Понеділок, 06.05.2024, 02:54
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ХОДОРІВЩИНА
2015 РІК
КУБОК "ЗОЛОТА ОСІНЬ"
Фінал
13 грудня 2015
м.Ходорів, стадіон "Будівельник"
"Сокіл" дуліби - "Прикарпаття" Нові Стрілища - 3:2
1/2 фіналу
06 грудня 2015
"Прикарпаття" Нові Стрілища - "Зоря" Бортники - 1:1(дод.час), по пенальті - 4:1
"Сокіл" Дуліби - "Луг" Добрівляни - 2:1
1/4 фіналу
29 листопада 2015
22.11.2015 "Ватра" Вовчатичі - "Луг" Добрівляни - 1:2(дод.час)
"Колос" Садки - "Зоря" Бортники - 0:2
"Бори" Бориничі - "Прикарпаття" Нові Стрілища - 1:2
"Сокіл" Дуліби - "Королівське" Городище - 5:2
ГРУПА "А"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Сокіл" Дуліби | 4 | 4 | 0 | 0 | 26 - 1 | 12 |
2 | "Прикарпаття" Нові Стрілища | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 - 6 | 9 |
3 | "Колос" Ліщин | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 - 9 | 4 |
4 | "Гроза" Соколівка | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 - 15 | 4 |
5 | ФК "Квітневе" | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 - 22 | 0 |
1 тур
01 листопада 2015
"Сокіл" Дуліби - "Колос" Ліщин - 5:0
"Прикарпаття" Нові Стрілища - ФК "Квітневе" - 3:0
2 тур
08 листопада 2015
"Гроза" Соколівка - "Прикарпаття" Нові Стрілища - 0:3
"Сокіл" Дуліби - ФК "Квітневе" - 6:0
3 тур
15 листопада 2015
"Гроза" Соколівка - "Колос" Ліщин - 1:1
"Прикарпаття" Нові Стрілища - "Сокіл" Дуліби - 0:5
4 тур
21 листопада 2015
"Сокіл" Дуліби - "Гроза" Соколівка - 10:1
"Колос" Ліщин - ФК "Квітневе" - 6:0
5 тур
22 листопада 2015
ФК "Квітневе" - "Гроза" Соколівка - 1:7
"Прикарпаття" Нові Стрілища - "Колос" Ліщин - 3:1
ГРУПА "Б"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Бори" Бориничі | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 - 4 | 12 |
2 | "Королівське" Городище | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 - 7 | 9 |
3 | ФК "Городищенське" | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 - 6 | 6 |
4 | "Острів" Чорний Острів | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 - 10 | 3 |
5 | "Рода" Рудківці | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 - 16 | 0 |
1 тур
01 листопада 2015
"Бори" Бориничі - ФК "Городищенське" - 3:2
"Острів" Чорний Острів - "Рода" Рудківці - 3:1
2 тур
08 листопада 2015
"Острів" Чорний Острів - "Королівське" Городище - 1:3
"Бори" Бориничі - "Рода" Рудківці - +:-
рішенням КДК Хородівщини результат матчу анульовано(1:1), команді "Рода" зараховано технічну поразку
3 тур
15 листопада 2015
"Королівське" Городище - ФК "Городищенське" - 3:1
"Острів" Чорний Острів - "Бори" Бориничі - 2:3
4 тур
21 листопада 2015
"Рода" Рудківці - "Королівське" Городище - 1:7
ФК "Городищенське" - "Острів" Чорний Острів - +:-
рішенням КДК Ходорівщини команді "Острів" зараховано технічну поразку
5 тур
22 листопада 2015
"Королівське" Городище - "Бори" Бориничі - 0:4
"Рода" Рудківці - ФК "Городищенське" - -:+
ГРУПА "В"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Луг" Добрівляни | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 - 2 | 9 |
2 | "Зоря" Бортники | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 3 | 6 |
3 | ФК "Ходорів" | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 5 | 1 |
4 | "Галичина" Вибранівка | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 5 | 1 |
1 тур
01 листопада 2015
ФК "Ходорів" - "Галичина" Вибранівка - 1:1
"Зоря" Бортники - "Луг" Добрівляни - 1:2
2 тур
08 листопада 2015
"Галичина" Вибранівка - "Зоря" Бортники - 0:2
ФК "Ходорів" - "Луг" Добрівляни - 1:2
3 тур
15 листопада 2015
"Галичина" Вибранівка - "Луг" Добрівляни - 0:2
ФК "Ходорів" - "Зоря" Бортники - 1:2
ГРУПА "Г"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Колос" Садки | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 - 4 | 7 |
2 | "Ватра" Вовчатичі | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 - 4 | 6 |
3 | "Дністер" Кам'яне | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 8 | 3 |
4 | "Козак" Загірочко | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 - 8 | 1 |
1 тур
01 листопада 2015
"Колос" Садки - "Козак" Загірочко - 3:3
"Ватра" Вовчатичі - "Дністер" Кам'яне - 2:1
2 тур
08 листопада 2015
"Козак" Загірочко - "Дністер" Кам'яне - 3:4
"Ватра" Вовчатичі - "Колос" Садки - 0:3
3 тур
15 листопада 2015
"Дністер" Кам'яне - "Колос" Садки - 1:3
"Ватра" Вовчатичі - "Козак" Загірочко - 1:0
Інформація взята зі сайту http://footbalhodoriv.at.ua