ФУТБОЛ
МІЖРАЙОННИЙ ТУРНІР "ЯГОТИНСЬКА ОСІНЬ"
2010 рік

20 листопада на стадіоні «Колос» відбувся міжрайонний турнір з футболу «Яготинська осінь», присвячений Дню працівників АПК України та з нагоди святкування 60-ої річниці створення ВФСТ «Колос» АПК України.
У цих змаганнях взяли участь чотири команди з Яготинського та Драбівського районів і міста Березані(з поважних причин команда «Локомотив» з Гребінки не змогла приїхати до Яготина, тож Яготинщину представляли два клуби – «Автолідер» та «Фортуна»).
У першому півфінальному поєдинку «Автолідер» грав з березанським «Будівельником». Не зовсім вдалі дії наших футболістів на початку гри дозволяли гостям успішно протистояти яготинцям, а на початку другого тайму «Автолідер» ще й пропустив м’яч у власні ворота. І лише після цього яготинці заграли в притаманній їм жорсткий, атакуючий футбол. І результат не забарився. Спочатку Юрій Бабич красивим ударом з-за меж штрафного майданчика відновив рівновагу, а в кінці гри вихід сам на сам з голкіпером реалізував Микола Басанець(молодший).
У другому півфіналі нашвидку сформована «Фортуна» не змогла на рівних протистояти чемпіону Драбівського району команді «Енергетик». Рахунок 5:1 на користь гостей(єдиний забитий яготинцями м’яч на рахунку Ю.Стригуна). Тож до фіналу потрапили ФК «Автолідер» та «Енергетик». Наш чемпіон видав, мабуть, найкращий матч у цьому сезоні. Відкривши рахунок ще в першому таймі(м’яч на рахунку Іллі Приймака), автолідерівці впевнено довели гру до перемоги, не давши супернику жодного шансу відігратися.
Капітан команди ФК «Автолідер» Юрій Бабич отримав красивий кубок і диплом з рук начальника відділу з питань фізкультури та спорту Яготинської РДА С.І.Шевченка. Дісталися нагороди і командам «Енергетик» та «Фортуна», які відповідно посіли ІІ-е та ІІІ-є місця. Кращим гравцем турніру визнаний Микола Басанець(молодший) з ФК «Автолідер».
Яготинський МФОК «Колос» щиро вдячний депутату Яготинської міської ради М.М.Басанцю за сприяння в організації та проведенні турніру.