ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
2019 РІК
ВИЩА ЛІГА

Команда І В Н П Р/М О
1 "Авангард" Бзів, Баришівський район 24 16 5 3 59 - 19 53
2 "Джуніорс" Шпитьки, Києво-Святошинський район 24 15 4 5 44 - 24 49
3 "Кудрівка" Ірпінь 24 14 3 7 70 - 41 45
4 "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка, Києво-Святошинський район 24 13 3 8 45 - 29 42
5 "Десна" Погреби, Броварський район 24 11 7 6 45 - 33 40
6 "Межигір`я" Нові Петрівці, Вишгородський район 24 11 5 8 36 - 31 38
7 "Асканія-Флора" Калинівка, Броварський район 24 11 4 9 33 - 31 37
8 "Патріот" Баришівський район 24 10 7 7 48 - 41 37
9 "Меліоратор" Буча 24 10 2 12 34 - 46 32
10 "Беркут-Легіон" Бровари 24 7 4 13 32 - 60 25
11 "Денгофф" Денихівка, Тетіївський район 24 6 4 14 44 - 57 22
12 "Любомир" Ставище 24 3 4 17 30 - 53 13
13 "Діназ-2" Вишгород 24 3 0 21 27 - 82 9

Примітка. Команда СК "Денгофф" Денихівка до 14-го туру носила назву ДГ "Шевченківське" Денихівка
Команда ФК "Бровари" не погасив минулорічні борги, не сплатив обов`язкового внеску на цьогорічний сезон і не надав жодних гарантій щодо виконання своїх зобов`язань перед організаторами. Зважаючи на це, команда позбавлена права на виступи в обласному чемпіонаті-2019.
Кращі бомбардири: Грищенко Артем("Кудрівка") - 23, Апанчук Олександр("Джуніорс") - 17, Третяк Сергій("Любомир") - 16, Яловенко Роман("Авангард") - 14, Дацюк Павло("Патріот") - 13
Кращі асистенти: Купрій Артур("Патріот") - 12, Круковець Валентин("Кудрівка") - 11, Алієв Олександр("Джуніорс") - 10, Здановський Олег("Кудрівка") - 9, Гончарук Олександр("Межигір`я") - 8, Яловенко Роман("Авангард") - 8

Кращі гравці по місяцям
Квітень - Воробей Євген("Десна")
Травень - Апанчук Олександр("Джуніорс")
Червень - Грищенко Артем("Кудрівка")
Серпень - Ємельянов Віталій("Сокіл")
Вересень - Дацюк Павло("Патріот")
Жовтень - Марійко Артур("Денгофф")
Листопад - Ключик Андрій("Денгофф")

"Авангард": Поштаренко Павло(9/-6), Товт Андрій(8/-6/2), Кіреєв Владислав(7/-7), Волчанський Анатолій(1) - Миколайчук Олег(22-2), Ярмак Євген(22), Коваль Олександр(20), Леонідов Олег(16), Таран Анатолій(11), Гаді В`ячеслав(8), Смалько Андрій(5), Тітов Ігор(5-1), Карпенко Сергій(1-0) - Алефіренко Юрій(22-1), Дорофеєв Сергій(22), Бондар Євген(20-1), Кушнір Євген(17-2), Шваб Володимир(15-2), Кондратюк Петро(14-3), Панфілов Сергій(13-4), Дарда Андрій(11-2), Поспєлов Олексій(10-4), Чередниченко Ілля(10-4), Касабуцький Дмитро(9-4), Балацький Денис(7-2), Головатенко Андрій(6), Іваніцький Ілля(5-1) - Зелді Сергій(21-4), Коропецький Василь(12-2), Яловенко Роман(12-14), Сомов Іван(10-4), Бугай Макар(2). Тренер - Карпенко Сергій, капітан - Товт Андрій, очільник клубу - Коротков Андрій, спортивний директор - Ярмак Євген
"Джуніорс": Рум`янцев Ігор(22/-24), Максименко Максим - Скляренко Іван(23-2), Лящук Ілля(20), Ремезовський Олексій(20), Науменко Арткм(17-1), Момотенко Дмитро(14-1), Даценко Сергій(12-1), Яременко Богдан(12), Курята Віктор(11-1), Баб`юк Сергій(9), Наконечний Ігор(4), Драгомирецький Денис(2), Шумак Олександр(1) - Костяний Вадим(23-2), Осадчий Дмитро(20-4), Димнич Дмитро(19-2), Алієв Олександр(13-3), Черновол Віталій(12), Нечай Ігор(11), Живий Сергій(9), Маринчук Денис(9), Ситнік Денис(9-4), Максимов Олександр(8), Рожок Сергій(8-1), Самборський Володимир(7), Левенець Олександр(6-1), Мартиненко Марко(4) - Апанчук Олександр(22-17), Скрипник Максим(15-2), Ординський Володимир(10), Бахронов Азимджон(6), Рубльов Богдан(6-2), Корольков Антон(3). Тренер - Маринчук Денис(перше колоа - Кікоть Павло), капітан - Ремезовський Олексій, президент - Шут Сергій, спортивний директор - Наконечний Ігор
"Кудрівка": Сабатюк Денис(24/-34), Лутченко Артем(8/-4), Боженко Володимир(5/-3) - Іоша Олександр(17-4), Малюк Вадим(15), Зенченко Євген(13), Кузьменко Максим(11), Рудя Євген(11), Богданов Микола(10), Кумачов Валерій(10), Щедраков Павло(9), Ільченко Євген(7), Мамчук Владислав(7), Найденко Антон(6), Силак Михайло(5), Степаненко Сергій(3), Міщенко Ігор(2), Демуров Богдан(1) - Здановський Олег(24-7), Дубовець Владислав(21-3), Валько Євген(17-2), Романенко Дмитро(16), кубенко Ярослав(15-3), Здоренко Микита(14-1), Бабор Олександр(9-4), Слободян Євген(7-2), Даниляк Сергій(6), Климанов Олександр(6), Солодаренко Роман(5-1), Дрьомов Олег(4), Харченко Віталій(3), Баб`юк Сергій(2), Боровик Олександр(1), Мартиненко Марко(1-1), Намчук Ярослав(1), Степаненко Юрій(1) - Шарило Олександр(17-11), Грищенко Артем(16-23), Круковець Валентин(15-5), Трофименко Богдан(15-2), Новиков Вадим(1). Тренери - Бабор Олександр та Степаненко Юрій, капітан - Сабатюк Денис, президент - Солодаренко Роман, спортивний директор - Канайкін Андрій

Приз Миколи Васильєва "Найкращому футболістові" - Грищенко Артем("Кудрівка")
Приз Віктора Жиліна "Найкращому тренерові" - Самченко Олег("Сокіл")
Приз Валерія Самохіна "Найкращому воротареві" - Рум`янцев Ігор("Джуніорс")
Приз Віктора Тарасюка "Найкращому оборонцеві" - Ємельянов Віталій("Сокіл")
Приз Анатолія Демченка "Найкращому напівоборонцеві" - Купрій Артур("Патріот")
Приз Віктора Хлуса "Найкращому нападникові" - Третяк Сергій("Любомир")
Приз Віктора Побігаєва "Найкращому снайперові" - Грищенко Артем("Кудрівка")
Найкращий новачок другого кола - Яловенко Роман("Авангард")
Відкриття сезону - Марійко Артур("Денгофф")
Спеціальна відзнака КОФФ "Незамінний" - Толебаєв Денис("Сокіл")
Спеціальна відзнака КОФФ "За відданість футболу" - Пустовіт Олександр("Сокіл") та Скибенко Василь("Патріот")
Кращі арбітри - Грицай Владислав(Васильківський район), Устименко Володимир(Обухівський район), Шевель Микола(Фастів), Шурман Денис(Вишневе), Федорук Андрій(Київ)
Кращі асистенти арбітра - Матяш Віктор, Подвальний Дмитро, Резнік Анастасія, Рубан Дмитро, Ступак Дмитро
Кращі спостерігачі арбітражу - Іваненко Іван(Бородянка), Куб`як Леонід(Київ), Овдієнко Валентин(Києво-Святошинський район), Пилипенко Володимир(Фастів), Родіоненко Михайло(Броварський район)

33 кращих футболістів

Воротарі - Рум`янцев Ігор("Джуніорс", Толебаєв Денис("Сокіл"), Яковчук Юрій("Меліоратор")
Праві оборонці - Ємельянов Віталій("Сокіл"), Овчинніков Сергій("Межигір`я"), Ярмак Євген("Авангард")
Праві центральні оборонці - Леонідов Олег("Авангард"), Фурсенко Анатолій("Десна"), Іоша Олександр("Кудрівка")
Ліві центральні оборонці - Скляренко Іван("Джуніорс"), Миколайчук Олкг("Авангард"), Панченко Дмитро("Беркут-Легіон")
Ліві оборонці - Ворона Едуард("Асканія-Флора"), Степанчук Андрій("Любомир"), Лящук Ілля("Джуніорс")
Праві напівоборонці - Купрій Артур("Патріот"), Гончарук Олександр("Межигір`я"), Тверезенко Олексій("Асканія-Флора")
Опорні напівоборонці - Якимлюк Андрій("Десна"), Романенко Дмитро("Кудрівка"), Осадчий Дмитро("Джуніорс")
Центральні напівоборонці - Кострома Ігор("Патріот"), Байдалук Ігор("Сокіл"), Бондар Євген("Авангард")
Ліві напівоборонці - Здановський Олег("Кудрівка"), Захарченко Костянтин("Сокіл"), Марійко Артур("Денгофф")
Перші нападники - Грищенко Артем(Кудрівка"), Апанчук Олександр("Джуніорс"), Дацюк Павло("Патріот")
Другі нападники - Третяк Сергій("Любомир"), Яловенко Роман("Авангард"), Адама Секу("Сокіл")
Тренери - Самченко Олег("Сокіл"), Карпенко Сергій("Авангард"), Бабор Олександр та Степаненко Юрій(обидва - "Кудрівка")

СУПЕРКУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16 листопада 2019 року, м.Вишневе, Центральний стадіон
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Авангард" Бзів - 0:0, по пенальті - 4:3

арбітри - Грицай Владислав, Дашко Олександр, Якименко Павло
"Сокіл": Толебаєв, Пустовіт(к), Скаскевич, Сорока, Федоренко, Валага, Васильєв, Ємельянов, Байдалук, Захарченко, Адама(Фільчаков,82). Тренер - Самченко Олег
"Авангард": Товт(к), Миколайчук, Леонідов(Карпенко,86), Ярмак, Коваль, Дорофеєв, Алефіренко, Бондар, Коропецький, Чередниченко, Зелді(Яловенко,52). Тренер - Карпенко Сергій
Попереджені: Сорока(77), Байдалук(82) - Бондар(40), Ярмак(68), Яловенко(72), Коропецький(84)
Вилучений: Бондар(79,друге попередження)
Післяматчеві пенальті реалізували: Валага, Федоренко, Байдалук, Захарченко - Алефіренко, Чередниченко, Яловенко
Післяматчеві пенальті не реалізували: Пустовіт - Миколайчук, Товт

1 тур
06 квітня 2019 року

"Авангард" Бзів - "Десна" Погреби - 7:1
Голи: Сомов(5), Товт(14пен), Тітов(45+2), Кондратюк(59), Шваб(70), Поспєлов(83,88) - Є.Воробей(80)
"Джуніорс" Шпитьки - "Патріот" Баришівський район - 2:1
Голи: Д.Ситник(24пен), Костяний(45) - Сусла(7)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Меліоратор" Буча - 0:1
Гол: Драч(90+4)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Асканія-Флора" Калинівка - 1:0
Гол: Весельський(77)
"Беркут-Легіон" Бровари - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 1:1
Голи: Чекед(57) - Бахронов(19)
"Діназ-2" Вишгород - "Любомир" Ставище - 1:2
Голи: Дорошенко(75) - Третяк(23,45)
Нереалізований пенальті: Ходаковський("Діназ-2",19)
2 тур
13 квітня 2019 року

"Джуніорс" Шпитьки - "Кудрівка" Ірпінь - 3:1
Голи: Апанчук(30), Левенець(57), Димнич(68) - Мартиненко(72)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Десна" Погреби - 1:2
Голи: Піскун(4) - Є.Воробей(25,90)
Вилучені: Негель("Межигір`я",35), Рожок("Межигір`я",46), Крупенко("Десна",63), Юзефович("Межигір`я",77)
"Асканія-Флора" Калинівка - "Патріот" Баришівський район - 1:1
Голи: Бєлов(20) - Сусла(32)
Вилучений: Бєлов("Асканія-Флора",55)
ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Меліоратор" Буча - 1:2
Голи: Іваненко(57) - Скуратівський(35), Рижук(88)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Діназ-2"Вишгород - 4:0
Голи: Байдалук(32), Паламарчук(43), Адама(73пен), Мохамед(88)
"Любомир" Ставище - "Беркут-Легіон" Бровари - 0:1
Гол: Коба(40)
Нереалізований пенальті: Третяк("Любомир",81)
3 тур
20 квітня 2019 року

"Кудрівка" Ірпінь - "Асканія-Флора" Калинівка - 0:1
Гол: Дорогань(45+1пен)
"Десна" Погреби - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 2:0
Голи: Є.Воробей(19), А.Якимлюк(49пен)
"Діназ-2" Вишгород - "Патріот" Баришівський район - 3:1
Голи: Шевелюк(47), Малинич(50), Литченко(76) - Сусла(25)
"Любомир" Ставище - "Меліоратор" Буча - 0:1
Гол: Скуратівський(39)
"Беркут-Легіон" Бровари - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 3:1
Голи: Чекед(11пен), Самотуга(45+1), Миколаюк(86) - Пустовіт(74)
21.04.2019 "Авангард" Бзів - "Межигір`я" Нові Петрівці - 3:0
Голи: Дарда(59), Поспєлов(89), Панфілов(90+2)
Нереалізований пенальті: Гончарук("Межигір`я",64)
4 тур
27 квітня 2019 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Джуніорс" Шпитьки - 4:1
Голи: Кушка(1), Жмакін(32,90+4), Дорогань(43пен) - Апанчук(63)
Вилучений: Левенець("Джуніорс",29)
ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Авангард" Бзів - 1:2
Голи: Ткаченко(73) - Дарда(67), Сомов(75)
"Діназ-2" Вишгород - "Кудрівка" Ірпінь - 2:4
Голи: Ходаковський(61,90) - Кубенко(22,54,), Дорошенко(63,автогол), Трофименко(85)
Вилучені: Александровський("Діназ-2",54), Прудников("Діназ-2",85), Шевелюк("Діназ-2",після фінального свистка)
"Любомир" Ставище - "Десна" Погреби - 0:4
Голи: Влаєв(44), Є.Воробей(52), А.Воробей(62), Ківало(69,автогол)
"Патріот" Баришівський район - "Беркут-Легіон" Бровари - 1:2
Голи: Кострома(23) - Самотуга(45), Коба(58)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Меліоратор" Буча - 4:0
Голи: Ємельянов(16), Байдалук(48), Весельський(86), Литвин(90+2)
5 тур
01 травня 2019 року

"Межигір`я" Нові Петрівці - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 3:1
Голи: Казмірук(16), Возний(90), Гочарук(90+4пен) - Лагойко(72пен)
Вилучений: Іваненко(ДГ "Шевченківське",66)
"Джуніорс" Шпитьки - "Діназ-2" Вишгород - 5:1
Голи: Апанчук(18,45,70), Костяний(51), Курята(90+2) - Ходаковський(62)
"Кудрівка" Ірпінь - "Беркут-Легіон" Бровари - 2:2
Голи: Трофименко(24), Здановський(57) - Коба(38), Самотуга(48)
"Десна" Погреби - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:0
"Меліоратор" Буча - "Патріот" Баришівський район - 2:0

Голи: Гарасюта(33), Змієвець(55)
19.06.2019 "Авангард" Бзів - "Любомир" Ставище - 1:0
Гол: Панфілов(12)
Вилучений: Литвишко("Любомир",77)
6 тур
04 травня 2019 року

"Діназ-2" Вишгород - "Асканія-Флора" Калинівка - 1:2
Голи: Малинич(11) - Дорогань(51), Лебединець(62)
"Любомир" Ставище - "Межигір`я" Нові Петрівці - 0:2
Голи: Піскун(30,58)
"Беркут-Легіон" Бровари - "Джуніорс" Шпитьки - 2:3
Голи: Панченко(18), Коба(45+2) - Науменко(55), Апанчук(90пен,90+2)
Вилучений: Співаков("Беркут-Легіон",88)
"Меліоратор" Буча - "Кудрівка" Ірпінь - 2:0
Голи: Басалкевич(70,85)
"Патріот" Баришівський район - "Десна" Погреби - 1:1
Голи: Кострома(63) - А.Воробей(45)
05.05.2019 "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Авангард" Бзів - 0:1
Гол: Поспєлов(78)
7 тур
08 травня 2019 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Беркут-Легіон" Бровари - 2:0
Голи: Кушка(9,76)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:0
Гол: Піскун(28)
"Джуніорс" Шпитьки - "Меліоратор" Буча - 2:0
Голи: Даценко(2), Апанчук(66)
"Авангард" Бзів - "Патріот" Баришівський район - 0:0
"Кудрівка" Ірпінь - "Десна" Погреби - 0:1

Гол: А.Воробей(86)
09.05.2019 ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Любомир" Ставище - 3:2
Голи: Винокуров(21), Хабло(72пен), Бойко(89) - Заїка(4), Рябов(14пен)
8 тур
11 травня 2019 року

"Беркут-Легіон" Бровари - "Діназ-2" Вишгород - 2:0
Голи: Коба(28), Сирдюк(35)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 3:0
Голи: Весельський(27), Сапоненко(68), Ємельянов(90+2)
"Меліоратор" Буча - "Асканія-Флора" Калинівка - 3:0
Голи: Басалкевич(48,71), Гарасюта(53)
Вилучений: Кушка("Асканія-Флора",65)
"Патріот" Баришівський район - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:0
Гол: Купрій(52)
"Десна" Погреби - "Джуніорс" Шпитьки - 1:1
Голи: А.Воробей(20пен) - Апанчук(14)
Нереалізований пенальті: Апанчук("Джуніорс",53)
Вилучені: Петрусенко("Десна",75), Науменко("Асканія-Флора",90+6)
"Авангард" Бзів - "Кудрівка" Ірпінь - 3:0
Голи: Сомов(36), Кондратюк(52), Коропецький(56)
9 тур
18 травня 2019 року

"Любомир" Ставище - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:1
Гол: Адама Секу(46)
Вилучений: Литвин("Сокіл",77)
"Діназ-2" Вишгород - "Меліоратор" Буча - 1:0
Гол: Костюшко(49)
ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Патріот" Баришівський район - 3:6
Голи: Ткаченко(35), Трушенко(52пен), Сахно(63) - Купрій(2), Сікорський(12,26), Дацюк(21,69), Діланян(84)
"Асканія-Флора" Калинівка - "Десна" Погреби - 2:1
Голи: Олійник(38), Громей(90+3) - Є.Воробей(60)
"Кудрівка" Ірпінь - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:2
Голи: Круковець(51) - Колодяжний(16,18)
26.05.2019 "Джуніорс" Шпитьки - "Авангард" Бзів - 0:0
10 тур
01 червня 2019 року

"Меліоратор" Буча - "Беркут-Легіон" Бровари - 4:1

Голи: Петрук(18), Басалкевич(62,64), Скуратівський(86) - Коба(28пен)
"Патріот" Баришівський район - "Любомир" Ставище - 3:2
Голи: Дацюк(2,30), Сікорський(32) - Скала(65), Рябов(90+2пен)
"Десна" Погреби - "Діназ-2" Вишгород - 3:1
Голи: Влаєв(60), Є.Воробей(73), Аландарєв(90+2) - Костюшко(67)
Вилучений: Александровський("Діназ",66)
"Кудрівка" Ірпінь - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 3:2
Голи: Грищенко(4,61), Шарило(28) - Марійко(59), Трушенко(76)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Джуніорс" Шпитьки - 2:0
Голи: Давидовський(3), Гончарук(82пен)
02.06.2019 "Авангард" Бзів - "Асканія-Флора" Калинівка - 0:1
Гол: Дорогань(90+2пен)
Вилучений: Ворона("Асканія-Флора",83)
11 тур
08 червня 2019 року

"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Патріот" Баришівський район - 2:6
Голи: Скринник(30), Секу Адама(49) - Сікорський(47), Дацюк(57), Купрій(63,82), Діланян(75), Полуденний(90+2)
Вилучені: Єрмоленко("Патріот",39), Хурулоходжаєв("Сокіл",75), Окодува("Сокіл",84)
"Беркут-Легіон" Бровари - "Десна" Погреби - 0:2
Голи: А.Якимлюк(39), Петрусенко(65)
"Любомир" Ставище - "Кудрівка" Ірпінь - 4:6
Голи: Третяк(19), Рябов(45,90), Кутовенко(90+4) - Здановський(8,13), Бабор(48,52,85), Шарило(83)
ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Джуніорс" Шпитьки - 1:2
Голи: Трушенко(90пен) - Апанчук(14), Скляренко(25)
"Асканія-Флора" Калинівка - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:0
Гол: Тверезенко(88)
10.06.2019 "Діназ-2" Вишгород - "Авангард" Бзів - 2:5
Голи: Костюшко(49), Клименко(68) - Миколайчук(11пен), Зелді(25), Балацький(47,77), Коропецький(66)
Вилучений: Прудников("Діназ-2",82)
12 тур
15 червня 2019 року

"Десна" Погреби - "Меліоратор" Буча - 1:1
Голи: Постоловський(60) - Фурсенко(48,автогол)
"Кудрівка" Ірпінь - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 5:0
Голи: Грищенко(21,56,89), Іоша(60), Круковець(69)
Нереалізований пенальті: Шарило("Кудрівка",44)
Вилучені: Ніколаєць("Сокіл",79), Кузьменко("Кудрівка",86)
"Авангард" Бзів - "Беркут-Легіон" Бровари - 3:1
Голи: Сомов(4), Кондратюк(50), Панфілов(53) - Коба(10)
Вилучений: Миколайчук("Авангард",57)
"Любомир" Ставище - "Джуніорс" Шпитьки - 1:1
Голи: Третяк(90+3) - Апанчук(41)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Діназ-2" Вишгород - 2:1
Голи: Труський(75), Піскун(86) - Зубленко(9)
Нереалізований пенальті: Зубленко("Діназ-2",23)
Вилучений: Дорошенко("Діназ-2", після фінального свистка)
ДГ "Шевченківське" Денихівка - "Асканія-Флора" Калинівка - 2:3
Голи: Рагульський(83), Бєлов(90,автогол) - Кушка(15пен), Лебединець(35), Герасименко(40)
Вилучений: Пивовар(ДГ "Шевченківське",69)
13 тур
22 червня 2019 року

"Патріот" Баришівський район - "Кудрівка" Ірпінь - 2:7
Голи: Сікорський(45+2), Дацюк(56) - Грищенко(25,30), Шарило(38), Здановський(54), Іоша(83), Слободян(90+2,90+3)
"Меліоратор" Буча - "Авангард" Бзів - 1:0
Гол: Петрук(15)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Джуніорс" Шпитьки - 1:3
Голи: Адама(26) - Апанчук(7,55), Д.Ситник(80)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Беркут-Легіон" Бровари - 2:0
Голи: Казмірук(5), Возний(57)
Нереалізований пенальті: Гончарук("Межигір`я",74)
Вилучений: Трасковський("Беркут-Легіон",45+), Шепковський("Беркут-Легіон", після фактичноо завершення матчу)
"Любомир" Ставище - "Асканія-Флора" Калинівка - 0:1
Гол: Кушка(18)
"Діназ-2" Вишгород - ДГ "Шевченківське" Денихівка - 5:1
Голи: Митник(15,31), Костюшко(60), Хаджинов(66,80) - Бойко(51)
Вилучений: Самойленко(ДГ "Шевченківське",41)
14 тур
17 серпня 2019 року

"Десна" Погреби - "Авангард" Бзів - 2:4
Голи: Петрученко(34), В`яч.Руженцев(67пен) - Шваб(34), Панфілов(50), Яловенко(76рнг,82)
"Патріот" Баришівський район - "Джуніорс" Шпитьки - 0:3
Голи: Скрипник(27), Алієв(32), Д.Ситнік(90+3)
Вилучений: Гришин("Патріот",73)
"Меліоратор" Буча - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:1
Голи: Масник(3) - Долженко(77)
Нереалізований пенальті: Джикія("Меліоратор",70)
Вилучений: Парубець("Меліоратор",90+3)
"Асканія-Флора" Калинівка - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:3
Голи: Гаркуша(25) - Байдалук(37,79), Адама(73)
Нереалізований пенальті: Адама("Сокіл",15)
"Денгоффф" Денихівка - "Беркут-Легіон" Бровари - 6:1
Голи: Васильченко(14пен), Поліщук(32,84), Коверник(72,73,82) - Мозговий(57)
"Любомир" Ставище - "Діназ-2" Вишгород - 1:0
Гол: Рябов(23пен)
15 тур
24 серпня 2019 року

"Кудрівка" Ірпінь - "Джуніорс" Шпитьки - 3:2
Голи: Грищенко(10,56), Шарило(25) - Д.Ситнік(37), Рожок(73)
"Десна" Погреби - "Межигір`я" Нові Петрівці - 1:1
Голи: Фурсенко(61) - Колодяжний(28)
"Патріот" Баришівський район - "Асканія-Флора" Калинівка - 1:1
Голи: Кострома(81) - Жмакін(55)
Нереалізований пенальті: Купрій("Патріот",69)
"Меліоратор" Буча - "Денгофф" Денихівка - 1:3
Голи: Джикія(30) - Шевченко(38), Васильченко(56пен), Сластунов(90+2)
Вилучений: Нестерчук("Меліоратор",84)
"Беркут-Легіон" Бровари - "Любомир" Ставище - 3:3
Голи: Трасковський(2), Давиденко(21пен), Мозговий(37) - Третяк(33пен,45+3пен,85)
04.09.2019 "Діназ-2" Вишгород - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:5
Голи: Байдалук(3,44), Адама(30пен), Ємельянов(55), Захарченко(89)
16 тур
31 серпня 2019 року

"Межигір`я" Нові Петрівці - "Авангард" Бзів - 0:3

Голи: Яловенко(57пен), Бондар(76), Касабуцький(84)
"Асканія-Флора" Калинівка - "Кудрівка" Ірпінь - 1:4
Голи: Олійник(53) - Іоша(9), Грищенко(71,78), Здоренко(90+1)
"Денгофф" Денихівка - "Десна" Погреби - 1:1
Голи: Коверник(33) - А.Воробей(58)
"Патріот" Баришівський район - "Діназ-2" Вишгород - 2:0
Голи: Купрій(23), Тітов(84)
Нереалізований пенальті: Шамрай("Діназ-2",90+3)
Вилучений: Бортовський("Діназ-2",88,друге попередження)
"Меліоратор" Буча - "Любомир" Ставище - 3:2
Голи: Джикія(15,25,45) - Третяк(74,88)
Вилучений: Парубець("Меліоратор",80)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Беркут-Легіон" Бровари - 5:0
Голи: Адама(14), Захарченко(35,39), Ємельянов(82), Окодува(89)
17 тур
07 вересня 2019 року

"Джуніорс" Шпитьки - "Асканія-Флора" Калинівка - 2:0

Голи: Осадчий(34), Скрипник(86)
"Авангард" Бзів - "Денгофф" Денихівка - 4:1
Голи: Чередниченко(52), Яловенко(62пен,73), Касабуцький(90+2) - Поліщук(45)
"Кудрівка" Ірпінь - "Діназ-2" Вишгород - 11:1
Голи: Грищенко(8,15пен,70,72,82,88), Шарило(30,55,59), Здановський(74), Кубенко(85) - Барбунов(19пен)
"Десна" Погреби - "Любомир" Ставище - 3:0
Голи: Фурсенко(8), В.Воробей(36), Є.Воробей(55)
Вилучений: Сапоненко("Десна",90+3)
"Беркут-Легіон" Бровари - "Патріот" Баришівський район - 4:6
Голи: Сирдюк(40), Заковоротний(77), С.Дмитренко(82,86) - Дацюк(10,25,75), Кукса(18), Сусла(25), П.Дмитренко(29)
"Меліоратор" Буча - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 1:3
Голи: Масник(45+2пен) - Адама(56), Байдалук(59), Окодува(69)
Вилучений: Ємельянов("Сокіл",90+1)
18 тур
14 вересня 2019 року

"Денгофф" Денихівка - "Межигір`я" Нові Петрівці - 2:3

Голи: А.Ключик(21), Марійко(30) - Дроздов(41,55), Давидовський(84)
Вилучені: Самойленко(81), Рафальський(90+1)(обидва - "Денгофф")
"Діназ-2" Вишгород - "Джуніорс" Шпитьки - 1:3
Голи: Барбунов(62) - Алієв(34), Рубльов(49), Скляренко(55)
Нереалізований пенальті: Барбунов("Діназ-2",11)
"Любомир" Ставище - "Авангард" Бзів - 2:2
Голи: Рябов(12пен,45пен) - Яловенко(5пен), Миколайчук(33)
"Беркут-Легіон" Бровари - "Кудрівка" Ірпінь - 1:6
Голи: Панченко(53) - Шарило(4,31), Грищенко(66,90), Солодаренко(79пен), Круковець(89)
"Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - "Десна" Погреби - 2:0
Голи: Адама(45), Захарченко(74пен)
"Патріот" Баришівський район - "Меліоратор" Буча - 3:1
Голи: Купрій(51), Кострома(67), Нестерчук(84,автогол) - Джикія(87)
19 тур
21 вересня 2019 року

"Асканія-Флора" Калинівка - "Діназ-2" Вишгород - 6:1

Голи: Герасименко(4), Громей(29), Олійник(40), Кушка(65), Гаркуша(69), Ярмак(76) - Ковтун(63)
"Межигір`я" Нові Петрівці - "Любомир" Ставище - 5:2
Голи: Долженко(6,58), Савійсько(23), Дроздов(33), Давидовський(88) - Третяк(63), Миколайчук(90+2)
"Джуніорс" Шпитьки - "Беркут-Легіон" Бровари - 3:0
Голи: Алієв(56), Апанчук(80), Рубльов(85пен)
Вилучений: Скляренко("Джуніорс",79)
"Авангард" Бзів - "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - 0:0
"Кудрівка" Ірпінь - "Меліоратор" Буча - 2:1

Голи: Грищенко(37), Іоша(71) - Скуратівський(75)
"Десна" Погреби - "Патріот" Баришівський район - 1:1
Голи: Данілов(14) - Полуденний(16)
Вилучений: Гришаков("Десна",90+3)
 

дивіться далі