ФК «Яготин» - збірна сільських команд – 2:2, по пенальті – 5:3
(С.Помазун-3, А.Родак, Д.Андрієнко – Ю.Стриж)
ФІНАЛ
ФК «Яготин» - «Прапор» - 3:2
(О.Малюга, Д.Ясінський – Д.Панченко, Ю.Помазун)

18 жовтня на стадіоні «Колос» був проведений осінній кубок Яготинщини, присвячений 85-й річниці утворення Яготинського району. За право володіння цим трофеєм зійшлися в затятих баталіях команди «Прапор»(маслозавод), ФК «Яготин», «Фортуна»(Яготин) і збірна сільських команд.
За жеребом у першому очному поєдинку зійшлися ФК «Яготин» та команда сіл району. Найнепередбачуванішою командою турніру можна назвати перших – вже в першому таймі команда заявила про свої лідерські амбіції голами Ю.Бабича та О.Малюги. Проте вихованці М.Басанця ледь не поплатилися за свою «розслабуху» у другій частині гри – «селяни» зрівняли рахунок(Р.Литовчак, О.Михайленко) і перевели гру в серію післяматчевих пенальті. Тут фаворитами фортуни стали яготинці, котрі перемогли з рахунком 5:3(справжню майстерність виявив голкіпер П.Терещенко, який взяв два одинадцяметрових).
У другому півфіналі «Прапор» виграв із закономірним для цієї гри рахунком 5:1(у маслозаводчан С.Помазун-3, А.Родак, Д.Андрієнко, за «Фортуну» відзначився Ю.Стриж).
Отже, у фіналі втретє в цьому сезоні зустрілися вихованці О.А.Мороза та М.М.Басанця. Перший тайм за майже рівної гри був більш удалим для маслозаводчан, котрі двічі скористалися можливостями забити – Д.Панченко та Ю.Помазун.
Переламав хід гри своїм голом О.Малюга, забивши його у момент, коли воротар «Прапора» А.Франчук зазнав травми. Через деякий час Д.Ясінський зрівняв рахунок, а останній гол у ворота «Прапора» вкотився за декілька хвилин до закінчення матчу.
Як сказав у післяматчевому інтерв'ю М.М.Басанець, найбільшою честю для ФК «Яготин» є те, що вони здолали непереможний «Прапор», котрий у сезоні не поступався жодного разу. А перемогу здобула вся команда, а не якісь окремі гравці – вважає тренер.
Нагороди переможцям вручив заступник голови районної ради В.Д.Осауленко.

(«Яготинські вісті» від 21 жовтня 2008 року)