Субота, 04.05.2024, 14:53
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ПЕРШІСТЬ КОБЕЛЯЦЬКОЇ РО ВФСТ "КОЛОС"
з міні-футболу
2012 РІК
ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА
25 лютого 2012 року, м.Кобеляки, майданчик зі штучним покриттям
ФІНАЛ
"Прапор" Підгора - "Сокіл" Білики - 1:0
Гол: Няйко Юрій
МАТЧ ЗА 3-4 МІСЦЕ
"Лан" Шенгури - "Чапаєве" Червоні Квіти - 3:0
МАТЧ ЗА 5-6 МІСЦЕ
"Динамо" Кобеляки - "Урожай" Мідянівка - 3:0
ГРУПА "А"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Прапор" Підгора | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 0 | 4 |
2 | "Чапаєве" Червоні Квіти | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | 3 |
3 | "Урожай" Мідянівка | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | 1 |
"Урожай" Мідянівка - "Прапор" Підгора - 0:0
"Чапаєве" Червоні Квіти - "Урожай" Мідянівка - 2:1
"Прапор" Підгора - "Чапаєве" Червоні Квіти - 2:0
ГРУПА "Б"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Сокіл" Білики | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 1 | 6 |
2 | "Лан" Шенгури | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | 1 |
3 | "Динамо" Кобеляки | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 4 | 1 |
"Динамо" Кобеляки - "Лан" Шенгури - 1:1
"Сокіл" Білики - "Динамо" Кобеляки - 3:1
"Лан" Шенгури - "Сокіл" Білики - 0:1
ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ
18-19 лютого 2012 року, м.Кобеляки, майданчик зі штучним покриттям
ГРУПА 1
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Сокіл" Білики | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 - 1 | 7 |
2 | "Спартак" Рибалки, Козельщинський район | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 3 | 6 |
3 | ФК "Сухинівка" | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 3 | 3 |
4 | "Добробут" Озера | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 7 | 1 |
1 тур
"Сокіл" Білики - ФК "Сухинівка" - 1:0
"Добробут" Озера - "Спартак" Рибалки - 1:3
2 тур
ФК "Сухинівка" - "Спартак" Рибалки - 0:2
"Сокіл" Білики - "Добробут" Озера - 1:1
3 тур
"Добробут" Озера - ФК "Сухинівка" - 0:3
"Спартак" Рибалки - "Сокіл" Білики - 0:2
ГРУПА 2
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Чапаєве" Червоні Квіти | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 1 | 9 |
2 | ФК "Дашківка" | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 - 2 | 6 |
3 | ФК "Бутенки" | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 9 | 3 |
4 | ФК "Радянське" | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 15 | 0 |
1 тур
"Чапаєве" Червоні Квіти - ФК "Радянське" - 5:0
ФК "Дашківка" - ФК "Бутенки" - 5:0
2 тур
ФК "Радянське" - ФК "Бутенки" - 1:4
"Чапаєве" Червоні Квіти - ФК "Дашківка" - 1:0
3 тур
ФК "Дашківка" - ФК "Радянське" - 6:1
ФК "Бутенки" - "Чапаєве" Червоні Квіти - 1:3
ГРУПА 3
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Прапор" Підгора | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 - 0 | 7 |
2 | ФК "Іванівка" | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 - 4 | 2 |
3 | "Колос" Павлівка | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 - 2 | 3 |
4 | "Ворскла" Гарбузівка | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 - 6 | 2 |
1 тур
"Прапор" Підгора - "Ворскла" Гарбузівка - 3:0
ФК "Іванівка" - "Колос" Павлівка - 1:1
2 тур
"Ворскла" Гарбузівка - "Колос" Павлівка - 1:1
"Прапор" Підгора - ФК "Іванівка" - 1:0
3 тур
ФК "Іванівка" - "Ворскла" Гарбузівка - 2:2
"Колос" Павлівка - "Прапор" Підгора - 0:0
ГРУПА 4
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Урожай" Мідянівка | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 - 0 | 7 |
2 | "Дрижина" Дрижина Гребля | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 - 3 | 3 |
3 | ФК "Кірове" | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 - 6 | 2 |
4 | "Зеніт" Чорбівка | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 - 8 | 2 |
1 тур
"Зеніт" Чорбівка - "Урожай" Мідянівка - 0:4
"Дрижина" Дрижина Гребля - ФК "Кірове" - 1:1
2 тур
"Урожай" Мідянівка - ФК "Кірове" - 3:0
"Зеніт" Чорбівка - "Дрижина" Дрижина Гребля - 2:2
3 тур
"Дрижина" Дрижина Гребля - "Урожай" Мідянівка - 0:0
ФК "Кірове" - "Зеніт" Чорбівка - 2:2
ГРУПА 5
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Динамо" Кобеляки | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 - 3 | 9 |
2 | "Дніпро" Світлогірське | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 - 7 | 6 |
3 | "Маяк" Орлик | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 10 | 3 |
4 | ФК "Василівка" | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 - 12 | 0 |
1 тур
"Маяк" Орлик - "Дніпро" Світлогірське - 2:4
"Динамо" Кобеляки - ФК "Василівка" - 6:0
2 тур
"Дніпро" Світлогірське - ФК "Василівка" - 3:2
"Маяк" Орлик - "Динамо" Кобеляки - 1:4
3 тур
"Динамо" Кобеляки - "Дніпро" Світлогірське - 3:2
ФК "Василівка" - "Маяк" Орлик - 2:3
ГРУПА 6
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Лан" Шенгури | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 - 1 | 9 |
2 | ФК "Красне" | 3 | 2 | 0 | 1 | 14 - 5 | 6 |
3 | "Оріль" Канави | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 12 | 3 |
4 | ФК "Котовське" | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 - 13 | 0 |
1 тур
"Лан" Шенгури - ФК "Красне" - 2:0
ФК "Котовське" - "Оріль" Канави - 0:1
2 тур
ФК "Красне" - "Оріль" Канави - 8:0
"Лан" Шенгури - ФК "Котовське" - 6:1
3 тур
ФК "Котовське" - ФК "Красне" - 3:6
"Оріль" Канави - "Лан" Шенгури - 0:4
Інформація взята зі сайту ВФСТ "Колос" Кобеляки