2005 рік

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР
на призи губернатора Миколаївської області
серед юнаків та дівчат 1991-1993 р.н.

У понеділок, 3 жовтня, з Міжнародного турніру серед юнаків та дівчат 1991-1993 років народження на призи губернатора Миколаївської області, який проходив у селищі Снєгірьовка, повернулася команда Яготинської ДЮСШ.
Відразу скажемо, що це вже традиційні щорічні змагання, внесені до міжнародного календаря. Цього разу на татамі вийшли 44 команди з України, а також юні борці з Росії, Молдови, Білорусії та Вірменії.
Яготинці були представлені неповним складом – поїхало четверо дівчат, найсльніших у своїх категоріях. Відсутність хлопців пояснюється елементарним безгрошів'ям. Але навіть неповною командою наші виступили більш ніж достойно: усі дівчата – «в призах».
Найвладіше відборолась Таня Лук'яненко – вона посіла друге місце, у фіналу поступившись представниці Молдови. Інші яготинки(Люда Таран, Юля Семперович, Аліна Стахеєва) теж стали придерами турніру, посівши третю сходинку п`єдесталу.
Тренер наших юних спортсменів В.Семперович дуже задоволений виступами своїх вихованців, на яких тепер чекає першість України(25-28 жовтня, Чернівці) – у складі збірної області на цих змаганнях до дівчат приєднається ще один юний дзюдоїст з Яготина – Богдан Телиця.

(«Яготинські вісті» від 5 жовтня 2005 року)