ФУТБОЛ
2005 рік
КУБОК міста ЯГОТИН

Минулими вихідними, 5-6 листопада, за сприяння і підтримки районної організації Народної партії України(блок В.Литвина) пройшов розіграш кубка міста.
Сприяла не тільки передвиборна ситуація, коли всі політики вже давно в низькому старті, а й погода, і бажання хлопців награтись перед тривалою зимовою перервою. Цікаво виглядали і склади команд. «Прапор» у розіграш не заявлявся, і його гравців «розібрали» по інших командах. Тому турнір, не в останню чергу завдяки цьому, - був дуже напруженим.
У суботу, 5 листопада, грали півфінали. У першому «Кристал» зустрічався з командою МАУПу. Основний час закінчився з рахунком 1:1(В.Пономаренко – С.Помазун), а в серії пенальті більш точними були досвідчені гравці «Кристала».
У другій грі дня «Стара Фортеця» без надзусиль переграла «ФК А.Шевченка» - 3:1(В.Ткаченко, В.Козачок, Є.Кравченко – В.Ярош).
Недільна програма відкривалась матчем за третє місце. Грали дві команди, якими опікується Ю.Стовбчатий. Отож у будь-якому випадку тренер виявився переможцем, а кубок за «бронзу» стоятиме у куточку спортивної слави Яготинської філії МАУП.
Кульмінацією змагань стала фінальна зустріч між «Кристалом» і «Старою Фортецею». Здавалось, за рахунку 2:1 на користь «Кристала» все закінчиться перемогою цукрозаводської команди, але хлопці з «Старої Фортеці» буквально на останніх хвилинах зустрічі не тільки зрівняли рахунок, а й вирвали перемогу – 3:2(Ю.Бабич, Є.Кравченко, В.Козачок – В.Ткаченко, Є.Біда), а автор переможного гола Вадим Козачок став ще й кращим гравцем турніру.

(«Яготинські вісті» від 9 листопада 2005 року)