30 серпня 2020 року
"Технофон" Любар - "Ветеран" Махнівка - 1:1
"Авангард" Новоград-Волинський - ФК "Коростишів" - 0:5
ФК "Попільня" - "Керамік" Баранівка - 4:0
11 тур
06 вересня 2020 року
ФК "Коростишів" - "Керамік" Баранівка - 1:1
"Авангард" Новоград-Волинський - "Технофон" Любар - 3:4
"Ветеран" Махнівка - "Полісся" Житомир - 0:0
12 тур
12 вересня 2020 року
ФК "Коростишів" - "Ветеран" Махнівка - 6:0
ФК "Попільня" - "Авангард" Новоград-Волинський - 1:0
"Полісся" Житомир - "Технофон" Любар - 1:0
13 тур
20 вересня 2020 року
"Технофон" Любар - ФК "Коростишів" - 0:2
"Полісся" Житомир - ФК "Попільня" - 3:2
"Ветеран" Махнівка - "Керамік" Баранівка - 0:0
14 тур
27 вересня 2020 року
"Полісся" Житомир - "Авангард" Новоград-Волинський - 3:1
"Технофон" Любар - "Керамік" Баранівка - 1:0
ФК "Коростишів" - ФК "Попільня" - 3:1
Інформація взята зі сайту Житомирська обласна асоціація футболу