П`ятниця, 29.03.2024, 12:39
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ
2010 РІК
ПЕРША ЛІГА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Промінь" Гончарівка | 18 | 13 | 4 | 1 | 45 - 15 | 61 |
2 | "Говерла" Вороняни | 18 | 12 | 5 | 1 | 54 - 21 | 59 |
3 | "Сокіл" Глиняни | 18 | 6 | 8 | 4 | 36 - 34 | 44 |
4 | "Кристал" Ясенівці | 18 | 7 | 5 | 6 | 51 - 37 | 44 |
5 | "Ватра" Золочівка | 18 | 5 | 7 | 6 | 36 - 35 | 40 |
6 | "Золота Липа" Ремезівці | 18 | 7 | 2 | 9 | 33 - 40 | 40 |
7 | ФК "Скнилів" | 18 | 5 | 6 | 7 | 35 - 39 | 39 |
8 | ФК "Городилів" | 18 | 5 | 6 | 7 | 32 - 42 | 38 |
9 | "Нова" Червоне | 18 | 5 | 3 | 10 | 28 - 50 | 33 |
10 | "Галичина-2" Сновичі | 18 | 0 | 4 | 14 | 13 - 50 | 21 |
Примітка. В чемпіонаті за перемогу нараховувалося 4 очка, за нічию - 2, за поразку - 1 очко, за неявку - очок.
З команди "Нова" Червоне знято 3 очка.
З команд "Золота Липа" Ремезівці, ФК "Городилів" та "Галичина-2" Сновичі знято по 1 очку.
Кубок Золочівського району: "Говерла" Вороняки - ФК "Городилів" - 5:1
1 тур
09 травня 2010
"Говерла" Вороняки - "Нова" Червоне - 4:1
"Промінь" Гончарівка - ФК "Скнилів" - 3:0
"Кристал" Ясенівці - "Золота липа" Ремезівці - 3:1
"Сокіл" Глиняни - "Ватра" Золочівка - 0:0
"Галичина-2" Сновичі - ФК "Городилів" - 2:4
2 тур
16 травня 2010
"Ватра" Золочівка - "Галичина-2" Сновичі - 1:1
"Золота липа" Ремезівці - "Сокіл" Глиняни - 2:0
ФК "Скнилів" - "Кристал" Ясенівці - 3:2
"Нова" Червоне - "Промінь" Гончарівка - 0:4
ФК "Городилів" - "Говерла" Вороняки - 2:2
3 тур
23 травня 2010
"Промінь" Гончарівка - "Говерла" Вороняки - 2:2
"Кристал" Ясенівці - "Нова" Червоне - 0:4
ФК "Скнилів" - "Сокіл" Глиняни - 6:0
"Галичина-2" Сновичі - "Золота липа" Ремезівці - 0:1
"Ватра" Золочівка - ФК "Городилів" - 2:3
4 тур
30 травня 2010
"Золота липа" Ремезівці - "Ватра" Золочівка - 4:3
ФК "Скнилів" - "Галичина-2" Сновичі - 0:0
"Нова" Червоне - "Сокіл" Глиняни - 2:2
"Говерла" Вороняки - "Кристал" Ясенівці - 4:4
ФК "Городилів" - "Промінь" Гончарівка - 0:1
5 тур
06 червня 2010
"Кристал" Ясенівці - "Промінь" Гончарівка - 2:3
"Сокіл" Глиняни - "Говерла" Вороняки - 1:2
"Галичина-2" Сновичі - "Нова" Червоне - 0:1
"Ватра" Золочівка - ФК "Скнилів" - 4:4
"Золота липа" Ремезівці - ФК "Городилів" - 3:3
6 тур
13 червня 2010
ФК "Скнилів" - "Золота липа" Ремезівці - 3:1
"Нова" Червоне - "Ватра" Золочівка - 2:3
"Галичина-2" Сновичі - "Говерла" Вороняки - 0:3
"Промінь" Гончарівка - "Сокіл" Глиняни - 1:1
ФК "Городилів" - "Кристал" Ясенівці - 0:2
7 тур
20 червня 2010
"Сокіл" Глиняни - "Кристал" Ясенівці - 2:2
"Промінь" Гончарівка - "Галичина-2" Сновичі - 3:0
"Говерла" Вороняки - "Ватра" Золочівка - 5:1
"Золота липа" Ремезівці - "Нова" Червоне - 4:0
ФК "Скнилів" - ФК "Городилів" - 1:4
8 тур
04 липня 2010
"Нова" Червоне - ФК "Скнилів" - 3:1
"Говерла" Вороняки - "Золота липа" Ремезівці - 3:2
"Ватра" Золочівка - "Промінь" Гончарівка - 1:2
"Кристал" Ясенівці - "Галичина-2" Сновичі - 5:0
ФК "Городилів" - "Сокіл" Глиняни - 3:1
9 тур
11 липня 2010
"Галичина-2" Сновичі - "Сокіл" Глиняни - 2:3
"Кристал" Ясенівці - "Ватра" Золочівка/ - 2:2
"Золота липа" Ремезівці - "Промінь" Гончарівка - 0:2
ФК "Скнилів" - "Говерла" Вороняки - 1:1
"Нова" Червоне - ФК "Городилів" - 1:1
10 тур
18 липня 2010
"Сокіл" Глиняни - "Галичина-2" Сновичі - 3:0
"Ватра" Золочівка - "Кристал" Ясенівці - 3:2
"Говерла" Вороняки - ФК "Скнилів" - 1:3
"Промінь" Гончарівка - "Золота липа" Ремезівці - +:-
ФК "Городилів" - "Нова" Червоне - +:-
11 тур
25 липня 2010
ФК "Скнилів" - "Нова" Червоне - 2:2
"Золота липа" Ремезівці - "Говерла" Вороняки - 0:3
"Промінь" Гончарівка - "Ватра" Золочівка - 3:2
"Галичина-2" Сновичі - "Кристал" Ясенівці - 1:2
"Сокіл" Глиняни - ФК "Городилів" - 5:4
12 тур
01 серпня 2010
"Кристал" Ясенівці - "Сокіл" Глиняни - 3:3
"Галичина-2" Сновичі - "Промінь" Гончарівка - 0:4
"Ватра" Золочівка - "Говерла" Вороняки - 0:3
"Нова" Червоне - "Золота липа" Ремезівці - -:+
ФК "Городилів" - ФК "Скнилів" - -:+
13 тур
15 серпня 2010
"Золота липа" Ремезівці - ФК "Скнилів" - 3:1
"Ватра" Золочівка - "Нова" Червоне - 3:0
"Говерла" Вороняки - "Галичина-2" Сновичі - 5:0
"Сокіл" Глиняни - "Промінь" Гончарівка - 2:2
"Кристал" Ясенівці - ФК "Городилів" - 7:0
14 тур
22 серпня 2010
"Промінь" Гончарівка - "Кристал" Ясенівці - 1:1
"Говерла" Вороняки - "Сокіл" Глиняни - 2:2
"Нова" Червоне - "Галичина-2" Сновичі - 5:2
ФК "Скнилів" - "Ватра" Золочівка - 2:2
ФК "Городилів" - "Золота липа" Ремезівці - 3:3
15 тур
29 серпня 2010
"Ватра" Золочівка - "Золота липа" Ремезівці - 4:0
"Галичина-2" Сновичі - ФК "Скнилів" - 1:1
"Сокіл" Глиняни - "Нова" Червоне - 4:1
"Кристал" Ясенівці - "Говерла" Вороняки - 1:2
"Промінь" Гончарівка - ФК "Городилів" - 3:0
16 тур
05 вересня 2010
ФК "Городилів" - "Ватра" Золочівка - 0:0
"Сокіл" Глиняни - ФК "Скнилів" - 1:0
"Золота липа" Ремезівці - "Галичина-2" Сновичі - 4:2
"Нова" Червоне - "Кристал" Ясенівці - 5:4
"Говерла" Вороняки - "Промінь" Гончарівка - 1:0
17 тур
12 вересня 2010
"Говерла" Вороняки - ФК "Городилів" - 4:0
"Сокіл" Глиняни - "Золота липа" Ремезівці - 4:0
"Кристал" Ясенівці - ФК "Скнилів" - 6:1
"Промінь" Гончарівка - "Нова" Червоне - +:-
"Галичина-2" Сновичі - "Ватра" Золочівка - -:+
18 тур
19 вересня 2010
"Нова" Червоне - "Говерла" Вороняки - 1:7
ФК "Скнилів" - "Промінь" Гончарівка - 3:5
"Золота липа" Ремезівці - "Кристал" Ясенівці - 2:3
"Ватра" Золочівка - "Сокіл" Глиняни - 2:2
ФК "Городилів" - "Галичина-2" Сновичі - 2:2
Інформація взята зі сайту http://fc-sokil-glynia.at.ua