П`ятниця, 29.03.2024, 14:01
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ЧЕМПІОНАТ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ
2011 РІК
ПЕРША ЛІГА
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Промінь" Гончарівка | 18 | 15 | 1 | 2 | 61 - 18 | 64 |
2 | "Кристал" Ясенівці | 18 | 13 | 2 | 3 | 41 - 21 | 59 |
3 | "Сокіл" Глиняни | 18 | 9 | 3 | 6 | 40 - 38 | 48 |
4 | "Золота Липа" Ремезівці | 18 | 8 | 2 | 8 | 39 - 43 | 44 |
5 | "Ватра" Золочівка | 18 | 8 | 2 | 8 | 38 - 49 | 44 |
6 | "Буг" Білий Камінь | 18 | 5 | 5 | 8 | 25 - 30 | 38 |
7 | "Говерла" Вороняки | 18 | 6 | 1 | 11 | 28 - 44 | 36 |
8 | ФК "Городилів" | 18 | 5 | 2 | 11 | 34 - 34 | 35 |
9 | ФК "Скнилів" | 18 | 5 | 2 | 11 | 38 - 46 | 35 |
10 | ФК "Глиняни" | 18 | 4 | 4 | 10 | 37 - 55 | 34 |
Примітка. В чемпіонаті за перемогу нараховувалося 4 очка, нічия - 2 очка, поразка - 1 очко, невиїзд - 0 очок.
З команди "Говерла" Вороняки знято 1 очко.
1 тур
22 травня 2011
"Сокіл" Глиняни - ФК "Скнилів" - 0:0
"Промінь" Гончарівка - ФК "Глиняни" - 7:1
"Говерла" Вороняки - "Буг" Білий Камінь - 0:3
"Кристал" Ясенівці - "Ватра" Золочівка - 4:0
ФК "Городилів" - "Золота Липа" Ремезівці - 10:2
2 тур
29 травня 2011
ФК "Глиняни" - "Говерла" Вороняки - 3:3
"Промінь" Гончарівка - "Сокіл" Глиняни - 2:1
"Буг" Білий Камінь - "Кристал" Ясенівці - 0:1
"Ватра" Золочівка - "Золота Липа" Ремезівці - 5:3
ФК "Скнилів" - ФК "Городилів" - 3:1
3 тур
05 червня 2011
ФК "Глиняни" - "Сокіл" Глиняни - 1:3
"Говерла" Вороняки - "Кристал" Ясенівці - 2:0
ФК "Городилів" - "Промінь" Гончарівка - 0:3
"Золота Липа" Ремезівці - "Буг" Білий Камінь - 3:1
ФК "Скнилів" - "Ватра" Золочівка - 6:0
4 тур
12 червня 2011
"Кристал" Ясенівці - ФК "Глиняни" - 8:3
"Сокіл" Глиняни - ФК "Городилів" - 4:3
"Золота Липа" Ремезівці - "Говерла" Вороняки - 3:0
"Ватра" Золочівка - "Промінь" Гончарівка- 3:2
"Буг" Білий Камінь - ФК "Скнилів" - 4:0
5 тур
19 червня 2011
ФК "Городилів" - ФК "Глиняни" - 6:0
"Сокіл" Глиняни - "Ватра" Золочівка - 0:2
"Кристал" Ясенівці - "Золота Липа" Ремезівці - 4:3
"Промінь" Гончарівка - "Буг" Білий Камінь- 3:1
"Говерла" Вороняки - ФК "Скнилів" - 5:1
6 тур
26 червня 2011
ФК "Глиняни" - "Золота Липа" Ремезівці - 3:1
"Ватра" Золочівка - ФК "Городилів" - 1:1
ФК "Скнилів" - "Кристал" Ясенівці - 3:1
"Буг" Білий Камінь - "Сокіл" Глиняни - 1:1
"Говерла" Вороняки - "Промінь" Гончарівка - 1:3
7 тур
03 липня 2011
"Ватра" Золочівка - ФК "Глиняни" - 9:4
ФК "Городилів" - "Буг" Білий Камінь - 0:1
"Золота Липа" Ремезівці - ФК "Скнилів" - 4:1
"Сокіл" Глиняни- "Говерла" Вороняки - 4:2
"Кристал" Ясенівці - "Промінь" Гончарівка - 2:4
8 тур
10 липня 2011
ФК "Скнилів" - ФК "Глиняни" - 5:5
"Буг" Білий Камінь - "Ватра" Золочівка - 0:2
"Промінь" Гончарівка - "Золота Липа" Ремезівці - 4:0
"Говерла" Вороняки - ФК "Городилів" - 3:2
"Сокіл" Глиняни - "Кристал" Ясенівці - 1:1
9 тур
17 липня 2011
ФК "Глиняни" - "Буг" Білий Камінь - 1:5
"Ватра" Золочівка - "Говерла" Вороняки - 2:1
ФК "Скнилів" - "Промінь" Гончарівка - 2:6
"Кристал" Ясенівці - ФК "Городилів" - 1:0
"Золота Липа" Ремезівці - "Сокіл" Глиняни - 4:3
10 тур
31 липня 2011
"Буг" Білий Камінь - ФК "Глиняни" - 1:1
"Говерла" Вороняки - "Ватра" Золочівка - 2:1
"Промінь" Гончарівка - ФК "Скнилів" - 5:1
ФК "Городилів" - "Кристал" Ясенівці - 0:1
"Сокіл" Глиняни - "Золота Липа" Ремезівці - 3:1
11 тур
07 серпня 2011
ФК "Глиняни" - ФК "Скнилів" - 4:0
"Ватра" Золочівка - "Буг" Білий Камінь - 0:0
"Золота Липа" - "Промінь" Гончарівка - 1:1
"Кристал" Ясенівці - "Сокіл" Глиняни - 3:1
ФК "Городилів" - "Говерла" Вороняки - +:-
12 тур
14 серпня 2011
ФК "Глиняни" - "Ватра" Золочівка - 7:1
"Буг" Білий Камінь - ФК "Городилів" - 1:1
ФК "Скнилів" - "Золота Липа" Ремезівці - 2:3
"Говерла" Вороняки - "Сокіл" Глиняни - 2:5
"Промінь" Гончарівка - "Кристал" Ясенівці - 0:1
13 тур
21 серпня 2011
"Золота Липа" Ремезівці - ФК "Глиняни" - 0:0
ФК "Городилів" - "Ватра" Золочівка - 2:3
"Кристал" Ясенівці - ФК "Скнилів" - 1:0
"Сокіл" Глиняни - "Буг" Білий Камінь - 4:2
"Промінь" Гончарівка - "Говерла" Вороняки - 5:0
14 тур
28 серпня 2011
ФК "Глиняни" - ФК "Городилів" - 4:0
"Ватра" Золочівка - "Сокіл" Глиняни - 3:4
"Золота Липа" Ремезівці - "Кристал" Ясенівці - 1:2
"Буг" Білий Камінь - "Промінь" Гончарівка - 1:4
ФК "Скнилів" - "Говерла" Вороняки - 0:5
15 тур
04 вересня 2011
ФК "Глиняни" - "Кристал" Ясенівці - 0:1
ФК "Городилів" - "Сокіл" Глиняни - 1:2
"Говерла" Вороняки - "Золота Липа" Ремезівці - 0:4
"Промінь" Гончарівка - "Ватра" Золочівка - 3:1
ФК "Скнилів" - "Буг" Білий Камінь - 4:0
16 тур
11 вересня 2011
"Сокіл" Глиняни - ФК "Глиняни" - 1:0
"Кристал" Ясенівці - "Говерла" Вороняки - 3:1
"Промінь" Гончарівка - ФК "Городилів" - 4:1
"Буг" Білий Камінь - "Золота Липа" Ремезівці - 1:3
"Ватра" Золочівка - ФК "Скнилів" - 2:1
17 тур
18 вересня 2011
"Говерла" Вороняки - ФК "Глиняни" - 1:0
"Сокіл" Глиняни - "Промінь" Гончарівка - 1:2
"Кристал" Ясенівці - "Буг" Білий Камінь - 1:1
"Золота Липа" Ремезівці - "Ватра" Золочівка - 3:2
ФК "Городилів" - ФК "Скнилів" - 2:1
18 тур
25 вересня 2011
ФК "Глиняни" - "Промінь" Гончарівка - 0:3
ФК "Скнилів" - "Сокіл" Глиняни - 8:2
Інформація взята зі сайту http://fc-sokil-glynia.at.ua