Четвер, 28.03.2024, 22:52
Вітаю Вас Гість | RSS | Реєстрація | Вхід
ПЕРШІСТЬ ПІВНІЧНОГО РЕГІОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
з футзалу
2019/2020 РОКИ
ФІНАЛ
15 лютого 2020 року, м.Шостка, спортивний комплекс "Імпульс"
в/ч 3022, Шостка - "Імпульс" Шостка - 5:3
1/2 ФІНАЛУ
15 лютого 2020 року, м.Шостка
в/ч 3022, Шостка - "ДЮСШ-Велетень" Глухів - 3:1
"Фортуна" Шостка - "Імпульс" Шостка - 1:1, по пенальті - 1:2
1/4 ФІНАЛУ
08 лютого 2020 року, м.Шостка
"Десна" Очкине, Середино-Будський район - "ДЮСШ-Велетень" Глухів - 4:4, по пенальті - 3:4
в/ч 3022, Шостка - "Колос" Ображіївка, Шосткинський район - 3:3, по пенальті - 2:0
"Імпульс" Шостка - "Діброва" Дубовичі, Кролевецький район - 3:2
"Фортуна" Шостка - ФК "Дружба" Ямпільський район - 6:1
ГРУПА "А"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Десна" Очкине, Середино-Будський район | 4 | 3 | 0 | 1 | 22 - 9 | 9 |
2 | "Імпульс" Шостка | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 - 18 | 6 |
3 | "Колос" Ображіївка, Шосткинський район | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 - 12 | 6 |
4 | ФК "Дружба" Ямпільський район | 4 | 1 | 1 | 2 | 12 - 12 | 4 |
5 | "Тулиголовець" Тулиголове, Кролевецький район | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 - 15 | 4 |
1 тур
14 грудня 2019 року
"Десна" Очкине - "Тулиголовець" Тулиголове - 7:1
"Імпульс" Шостка - "Колос" Ображіївка - 3:2
2 тур
22 грудня 2019 року
"Тулиголовець" Тулиголове - "Колос" Ображіївка - 4:1
01.02.2020 "Імпульс" Шостка - ФК "Дружба" - 0:6
3 тур
11 січня 2020 року
"Десна" Очкине - ФК "Дружба" - 6:1
"Імпульс" Шостка - "Тулиголовець" Тулиголове - 5:3
4 тур
18 січня 2020 року
"Колос" Ображіївка - "Десна" Очкине - 4:2
ФК "Дружба" - "Тулиголовець" Тулиголове - 2:2
5 тур
25 січня 2020 року
ФК "Дружба" - "Колос" Ображіївка - 4:3
"Десна" Очкине - "Імпульс" Шостка - 7:3
ГРУПА "Б"
№ | Команда | І | В | Н | П | Р/М | О |
1 | "Фортуна" Шостка | 5 | 4 | 1 | 0 | 28 - 9 | 13 |
2 | в/ч 3022, Шостка | 5 | 3 | 2 | 0 | 25 - 9 | 11 |
3 | "Діброва" Дубовичі, Кролевецький район | 5 | 3 | 0 | 2 | 20 - 18 | 9 |
4 | "ДЮСШ-Велетень" Глухів | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 - 11 | 7 |
5 | "Шанхай" Кролевець | 5 | 1 | 0 | 4 | 11 - 28 | 3 |
6 | "КДЮСШ "Барса" Шостка | 5 | 0 | 0 | 5 | 8 - 31 | 0 |
1 тур
14 грудня 2019 року
"Фортуна" Шостка - "Діброва" Дубовичі - 5:1
"КДЮСШ Барса" Шостка - "Шанхай" Кролевець - 1:6
01.02.2020 "ДЮСШ-Велетень" Глухів - в/ч 3022, Шостка - 1:1
2 тур
22 грудня 2019 року
"Діброва" Дубовичі, Кролевецький район - "КДЮСШ Барса" Шостка - 5:3
в/ч 3022, Шостка - "Фортуна" Шостка - 1:1
"Шанхай" Кролевець - "ДЮСШ-Велетень" Глухів - 1:4
3 тур
11 січня 2020 року
в/ч 3022, Шостка - "КДЮСШ Барса" Шостка - 7:3
"Фортуна" Шостка - "ДЮСШ-Велетень" Глухів - 6:5
"Шанхай" Кролевець - "Діброва" Дубовичі - 2:8
4 тур
18 січня 2020 року
"КДЮСШ Барса" Шостка - "Фортуна" Шостка - 1:9
"ДЮСШ-Велетень" Глухів - "Діброва" Дубовичі - 0:3
в/ч 3022, Шостка - "Шанхай" Кролевець - 8:1
5 тур
25 січня 2020 року
"КДЮСШ Барса" Шостка - "ДЮСШ-Велетень" Глухів - 0:4
"Діброва" Дубовичі - в/ч 3022, Шостка - 3:8
"Шанхай" Кролевець - "Фортуна" Шостка - 1:7
Інформація взята зі сайту Асоціація футболу Сумської області