ФУТБОЛ
2003 рік
КУБОК ЯГОТИНСЬКОГО РАЙОНУ на приз АНДРІЯ ШЕВЧЕНКА
серед учнів загальноосвітніх шкіл

У кінці вересня відбулася відкрита першість району серед учнів на Кубок імені Андрія Шевченка. У ній взяли участь 17 команд, серед яких – футболісти села Безуглівки Згурівського району. Вони, згідно з жеребкуванням, були поділені на 5 груп.
У результаті проведених змагань у першій групі перемогу здобули учні Яготинської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, на другому місці – Яготинська СЗОШ І-ІІІ ст. №3, на треьому – МАУП.
Серед сільських команд переможцями груп стали футболісти сіл Лемешівки, Супоївки, Богданівки та Капустинець.
Почесний Кубок і м'яч від А.Шевченка завоювали в упертій, напруженій боротьбі хлопці з Капустинець.
Кращими гравцями на цих змаганнях стали О.Кобець, В.Лисенко, С.Сич(Яготин), О.Колесник(Лемешівка), П.Бусленко(Лемешівка). Усі вони отримали призи від А.Шевченка.
Команди-переможці нагороджені Кубками та м'ячами, за другі місця – Кубками.