Понеділок, 06.05.2024, 02:53
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
КУБОК "ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ"
присвячений пам`яті М.В.Гордійка
2016 РІК
Кращий гравець - Латенко Олег("Дрижина")
Кращий воротар - Шовковий Вадим(ФК "Червоні Квіти")
Кращий захисник - Гармаш Олександр("Спарта")
Кращий півзахисник - Ніколаєнко Ігор("Дніпро")
Кращий нападник - Борсало Володимир("Дрижина")
ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА
ФІНАЛ
16 квітня 2016 року
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Спарта" Лутовинівка, Козельщинський район - 1:0
МАТЧ ЗА 3-4 МІСЦЕ
16 квітня 2016 року
"Дніпро" Світлогірське - ФК "Червоні Квіти" - 1:1, по пенальті - 3:2
ГРУПА 1
16 квітня 2016 року,с.Павлівка
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Спарта" Лутовинівка, Козельщинський район | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 0 | 4 |
2 | "Дніпро" Світлогірське | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 2 |
3 | "Оріль" Канави | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 4 | 1 |
"Спарта" Лутовинівка - "Оріль" Канави - 3:0
"Оріль" Канави - "Дніпро" Світлогірське - 1:1
"Дніпро" Світлогірське - "Спарта" Лутовинівка - 0:0
ГРУПА 2
16 квітня 2016 року, с.Іванівка
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Дрижина" Дрижина Гребля | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 - 0 | 6 |
2 | ФК "Червоні Квіти" | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 1 | 3 |
3 | "Лан" Шенгури | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 2 | 0 |
"Лан" Шенгури - ФК "Червоні Квіти" - 0:1
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Лан" Шенгури - 1:0
ФК "Червоні Квіти" - "Дрижина" Дрижина Гребля - 0:1
ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ
ГРУПА 1
09 квітня 2016 року, с.Світлогірське
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Дніпро" Світлогірське | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 - 0 | 7 |
2 | "Сокіл" Білики | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 - 1 | 5 |
3 | "Водник" Вільховатка | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 3 | 3 |
4 | ФК "Кірове" | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 - 4 | 1 |
1 тур
"Дніпро" Світлогірське - "Водник" Вільховатка - 1:0
ФК "Кірове" - "Сокіл" Білики - 0:0
2 тур
"Водник" Вільховатка - "Сокіл" Білики - 1:2
"Дніпро" Світлогірське - ФК "Кірове" - 2:0
3 тур
ФК "Кірове" - "Водник" Вільховатка - 0:2
"Сокіл" Білики - "Дніпро" Світлогірське - 0:0
ГРУПА 2
09 квітня 2016 року, с.Павлівка
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Дрижина" Дрижина Гребля | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 0 | 4 |
2 | "Колос" Павлівка | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 2 | 3 |
3 | "Маяк" Орлик | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 1 | 1 |
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Колос" Павлівка - 2:0
"Маяк" Орлик - "Дрижина" Дрижина Гребля - 0:0
"Колос" Павлівка - "Маяк" Орлик - 1:0
ГРУПА 3
09 квітня 2016 року, с.Марківка
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Оріль" Канави | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 - 0 | 5 |
2 | "Нива" Бродщина | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 - 0 | 5 |
3 | ФК "Котовське" | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 - 0 | 5 |
4 | ФК "Марківка" | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 7 | 0 |
Примітка. Після матчів переможця групи визначали пробиттям серії пенальті, де команда "Оріль" перемогла ФК "Котовське" 3:2 та "Ниву" - 5:4
1 тур
ФК "Марківка" - "Нива" Бродщина - 0:3
ФК "Котовське" - "Оріль" Канави - 0:0
2 тур
"Нива" Бродщина - "Оріль" Канави - 0:0
ФК "Марківка" - ФК "Котовське" - 0:1
3 тур
ФК "Котовське" - "Нива" Бродщина - 0:0
"Оріль" Канави - ФК "Марківка" - 3:0
ГРУПА 4
09 квітня 2016 року, с.Шенгури
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Лан" Шенгури | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 - 0 | 5 |
2 | "Добробут" Озера | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 - 0 | 5 |
3 | "Прапор" Підгора | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 - 1 | 2 |
4 | "Урожай" Мідянівка | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 - 1 | 2 |
Примітка. Команди "Лан" та "Добробут", маючи аівну кількість очок та різницю забитих та пропущених м`ячів, пробивали одинадцятиметрові удари. Влучнішими були футболісти команди "Лан", які святкували перемогу з рахунком 3:1
1 тур
"Лан" Шенгури - "Прапор" Підгора - 0:0
"Урожай" Мідянівка - "Добробут" Озера - 0:0
2 тур
"Прапор" Підгора - "Добробут" Озера - 0:1
"Лан" Шенгури - "Урожай" Мідянівка - 1:0
3 тур
"Урожай" Мідянівка - "Прапор" Підгора - 0:0
"Добробут" Озера - "Лан" Шенгури - 0:0
ГРУПА 5
09 квітня 2016 року, с.Радянське
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Спарта" Лутовинівка, Козельщинський район | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 - 0 | 9 |
2 | ФК "Дашківка" | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 1 | 4 |
3 | ФК "Радянське" | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 5 | 3 |
4 | "Стріла" Сухинівка | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 - 3 | 1 |
1 тур
ФК "Радянське" - "Спарта" Лутовинівка - 0:1
ФК "Дашківка" - "Стріла" Сухинівка - 0:0
2 тур
"Спарта" Лутовинівка - "Стріла" Сухинівка - 2:0
ФК "Радянське" - ФК "Дашківка" - 0:4
3 тур
ФК "Дашківка" - "Спарта" Лутовинівка - 0:1
"Стріла" Сухинівка - ФК "Радянське" - 0:1
ГРУПА 6
09 квітня 2016 року
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | ФК "Червоні Квіти" | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 4 |
2 | "Спарта" Рибалки, Козельщинський район | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 2 |
3 | ФК "Іванівка" | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 4 | 1 |
ФК "Іванівка" - "Спарта" Рибалки - 1:1
ФК "Червоні Квіти" - ФК "Іванівка" - 3:1
"Спарта" Рибалки - ФК "Червоні Квіти" - 0:0
Інформація взята зі сайту Офіційний сайт ФК "Колос" Пашківка