КУБОК СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ ФІЗКУЛЬТУРИ
ГРУПА 1
1/2 фіналу
«Урожай» Черняхівка – «Насіннєвик» Лемешівка – 1:0
«Оржиця» Лизогубова Слобода Згурівського району – ФК «Україна» Панфили – 1:1, по пенальті – 4:2

«Чумгак» Богданівка - «Урожай» Черняхівка - 2:0

24 жовтня на стадіонах Яготина відбулись ігри «Осіннього кубка Яготинщини» серед команд сільських колективів фізичної культури. Сім команд взяли участь в цих змаганнях. Вони шляхом жеребу були поділені на дві підгрупи. Переможці виборювали головний трофей змагань, а команди, які зайняли другі місця, змагалися за третє місце в турнірі.
За результатами матчів в підгрупах, «Чумгак» та «Урожай» потрапили до фіналу, а супоївські та оржицькі футболісти боролись за бронзу.
Вирішальна гра пройшла в цікавій, безкомпромісній боротьбі. Дві кращі сільські команди Яготинського району продемонстрували змістовний та видовищний футбол. Богданівці за рахунок двох м'ячів, забитих наприкінці зустрічі, виграли і повезли додому кубок. А супоївські футболісти, перемігши з рахунком 1:0 «Оржицю», вибороли третє місце.
Переможці нагороджені кубками, грамотами та цінними подарунками, відзначені також і кращі гравці всіх команд.
Яготинський МФОК «Колос» висловлює подяку народному депутату С.Г.Міщенку за неодноразову допомогу в фінансуванні спортивних заходів на Яготинщині, а Яготинській міській раді – за надання футбольних полів для проведення турніру.