П`ятниця, 29.03.2024, 13:14
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ
2009 РІК
ПЕРША ЛІГА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Промінь" Гончарівка | 18 | 11 | 4 | 3 | 41 - 16 | 55 |
2 | "Кристал" Ясенівці | 18 | 10 | 2 | 6 | 47 - 27 | 50 |
3 | "Ватра" Золочів | 18 | 10 | 2 | 6 | 35 - 20 | 50 |
4 | "Галичина" Сновичі | 18 | 10 | 2 | 6 | 32 - 21 | 47 |
5 | "Золота Липа" Ремезівці | 18 | 9 | 2 | 7 | 41 - 32 | 46 |
6 | ФК "Городилів" | 18 | 6 | 4 | 8 | 21 - 24 | 40 |
7 | "Нова" Червоне | 18 | 6 | 3 | 9 | 31 - 35 | 39 |
8 | "Сокіл" Глиняни | 18 | 6 | 2 | 10 | 32 - 53 | 38 |
9 | "Говерла" Вороняки | 18 | 5 | 3 | 10 | 26 - 32 | 35 |
10 | "Форвард" Струтин | 18 | 3 | 0 | 15 | 26 - 67 | 29 |
Примітка. В чемпіонаті за перемогу нараховувалося 4 очка, нічию - 2, поразку - 1, невиїзд - 0 очок.
З команд "Галичина" Сновичі, "Сокіл" Глиняни та "Форвард" Струтин знято по 2 очка.
З команди "Говерла" Вороняки знято 1 очко.
1 тур
24 травня 2009
"Ватра" Золочів - "Галичина" Сновичі - 0:3
"Нова" Червоне - "Кристал" Ясенівці - 2:1
"Промінь" Гончарівка - ФК "Городилів" - 2:0
"Золота Липа" Ремезівці - "Сокіл" Глиняни - +:-
"Форвард" Струтин - "Говерла" Вороняки - -:+
2 тур
31 травня 2009
"Говерла" Вороняки - "Ватра" Золочів - 1:3
"Галичина" Сновичі - "Золота Липа" Ремезівці - 4:0
"Сокіл" Глиняни - "Промінь" Гончарівка - 3:2
ФК "Городилів" - "Нова" Червоне - 4:2
"Кристал" Ясенівці - "Форвард" Струтин - 6:2
3 тур
07 червня 2009
"Кристал" Ясенівці - "Говерла" Вороняки - 2:1
"Форвард" Струтин - ФК "Городилів" - 1:0
"Нова" Червоне - "Сокіл" Глиняни - 3:3
"Промінь" Гончарівка - "Галичина" Сновичі - 5:1
"Золота Липа" Ремезівці - "Ватра" Золочів - 3:0
4 тур
14 червня 2009
"Говерла" Вороняки - "Золота Липа" Ремезівці - 2:1
"Ватра" Золочів - "Промінь" Гончарівка - 2:1
"Галичина" Сновичі - "Нова" Червоне - 1:1
"Сокіл" Глиняни - "Форвард" Струтин - 3:4
ФК "Городилів" - "Кристал" Ясенівці - 1:2
5 тур
21 червня 2009
ФК "Городилів" - "Говерла" Вороняки - 1:0
"Кристал" Ясенівці - "Сокіл" Глиняни - 4:0
"Форвард" Струтин - "Галичина" Сновичі - 0:6
"Нова" Червоне - "Ватра" Золочів - 0:1
"Промінь" Гончарівка - "Золота Липа" Ремезівці - 1:1
6 тур
28 червня 2009
"Говерла" Вороняки - "Промінь" Гончарівка - 0:1
"Золота Липа" Ремезівці - "Нова" Червоне - 5:2
"Ватра" Золочів - "Форвард" Струтин - 9:1
"Галичина" Сновичі - "Кристал" Ясенівці - 0:2
"Сокіл" Глиняни - ФК "Городилів" - 3:1
7 тур
05 липня 2009
"Сокіл" Глиняни - "Говерла" Вороняки - 0:0
ФК "Городилів" - "Галичина" Сновичі - 1:1
"Кристал" Ясенівці - "Ватра" Золочів - 3:0
"Форвард" Струтин - "Золота Липа" Ремезівці - 2:4
"Нова" Червоне - "Промінь" Гончарівка - 3:1
8 тур
12 липня 2009
"Промінь" Гончарівка - "Форвард" Струтин - 8:0
"Золота Липа" Ремезівці - "Кристал" Ясенівці - 5:3
"Ватра" Золочів - ФК "Городилів" - 1:1
"Галичина" Сновичі - "Сокіл" Глиняни - 5:1
"Говерла" Вороняки - "Нова" Червоне - -:+
9 тур
19 липня 2009
"Галичина" Сновичі - "Говерла" Вороняки - 1:0
"Ватра" Золочів - "Сокіл" Глиняни - 3:1
"Промінь" Гончарівка - "Кристал" Ясенівці - 2:2
"Форвард" Струтин - "Нова" Червоне - 4:7
"Золота Липа" Ремезівці - ФК "Городилів" - 2:1
10 тур
16 cерпня 2009
"Говерла" Вороняки - "Галичина" Сновичі - 3:4
"Сокіл" Глиняни - "Ватра" Золочів - 3:1
"Кристал" Ясенівці - "Промінь" Гончарівка - 1:1
"Нова" Червоне - "Форвард" Струтин - 3:1
ФК "Городилів" - "Золота Липа" Ремезівці - 1:0
11 тур
23 серпня 2009
"Нова" Червоне - "Говерла" Вороняки - 1:1
"Форвард" Струтин - "Промінь" Гончарівка - 0:2
"Кристал" Ясенівці - "Золота Липа" Ремезівці - 1:2
ФК "Городилів" - "Ватра" Золочів - 1:1
"Сокіл" Глиняни - "Галичина" Сновичі - -:+
12 тур
30 серпня 2009
"Говерла" Вороняки - "Сокіл" Глиняни - 6:1
"Галичина" Сновичі - ФК "Городилів" - 2:0
"Ватра" Золочів - "Кристал" Ясенівці - 1:0
"Золота Липа" Ремезівці - "Форвард" Струтин - 7:2
"Промінь" Гончарівка - "Нова" Червоне - 2:1
13 тур
06 вересня 2009
"Промінь" Гончарівка - "Говерла" Вороняки - 2:0
"Нова" Червоне - "Золота Липа" Ремезівці - 1:3
"Форвард" Струтин - "Ватра" Золочів - 2:3
"Кристал" Ясенівці - "Галичина" Сновичі - 2:0
ФК "Городилів" - "Сокіл" Глиняни - 2:1
14 тур
13 вересня 2009
"Говерла" Вороняки - ФК "Городилів" - 2:2
"Сокіл" Глиняни - "Кристал" Ясенівці - 3:7
"Ватра" Золочів - "Нова" Червоне - 3:0
"Золота Липа" Ремезівці - "Промінь" Гончарівка - 1:1
"Галичина" Сновичі - "Форвард" Струтин - -:+
15 тур
20 вересня 2009
"Золота Липа" Ремезівці - "Говерла" Вороняки - 2:3
"Промінь" Гончарівка - "Ватра" Золочів - 1:0
"Нова" Червоне - "Галичина" Сновичі - 0:4
"Форвард" Струтин - "Сокіл" Глиняни - 1:5
"Кристал" Ясенівці - ФК "Городилів" - 4:0
16 тур
27 вересня 2009
"Говерла" Вороняки - "Кристал" Ясенівці - 4:5
ФК "Городилів" - "Форвард" Струтин - 4:1
"Сокіл" Глиняни - "Нова" Червоне - 2:1
"Ватра" Золочів - "Золота Липа" Ремезівці - 5:1
"Галичина" Сновичі - "Промінь" Гончарівка - -:+
17 тур
04 жовтня 2009
"Ватра" Золочів - "Говерла" Вороняки - 2:0
"Промінь" Гончарівка - "Сокіл" Глиняни - 5:0
"Нова" Червоне - ФК "Городилів" - 0:1
"Форвард" Струтин - "Кристал" Ясенівці - -:+
"Золота Липа" Ремезівці - "Галичина" Сновичі - матч не відбувся
18 тур
11 жовтня 2009
"Говерла" Вороняки - "Форвард" Струтин - 3:2
"Кристал" Ясенівці - "Нова" Червоне - 1:3
ФК "Городилів" - "Промінь" Гончарівка - 1:2
"Сокіл" Глиняни - "Золота Липа" Ремезівці - 3:2
"Галичина" Сновичі - "Ватра" Золочів - 1:0
Інформація взята зі сайту http://fc-sokil-glynia.at.ua