ДЮСШ
ФУТБОЛ
ЧЕМПІОНАТ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2010 - 2011 років
серед юнаків 1994-1995 років народження

Фінальна частина
1/2 фіналу
ДЮСШ, Яготинський район - ДЮСШ, Богуслав - 3:1
"ДЮСШ-Освіта" Баришівка - "Еверест" Володарка - 3:1
МАТЧ ЗА 3-є МІСЦЕ
"Еверест" Володарка - ДЮСШ, Богуслав - 3:0
ФІНАЛ
ДЮСШ, Яготинський район - "ДЮСШ-Освіта" Баришівка - 1:0

1 червня у смт. Володарка відбувся фінальний етап першості Київської області з футболу серед юнаків 1994-95 років народження.
Право посперечатися за перемогу вибороли наступні команди: ДЮСШ(Яготин) – тренер Юрій Криживіцький, ДЮСШ(Богуслав) – тренер Вадим Поліщук, ДЮСШ-Освіта(Баришівка) – тренер Іван Лазоренко, дитячо-юнацький футбольний клуб «Еверест»(Володарка) – тренер Сергій Кузьмін.
На церемоній відкриття змагань були присутні перші особи райдержадміністрації та райради.
Згідно регламенту в першому півфіналі зустрічалися команди Баришівки та Володарки. Господарі відкрили рахунок першими, але втримати перевагу не змогли, пропустивши у власні ворота три м’ячі. Тож команда Баришівки зарезервувала собі право гри у фінальному двобої.
У другому півфіналі зустрічалися команди Богуслава та Яготина. Завдяки двом чудовим м’ячам Тараса Малюги, яготинці перемогли з рахунком 3:1.
У матчі за третє місце зустрілися господарі й представники Богуславщини. На превеликий жаль, боротьби не вийшло – господарі виявилися більш влучнішими, забивши три «сухі» м’ячі у другому таймі – вперше в історії ДЮФЛКО вибороли почесне третє місце у Першості Київської області.
Фінальне Лівобережне дербі між ДЮСШ(Яготин) та ДЮСШ-Освіта(Баришівка) виявилося напрочуд цікавим, захоплюючими та безкомпромісним. Напружена боротьба на кожному клаптику поля не залишила байдужими численних глядачів. Нічийний результат зберігався до самого кінця зустрічі, поступатися ніхто не бажав. Але все ж таки більш майстерна команда Яготина за хвилину до кінця зустрічі завдяки влучному удару Сергія Кукси вирвала перемогу у фіналі.
Оскільки фінальний етап було проведено у Міжнародний день захисту дітей, керівництво ДЮФЛКО підготувало велику кількість подарунків та відзнак кращим гравцям фіналу. Ними стали: Артем Сидорянський, Станіслав Короленко(«Еверест» Володарка), Владислав Романенко, Артур Мелешко(ДЮСШ, Богуслав), Сергій Великоіваненко(ДЮСШ ,Баришівка).
Кращими в номінаціях були визначені – воротар – Сергій Беззубий(Баришівка), захисник – Віталій Параца(Володарка), півзахисник – Сергій Кукса(Яготин), нападник – Ярослав Серпінський(Володарка), кращий гравець фінальної частини – Тарас Малюга(Яготин). Приз від голови ДЮФЛКО було вручено людині, яка організувала фінал, взявши на себе вирішення всіх організаційних питань – начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Володарської РДА, тренеру команди «Еверест» Сергію Кузьміну.