П`ятниця, 29.03.2024, 07:37
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
КУБОК ПАМ`ЯТІ ТИЩЕНКО ВАДИМА
2018 РІК
ФІНАЛ
20 грудня 2018 року
"Сталь-ДМЗ" Дніпро - "Маолдіс" Дніпро - 2:1
Голи: Філімонов Антон(62,73) - Шерстюк Данило(64)
МАТЧ ЗА 3-Є МІСЦЕ
20 грудня 2018 року
"Frait" Дніпро - "Тополь" Дніпро - 2:0
Голи: Пимонов Антон(69), Хребто Роман(78)
Нереалізований пенальті: Олипа Сергій("Тополь",49)
Вилучений: П`ятниця Антон("Frait",80+1)
1/2 ФІНАЛУ
28 листопада 2018 року
"Маолдіс" Дніпро - "Тополь" Дніпро - 4:2
Голи: Швець Олексій(9), Грицайчук Андрій(70), Кучер Богдан(71), Білоус Максим(85) - Орехов Артем(3), Герман Дмитро(20)
Вилучений: Герман Дмитро("Тополь")
"Сталь-ДМЗ" Дніпро - "Frait" Дніпро - 2:2, по пенальті - 5:4
Голи: Киреєв Андрій(61,автогол), Микитюк Ярослав(72) - Пимонов Антон(49), Цебро Володимир(55)
1/4 ФІНАЛУ
24.11.2018 "Маолдіс" Дніпро - "ДніпроФАМ" Дніпро - 4:0
24.11.2018 "Тополь" Дніпро - BRIAR, Дніпро - 3:2
25.11.2018 "Сталь-ДМЗ" Дніпро - "Сухачівка" Дніпро - 3:1
25.11.2018 "Frait" Дніпро - "Айленд" Степне - 4:0
ГРУПА "А"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Сталь-ДМЗ" Дніпро | 3 | 1 | 2 | 0 | 11 - 5 | 6 |
2 | "Frait" Дніпро | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 - 5 | 5 |
3 | "Хлібозавод №9" Дніпро | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 - 7 | 4 |
4 | ДДУВС | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 12 | 1 |
1 тур
31.10.2018 "Frait" Дніпро - ДДУВС - 3:3
13.11.2018 "Сталь-ДМЗ" Дніпро - "Хлібозавод №9" Дніпро - 4:4
2 тур
04.11.2018 "Хлібозавод №9" Дніпро - "Frait" Дніпро - 1:3
07.11.2018 ДДУВС - "Сталь-ДМЗ" Дніпро - 0:6
3 тур
10.11.2018 "Хлібозавод №9" Дніпро - ДДУВС - 3:0
"Сталь-ДМЗ" Дніпро - "Frait" Дніпро - 1:1
ГРУПА "Б"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Айленд" Степне | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 - 3 | 9 |
2 | "Сухачівка" Дніпро | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 - 4 | 4 |
3 | "Металург" Дніпро | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 13 | 3 |
4 | "Тоттенхем" Дніпро | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 8 | 1 |
1 тур
28.10.2018 "Айленд" Степне - "Сухачівка" Дніпро - 1:0
30.10.2018 "Тоттенхем" Дніпро - "Металург" Дніпро - 0:1
2 тур
03.11.2018 "Металург" Дніпро - "Айленд" Степне - 2:5
07.11.2018 "Сухачівка" Дніпро - "Тоттенхем" Дніпро - 0:0
3 тур
10.11.2018 "Металург" Дніпро - "Сухачівка" Дніпро
"Тоттенхем" Дніпро - "Айленд" Степне - 1:7
ГРУПА "В"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | BRIAR, Дніпро | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 - 5 | 9 |
2 | "ДніпроФАМ" Дніпро | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 - 3 | 6 |
3 | ФК "Новомосковськ" | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 - 15 | 3 |
4 | "Спарта" Дніпро | 3 | 0 | 0 | 3 | 8 - 17 | 0 |
1 тур
27.10.2018 BRIAR, Дніпро - "Спарта" Дніпро - 6:2
30.10.2018 ФК "Новомосковськ" - "ДніпроФАМ" Дніпро - 0:5
2 тур
08.11.2018 "ДніпроФАМ" Дніпро - BRIAR, Дніпро - 1:2
08.11.2018 "Спарта" Дніпро - ФК "Новомосковськ" - 5:6
3 тур
14.11.2018 ФК "Новомосковськ" - BRIAR, Дніпро - 2:5
"ДніпроФАМ" Дніпро - "Спарта" Дніпро - 5:1
ГРУПА "Г"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Маолдіс" Дніпро | 3 | 3 | 0 | 0 | 20 - 1 | 9 |
2 | "Тополь" Дніпро | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 - 13 | 4 |
3 | "Лоцман" Дніпро | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 15 | 3 |
4 | "Легіонер-2" Дніпро | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 - 10 | 1 |
1 тур
28.10.2018 "Маолдіс" Дніпро - "Тополь" Дніпро - 7:1
31.10.2018 "Лоцман" Дніпро - "Легіонер-2" Дніпро - 3:1
2 тур
10.11.2018 "Тополь" Дніпро - "Лоцман" Дніпро - 4:2
10.11.2018 "Легіонер-2" Дніпро - "Маолдіс" Дніпро - 0:3
3 тур
17.11.2018 "Маолдіс" Дніпро - "Лоцман" Дніпро - 10:0
"Тополь" Дніпро - "Легіонер-2" Дніпро - 4:4
Інформація взята зі сайту Федерація футболу Дніпропетровської області