ОСІННІЙ КУБОК ЯГОТИНСЬКОГО РАЙОНУ
1987 РІК
Фінал
"Славутич" птахофабрика – "Промінь" Панфили – 2:0(дод.час)

Голи: Юрій Куць, Микола Басанець

18 команд розпочали змагання на честь 70-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції. І в день ювілею, 07 листопада, на центральному стадіоні «Колос» зустрілися дві найсильніші: цьогорічний чемпіон району «Промінь» з Панфильської дослідної станції і «Славутич» з Яготинської птахофабрики, за яким друге місце.
Гра носила справді кубковий характер. Досить сказати, що основний час не виявив переможця. Головний суддя зустрічі А.М.Сорока призначає додатковий час – два тайми по 15 хвилин. Перша 15-хвилинка теж не приносить успіху. І лише в другій 15-хвилинці досягнуто результату. Спочатку Юрій Куць виходить один на один із воротарем команди «Промінь» Віктором Малюгою і забиває гол, через шість хвилин Микола Басанець подвоює рахунок і ставить переможну крапку. Результат міг бути більшим, якби не відмінна гра воротаря «Проміня» Віктора Малюги, котрий принаймні тричі рятував ворота в складних ситуаціях.
У переможців, крім названих уже футболістів, відмінно зіграли Сергій Волвенков, Віктор Пономаренко, Віктор Калита, Олександр Смілий, Володимир Колесник, Валерій Висовень, Олександр Стригун. Та взагалі вся команда діяла злагоджено і похвали заслуговують всі.
Перехідний кубок і грамоти за перше та друге місця вручив перший секретар райкому комсомолу Ігор Самойленко.

В.Осауленко
Голова районного спорткомітету
(«Зоря комунізму» від 12 листопада 1987 року)