ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2017 РІК
ВИЩА ЛІГА

Команда І В Н П Р/М О
1 "Авангард" Бзів 28 24 2 2 104-16 74
2 "Джуніорс" Шпитьки 28 23 0 5 77 - 23 69
3 "Десна" Погреби 28 21 4 3 88 - 27 67
4 "Патріот" Баришівський район 28 19 3 6 69 - 30 60
5 "Межигір`я" Нові Петрівці 28 16 6 6 90 - 33 54
6 "Любомир" Ставище 28 12 7 9 46 - 40 43
7 "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 28 12 6 10 59 - 43 42
8 "Зоря" Владиславка 28 11 7 10 55 - 45 40
9 "Кристал" Козин 28 12 2 14 41 - 43 39
10 ФК "Бровари" 28 11 4 13 37 - 68 37
11 "Бориспіль-Фаворит" Бориспіль 28 7 3 17 47 - 89 24
12 "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький 28 4 3 21 26 - 95 15
13 "Моноліт" Київ 28 3 5 20 22 - 74 14
14 "Оболонь-Бровар-2" Київ 28 3 4 21 19 - 81 13
15 ФК "Обухів" 28 3 2 23 32 - 105 111

Примітка. Команда "Оболонь-Бровар-2" Київ після першого кола не буде виступати в чемпіонаті. "Оболонь-Бровар-2" мала впродовж першої частини вищолігових перегонів серйозні кадрові проблеми. Тепер команда, за попередньою інформацією, змагатиметься в першості України серед юнаків. А в обласному чемпіонаті, згідно з регламентом, оболонцям буде зараховано технічні поразки з рахунком 0:3 у всіх другоколових матчах, натомість їхнім опонентам присудять відповідні технічні перемоги.
Кращі бомбардири: Кондратюк Петро("Авангард") - 21, Воробей Євген("Десна") - 19, Зелді Сергій("Авангард") - 18, Дорогань Роман("Бориспіль-Фаворит"), Окодува Емануель("Сокіл") - по 17, Труський Владислав("Межигір`я") - 16, Воробей Андрій("Десна") та Сомов Іван("Авангард") - по 15

СУПЕРКУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
25 листопада 2017 року, м.Вишневе
"Авангард" Бзів - "Десна" Погреби - 3:2
"Авангард": Товт, Леонідов, миколайчук, П.Кондратюк(Будзько,84), Панфілов, Шваб(Балацький,87), Таран, Смалько, Кушнір(Дарда,69), Сомов(Зелді,75). Тренер - Карпенко Сергій
"Десна": Чангелія, Коновалов, Б.Кондратюк, Петрусенко(Фурсенко,80), Крохмаль, Прима, Бондаренко(Місько,75), А.Воробей, Є.Воробей, А.Якимлюк, Петренко(Бафталовський,57). Тренер - Руженцев В`чеслав
Голи: П.Кондратюк(9), Панфілов(36), Зелді(82) - Б.Кондратюк(29,80)
Нереалізований пенальті: П.Кондратюк(67)

Приз Миколи Васильєва "Найкращому футболістові" - Кондратюк Петро("Авангард")
Приз Віктора Жиліна "Найкращому тренерові" - Карпенко Сергій("Авангард")
Приз Валерія Самохіна "Найкращому воротареві" - Товт Андрій("Авангард")
Приз Віктора Тарасюка "Найкращому оборонцеві" - Верхов Володимир("Джуніорс")
Приз Анатолія Демченка "Найкращому напівоборонцеві" - Бондаренко Володимир("Десна")
Приз Віктора Хлуса "Найкращому нападникові" - Воробей Євген("Десна")
Приз Віктора Побігаєва "Найкращому снайперові" - Кондратюк Петро("Авангард")
Найкращий новачок другого кола - Петрук Олександр("Патріот")
Відкриття сезону - Коба Владислав("Сокіл")

33 кращих футболістів

Символічна збірна: Товт Андрій("Авангард") - Смалько Андрій("Авангард"), Кот Сергій("Межигір`я"), Миколайчук Олег("Авангард"), Верхов Володимир("Джуніорс") - Бафталовський Артем("Десна"), Бондаренко Володимир("Десна"), Кондратюк Петро("Авангард"), Чорний Олексій(ФК "Бровари") - Воробей Андрій("Десна"), Воробей Євген("Десна")

Воротарі - Товт Андрій("Авангард"), Скибенко Василь("Патріот"), Стриж Євген("Джуніорс")
Праві оборонці - Смалько Андрій("Авангард"), Дердель Богдан("Зоря"), Ємельянов Віталій("Сокіл"), 
Праві центральні оборонці - Кот Сергій("Межигір`я"), Чуприна Євген("Джуніорс"), Григораш Михайло("Патріот") 
Ліві центральні оборонці - Миколайчук Олег("Авангард"), Овчинников Сергій("Межигір`я"), Степанчук Андрій("Любомир")
Ліві оборонці - Верхов Володимир("Джуніорс"), Секу Фофана("Патріот"), Сорокін Олексій("Кристал")
Праві напівоборонці - Бафталовський Артем("Сокіл"), Купрій Артур("Патріот"), Скороход Олександр("Джуніорс")
Опорні напівоборонці - Бондаренко Володимир("Десна"), Пахолюк Роман("Межигір`я"), Живий Сергій("Любомир) 
Центральні напівоборонці - Кондратюк Петро("Авангард"), Якимлюк Андрій("Десна"), Панфілов Сергій("Авангард")
Ліві напівоборонці - Чорний Олексій(ФК "Бровари"), Байдачний Андрій("Джуніорс"), Кульгук Дмитро("Кристал")
Перші нападники - Воробей Андрій("Десна"), Труський Владислав("Межигір`я"), Сомов Іван("Авангард")
Другі нападники - Воробей Євген("Десна"), Дорогань Роман("Бориспіль-Фаворит"), Коба Владислав("Сокіл")
Тренери - Карпенко Сергій("Авангард")
Кращі арбітриз(за алфавітом): Балакін Микола, Дубиківський Сергій, Радіоненко Андрій, Шевель Микола, Шурман Денис
Кращі асистенти арбітра(за алфавітом): Грушко Світлана, Дашко Олександр, Подвальний Дмитро, Резнік Анастасія, Химиченко Кирило

1 тур
01 квітня 2017 року

"Межигір`я" Нові Петрівці - "Зоря" Владиславка - 1:0
Гол: Возний(81)
"Джуніорс" Шпитьки - "Авангард" Бзів - 0:1
Гол: Сомов(89)
Вилучений: Верхов("Джуніорс",71)
"Кристал" Козин - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - 5:0
Голи: Сорокін(28), Панічев(56,66), Мазур(68), Давиденко(81)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Любомир" Ставище - 1:1
Голи: Литченко(90+2) - Живий(55)
Вилучений: Ніфталієв("Любомир",90+2)
ФК "Бровари" - "Моноліт" Київ - 3:0
Голи: Громей(27), Чорний(49), Дацюк(75)
"Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - "Десна" Погреби - 0:2
Голи: А.Воробей(9,65пен)
ФК "Обухів" - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 2:5
Голи: Мандровський(60), Сотник(62) - Федоренко(32), Сапоненко(45), Шорников(64), Окодува(74), Горнакашвілі(90)
Вилучений: Казін("Сокіл",48)
2 тур
08 квітня 2017 року

"Межигір`я" Нові Петрівці - "Патріот" Баришівський район - 1:0
Гол: Постоловський(17)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - "Зоря" Владиславка - 0:0
"Авангард" Бзів - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 1:0

Гол: Кондратюк(48)
"Кристал" Козин - "Моноліт" Київ - 2:0
Голи: Кульгук(25), Важкий(69)
"Любомир" Ставище - "Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - 2:2
Голи: Живий(27пен), Воротинцев(52) - Андрощук(3), О.Курилко(18пен)
Вилучений: Романюк("Бориспіль-Фаворит",79)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - ФК "Бровари" - 1:1
Голи: Окодува(45) - Чорний(16)
ФК "Обухів" - "Десна" Погреби - 0:3
Голи: А.Воробей(22пен,88), Копач(63)
3 тур
15 квітня 2017 року

"Патріот" Баришівський район - "Джуніорс" Шпитьки - 0:2
Голи: Самар(37пен), Байдачний(44)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - "Межигір`я" Нові Петрівці - 0:0
"Моноліт" Київ - "Зоря" Владиславка - 2:2

Голи: Страмоух(24), Віслевський(28) - Швець(52,83)
"Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - "Авангард" Бзів - 1:1
Голи: Козубський(42) - Бражук(48,автогол)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Кристал" Козин - 0:1
Гол: Кульгук(13пен)
"Любомир" Ставище - ФК "Обухів" - 2:1
Голи: Біленко(34), Живий(84) - Ятленко(13пен)
"Десна" Погреби - ФК "Бровари" - 2:0
Голи: А.Воробей(23), Є.Воробей(76)
4 тур
22 квітня 2017 року

"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - "Патріот" Баришівський район - 0:3
Голи: Омельянов(16), Онопченко(74), Григораш(76)
"Джуніорс" Шпитьки - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 5:1
Голи: Байдачний(5,80), Левенець(27), Чуприна(44), Маринчук(76) - Прокопенко(28)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Моноліт" Київ - 3:1
Голи: Пахолюк(19пен), Колодяжний(23), Труський(72) - Рахманов(42)
"Зоря" Владиславка - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:2
Голи: Сокирка(80) - Шорников(32пен), Коба(90+2)
"Авангард" Бзів - ФК "Обухів" - 3:0
Голи: Панфілов(33), Сомов(70), Зелді(82)
Нереалізований пенальті: Ятленко(ФК "Обухів",62)
"Кристал" Козин - "Десна" Погреби - 3:2
Голи: Кульгук(55пен,65пен,74) - А.Воробей(13пен), Бафталовський(72)
ФК "Бровари" - "Любомир" Ставище - 3:1
Голи: Кострома(3,14), Дацюк(63) - Іващенко(88)
Вилучений: Ніфталієв("Любомир",62)
5 тур
29 квітня 2017 року

"Моноліт" Київ - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - 1:2
Голи: Страмоух(41) - Єфремов(58), Полуденний(90)
"Джуніорс" Шпитьки - "Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - 4:0
Голи: Скороход(29,84), Байдачний(33), Щериця(73)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Межигір`я" Нові Петрівці - 2:4
Голи: Окодува(53пен,83)- Труський(13), Колодяжний(40), Скидан(66), Гончарук(90+1пен)
"Десна" Погреби - "Зоря" Владиславка - 3:2
Голи: Петрусенко(3), Місько(74), Є.Воробей(76) - Антоненко(48,77)
Нереалізований пенальті: Сокирка("Зоря",78)
"Авангард" Бзів - ФК "Бровари" - 0:0
"Любомир" Ставище - "Кристал" Козин - 2:0

Голи: Живий(41), Іващенко(90+4)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Патріот" Баришівський район - -:+
Голи: Рябцев(4,7)
рахунок матчу 2:0, але ворота команди "Оболонь-Бровар-2" захищав не заявлений на чемпіонат області футболіст, що й підтвердили надані командою "Патріот" матеріали. КДК, керуючись нормами регламенту, анулював результа матчу, присудив "Патріоту" технічну перемогу з рахунком 3:0.
6 тур
02 травня 2017 року

"Патріот" Баришівський район - "Моноліт" Київ - 3:0
Голи: Яременко(45+2,73пен), Бобошко(49)
"Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 1:2
Голи: Оксамит(82) - Гусак(59,74)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - 5:0
Голи: Коба(50,59,67), Ємельянов(51), Оленківський(86)
ФК "Обухів" - "Джуніорс" Шпитьки - 1:3
Голи: Кандубін(15) - Щериця(51), Маринчук(61,83)
"Десна" Погреби - "Межигір`я" Нові Петрівці - 3:1
Голи: Є.Воробей(41), Бондаренко(65), Гардазарі(78) - Пахолюк(90)
"Зоря" Владиславка - "Любомир" Ставище - 1:1
Голи: Корбут(60) - Біленко(37)
"Кристал" Козин - "Авангард" Бзів - 1:3
Голи: Іванюк(53) - Леонідов(76), А.Дарда(78), Кондратюк(80)
7 тур
06 травня 2017 року

"Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - "Патріот" Баришівський район - 1:5
Голи: Бердник(79) - Купрій(8), Горстка(26), Кемфор(45), Онопченко(72), Акоегбе(90)
"Моноліт" Київ - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:3
Голи: Окодува(17), Коба(35,37)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - ФК "Обухів" - 3:2
Голи: Рябцев(5), Єлисеєв(30), Гусак(82) - Мандровський(25), Островський(66,автогол)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - "Десна" Погреби - 1:5
Голи: М.Середа(62) - Є.Воробей(6), Бондаренко(25), Прима(29), Бафталовський(81), Матвіїв(84)
"Джуніорс" Шпитьки - ФК "Бровари" - 5:2
Голи: Байдачний(20), Верхов(32), Самар(38), Левенець(45), Маринчук(74) - Самар(23,автогол), Кушка(66)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Любомир" Ставище - 2:2
Голи: Пахолюк(63пен), Шешеня(65) - Шульга(52), Живий(71)
"Авангард" Бзів - "Зоря" Владиславка - 6:1
Голи: Таран(19), Зелді(21), Панфілов(25,88), Сокирка(40,автогол), Кондратюк(54) - Мартиненко(77)
8 тур
13 травня 2017 року

"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Патріот" Баришівський район - 2:2
Голи: Окодува(49пен), Сапоненко(61) - Гайовий(12), Яременко(18)
Вилучений: Кемфор("Патріот",90+1)
ФК "Обухів" - "Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - 4:1
Голи: Мандровський(41пен), Сотник(79,90+5пен), Бабаєв(90) - Килипенко(11)
Вилучені: Бердник("Бориспіль-Фаворит",69), Романюк("Бориспіль-Фаворит",90+4)
"Десна" Погреби - "Моноліт" Київ - 8:1
Голи: Прима(14), Бондаренко(19,26,27,41), Копач(69), А.Воробей(84), Петренко(87) - Віслевський(59пен)
ФК "Бровари" - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 2:0
Голи: Чорний(23), Кострома(59)
Вилучений: Чорний(ФК "Бровари",44)
"Любомир" Ставище - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - 5:0
Голи: Воротинцев(24), Шульга(53), Живий(69), Іващенко(77,90+2)
"Кристал" Козин - "Джуніорс" Шпитьки - 1:3
Голи: Кульгук(79) - Левенець(13), Байдачний(41), Скороход(75)
Вилучений: Скаскевич("Кристал",90+3)
"Авангард" Бзів - "Межигір`я" Нові Петрівці - 4:1
Голи: Зелді(37), Кондратюк(43,58пен), Будзько(55) - Семеній(77)
9 тур
20 травня 2017 року

"Патріот" Баришівський район - ФК "Обухів" - 2:1
Голи: Купрій(30), Яременко(73пен) - Мандровський(81)
"Десна" Погреби - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:0
Гол: Є.Воробей(59)
Вилучений: Окодува("Сокіл",29)
"Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - ФК "Бровари" - 1:2
Голи: Килипенко(5) - Дацюк(34), Кушка(53)
"Моноліт" Київ - "Любомир" Ставище - 0:1
Гол: Воротинцев(84)
Вилучений: Біленко("Любомир",56)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Кристал" Козин - 1:1
Голи: Мартиненко(40) - Давиденко(84пен)
Вилучений: Литченко("Оболонь-Бровар-2",78)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - "Авангард" Бзів - 0:5
Голи: Кондратюк(32пен), Панфілов(44), Таран(52), А.Дарда(80), Сомов(87)
"Джуніорс" Шпитьки - "Зоря" Владиславка - 6:0
Голи: Левенець(3), Куба(40), Скороход(48,74), Маринчук(68), Колесник(89)
10 тур
03 червня 2017 року

"Патріот" Баришівський район - "Десна" Погреби - 1:2
Гол: Яременко(16пен) - А.Воробей(34), Є.Воробей(87)
ФК "Бровари" - ФК "Обухів" - 3:1
Голи: Глушок(23), Чорний(31пен), Пономаренко(63) - Бачинський(57)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Любомир" Ставище - 1:3
Голи: А.Бондаренко(87) - Воротинцев(10пен), Шульга(34), Гонта(86)
"Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - "Кристал" Козин - 6:2
Голи: Смарж(25,74), Нездатний(31), Козубський(38), Килипенко(78), Дорогань(90) - Гойнік(9), Кульгук(47)
Нереалізований пенальті: О.Курилко("Бориспіль-Фаворит",40)
"Моноліт" Київ - "Авангард" Бзів - 0:7
Голи: Панфілов(17), Зелді(29,51), Кушнір(42), Будзько(47), Миколайчук(84), Сомов(87)
"Зоря" Владиславка - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 2:2
Голи: Швець(68,75) - Єлисев(66), Островський(78)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Джуніорс" Шпитьки - 1:2
Голи: Пахолюк(3) - Верхов(12), Черновол(86)
11 тур
10 червня 2017 року

ФК "Бровари" - "Патріот" Баришівський район - 1:0
Гол: Ширай(34)
"Десна" Погреби - "Любомир" Ставище - 2:2
Голи: А.Якимлюк(13), А.Воробей(50пен) - Гаврилов(21), Біленко(45)
ФК "Обухів" - "Кристал" Козин - 1:2
Голи: Ятленко(87) - Іванюк(9), Корнейко(90+2)
"Авангард" Бзів - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 3:1
Голи: Зелді(16,31), Кондратюк(67) - Коба(9)
"Зоря" Владиславка - "Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - 3:2
Голи: Мар`євич(33), Мартиненко(73), Харченко(80) - Михайличенко(56), Дорогань(68)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Межигір`я" Нові Петрівці - 3:3
Голи: Прокопенко(40), Гамула(72,80) - Труський(12), Нагорняк(44,автогол), Грачов(57)
"Джуніорс" Шпитьки - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - 5:2
Голи: Байдачний(21), Куроченко(25,33,38), Самар(56пен) - Галенко(49), Єфремов(77)
12 тур
17 червня 2017 року

"Патріот" Баришівський район - "Любомир" Ставище - 1:0
Гол: Гаврилов(67,автогол)
"Кристал" Козин - ФК "Бровари" - 0:1
Гол: Гуніков(29)
"Десна" Погреби - "Авангард" Бзів - 2:1
Голи: Є.Воробей(28), Тітов(90,автогол) - Кондратюк(53)
Вилучені: Агбо("Десна",69), Леонідов("Авангард",80)
ФК "Обухів" - "Зоря" Владиславка - 1:4
Голи: Мандровський(5пен) - Харченко(7,53), Мар`євич(56), Голубєв(90)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - 7:0
Голи: Козін(8,41,48), Колодяжний(67пен), Калінкін(80,82,88)
Вилучений: Романюк("Бориспіль-Фаворит",66)
"Джуніорс" Шпитьки - "Моноліт" Київ - 3:1
Голи: Байдачний(23,38), Курята(35) - Віслевський(70)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 1:2
Голи: Левченко(79) - Гамула(47), Литченко(74)
13 тур
24 червня 2017 року

"Патріот" Баришівський район - "Кристал" Козин - 3:1
Голи: Бурдейний(15,автогол), Купрій(46), Онопченко(70) - Кобченко(43)
"Любомир" Ставище - "Авангард" Бзів - 0:7
Голи: Таран(4), Кондратюк(17), Зелді(30,63пен,65), Балацький(34), Сомов(45)
"Зоря" Владиславка - ФК "Бровари" - 3:2
Голи: Сіренко(45,75), Лідінфу(85) - Степаненко(3), Герасименко(58)
Нереалізований пенальті: Чорний(ФК "Бровари",70)
"Межигір`я" Нові Петрівці - ФК "Обухів" - 6:0
Голи: Колодяжний(8), Возний(47пен,65,76), Труський(48), Постоловський(86)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Джуніорс" Шпитьки - 2:3
Голи: Окодува(42пен), Коба(53) - Байдачний(36), Верхов(45+1), Щериця(90+2пен)
Вилучений: Резесідзе("Джуніорс",70)
"Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - 5:1
Голи: Килипенко(9,24,40), Михайличенко(54), Дорогань(59) - Левченко(12)
"Моноліт" Київ - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 4:2
Голи: Кірієнко(1), Бамба(50), Віслевський(55), Костюшко(70) - Литченко(63,78)
14 тур
01 липня 2017 року

"Авангард" Бзів - "Патріот" Баришівський район - 4:1
Голи: Кушнір(11), Сомов(20), Кондратюк(62пен), Зелді(84) - Гайовий(71пен)
Нереалізовані пенальті: Яременко("Патріот",23), Зелді("Авангард",67)
Вилучений: Гайовий("Патріот",72)
"Кристал" Козин - "Зоря" Владиславка - 1:1
Голи: Панічев(66) - Швець(14пен)
Вилучений: Скаскевич("Кристал",55)
ФК "Бровари" - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:2
Голи: Чорний(42) - Білошицький(41), Труський(70)
"Джуніорс" Шпитьки - "Десна" Погреби - 1:0
Гол: Байдачний(14)
ФК "Обухів" - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - 6:1
Голи: Мандровський(9,31,41,64,68,70) - Галенко(83)
Нереалізований пенальті: Левченко("Переяславщина",44)
"Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - "Моноліт" Київ - 2:0
Голи: Дорогань(83), Козубський(86)
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - -:+
Голи: Литченко(32), Єлисеєв(52), І.Марченко(81), Галич(87,90)
Нереалізований пенальті: Окодува("Сокіл",20)
Вилучений: Панін("Оболонь-Бровар-2",37)
рахунок 5:0, але як з`ясувалося, в складі команди "Оболонь-Бровар-2" був незаявлений гравець. З огляду на це команді "Сокіл" присуджено технічну перемогу 3:0
15 тур
08 липня 2017 року

"Зоря" Владиславка - "Патріот" Баришівський район - 2:0
Голи: Мар`євич(30), Мартиненко(78)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Кристал" Козин - 2:0
Голи: Труський(31), Пахолюк(76пен)
Вилучений: Осіпов("Кристал",75)
"Любомир" Ставище - "Джуніорс" Шпитьки - 0:1
Гол: Байдачний(18)
"Десна" Погреби - "Оболонь-Бровар-2" Київ - 10:2
Голи: А.Якимлюк(17,47,61,71), Є.Воробей(23,41), Островський(43,автогол), Бондаренко(63), Копач(83), Бафталовський(84) - Нагорняк(33), Зіпцер(45+2)
"Моноліт" Київ - ФК "Обухів" - 1:1
Голи: Бамба(76) - Мандровський(32)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - 2:2
Голи: Окодува(44пен), Сапоненко(84) - Дорогань(16,32)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - ФК "Бровари" - +:-
Голи: Лисенко(45), Левченко(50) - Дацюк(10,37), Чорний(73)
Вилучений: Глушок(ФК "Бровари",83)
рахунок матчу 2:3, але в складі команди ФК "Бровари" зіграв незаявлений футболіст. Рішенням КДК КОФФ команді "Переяславщина" присуджено технічну перемогу з рахунком 3:0
16 тур
12 серпня 2017 року

"Зоря" Владиславка - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:1
Голи: Ващенко(53) - Білошицький(33)
"Авангард" Бзів - "Джуніорс" Шпитьки - 1:0
Гол: Кондратюк(12)
"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - "Кристал" Козин - 0:2
Голи: Сушко(33), Горнакашвілі(76)
"Моноліт" Київ - ФК "Бровари" - 0:0
"Десна" Погреби - "Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - 10:0

Голи: А.Воробей(15), Є.Воробей(16,84), Бафталовський(17,31,54,57), Прима(20,79), Бондаренко(90+1)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - ФК "Обухів" - 4:1
Голи: Окодува(45,76), Сапоненко(60), Коба(83) - Калайда(86)
"Любомир" Ставище - "Оболонь-Бровар-2" Київ - +:-
17 тур
19 серпня 2017 року

"Патріот" Баришівський район - "Межигір`я" Нові Петрівці - 3:2

Голи: Онопченко(69), Купрій(86), Майсон(90) - Труський(23), Скидан(45+2)
"Зоря" Владиславка - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - 3:0
Голи: Ващенко(11), Мар`євич(22), Співаков(51пен)
"Моноліт" Київ - "Кристал" Козин - 0:2
Голи: Важкий(67), Кульгук(69)
ФК "Бровари" - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:4
Голи: Окодува(57,89), Макеєв(76), Федоренко(88)
"Десна" Погреби - ФК "Обухів" - 10:1
Голи: А.Воробей(11,49,53,80,81), Бафталовський(44,73,78), А.Якимлюк(45), Бондаренко(67) - Бойко(70)
Вилучений: Каталов(ФК "Обухів",40)
"Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - "Любомир" Ставище - -:+
Голи: Дорогань(20пен), Артеменко(55), Мельник(70), Смарж(80) - Гонта
рахунок матчу 4:1, але в команді "Бориспіль-Фаворит" брав участь незаявлений футболіст. КДК КОФФ присудив команді "Любомир" технічну перемогу з рахунком 3:0
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Авангард" Бзів - -:+
18 тур
26 серпня 2017 року

24.08.2017 ФК "Обухів" - "Любомир" Ставище - 1:7
Голи: Бойко(33) - Кот(43), Гонта(45,47), Шульга(63), Іващенко(70), О.Іллічов(75,79)
"Джуніорс" Шпитьки - "Патріот" Баришівський район - 0:3
Голи: Бобошко(7), Петрук(13), Килипенко(30)
Вилучений: Левенець("Джуніорс",59)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - 10:1
Голи: Гончарук(10), Литченко(29), Труський(38,70), Полуденний(40,автогол), Пахолюк(53), Колодяжний(55), Возний(69,84), Постоловський(79) - Левченко(62)
"Зоря" Владиславка - "Моноліт" Київ - 2:0
Голи: Ващенко(29,71)
"Кристал" Козин - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:4
Голи: Ятленко(67пен) - Окодува(28пен,69), Сапоненко(31), Іванов(90+5)
Вилучені: Бурдейний("Кристал",52), Сілла("Сокіл",90+1)
06.09.2017 "Авангард" Бзів - "Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - 8:0
Голи: Кушнір(19), Кондратюк(25), Сомов(30), Таран(38), Панфілов(48), Будзько(56,82), Поспєлов(84)
06.09.2017 ФК "Бровари" - "Десна" Погреби - 1:3
Голи: Степаненко(23пен) - Є.Воробей(9), Бафталовський(52,63)
19 тур
02 вересня 2017 року

"Патріот" Баришівський район - "Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - 6:2
Голи: Гайовий(19пен), Купрій(32,45), Килипенко(51,62), Григораш(87) - Акоегбе(3,автогол), Левченко(80) 
"Моноліт" Київ - "Межигір`я" Нові Петрівці - 0:6
Голи: Білошицький(23), Юзефович(36), Гончарук(44), Труський(54), Колодяжний(87), Литченко(90+4)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Зоря" Владиславка - 2:0
Голи: Коба(87), Окодува(90+4)
Вилучений: Швець("Зоря",90+2)
ФК "Обухів" - "Авангард" Бзів - 0:6
Голи: Таран(14), Балацький(23), Панфілов(31), Будзько(60), Зелді(67), Сомов(71)
"Десна" Погреби - "Кристал" Козин - 1:0
Гол: Прима(22)
Вилучений: Бабаєв("Кристал",72)
"Любомир" Ставище - ФК "Бровари" - 0:0
"Оболонь-Бровар-2" Київ - "Джуніорс" Шпитьки - -+
20 тур
09 вересня 2017 року

"Переяславщина" Переяслав-Хмельницький - "Моноліт" Київ - 0:0
"Бориспіль-Фаворит" Бориспіль - "Джуніорс" Шпитьки - 1:4

Голи: Дорогань(31) - Колесник(28пен), Скороход(54), Ординський(62), Торшин(85)
Вилучений: Верхов("Джуніорс",45)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:1
Голи: Возний(85) - Іванов(24)
"Зоря" Владиславка - "Десна" Погреби - 0:1
Гол: Є.Воробей(16)
ФК "Бровари" - "Авангард" Бзів - 0:10
Голи: Сомов(4,14), Кондратюк(18,60), Шваб(40), Будзько(47,66), Панфілов(51), Балацький(59), А.Дарда(78)
"Кристал" Козин - "Любомир" Ставище - 3:0
Голи: Важкий(24,26,31)
"Патріот" Баришівський район - "Оболонь-Бровар-2" Київ - +:-
 

дивитися далі